Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 25701980Olga JankowskaSzczecinekAWSSS1994K2043-45400:30:04272001:02:0001:00:16
#2 15602372Anna WargośPoznańgRUNwald Team Poznań1994K2020-15200:26:01154500:54:1100:54:11
#3 25851268Szymon NowakPniewy1994M201092128-00:28:39233101:02:1100:59:55
#4 23302792Karolina KostańskaPoznań1994K2035-36600:28:23225500:59:5900:57:05
#5 13141974Dawid TomkowiakSwarzędz1994M20641206-00:24:53119900:52:2500:52:05
#6 10633845Monika MendelPoznań1994K2013-7500:24:0996700:50:3500:49:44
#7 23453853Marcin SommerfeldKępa1994M20991972-00:30:49288701:00:0601:00:06
#8 26013380Bartosz LitwiniukSwarzędz1994M201112134-00:30:45287601:02:2500:59:29
#9 1598240Marcin BlachowskiSwarzędz1994M20731439-00:25:30138300:54:3500:51:42
#10 23673125Jakub PacholewiczChocz1994M201021987-00:28:35230601:00:1701:00:17
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !69794Magdalena LewandowskaZberkiOrkan Września1994K201-400:18:246600:38:0500:38:04
#12 31471235Joanna KmieciakGułtowy1994K2072-73600:31:53306401:10:1001:07:39
#13 3410159Patryk MalisSwarzedzDrużyna Szpiku1994M201242513-00:35:46339001:19:0201:16:31
#14 29204039Bartosz MajchrzakPoznań1994M201182300-00:30:04272101:06:3101:03:17
#15 8741781Mateusz JerzyńskiGarby1994M2045821-00:25:30137900:49:1400:49:14
#16 21603415Paulina TysiakPoznań1995K2030-30600:28:41233800:58:4800:56:03
#17 8821654Łukasz WiśniewskiPoznań1995M2046828-00:25:38142200:49:1700:49:17
#18 3741137Mariusz WidokKobylnica1995M2018351-00:21:2335000:44:0100:43:03
#19 19272719Kacper MichońKoninKonin1995M20871690-00:27:26195700:57:0600:57:06
#20 3215154Weronika ZiółkowskaSwarzędz1995K2076-77700:33:04318901:11:4601:09:16
#21 24583603Klaudia PiechowiakUjscie1995K2040-41300:28:47235801:01:0400:58:13
#22 29771965Agnieszka ŻerkoGruszczyn1995K2060-643-01:07:2001:04:36
#23 14441644Sebastian SławińskiSwarzędzCASTORAMA SWARZĘDZ - One Team1995M20691315-00:24:49118100:53:2500:50:41
#24 29801966Katarzyna MalickaJasin1995K2061-64600:32:31312901:07:2201:04:37
#25 24732524Magdalena DanielewiczPoznańKiribatiClub1995K2041-41900:30:15277501:01:1301:00:04
#26 4303787Mateusz KorczZalasewo1995M2022403-00:22:1451900:44:4300:43:58
#27 17143656Arkadiusz WłodarczykGorzkie Pole1995M20761528-00:26:13160400:55:2400:52:47
#28 17243411Piotr ChwirotLwówek1995M20771537-00:26:43173700:55:3300:53:59
#29 12263149Artur KubiakSwarzędz1995M20631135-00:24:49118000:51:4800:49:04
#30 22522382Aleksandra BłochSwarzędz1995K2034-33500:27:14189700:59:2800:56:41
#31 30211631Michał NawrockiSwarzędz1995M201192349-00:31:22300801:08:0001:05:13
#32 32951189Izabela OlczakLubień Kujawski1995K2081-82600:32:00307701:13:2201:11:08
#33 15053111Mateusz KierzkowskiWrześnia1995M20711365-00:25:11128800:53:5400:52:36
#34 7552447Mateusz GrajewskiKostrzyn1995M2040711-00:26:03155100:48:1300:48:13
#35 3078945Karolina Vander ZwaagPoznań1995K2069-69700:30:30282601:08:5201:06:00
#36 2825297Dominika GołębiewskaKicin1995K2052-57400:29:05244501:05:0901:02:41
#37 23142544Marcin GocylaPoznań1995M20971956-00:31:00292600:59:5400:59:54
#38 7802716Kevin DavidsonPoznan1995M2043736-00:24:20101000:48:2500:48:25
#39 33611109Agata EchaustSwarzędz1995K2084-86600:34:49334501:15:4501:12:59
#40 23492663Adrian GruszkaSwarzędz1995M201001975-00:28:02215201:00:0900:59:06
#41 34173755Bernadetta ZakrzewskaGniezno1995K2086-90100:36:20340301:19:3801:16:49
#42 16633533Natasza ZielińskaWybranowo1996K2021-17100:27:54209600:54:5900:54:59
#43 32041484Klaudia GrajewskaKostrzyn1996K2075-77200:33:48326901:11:2801:09:38
#44 1177187Natalia SidełPoznańMalta klub1996K2014-8200:24:35108700:51:2900:50:46
#45 29822240Dagmara BrodziszewskaSwarzędz1996K2062-64800:29:08246001:07:2201:05:38
#46 1706519Agnieszka ChmielewskaSwarzędz1996K2022-18200:25:52150800:55:1900:55:03
#47 29963666Paulina ŁukowskaBiskupice Wlkp.1996K2064-65400:31:12296201:07:3401:04:54
#48 9513213Dawid MichałowskiJerzykowoCYBINA TEAM1996M2050888-00:22:3258300:49:4600:49:31
#49 7062213Arkadiusz RadtkeNowiny1996M2036666-00:23:0068900:47:3900:47:13
#50 30281613Adrianna SkibińskaSwarzędz1996K2066-67500:31:01293001:08:0501:06:21
#51 2018118Karol W ĘgłowskiŚRODA WLKP1996M20891759-00:28:36230900:57:5200:54:54
#52 3048984Marcin AndrzejakGortatowoItacy biegacze1996M201202364-00:31:55306901:08:2801:05:30
#53 17762384Piotr BłochSwarzędz1996M20811577-00:26:59182600:55:5600:55:56
#54 2441881Tomasz FliegnerBuk1996M2012233-00:20:2422600:42:1300:41:54
#55 10163999Daniel DziedziczakPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1996M2056946-00:24:1097000:50:1600:50:16
#56 30743911Paweł BurchackiŚroda Wielkopolska1996M201212379-00:33:01318301:08:5001:06:16
#57 1539421Norbert MelerowiczDębsko1996M20721392-00:24:54120200:54:0500:52:45
#58 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !52906Krzysztof HadasPoznańTriNegu1996M2015-00:15:45500:32:2400:32:24
#59 33401435Martyna BolewickaPoznańNight Runners1996K2083-85200:34:13329001:14:4001:12:22
#60 18113046Mateusz AdamekOborniki1996M20841601-00:28:03215400:56:1000:56:10
#61 23411577Ada WojtkowiakDaszewice1996K2036-37200:29:21251701:00:0501:00:05
#62 1065234Patryk KasprowiakRakoniewice1996M2057990-00:25:12129000:50:3600:49:14
#63 2100571Piotr SupińskiSwarzędz1996M20921815-00:27:30198000:58:2400:56:09
#64 13331753Bartosz DolataPoznańCYBINA TEAM1996M20651222-00:24:46116300:52:3700:52:22
#65 8243089Anna BudnerGruszczynKB UE Poznań1996K209-4700:24:0996500:48:5100:47:57
#66 26163628Ewelina SzumskaGortatowo1996K2045-47500:29:20251401:02:3501:01:27
#67 23623479Emil KomurPoznańMONA support team1996M201011983-00:31:58307301:00:1600:57:21
#68 683675Gracjan UrbanOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI1996M20565-00:19:059300:38:0400:38:00
#69 335144Kevin GzielPoznańAll Blacks1996M2016318-00:20:1821100:43:3100:43:23
#70 3403576Bartosz SarbakWolsztynWolsztyńska Akademia Biegowa1996M2017323-00:20:2823700:43:3500:43:26
#71 23883259Natalia RutPoznań1996K2037-38600:30:15277401:00:3201:00:32
#72 18853520Sebastian WielgusrościslawiceKS Rościsławice1996M20861660-00:27:34199500:56:4700:56:47
#73 1374106Kasia SokołowskaSwarzędz1996K2018-11800:25:10128100:52:5200:50:57
#74 1630617Jakub BłachowiakMurowana Goślina1996M20741466-00:25:15130500:54:4800:53:03
#75 972500Michał WłodarczykKoźmin WlkpKoźmin Biega1996M20691-00:19:3812600:39:2000:39:15
#76 993678Adam MłynarzBiadkiKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI1996M20793-00:19:1710500:39:2100:39:17
#77 11243989Piotr Nekanda-TrepkaPobiedziska1996M20591045-00:24:0795900:50:5800:50:13
#78 14084002Michał PieczarkaPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1997M16281287-00:26:07157200:53:0900:53:09
#79 21763988Zofia KaczmarekPoznań1997K167-31100:28:42234200:58:5600:56:22
#80 16663537Dominika ZielińskaJanowiec Wielkopolski1997K164-17300:26:30168200:54:5900:53:34
#81 1503597Maciej StęplowskiSwarzędzParkrun Poznań1997M167143-00:20:1420000:40:3700:40:29
#82 16901436Kacper JanickiGowarzewo1997M16321512-00:27:46206200:55:0900:55:09
#83 17571379Paula PrządakSiekierki Wielkie1997K165-19400:25:27136400:55:4700:53:52
#84 20261438Sebastian LachSwarzędz1997M16361765-00:27:57212300:57:5600:57:56
#85 5143412Patryk DenekaGniezno1997M1615482-00:20:3525000:45:3100:42:57
#86 10281994Marcin NowickiSwarzędz1997M1623955-00:23:4485000:50:2200:47:39
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !243448Bartosz KwiecińskiWschowaLLKS Osowa Sień1997M16123-00:17:222400:35:2100:35:21
#88 10574003Mateusz SmolińskiPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1997M1624983-00:24:18100200:50:3300:50:33
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !551984Hubert BorwińskiPoznań1997M16253-00:18:186000:37:1100:37:10
#90 31404018Łukasz WaluszyńskiGniezno1997M16472408-00:32:03308201:10:0401:08:37
#91 2893671Marta PawlakGąsawa1997K1617-60500:31:18298701:06:1101:06:11
#92 81799Grzegorz MichalakŁubnica1997M16577-00:19:089600:38:3700:38:29
#93 3434000Przemysław KaczkowskiPoznańZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU1997M1612325-00:21:2134400:43:4100:43:41
#94 3418979Magdalena KrzyżanekOpalenica1997K1622-90200:37:53342301:19:4801:19:48
#95 11251354Maciej JakubekKobylnica1997M16261046-00:24:0695600:50:5800:50:13
#96 8703965Maciej KatarzyniakSwarzędzUnia Swarzędz - zapasy1997M1620817-00:22:0950400:49:1300:47:42
#97 6181093Hubert MichalakDrzymałowoNiagara fitness club1997M1616582-00:22:4563500:46:4900:46:30
#98 16442579Krzysztof FuczkiewiczPoznań1998M16311479-00:26:29167400:54:5000:52:44
#99 26703682Inez LedzionSwarzędz1998K1614-49900:32:14310201:03:1901:03:19
#100 1140840Jakub KliksPoznańZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM1998M16271060-00:24:45115500:51:0900:51:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności