Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 18152191Józef LinkeKrosinkoAMATOR1964M50831605-00:26:35170600:56:1300:53:45
#2 2853626Marek PawłowskiPoznań1964M5012272-00:21:2736700:42:5400:42:41
#3 3112905Dariusz Jozwiakpoznan1964M501262394-00:30:13276801:09:3301:06:57
#4 3116621Maciej RosaPoznań1964M501272395-00:32:24311701:09:3501:09:35
#5 461738Grzegorz JezierskiKoziegłowyUnilever Poznań1964M50444-00:18:004500:36:4500:36:43
#6 33793688Grzegorz PrzybylskiPoznan1964M501362502-00:35:05336401:16:3501:14:04
#7 28801500Paweł LudwiczakMosinaŚroda Wielkopolska1964M501172279-00:29:22252901:06:0201:04:09
#8 1607509Jarosław AndrzejewskiSwarzędz1964M50761447-00:25:28137000:54:3900:52:52
#9 18631151Andrzej AntkowiakSwarzędz1964M50851640-00:26:38171800:56:3400:55:21
#10 26384027Artur KaletaPOZNAN1964M501092152-00:28:45235201:02:4801:02:29
#11 29022920Dariusz KołodziejczykPoznań1964M501182293-00:33:26322801:06:1801:06:18
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8573661Beata Lewicka-PłaczekpoznanMalta Poznań1964K503-5100:23:4987100:49:0500:48:59
#13 3473956Jarosław AndrychiewiczMIĘKOWOBIEGOLUBY.PL1964M5016328-00:21:1933800:43:4400:43:22
#14 29213820Elżbieta StrzelczykKostrzyn1964K5023-62100:30:26281101:06:3201:03:29
#15 29223284Grzegorz RachlewiczPoznań1964M501192301-00:30:04272201:06:3201:03:29
#16 29604015Jacek TorbiczKrakówScandal egzotyka.tv1965M501202324-00:31:50305701:07:0401:03:55
#17 6721160Tomasz CzaplickiPoznań1965M5028633-00:22:4161100:47:2100:46:54
#18 19531198Marek PastwaKobylnicaKJ Chrapka Wierzenica1965M50881709-00:27:08187100:57:1900:54:40
#19 9373374Jarosław MendelPoznańMalta Poznań1965M5040875-00:23:5087900:49:4200:48:51
#20 32431987Roman MarcinkowskiKościanBiegajnia Poznań1965M501322450-00:34:11328701:12:1301:12:13
#21 961881Paweł KoczewskiPoznańMaltańska Grupa Biegowa1965M5042897-00:24:38110300:49:5300:49:53
#22 17293444Andrzej WogaPoznańG43 Poznan Biega1965M50811542-00:26:39172100:55:3500:55:35
#23 14833244Bogusław PietrusiewiczBabimostBabimojski Klub Biegowy Bakcyl1965M50641347-00:27:35200300:53:4000:53:40
#24 12322885Bogdan KanclerzŁubowo1965M50511141-00:24:0595100:51:5100:50:56
#25 2001907Mirosław JasińskiSkokiHart Skoki1965M50901749-00:28:01214700:57:4200:57:42
#26 27741928Małgorzata ŻychlińskaGrodzisk Wlkp.1965K5019-55100:29:25254401:04:3201:02:06
#27 4733662Wlodzimierz JessaŚremRunner`s Power1965M5023443-00:22:4563100:45:0400:45:04
#28 7402786Janusz KupczakWrześniaKB Kosynier Września1965M5032696-00:22:4663900:48:0100:46:45
#29 2352469Sławomir KasperskiPoznań1965M5011224-00:20:3925800:42:0600:42:04
#30 30543218Maciej Kłospuszczykowo1965M501242368-00:33:42326401:08:3101:08:31
#31 151926Piotr Karol PotempaLubońVege Runners1965M50681377-00:25:26136000:53:5900:52:48
#32 33131343Andrzej KaliciakGorzów Wlkp1965M501352478-00:32:48316601:13:5701:11:06
#33 20473074Lucyna KrzyminskaKobylnicaApetyt na sport1965K508-26800:29:20250900:58:0100:58:01
#34 23131909Paweł TeodorczykPoznań1965M501001955-00:27:43204700:59:5400:56:45
#35 15462752Zbigniew FigasGniezno1965M50691398-00:25:29137800:54:0700:52:25
#36 5323107Marian PocztaKrotoszynKS KROTOSZ KROTOSZYN1965M5025499-00:22:3358500:45:4200:45:42
#37 18172866Beata FalkowskaPoznań1965K507-21100:28:07217900:56:1300:56:13
#38 2847964Dorota KurzawaSwarzędz1965K5021-58400:30:34284401:05:2801:03:06
#39 5453498Grzegorz GrabowskiTrzemesznoFundacja Aktywne Trzemeszno1965M5026510-00:22:3258000:45:5100:45:25
#40 15703844Jerzy GórniakSwarzędz1965M50721416-00:27:14189200:54:1800:54:18
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 372031Artur OstojaLubonKB Maniac Poznań1965M50336-00:17:463900:36:2100:36:19
#42 28533100Grażyna LedzionSwarzędz1965K5022-58700:30:42286901:05:3001:03:58
#43 25981120Elżbieta GrabowskaZłotów1965K5015-46500:28:27227001:02:2300:59:52
#44 8091118Robert SzcześniakPotasze1965M5033763-00:23:4083400:48:4100:48:41
#45 311245Sławomir SąsiadekPoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team1965M5014297-00:20:4427200:43:1600:43:05
#46 2104466Sławomira KoczorowskaGruszczyn1965K509-28600:26:45175500:58:2600:56:35
#47 28772610Marek MałyszkaSwarzędz1965M501162278-00:28:53238301:05:5901:02:53
#48 3194030Andrzej WróbelPoznańSklepbiegacza1965M5015305-00:21:0330200:43:1900:43:13
#49 18562953Jacek KaralusKostrzyn1965M50841634-00:29:00241400:56:3100:56:31
#50 1617120Michał EglerPoznańMaratończyk Poznań1965M50771455-00:25:32139600:54:4400:53:22
#51 13792140Bogumił PuławskiPoznańBBL Poznań1965M50581260-00:27:02184200:52:5400:52:54
#52 364606Adam StawickiOborniki1966M5018342-00:20:4327000:43:5400:43:34
#53 13933226Tomek SkrobałaLesznoAlmark Leszno1966M50601273-00:25:20132700:53:0200:52:23
#54 114188Jacek GrabowskiHanoverPolonia Hanover1966M50491061-00:25:14129900:51:1000:51:06
#55 16703413Sławomir GórnyGostyń1966M50791496-00:26:16161700:55:0100:54:24
#56 1168910Arkadiusz DąbekGnieznobiegam bo lubię1966M50501087-00:25:54151700:51:2600:51:26
#57 9173923Zbysław KaczmarekPoznań1966M5037858-00:25:59153600:49:3300:49:33
#58 32262143Robert SzymaniecPoznań1966M501312443-00:32:29312701:12:0001:08:56
#59 9253848Sławomir SpychałaSAPOWICE1966M5038864-00:24:0393300:49:3600:49:36
#60 2206141Jean Paul Van DijkPoznańMinisterstwo Browaru1966M50951884-00:27:36201000:59:0800:57:45
#61 16089Artur LorkowskiHanoverPolonia Hanover1966M508152-00:20:1921300:40:4700:40:46
#62 9293137Włodzimierz FrąckowiakWronkiWroniecki Klub Biegacza1966M5039868-00:24:39111700:49:3800:48:46
#63 29852339Wojciech PohlandPoznań1966M501212337-00:29:14248701:07:2401:04:09
#64 19641959Mirek BrychSwarzędz1966M50891718-00:26:37171500:57:2600:55:14
#65 27322869Andrzej SkubiszakPoznańBRODEX TEAM SWARZĘDZ1966M501122203-00:29:46263901:04:0101:01:54
#66 948670Paweł OrpelGolina1966M5041885-00:24:43113800:49:4500:48:15
#67 2228253Krzysztof MatuszakSwarzędzBOLS Swarzędz1966M50971901-00:29:31256400:59:1700:59:17
#68 1961559Tomasz WlaszczykSwarzędzSwarzędz1966M5010186-00:19:4714300:41:3300:41:26
#69 7191862Zbigniew NapartyOborniki1966M5029678-00:23:0871700:47:4400:47:44
#70 1234666Waldemar KozłowskiPoznańg43poznanbiega1966M50521142-00:24:23102300:51:5100:51:00
#71 725653Tomasz SzczepaniakStrzelno1966M5031684-00:23:2778300:47:4900:47:28
#72 33033868Bronnisław KomasaPoznań1966M501342473-00:34:37332301:13:3101:11:01
#73 20341034Paweł WygodaPOZNAŃHERBALIFE POZNAŃ1966M50911771-00:26:38171900:57:5800:55:36
#74 12673556Irena NowakSkokiUKS SKOCZEK Skoki1966K505-10200:25:20132500:52:0500:52:05
#75 2803620Jarosław ŻabkoPoznańDrużyna Szpiku1966M501132239-00:32:28312301:04:5101:04:51
#76 5022152Grzegorz RaszewskiGostyńGostyń1966M5024470-00:22:1251300:45:2300:44:53
#77 22991374Waldemar SztelleKaźmierz1966M50991947-00:27:42204100:59:4700:57:02
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2583946Dorota PrzybyszGrodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZA1966K501-1200:21:3538800:42:2100:42:17
#79 28192830Mirosław CzekałaSwarzędz1966M501142248-00:29:53266901:05:0501:02:03
#80 25692178Alina Siejakowska-ChruszczPOZNANAM STUDIO1966K5014-45300:29:08245901:02:0001:00:25
#81 25802825Jacek GrajzerPOZNANWARTA CHALLENGE MARATON & HALF BIEDRUSKO1966M501082125-00:30:03271501:02:0601:02:06
#82 23291176Ireneusz KuziaKoźmin WlkpMIŁOŚNICY PIŁKI NOŻNEJ - Krotoszyn1966M501011964-00:27:52209000:59:5900:57:31
#83 33552066Arleta DąbekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1966K5030-86300:35:29337501:15:2601:12:50
#84 28481639Marek GrabowskiZłotów1966M501152264-00:31:35303801:05:2801:02:54
#85 2340247Elżbieta GórniakSwarzędz1966K5011-37100:29:58269101:00:0401:00:04
#86 2942981Tomasz AntowskiPoznańHernik Team1966M5013281-00:20:3124300:43:0500:42:55
#87 1575579Dariusz KosickiRokietnicaDINOZAUR1966M50741419-00:28:01214400:54:2200:54:22
#88 20872598Piotr JędraszakPOZNAŃChwała Ojcu!1966M50921807-00:27:58213200:58:1800:56:32
#89 1079629Paweł GłowackiPoznań1966M50461003-00:24:51118700:50:4100:50:09
#90 21173840Jacek SchmidtPoznań1966M50931827-00:27:44205300:58:3100:57:16
#91 11033032Artur BobrowskiPoznań1966M50471026-00:24:0494200:50:5100:50:51
#92 831951Paweł MelonekGrodzisk WielkopolskiGRODZISKI KLUB BIEGACZA1966M50579-00:19:1210200:38:4100:38:36
#93 26511244Krzysztof BurkertPoznań1966M501102161-00:29:15249001:02:5901:00:08
#94 351518Robert KosmeckiPoznańNight Runners1966M5017332-00:21:4542800:43:4700:43:30
#95 13763364Wiesław SzukałaZalasewoPIWNA STOPA1966M50571258-00:25:44145600:52:5300:52:53
#96 31681551Alina KlójPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego1966K5026-75000:30:49289001:10:4201:08:36
#97 1082189Stanisław LisPuszczykowo1967M4510102-00:19:3111700:39:3300:39:30
#98 2437229Radosław StochajPoznań1967M451602031-00:28:55239001:00:5801:00:58
#99 902696Tomasz BełdzikowskiSwarzędz1967M4572845-00:25:10127600:49:2400:49:24
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 908888Hanna SkrzypczakMiłosław1967K453-5900:24:31105600:49:2900:49:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności