Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 1254013Tomasz ChełkowskiSierakówOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU1964M506119-00:19:5014900:40:0100:39:54
#2 1263790Jacek WojdaGnieznogniezno1969M4511120-00:19:3211900:40:0200:39:57
#3 1273289Krystian ŚwitalskiPoznańGRUPA BIEGOWA RUNNERSCLUB.PL POZNAŃ1976M4029121-00:19:3913000:40:0600:39:56
#4 1281696Zbigniew MatysikOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI1974M4030122-00:19:4513900:40:0700:40:03
#5 1294032Maciej MuślewskiPoznańsklepbiegacza.pl1987M2521123-00:20:0318400:40:0800:40:02
#6 1301814Jarosław TroszczyńskiOborniki WielkopolskieBracia Troszczyńscy1976M4031124-00:20:2221900:40:1000:40:01
#7 1321999Robert GórnyPoznanTrenertriathlonu.pl1972M4032126-00:19:4614200:40:1200:40:04
#8 1333562Krzysztof PanowiczOstrów Wielkopolski1975M4033127-00:19:5515900:40:1300:40:01
#9 135767Michał AndruchPoznańBOBRÓWKO CITY1982M3014129-00:19:3712500:40:1800:40:15
#10 1393803Anna WiesepoznanWimatri1984K305-700:19:5015000:40:2100:40:17
#11 1401897Mateusz Skalskiwłościejewiceskalik biega1990M2522133-00:19:5816600:40:2200:40:19
#12 1431332Konrad LeśniakSwarzędz1978M3523136--00:40:2400:37:17
#13 144682Artur Kumiszczowschowa1978M3524137-00:19:2311300:40:2700:40:22
#14 1452717Leszek CeglewskiW ęglew-Kolonia1964M507138-00:20:1921200:40:2800:40:22
#15 1461113Kacper ŚmichurskiZalasewoCYBINA TEAM1998M166139-00:20:2723400:40:3100:40:24
#16 1481668Artur PotasznikSzczecinMaratonczyk Team Szczecin1972M4036141-00:19:5616100:40:3500:40:30
#17 1492689Mariusz JanikKrakówStraż Miejska Kraków/Lacho Team1972M4037142-00:19:2110700:40:3600:40:31
#18 1503597Maciej StęplowskiSwarzędzParkrun Poznań1997M167143-00:20:1420000:40:3700:40:29
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1517Antoni CichończukGdyniaAkademia Marynarki Wojennej1949M651144-00:19:5015100:40:3700:40:34
#20 1522656Łukasz BasińskiPoznań1977M3525145-00:20:2322000:40:4100:40:34
#21 1533406Robert RoszakPyszącaOSP ŚREM1978M3526146-00:19:4413600:40:4100:40:39
#22 1543277Janusz WiśniewskiLubońSiedmiomilowe Buty1973M4038147-00:20:0117600:40:4100:40:34
#23 1551275Cezary BokunWrześnia1984M3015148-00:19:4413700:40:4300:40:37
#24 156446Piotr WaligóraLuboń1976M4039149-00:19:4514000:40:4300:40:20
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1574031Małgorzata KołackaŚremsklebiegacza.pl1993K202-800:19:4413800:40:4400:40:40
#26 1581455Łukasz BecmerPoznań1988M2524150-00:19:4514100:40:4500:40:26
#27 1591908Marek WolskiKaczory1975M4040151-00:19:5916900:40:4500:40:41
#28 16089Artur LorkowskiHanoverPolonia Hanover1966M508152-00:20:1921300:40:4700:40:46
#29 1611380Piotr MajewskiKÓRNIKBrylant Kórnik1961M558153-00:19:3512200:40:4800:40:48
#30 1633893Krzysztof BiedrzyckiKołobrzegCW Fanza1971M4514155-00:20:1520200:40:5000:40:45
#31 1663077Rafał KaczmarekŚroda Wlkpkb Aktywni Środa Wlkp1974M4041158-00:19:4814500:40:5400:40:50
#32 1673633Zbigniew MagdziakPoznańExtreme Team Oborniki1969M4515159-00:20:1219800:40:5600:40:55
#33 168426Dawid SpychalskiWrześniaNight Runners Września1990M2525160-00:20:0919400:40:5800:40:45
#34 1702016Sebastian DąbrowskiPoznań1977M3528161-00:20:2021500:41:0300:40:52
#35 171575Piotr ZałuskiPecnaMosina Biega1973M4042162-00:19:3312000:41:0300:41:00
#36 1732481Wojciech KurzawskiOSTRÓW WLKP1962M509164-00:19:5816800:41:0400:40:55
#37 1752268Bartosz PawlickiŚrem1991M2526166-00:19:4313400:41:0400:40:55
#38 1764043Maciej ŚliwińskiDąbrówkaCYBINA TEAM1976M4044167-00:20:1520300:41:0700:40:45
#39 1783526Mirosław KupkaRAKONIEWICE1982M3017169-00:20:5629400:41:1200:41:04
#40 1791957Adrian SzukałaWronkiWroniecki Klub Biegacza1990M2527170-00:20:3324500:41:1200:41:12
#41 180838Magdalena KitaPoznań1982K306-1000:20:0017300:41:1500:41:11
#42 181476Tomasz NarożnyPoznańEFAR TEAM1989M2528171-00:20:2623000:41:1600:41:04
#43 1822729Oskar KrawczakSTARGARD1998M168172-00:19:1410400:41:1900:41:13
#44 1831944Daniel PrzybylakSwarzędz1999M169173-00:19:018800:41:2000:41:14
#45 1864044Tomasz KubiakInowrocławT.G. Sokół Gniewkowo1975M4045176-00:20:3825400:41:2300:41:07
#46 1874033Adam KierzekSwarzędzsklepbiegacza.pl Poznań1989M2529177-00:20:0418600:41:2400:41:18
#47 189812Robert BrelińskiGniezno1987M2530179-00:20:0218000:41:2600:41:20
#48 190445Andrzej StrzyżewskiGnieznoAltom Gniezno1969M4518180-00:20:2121800:41:2700:41:21
#49 1911709Mateusz LisKoźmin WielkopolskiKoźmin Biega1990M2531181-00:20:2422400:41:2800:41:12
#50 1922989Witold MarciniakPoznań1971M4519182-00:20:0418700:41:2900:41:22
#51 1933022Adrian ListowskiŚwiebodzin1987M2532183-00:19:5616200:41:3000:41:12
#52 1953910Sławek SibilskiBuk1972M4046185-00:20:1820900:41:3200:41:15
#53 1961559Tomasz WlaszczykSwarzędzSwarzędz1966M5010186-00:19:4714300:41:3300:41:26
#54 1972625Tomasz KubicaOstrów WielkopolskiAmatorski Klub Biegacza NIEZALEŻNI PL1981M3532187-00:20:1720600:41:3300:41:24
#55 1983079Karol KubiśPoznań1975M4047188-00:20:0017400:41:3600:41:29
#56 199759Marek MatuszewskiŚremRunner's Power1972M4048189-00:20:2322100:41:3700:41:26
#57 2003453Jakub MolikPoznańSTR Poznań1989M2534190-00:19:5917200:41:3700:41:26
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2011496Zbigniew HornikKoziegłowyOrienteeringTeam Kompas1956M603191-00:19:5716500:41:3700:41:33
#59 2023123Jarosław MachińskiGnieznoBiegaj z Czają1998M1610192-00:20:2021600:41:3700:41:30
#60 2033704Tomasz BemowiczKołobrzegKB Wygan1970M4520193-00:19:5415800:41:3800:41:30
#61 2041998Andrzej BaranPoznańNight Runners1973M4049194-00:20:0919500:41:3800:41:28
#62 205309Adam SzudaPlewiska1986M3018195-00:20:3925700:41:3800:41:24
#63 2061855Piotr RulewiczKamionki1983M3019196-00:20:1720700:41:3900:41:20
#64 2072913Paweł KocjanPoznańNight Runners1979M3533197-00:20:0719100:41:4100:41:32
#65 2082296Tomasz SangowskiPoznańAMATOR1973M4050198-00:19:5015200:41:4200:41:36
#66 2093799Tomasz OlszewskiMosinaChemadex1979M3534199-00:20:1620400:41:4300:41:34
#67 210492Błażej SzaryPoznańblazej-biega.pl1989M2535200-00:19:5215600:41:4400:41:34
#68 2113789Paweł SkornowiczKaźmierzBrygada Rumcajsa Rojbera1971M4521201-00:20:0819200:41:4600:41:29
#69 213550Krzysztof NawrocikStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1977M3535203-00:20:3825500:41:4900:41:41
#70 2143343Andrzej CzechorowskiPosadaMarathon Team Konin1975M4052204-00:20:3024000:41:5200:41:40
#71 215437Piotr Nowickipoznań1978M3536205-00:19:5115500:41:5200:41:32
#72 2183514Jan Wielgusrościslawiceks roscisławice1961M559208-00:20:5228500:41:5400:41:54
#73 220505Grzegorz PawłowskiPoznańeSBe Team1981M3538210-00:20:3825600:41:5600:41:49
#74 2223625Damian Musielakkamionki1975M4053212-00:20:0218100:41:5700:41:43
#75 2233293Mariusz KamińskiGNIEZNO1971M4523213-00:20:5128200:41:5700:41:46
#76 2242359Krzysztof Rzepapoznań1979M3539214-00:20:3625100:41:5900:41:28
#77 2251035Piotr WalkowiakPoznańCYBINA TEAM1994M2011215-00:19:3312100:42:0000:41:59
#78 2263581Marcin ŁukaszStara ŁubiankaStowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo1989M2536216-00:21:1432000:42:0000:41:49
#79 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22723Agnieszka KusterKomornikiKGB Grzmot Komorniki1973K401-1100:20:2522700:42:0100:41:56
#80 2282712Paweł NowickiPoznań1976M4054217-00:20:0618900:42:0200:41:53
#81 2291068Cezary NajderekZALASEWO1971M4524218-00:21:1632700:42:0200:41:40
#82 230777Piotr WzięchW ągrowiec1984M3021219-00:20:2923800:42:0300:41:45
#83 2312599Rafał OlichwerPoznańUKL Ósemka POLICE1991M2537220-00:20:0819300:42:0400:41:55
#84 2322245Michał Zygmuntśroda wielkopolskaaktywni środa wlkp1977M3540221-00:20:3725300:42:0400:41:52
#85 2332055Maciej PołczyńskiPoznań1981M3541222-00:21:1933500:42:0500:42:05
#86 2341194Adam SzczerbalKościanKOŚCIAN TEAM1961M5510223-00:20:5529200:42:0500:41:53
#87 2352469Sławomir KasperskiPoznań1965M5011224-00:20:3925800:42:0600:42:04
#88 2363549Dominik IłowieckiPoznańNight Runners Natural Born Runners1979M3542225-00:20:3424800:42:0700:41:57
#89 2372566Krzysztof ZeidlerGniezno1957M5511226-00:20:4927800:42:0800:41:59
#90 2392639Tomasz FellenbergPoznań1980M3543228-00:21:3639000:42:0900:42:09
#91 2401642Janusz WystępskiGnieznoDRUŻYNA SZPIKU / KB Maniac Poznań1972M4055229-00:20:4026000:42:0900:41:54
#92 2411942Grzegorz PrzepióraZalasewo / Swarzędz1978M3544230-00:20:2522800:42:1000:42:01
#93 2422234Mateusz MelińskiZłotnikiBTL Group1973M4056231-00:20:3324600:42:1000:41:59
#94 2431479Wojciech NiklausSwarzędz1987M2538232-00:20:5529300:42:1200:41:29
#95 2441881Tomasz FliegnerBuk1996M2012233-00:20:2422600:42:1300:41:54
#96 2452403Zbigniew WalczakŚroda WielkopolskaPolonia Środa1987M2539234-00:20:2021700:42:1300:42:03
#97 24610Andrzej CzubKonstancin jeziornaAviva running team1967M4525235-00:20:2923900:42:1300:42:09
#98 2472813Patryk AlbertDopiewo1992M2013236-00:20:3324700:42:1400:41:30
#99 2482934Mikołaj KrygierCzerniejewoCZERNIEJEWO BIEGA1988M2540237-00:21:0630600:42:1400:42:14
#100 2491414Adrian StasiakObrzycko1988M2541238-00:20:5228600:42:1500:42:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności