Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3832451Monika GrabarczykMarkiMarkowi Biegacze / BBL1981K352-2400:21:3338400:44:0600:43:53
#2 2440222Łukasz KrysiakPoznańPiątkowo na Biegowo1977M354262033-00:30:08273401:00:5901:00:59
#3 8972575Krzysztof KaczmarekSwarzędzBeagle Triathlon Team1970M4571840-00:23:5288200:49:2300:48:54
#4 22821619Hanna MadejPoznań1985K3075-34400:28:36231400:59:4000:57:14
#5 2381755Maciej BłajekPlewiskaCYBINA TEAM1982M3022227-00:20:5428900:42:0800:41:51
#6 761692Paweł RezulakOrchowoBOLT Trzemeszno1988M251472-00:19:018500:38:2000:38:05
#7 7612844Tomasz NowakWitkowoWitkowo Biega1980M35152717-00:23:4786000:48:1600:48:16
#8 603427Norbert HołdernywitkowoAltom Gniezno1980M351157-00:18:165900:37:2700:37:24
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 231831Piotr KazmierczakWitkowoWitkowo Biega1981M35322-00:17:272700:35:1900:35:16
#10 3362199Jacek KasprzakKrotoszynKS KROTOSZ KROTOSZYN1981M3559319-00:21:0430300:43:3200:43:25
#11 10732409Łukasz ZakensPoznań1985M30154998-00:25:17131000:50:3800:50:38
#12 21112757Krystian BrychczyńskiPoznańWATAHA TEAM1980M353851823-00:26:42173500:58:2900:56:09
#13 1743278Robert GalickiPoznańMaratończyk Poznań1972M4043165-00:20:0117700:41:0400:40:56
#14 611802Marcin RadczakPoznańMaratończyk Poznań1982M3082575-00:23:3581300:46:4300:46:43
#15 20681206Magda WalenczakLWÓWEKMaratończyk Poznań1984K3061-27800:27:55210800:58:0800:56:32
#16 503782Jarosław SzygendaPoznańMaratończyk Poznań1972M40100471-00:22:2756500:45:2400:44:44
#17 30581050Agnieszka RoszykTarnowo PodgórneMaratończyk Poznań1978K35145-68800:30:53290201:08:3401:06:57
#18 1066981Marek KościelniakpoznańCYBINA TEAM1977M35224991-00:25:44145100:50:3600:50:36
#19 1074186Marita SidełPoznańMalta klub1972K4010-7600:24:1498100:50:3900:49:55
#20 817486Tomasz PlucińskiPoznań1980M35168771-00:24:27103500:48:4900:48:49
#21 305748Krzysztof AleksandrowiczPoznańUnilever Poznań1983M3030292-00:21:5445400:43:1200:43:12
#22 7762104Tomasz SłabyPoznańGoggle PAE Team1969M4563732-00:23:1875600:48:2400:47:43
#23 1558251Anita WaszykZALASEWO1985K3027-15100:25:51150000:54:1100:52:19
#24 1463685Adam FrąckowiakPoznańJeżyce biegają1978M352861330-00:23:5388800:53:3000:53:00
#25 2942981Tomasz AntowskiPoznańHernik Team1966M5013281-00:20:3124300:43:0500:42:55
#26 2234622Monika OwczarczakPoznańWilda Biega1984K3070-32900:28:39232700:59:1900:59:19
#27 387382Robert WalczakZielona Góraparkrun Poznań + CITY TRAIL Team1980M3570363-00:21:0230100:44:1100:43:54
#28 1849460Michał FilipiakPoznańWKTJ1976M403251628-00:26:54179800:56:2900:53:58
#29 4062725Dariusz GraczykDaszewice1978M3578380-00:20:0218200:44:2300:44:12
#30 16342465Łukasz MikowskiPoznańgRUNwald Team Poznań1987M252081470-00:25:49148700:54:4800:53:43
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 142800Sylwester SzymańskiSzczecinekTEAM BIEGOWY SZCZECINEK-ULKS Barwice1973M40313-00:17:202300:34:3700:34:35
#32 1549660Agnieszka BurantPoznań1983K3026-15000:25:33140200:54:0800:53:11
#33 2787648Aneta TokarzGorzkie PoleGorzkie Pole1989K25113-55800:30:02271001:04:4301:01:52
#34 21563788Ewelina HojakPoznań1990K2574-30300:27:05186100:58:4600:56:31
#35 1621098Mirosław GilBolechowo OsiedleZPC TEAM1977M3527154-00:19:029100:40:4900:40:43
#36 12992343Piotr DzieciątkowskiPoznańmeritumobuwie.pl1967M45931193-00:26:09158100:52:2000:52:20
#37 32232319Lidia MatlakgnieznoLady Cat1971K4544-78300:33:26323001:11:5401:09:50
#38 24673180Robert PaczkaWrocław1964M501022051-00:28:51237101:01:1100:59:37
#39 454893Andrzej LeśniowskiPoznańBLUE MUSTANG1981M3587425-00:22:2355400:44:5300:44:53
#40 1754395Łukasz SemkłoPoznańBrylant Kórnik1984M302701561-00:25:00123100:55:4600:54:35
#41 847166Józef MikaPoznańBrylant Kórnik1960M5528798-00:23:3782000:49:0200:48:09
#42 1152910Paweł KrokoszPoznań1991M2519109-00:19:2311100:39:4800:39:33
#43 1021514Marek SkąpskiPrzeźmierowoclub de course M i H1974M402196-00:19:4113200:39:2700:39:23
#44 1365781Jacek SchlegelLUBOŃTEAM Bracia1968M45981249-00:25:24134400:52:4800:51:55
#45 1232851Robert RaweckiPoznańBeOne1977M3521117-00:20:0318300:40:0000:39:43
#46 321546Grzegorz BrzozowskiDąbrówkaIMAGSAVINGS.COM1982M30431-00:17:393300:36:0800:36:08
#47 19622225Rafał MikołajczakPoznań1 RWT SP1976M403471717-00:28:08218500:57:2600:57:26
#48 2262396Karol StoińskiPoznań1970M451491925-00:28:19223700:59:3200:56:30
#49 33321603Agnieszka ZielińskaPoznań1982K30176-84700:34:04328301:14:2501:12:23
#50 27112776Sylwia UrbanOstrów Wielkopolski1984K30112-51900:29:33257301:03:4701:01:00
#51 2706402Przemysław KarasiewiczPoznańNight Runners1970M451772189-00:29:25254301:03:4601:01:02
#52 694279Mateusz WieruszewskiGnieznoUKS GNIEZNO BIEGA1980M35136654-00:21:3941300:47:3300:46:41
#53 949119Dominik TomaszewskiKórnikDendrorunners1972M40181886-00:24:1799400:49:4600:47:17
#54 29482606Norbert BowtrukiewiczZielona Góra1972M404452315-00:32:32313101:07:0001:04:21
#55 27303279Robert RadowiczPoznań1964M501112201-00:30:17278601:03:5901:01:35
#56 537514Sebastian GolczakKomornikiKGB Grzmot Komorniki1976M40106503-00:22:0649200:45:4500:45:15
#57 8061134Paweł WojciechowskiSwarzedzKĘSY TEAM1977M35167760-00:23:3380600:48:4000:47:46
#58 748306Michał MichalskiSwarzędz1985M30105704-00:23:1674600:48:0800:46:58
#59 474281Sebastian PietrzakPoznań1979M3591444-00:20:4327100:45:0400:44:54
#60 33033868Bronnisław KomasaPoznań1966M501342473-00:34:37332301:13:3101:11:01
#61 32351323Maciej BaczyńskiBydgoszczRodzinaPL1979M355112447-00:32:48316501:12:0801:09:10
#62 28533100Grażyna LedzionSwarzędz1965K5022-58700:30:42286901:05:3001:03:58
#63 26623013Michał GórznyCzerwonak1991M253042165-00:27:50207901:03:1601:00:07
#64 18133336Michał StaszakPoznańWitkowo Biega1980M353411603-00:26:07157300:56:1100:55:10
#65 777758Michał SuchackiTarnowo Podgórne1989M25120733-00:24:0695400:48:2400:48:24
#66 2735562Paweł JaniakTurekKB Maraton Turek1983M303942205-00:29:21252401:04:0301:04:03
#67 1020212Ilona WalczakPOZNAN1973K408-7200:24:59122300:50:1800:50:18
#68 2137625Paweł PrzybylakLesznoAlmark Leszno1963M50941841-00:28:12220300:58:3800:56:40
#69 9871057Marek ŚwierczyńskiBiedrusko1979M35198920-00:25:25135000:50:0600:50:06
#70 1345177Ryszard WeberSwarzędz1962M50551232-00:23:4786400:52:4100:49:33
#71 7891886Bartosz JędrzejczakSiekierki WielkieKompania Piwowarska1977M35163744-00:22:4161300:48:3000:47:59
#72 6513265Piotr PacyńskiWrześniaMaxcess Team Europe1988M25101613-00:24:0393100:47:0800:47:08
#73 32892153Elżbieta SzymczakMurowana Goślina1959K5510-82200:34:01328001:13:1201:10:37
#74 3343650Norbert PatalasSulechówCYBINA TEAM / Bez napinki :D1985M3034317-00:22:5366000:43:2900:43:29
#75 19142166Dawid NowakPoznań1981M353571680-00:27:33199200:56:5900:56:09
#76 12713044Andre GajewskiPoznan1982M301981169-00:23:1775400:52:0900:51:37
#77 4181307Mariusz StokowskiPobiedziskaZłotniczki1976M4081392-00:21:0931200:44:3200:44:19
#78 16601769Anita CzechowskaSwarzędzCYBINA TEAM1976K4031-17000:25:59153800:54:5800:54:40
#79 13051768Krzysztof CzechowskiSwarzędzCYBINA TEAM1974M402381198-00:24:58121900:52:2300:52:04
#80 2597783Joanna DybowskaPoznań1981K3591-46400:28:17222601:02:2201:00:01
#81 2597783Joanna DybowskaPoznań1981K3591-46400:28:17222601:02:2201:00:01
#82 12082106Paweł RogowiczGarbyFabryka Triathlonu1980M352511120-00:26:55180200:51:4100:51:41
#83 15402107Tomasz SzubargaRokietnica1987M252001393-00:26:51178100:54:0600:54:06
#84 1472368Adrian SzałataKrotoszyn16 jarociński batalion remontu lotnisk1989M2523140-00:19:2311400:40:3400:40:31
#85 3001420Jarosław MelerowiczDębsko1967M451902344-00:29:43262701:07:3701:06:15
#86 570439Joanna Woźniak-CieślarŻaryKPP Żary1975K404-3600:22:4563400:46:0900:45:47
#87 14511185Łukasz FornalikTulce -1978M352851321-00:25:29137700:53:2800:52:02
#88 11511088Arkadiusz PetersSwarzędz1972M402081070-00:24:0091300:51:1700:48:24
#89 1628248Janusz LatosKostrzyn WlkpKomunal Partner1962M50781464-00:25:53151300:54:4700:52:10
#90 15081301Tymoteusz FleiszarGruszczynWÓJTOWICZ TRI TEAM1974M402761368-00:27:30197700:53:5600:53:56
#91 1773749Mirosław MarszałkowskiPiotrowicePasjonaci Słupca1978M3530168-00:19:5917000:41:0900:40:48
#92 23732177Maciej ChruszczPOZNANAM STUDIO1969M451551992-00:26:23164301:00:2601:00:26
#93 8752784Tomasz DzionekgnieznoKS Tęcza1985M30122822-00:23:0971900:49:1400:48:17
#94 22653421Jacek CichyPoznań1963M50981928-00:27:51208200:59:3400:57:36
#95 4303787Mateusz KorczZalasewo1995M2022403-00:22:1451900:44:4300:43:58
#96 17963238Rafal Szoberkoziegłowy1976M403181592-00:25:19132200:56:0500:53:41
#97 29253567Anna RatajczakDolsknight runners Dolsk1976K4090-62300:31:15297201:06:3401:03:52
#98 2931651Katarzyna StokowskaPobiedziskaZłotniczki1978K35133-62500:30:49288901:06:3801:03:47
#99 350757Jacek FrąszczakPoznań1972M4073331-00:21:3941000:43:4600:43:32
#100 1056537Tomasz MatuszekPawłowicePKS - Pawłowicki Klub Sportowy1979M35221982-00:25:11128300:50:3100:50:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności