Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła IIi

Wyniki - 8 maja 2016, Konstantynów Łódzki

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 152477Dariusz Wejdman1973ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:22:2700:22:2300:10:5500:04:29M136M 4033
#2 366488Dariusz Zdanowski1959ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:28:3200:28:0500:14:1700:05:37M277M 5030
#3 9537Dominik Gradomski1981KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:21:2200:20:4700:10:4300:04:09M89M 3036
#4 320313Dominik Piasecki1980KUTNOPOLSKA00:26:3300:26:2600:12:3500:05:17M250M 3099
#5 232292Dominik Płacek1982ŁÓDŹPOLSKAUMED IT00:24:1400:24:0400:11:5000:04:49M202M 3083
#6 162423Dominik Stańczyk1982ŁÓDŹPOLSKA00:22:5100:22:3600:11:3000:04:31M145M 3059
#7 453181Dorota Konecka1975KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:34:3400:34:0900:17:4600:06:50K138K 4030
#8 448232Dorota Lewandowska1969ŁÓDŹPOLSKA00:33:1800:33:1400:15:3900:06:39K135K 4028
#9 410321Dorota Ptak1971ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓDŹ00:30:4800:30:2200:15:3600:06:04K110K 4023
#10 462356Elżbieta Osińska1964ŁÓDŹPOLSKA00:36:5500:36:2700:17:4200:07:17K143K 507
#11 445334Elżbieta Piaskowska1976ŁÓDŹPOLSKA00:33:1100:32:4400:16:0800:06:33K132K 4026
#12 413218Emilia Kaczmarek1977ŁÓDŹPOLSKA00:30:5100:30:3600:14:2600:06:07K111K 3047
#13 93349Ernest Polit1974DOMANIEWICEPOLSKAR-TEAM ŁOWICZ/DOMANIEWICE00:20:5300:20:4300:10:2300:04:09M87M 4018
#14 26898Ewa Hajzer1986ŁÓDŹPOLSKARYSIE / EVERRUN00:25:3200:25:1200:12:3900:05:02K44K 3024
#15 446400Ewa Nowacka1987KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:33:1100:32:4500:16:2900:06:33K133K 2034
#16 387129Ewa Papuzińska1978ŁÓDŹPOLSKA00:29:2100:28:5400:14:1100:05:47K96K 3042
#17 433497Ewa Sobczyk1979KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:32:0400:31:4700:16:2500:06:21K123K 3054
#18 245384Ewa Wonko1986ŁÓDŹPOLSKA00:24:4900:24:2900:12:2900:04:54K34K 3015
#19 259170Ewelina Kłos1986BUCZEKPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:25:1000:25:0300:12:1500:05:01K41K 3022
#20 260171Filip Kłos1986BUCZEKPOLSKA00:25:1000:25:0400:12:0600:05:01M219M 3091
#21 58487Filip Strobin1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:19:4400:19:3900:09:4500:03:56M57M 3022
#22 419110Grzegorz Baszyński1978KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:31:2100:30:5400:16:0900:06:11M305M 30117
#23 21774Grzegorz Goliński1980ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:24:1300:23:4400:12:0900:04:45M190M 3077
#24 164103Grzegorz Krasiński1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:5800:22:3800:12:0800:04:32M147M 3061
#25 395178Grzegorz Lewandowski1973ŁÓDŹPOLSKAWCKMED00:29:5300:29:1900:16:0300:05:52M295M 4076
#26 204115Igor Porczyński1983ŁÓDŻPOLSKA00:23:4700:23:2800:12:0400:04:42M180M 3073
#27 114333Ireneusz Raczyński1959ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:21:2100:21:1900:10:2900:04:16M105M 5010
#28 459297Iwona Knypl1966ŁÓDŹPOLSKA00:36:0200:35:2700:17:2700:07:05K141K 506
#29 40213Izabela Bazan1975KONSTANTYNÓWPOLSKA00:29:5300:29:4500:14:3300:05:57K107K 4022
#30 399414Izabela Śmigielska1972KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:29:4500:29:2800:14:1300:05:54K104K 4021
#31 25658Jacek Balicki1963ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:25:1600:24:5500:12:3800:04:59M217M 5018
#32 2737Jacek Cieślik1975ŁÓDŹPOLSKA00:25:3100:25:2000:12:3700:05:04M228M 4058
#33 271270Jacek Grams1973ŁÓDŹPOLSKA00:25:2800:25:1700:12:3500:05:03M227M 4057
#34 295106Jacek Koziarski1970ŁÓDŹPOLSKA00:26:0200:25:4000:12:5000:05:08M235M 4060
#35 292128Jacek Papierkowski1962ŁÓDŹPOLSKA00:26:0100:25:3900:12:5300:05:08M233M 5020
#36 218411Jacek Tarka1979KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:0500:23:4500:11:5400:04:45M191M 3078
#37 176438Jacek Walczak1964BIELAWYPOLSKAZSMR PIĄTEK00:23:1200:22:5200:11:5600:04:34M156M 5015
#38 405179Jagoda Kępińska1986ŁÓDŹPOLSKA00:30:1300:30:0300:13:5900:06:01K108K 3046
#39 334186Jakub Knistoft1988ŁÓDŹPOLSKA00:27:2700:27:0000:12:4800:05:24M257M 2048
#40 102295Jakub Kupniewski1971WARSZAWAPOLSKA00:21:0800:20:5900:10:5200:04:12M95M 4022
#41 153123Jakub Malka1983ŁÓDŹPOLSKA00:22:3100:22:2300:10:4400:04:29M137M 3054
#42 209398Jakub Ochota1990OZORKÓWPOLSKA00:24:0100:23:3600:12:1400:04:43M185M 2035
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7331Jakub Piech1986BIAŁA PODLASKAPOLSKAAZS UJ KRAKÓW00:16:4600:16:4600:08:2500:03:21M7M 303
#44 139498Jakub Strzelecki Cirrus1964ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:22:0800:22:0600:10:3400:04:25M126M 5013
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32408Jakub Szram1998ŁOWICZPOLSKA00:18:2500:18:2400:09:0900:03:41M32M 162
#46 35086Jan Boras1986PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA00:28:0400:27:3200:14:2900:05:30M269M 30106
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 403412Jan Tarka1945KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:30:1700:29:5800:14:5900:06:00M296M 703
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3373Jan Wychowałek1990PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:16:2000:16:2000:08:1000:03:16M3M 203
#49 467322Janina Michalak1964GIECZNIPOLSKA--
#50 11770Janusz Góral1961ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:21:3500:21:2000:10:5300:04:16M108M 5011
#51 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !28346Janusz Pietrasiak1966ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:18:2000:18:1800:09:1000:03:40M28M 501
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !128370Janusz Redzynia1953ŁÓDZPOLSKARYSIO-TEAM00:21:3500:21:3200:10:4100:04:18M118M 602
#53 379263Jarosław Chybowski1977ŁÓDŹPOLSKA00:29:0500:28:4000:14:1900:05:44M286M 30112
#54 1862Jarosław Cichosz1985ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:17:3600:17:3500:08:3000:03:31M18M 307
#55 45129Jarosław Ciemieniewski1981ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIA JUDO ŁÓDŹ00:38:1700:33:3200:19:5600:06:42M315M 30121
#56 190254Jarosław Kruk1970ŁÓDŹPOLSKA00:23:1600:23:0900:11:3600:04:38M167M 4043
#57 57403Jarosław Smutek1964KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:19:3800:19:3700:09:3200:03:55M56M 504
#58 41458Jarosław Szewczyk1974NOWY BEDOŃPOLSKA00:18:4800:18:4500:09:2100:03:46M40M 407
#59 138381Jarosław Szpak1985ŁÓDŹPOLSKA00:22:2100:22:0600:11:1200:04:25M125M 3049
#60 171376Jarosław Wolak1969ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:22:5300:22:4600:11:2400:04:33M152M 4036
#61 327206Joanna Jachnik1994KOŁOPOLSKA00:27:1200:26:4900:13:1700:05:22K74K 2018
#62 274359Joanna Pawlak1980ŁÓDŹPOLSKA00:25:3900:25:2100:13:3100:05:04K46K 3025
#63 461308Józef Suski1978ŁÓDŻPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:36:1500:35:4700:17:1400:07:09M319M 30123
#64 330332Julia Ochal1999PABIANICEPOLSKA00:27:0600:26:5700:12:2500:05:23K77K 165
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !168407Julia Szymkowicz1998ŁOWICZPOLSKA00:22:5100:22:4400:11:3300:04:33K19K 161
#66 216417Julita Titz-Koza1981ŁÓDŹPOLSKA00:24:0400:23:4300:11:4400:04:45K27K 3012
#67 42267Justyna Czarnecka-Szpak1982ŁÓDŹPOLSKA00:31:2000:31:0300:16:0000:06:13K117K 3050
#68 13799Justyna Grzelewska1990KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:0600:22:0500:10:4000:04:25K13K 204
#69 278348Justyna Pastwińska1989ŁÓDŹPOLSKA00:25:5000:25:2400:12:5900:05:05K49K 2012
#70 4215Justyna Puczyńska1977KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:31:3000:31:0000:15:0800:06:12K116K 3049
#71 246114Justyna Radwańska1983ŁÓDŹPOLSKAATAS RUNNING TEAM00:24:4500:24:3400:11:5600:04:55K35K 3016
#72 16425Kamil Skrzypczak1991ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:17:2500:17:2400:08:2300:03:29M16M 2010
#73 126464Kamil Wajs1984KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:21:3300:21:3100:10:1700:04:18M116M 3047
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !87250Kamila Jeziorska1981KUTNOPOLSKA00:20:3600:20:3300:10:0800:04:07K6K 302
#75 165117Kamila Kwiecień - Lipińska1975ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:22:4600:22:3900:11:0400:04:32K18K 405
#76 173217Karolina Karasek1988DOMANIEWICEPOLSKAR-TEAM ŁOWICZ00:22:5800:22:4700:11:3500:04:33K20K 207
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 108330Karolina Matusiak1990ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:21:1200:21:0500:10:1800:04:13K8K 203
#78 284386Karolina Pawlik1989ŁÓDŹPOLSKA00:25:3800:25:3300:12:3200:05:07K54K 2014
#79 324437Karolina Ulatowska1998ŁAZINPOLSKAZSMR PIĄTEK00:27:0200:26:4200:12:5300:05:20K72K 164
#80 35791Katarzyna Chrząszcz1991ŁÓDŹPOLSKANAUKA BIEGA00:28:0400:27:4400:14:1400:05:33K84K 2021
#81 305167Katarzyna Kubiak1987ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:26:2900:26:0400:13:1900:05:13K65K 2015
#82 272191Katarzyna Kwestarz1995ŁÓDŹPOLSKA00:25:2600:25:1800:12:3200:05:04K45K 2010
#83 158203Katarzyna Lisowska1993KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:3100:22:2700:10:4100:04:29K17K 206
#84 449389Katarzyna Malinowska1976SZCZAWIN DUŻYPOLSKA00:33:3300:33:1600:15:5500:06:39K136K 4029
#85 400326Katarzyna Palczewska1982DOBRAPOLSKA00:29:5300:29:3400:15:2400:05:55K105K 3044
#86 349385Katarzyna Porczyńska1982ŁÓDŹPOLSKA00:27:5100:27:3200:12:3000:05:30K81K 3039
#87 414416Katarzyna Skoneczna1974KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:30:5400:30:4100:14:4500:06:08K112K 4024
#88 390421Katarzyna Smit1985ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:29:3500:29:0100:14:4600:05:48K98K 3043
#89 179449Katarzyna Suska1977ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:23:0900:22:5400:11:1900:04:35K22K 308
#90 314328Kazimierz Makowski1952KSAWERÓWPOLSKA00:26:1900:26:1500:12:4200:05:15M246M 6011
#91 275119Klaudia Kobus1992ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT00:25:3800:25:2200:12:5900:05:04K47K 2011
#92 38187Konrad Jastrząbek1981ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:18:4000:18:3700:09:0300:03:44M37M 3014
#93 208234Konrad Kluza1984ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:23:5300:23:3100:11:4100:04:42M184M 3075
#94 52240Konrad Kosecki1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAKB GEOTERMIA UNIEJÓW00:19:3100:19:2200:09:4300:03:52M51M 3019
#95 6669Krystian Bohdanowicz1980ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:19:5800:19:5500:09:5400:03:59M62M 3025
#96 81216Krystian Kamecki1988ZGIERZPOLSKA00:20:3300:20:2500:10:1100:04:05M76M 2022
#97 46332Krystyna Bartosik1958ZGIERZPOLSKA00:37:5700:37:3500:18:3500:07:31K144K 508
#98 18012Krzysztof Brzeziński1974ŁASKPOLSKA00:23:1800:22:5400:11:5400:04:35M158M 4039
#99 33710Krzysztof Ciekański1974KOLONIA WOLA ZARADZYŃSKAPOLSKA1 DYWIZJON LOTNICZY00:27:2300:27:0900:13:3900:05:26M260M 4065
#100 23766Krzysztof Colonna-Walewski1985RĄBIEŃPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:24:2700:24:0700:12:1600:04:49M206M 3085

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności