Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła IIi

Wyniki - 8 maja 2016, Konstantynów Łódzki

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 348420Tomasz Szybka1989ŁÓDŹPOLSKAMOBICA TOMTOM00:28:0000:27:315268
#2 154490Marek Szymborski1974LEŚNICA WDZIERADYPOLSKA WWW.ORKIESTRA.KWIATKOWICE.PL00:22:2800:22:244138
#3 46540Rafał Hunder1978ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:09:48--
#4 46663Marta Drajling1971KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:16:04--
#5 467322Janina Michalak1964GIECZNIPOLSKA--
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !288473Agata Szkudlarek1999PABIANICEPOLSKATATA I AGATA00:25:4800:25:3600:12:2500:05:07K57K 162
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 298457Magdalena Sikora1998ŁÓDŹPOLSKA00:26:2200:25:4800:13:0900:05:10K62K 163
#8 324437Karolina Ulatowska1998ŁAZINPOLSKAZSMR PIĄTEK00:27:0200:26:4200:12:5300:05:20K72K 164
#9 330332Julia Ochal1999PABIANICEPOLSKA00:27:0600:26:5700:12:2500:05:23K77K 165
#10 394410Magdalena Szczerkowska1998KONSTANTYNÓWPOLSKA00:29:4400:29:1800:15:0600:05:52K100K 166
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !168407Julia Szymkowicz1998ŁOWICZPOLSKA00:22:5100:22:4400:11:3300:04:33K19K 161
#12 437383Matylda Starzyńska1999ŁÓDŹPOLSKA00:32:3700:32:0200:16:0100:06:24K126K 167
#13 440221Weronika Kobierska1999ŁÓDŹPOLSKA00:32:3300:32:2400:15:1700:06:29K129K 168
#14 284386Karolina Pawlik1989ŁÓDŹPOLSKA00:25:3800:25:3300:12:3200:05:07K54K 2014
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !36364Zuzanna Mokros1993PABIANICEPOLSKARKS ŁÓDŹ00:18:3600:18:3600:09:0600:03:43K1K 201
#16 305167Katarzyna Kubiak1987ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:26:2900:26:0400:13:1900:05:13K65K 2015
#17 306353Paulina Olejniczak1989ŁÓDŹPOLSKA00:26:2900:26:0700:13:1000:05:13K66K 2016
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6271Martyna Balcerzak1994ZDUŃSKA WOLAPOLSKA00:19:5200:19:5100:09:4400:03:58K2K 202
#19 32690Agnieszka Grąbkowska1988ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:27:1000:26:4900:13:3600:05:22K73K 2017
#20 327206Joanna Jachnik1994KOŁOPOLSKA00:27:1200:26:4900:13:1700:05:22K74K 2018
#21 339480Natalia Zarzeczna1990KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:27:2700:27:1100:12:0600:05:26K78K 2019
#22 341475Magdalena Smurlik1988ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:27:3300:27:1200:13:3600:05:26K79K 2020
#23 35791Katarzyna Chrząszcz1991ŁÓDŹPOLSKANAUKA BIEGA00:28:0400:27:4400:14:1400:05:33K84K 2021
#24 358196Lena Kowalska1987ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:28:0700:27:4400:13:5400:05:33K85K 2022
#25 359237Monika Kubiak1990ŁÓDŹPOLSKA00:28:0700:27:4700:12:4900:05:33K86K 2023
#26 36125Agata Howaniec1989ŁÓDŹPOLSKAKB ARTURÓWEK00:28:2500:28:0300:14:1000:05:37K88K 2024
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 108330Karolina Matusiak1990ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:21:1200:21:0500:10:1800:04:13K8K 203
#28 372478Liza Wójtowicz1993ŁÓDŹPOLSKA00:28:3600:28:2200:13:4800:05:40K91K 2025
#29 388102Aleksandra Kemona1989KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:29:1900:28:5800:14:3000:05:48K97K 2026
#30 13799Justyna Grzelewska1990KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:0600:22:0500:10:4000:04:25K13K 204
#31 14089Maria Borowska1995ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:22:2400:22:0700:11:1200:04:25K14K 205
#32 396336Małgorzata Rymarczyk1988ŁÓDŹPOLSKA00:29:3300:29:2000:13:2700:05:52K101K 2027
#33 397231Martyna Kauc1990BEŁCHATÓWPOLSKA00:29:2900:29:2300:13:5200:05:53K102K 2028
#34 39877Paulina Chinalska1992ŁÓDŹPOLSKA00:29:3200:29:2800:13:1400:05:54K103K 2029
#35 40926Sylwia Fret1987DOBRAPOLSKA00:30:3900:30:2000:15:2700:06:04K109K 2030
#36 158203Katarzyna Lisowska1993KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:3100:22:2700:10:4100:04:29K17K 206
#37 426211Agnieszka Kaczmarek1991KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:31:3700:31:2500:14:4300:06:17K119K 2031
#38 173217Karolina Karasek1988DOMANIEWICEPOLSKAR-TEAM ŁOWICZ00:22:5800:22:4700:11:3500:04:33K20K 207
#39 429355Żaneta Pluskota1989KSAWERÓWPOLSKA00:31:5000:31:3200:14:5700:06:18K121K 2032
#40 438243Celina Krebs1989PABIANICEPOLSKARUN&SMILE PABIANICE00:32:3700:32:0300:16:1700:06:25K127K 2033
#41 446400Ewa Nowacka1987KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:33:1100:32:4500:16:2900:06:33K133K 2034
#42 460451Magdalena Wojdowska1991ŁÓDŹPOLSKA00:36:0100:35:3600:17:4300:07:07K142K 2035
#43 224358Anita Małecka1988SZCZERCÓWPOLSKATATE & LYLE ACTIVE TEAM00:24:0400:23:5400:11:4300:04:47K30K 208
#44 26785Patrycja Bednarek1987PABIANICEPOLSKARUN&SMILE PABIANICE00:25:4100:25:1000:13:1100:05:02K43K 209
#45 272191Katarzyna Kwestarz1995ŁÓDŹPOLSKA00:25:2600:25:1800:12:3200:05:04K45K 2010
#46 275119Klaudia Kobus1992ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT00:25:3800:25:2200:12:5900:05:04K47K 2011
#47 278348Justyna Pastwińska1989ŁÓDŹPOLSKA00:25:5000:25:2400:12:5900:05:05K49K 2012
#48 279163Magda Lis1991KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:25:3400:25:2500:12:2400:05:05K50K 2013
#49 282100Agata Andrzejewska1979ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:4500:25:2900:12:5800:05:06K52K 3027
#50 283306Sylwia Pastuszka1978ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:4700:25:3000:12:5900:05:06K53K 3028
#51 285375Marta Rawecka1981ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:25:5700:25:3300:12:5800:05:07K55K 3029
#52 286314Natalia Rajczak1985ŁÓDŹPOLSKA00:25:5200:25:3500:12:4100:05:07K56K 3030
#53 290499Sylwia Wylazlowska1977ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:25:4300:25:3800:12:2300:05:08K58K 3031
#54 291212Agnieszka Kruk-Kamińska1985ŁÓDŹPOLSKA00:25:5100:25:3800:12:4000:05:08K59K 3032
#55 30061Sylwia Dyrkacz1980ŁÓDŹPOLSKA00:26:1000:25:5400:12:5000:05:11K63K 3033
#56 303256Anna Czekalak1984STARE KRASNODĘBYPOLSKA00:26:0600:25:5600:13:1100:05:11K64K 3034
#57 30928Milena Ciemieniewska1982ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIA JUDO ŁÓDŹ00:30:0000:26:0800:16:3600:05:14K68K 3035
#58 316304Ola Majchrzak1986KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:26:3700:26:1900:13:2200:05:16K69K 3036
#59 319303Anna Rędzikowska1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:26:4800:26:2500:13:4800:05:17K70K 3037
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !67122Małgorzata Michalak Mattar1985ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT00:20:0000:19:5600:09:4400:03:59K5K 301
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !87250Kamila Jeziorska1981KUTNOPOLSKA00:20:3600:20:3300:10:0800:04:07K6K 302
#62 344302Anna Pogocka1981WIKTORÓWPOLSKA00:27:3600:27:2500:13:3700:05:29K80K 3038
#63 349385Katarzyna Porczyńska1982ŁÓDŹPOLSKA00:27:5100:27:3200:12:3000:05:30K81K 3039
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 98379Agnieszka Wysocka1981ŁÓDŹPOLSKA00:21:0300:20:5300:10:2900:04:11K7K 303
#65 111193Beata Kicinska-Kokotek1981ŁÓDŹPOLSKAKITA TEAM00:21:3000:21:1300:10:5600:04:15K9K 304
#66 3749Aleksandra Gozdalik1983ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:28:3400:28:2300:14:1100:05:41K92K 3040
#67 120368Anna Pieprz1984ŁÓDŹPOLSKA00:21:4700:21:2700:11:1200:04:17K10K 305
#68 38434Marta Budziarek1984ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:29:1800:28:4900:14:0000:05:46K95K 3041
#69 12952Aleksandra Górecka1977ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:21:4100:21:3300:10:5600:04:19K11K 306
#70 387129Ewa Papuzińska1978ŁÓDŹPOLSKA00:29:2100:28:5400:14:1100:05:47K96K 3042
#71 390421Katarzyna Smit1985ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:29:3500:29:0100:14:4600:05:48K98K 3043
#72 400326Katarzyna Palczewska1982DOBRAPOLSKA00:29:5300:29:3400:15:2400:05:55K105K 3044
#73 40160Anna Garnysz1981KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:29:5600:29:3900:14:3300:05:56K106K 3045
#74 149257Paulina Dębska1985KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:3000:22:1900:11:1300:04:28K16K 307
#75 405179Jagoda Kępińska1986ŁÓDŹPOLSKA00:30:1300:30:0300:13:5900:06:01K108K 3046
#76 413218Emilia Kaczmarek1977ŁÓDŹPOLSKA00:30:5100:30:3600:14:2600:06:07K111K 3047
#77 416105Marta Żołądek1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:30:5700:30:4500:14:4200:06:09K114K 3048
#78 4215Justyna Puczyńska1977KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:31:3000:31:0000:15:0800:06:12K116K 3049
#79 42267Justyna Czarnecka-Szpak1982ŁÓDŹPOLSKA00:31:2000:31:0300:16:0000:06:13K117K 3050
#80 424318Monika Majewska-Markiewicz1979PABIANICEPOLSKA00:31:4200:31:2200:16:1000:06:16K118K 3051
#81 427360Asia Nagrodzka1986WOLBÓRZPOLSKA00:31:4000:31:2700:15:5300:06:17K120K 3052
#82 431441Martyna Szczap1986DOBRAPOLSKA00:32:0500:31:4600:15:2700:06:21K122K 3053
#83 433497Ewa Sobczyk1979KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:32:0400:31:4700:16:2500:06:21K123K 3054
#84 434361Monika Mirzejewska1986WOLBÓRZPOLSKA00:32:0300:31:5000:15:5200:06:22K124K 3055
#85 179449Katarzyna Suska1977ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:23:0900:22:5400:11:1900:04:35K22K 308
#86 436111Aleksandra Scibor1982ŁÓDŹPOLSKA00:32:1100:31:5300:16:2600:06:23K125K 3056
#87 442244Aleksandra Kazimierczak1986PABIANICEPOLSKARUN&SMILE PABIANICE00:33:0100:32:3100:16:1600:06:30K131K 3057
#88 187188Agnieszka Jastrząbek1984ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:23:1600:23:0600:11:3600:04:37K23K 309
#89 452272Anna Lipert1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:33:5100:33:3800:16:2400:06:44K137K 3058
#90 454461Anna Zdanowska1983ŁÓDŹPOLSKAPULS ACTIVE TEAM00:34:5500:34:2500:16:3400:06:53K139K 3059
#91 456452Agnieszka Sadowska1979KOLONIA BRUŻYCAPOLSKA00:34:4900:34:3600:16:5800:06:55K140K 3060
#92 212481Aleksandra Szpoton1984KAZIMIERZPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:23:5900:23:3800:12:3300:04:44K25K 3010
#93 215343Magdalena Pola1978ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:5800:23:4300:11:4700:04:45K26K 3011
#94 216417Julita Titz-Koza1981ŁÓDŹPOLSKA00:24:0400:23:4300:11:4400:04:45K27K 3012
#95 234266Paulina Chmiel1985ŁÓDŹPOLSKASALUS00:24:3000:24:0500:12:1400:04:49K31K 3013
#96 24468Anna Bartosik1986DOBRAPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:24:4300:24:2600:12:1300:04:53K33K 3014
#97 245384Ewa Wonko1986ŁÓDŹPOLSKA00:24:4900:24:2900:12:2900:04:54K34K 3015
#98 246114Justyna Radwańska1983ŁÓDŹPOLSKAATAS RUNNING TEAM00:24:4500:24:3400:11:5600:04:55K35K 3016
#99 250155Agnieszka Koźba1980ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:24:5900:24:4300:12:1800:04:57K36K 3017
#100 252450Agnieszka Średniak1978ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:25:0000:24:4500:12:2200:04:57K37K 3018

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności