Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła IIi

Wyniki - 8 maja 2016, Konstantynów Łódzki

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3221Małgorzata Frankenberg1955ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:26:5300:26:3400:12:5000:05:19K71K 601
#2 1462Piotr Erbel1984ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:22:3200:22:1100:11:2300:04:26M131M 3052
#3 2703Dariusz Anderwald Anderwald1967PORSZEWICEPOLSKAKLUB BIEGAJĄCYCH ORNITOLOGÓW00:25:3700:25:1400:13:0500:05:03M226M 4056
#4 3124Paweł Sobczyński1971ŁÓDŹPOLSKA00:26:3500:26:1200:13:1400:05:14M244M 4063
#5 4215Justyna Puczyńska1977KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:31:3000:31:0000:15:0800:06:12K116K 3049
#6 3046Łukasz Balcer1973ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:26:3000:26:0100:13:1100:05:12M240M 4061
#7 2737Jacek Cieślik1975ŁÓDŹPOLSKA00:25:3100:25:2000:12:3700:05:04M228M 4058
#8 1488Dariusz Burski1990KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:2300:22:1800:10:4700:04:28M133M 2030
#9 3749Aleksandra Gozdalik1983ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:28:3400:28:2300:14:1100:05:41K92K 3040
#10 33710Krzysztof Ciekański1974KOLONIA WOLA ZARADZYŃSKAPOLSKA1 DYWIZJON LOTNICZY00:27:2300:27:0900:13:3900:05:26M260M 4065
#11 16111Mariusz Horodniczy1983ŁÓDŹPOLSKA00:22:3500:22:3100:10:5800:04:30M144M 3058
#12 18012Krzysztof Brzeziński1974ŁASKPOLSKA00:23:1800:22:5400:11:5400:04:35M158M 4039
#13 40213Izabela Bazan1975KONSTANTYNÓWPOLSKA00:29:5300:29:4500:14:3300:05:57K107K 4022
#14 15014Marcin Bazan1975KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKAVERA RUNNING TEAM00:22:2800:22:2000:11:2600:04:28M134M 4032
#15 2515Robert Antosiewicz1969TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:18:0400:18:0400:08:4700:03:37M25M 404
#16 27716Waldemar Bojarczuk1956TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKATIME4RUNNING00:25:4200:25:2400:13:0400:05:05M229M 6010
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !32817Anna Edyk1964TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:27:0900:26:5100:13:2700:05:22K75K 501
#18 23918Przemysław Domański1970ŁÓDŹPOLSKA00:24:2700:24:1600:11:3400:04:51M208M 4052
#19 15119Tomasz Brocki1982PABIANICEPOLSKA00:22:3700:22:2100:11:0800:04:28M135M 3053
#20 19820Marek Czubinski1953ŁÓDŹPOLSKA00:23:3600:23:2200:11:5400:04:40M174M 607
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3121Marcin Gałczyński1998JANOWICEPOLSKAZSMR PIĄTEK00:18:2500:18:1900:09:0900:03:41M31M 161
#22 36222Piotr Banasiak1966OZORKÓWPOLSKAKRZAL ADVENTURE TEAM00:28:3500:28:0300:14:5200:05:37M274M 5029
#23 25723Cezary Imiński1968ZGIERZPOLSKA00:25:0200:24:5600:12:1300:04:59M218M 4055
#24 9024Łukasz Adamczyk1983ŁÓDŹPOLSKA00:20:3800:20:3600:09:5700:04:07M84M 3033
#25 36125Agata Howaniec1989ŁÓDŹPOLSKAKB ARTURÓWEK00:28:2500:28:0300:14:1000:05:37K88K 2024
#26 40926Sylwia Fret1987DOBRAPOLSKA00:30:3900:30:2000:15:2700:06:04K109K 2030
#27 21427Łukasz Cichański1987ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:5800:23:4300:11:4700:04:45M189M 2036
#28 30928Milena Ciemieniewska1982ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIA JUDO ŁÓDŹ00:30:0000:26:0800:16:3600:05:14K68K 3035
#29 45129Jarosław Ciemieniewski1981ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIA JUDO ŁÓDŹ00:38:1700:33:3200:19:5600:06:42M315M 30121
#30 4930Michał Dajcz1986PIOTRKOW TRYB.POLSKATRI AKTYWNY PIOTRKÓW00:19:2500:19:2300:09:2400:03:53M48M 3017
#31 4031Artur Chmielewski1988ŁÓDŹPOLSKA00:18:4700:18:4700:08:5900:03:45M39M 2016
#32 46332Krystyna Bartosik1958ZGIERZPOLSKA00:37:5700:37:3500:18:3500:07:31K144K 508
#33 24133Michał Klekowski1977KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:4800:24:1800:12:1200:04:52M209M 3087
#34 38434Marta Budziarek1984ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:29:1800:28:4900:14:0000:05:46K95K 3041
#35 19235Tomasz Czajkowski1976ŁÓDŹPOLSKA00:23:4100:23:1400:12:0900:04:39M169M 4045
#36 8436Piotr Goździk1987ZGIERZPOLSKA00:20:3200:20:2900:10:2000:04:06M79M 2024
#37 9537Dominik Gradomski1981KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:21:2200:20:4700:10:4300:04:09M89M 3036
#38 16638Mariusz Bugajny1983ŁÓDŻPOLSKA00:22:4900:22:4100:11:0100:04:32M148M 3062
#39 30139Wojtek Puczyński1977KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:26:2400:25:5500:13:0500:05:11M238M 3094
#40 46540Rafał Hunder1978ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:09:48--
#41 26941Bartosz Dziemidowicz1988ŁÓDŹPOLSKA00:25:2500:25:1200:12:3600:05:02M225M 2043
#42 17743Małgorzata Dziakońska1971ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:23:0300:22:5200:11:3000:04:34K21K 406
#43 41844Paweł Chudzia1977ŁÓDŹPOLSKA00:31:0200:30:5300:14:2300:06:11M304M 30116
#44 11645Paweł Diowksz1973ŁÓDŹPOLSKA00:21:2500:21:2000:10:2900:04:16M107M 4026
#45 32546Marek Bigoszewski1977ŁÓDŹPOLSKANIEZRZESZONY00:26:4600:26:4600:12:5500:05:21M253M 30100
#46 29747Beata Dembińska1975ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:5900:25:4300:12:5800:05:09K61K 4013
#47 33548Norbert Cichosz1986ŁÓDŹPOLSKA00:27:2300:27:0200:12:5100:05:24M258M 30103
#48 2749Adam Gąsiorowski1989PABIANICEPOLSKAUKS AZYMUT PABIANICE00:18:1500:18:1400:09:0500:03:39M27M 2014
#49 4250Marek Bartosik1976ŁÓDŹPOLSKAE-WAMP00:18:5000:18:4700:09:2000:03:46M41M 408
#50 12952Aleksandra Górecka1977ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:21:4100:21:3300:10:5600:04:19K11K 306
#51 33153Tomasz Denuszek1959PABIANICEPOLSKA00:26:5700:26:5700:13:0100:05:23M254M 5027
#52 18154Zdzisław Draczyński1953ŁÓDŹPOLSKA00:22:5900:22:5700:11:0600:04:35M159M 604
#53 7855Paweł Izdebski1967DALIKÓWPOLSKA00:20:1700:20:1300:10:1000:04:03M73M 4015
#54 19956Mariusz Ber1980KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:23:2500:23:2400:11:4100:04:41M175M 3070
#55 10357Tomasz Gaweł1978KRZYWIECPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:21:0200:20:5900:10:3500:04:12M96M 3039
#56 25658Jacek Balicki1963ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:25:1600:24:5500:12:3800:04:59M217M 5018
#57 21059Rafał Balicki1997ŁÓDŹPOLSKA00:23:5800:23:3700:12:2300:04:43M186M 165
#58 40160Anna Garnysz1981KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:29:5600:29:3900:14:3300:05:56K106K 3045
#59 30061Sylwia Dyrkacz1980ŁÓDŹPOLSKA00:26:1000:25:5400:12:5000:05:11K63K 3033
#60 1862Jarosław Cichosz1985ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:17:3600:17:3500:08:3000:03:31M18M 307
#61 46663Marta Drajling1971KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:16:04--
#62 34264Błażej Biskupski1971ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:27:3200:27:1800:13:3700:05:28M263M 4066
#63 23065Piotr Góralczyk1973ŁÓDŹPOLSKAGET RUN00:24:1300:24:0200:11:5700:04:48M200M 4050
#64 23766Krzysztof Colonna-Walewski1985RĄBIEŃPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:24:2700:24:0700:12:1600:04:49M206M 3085
#65 42267Justyna Czarnecka-Szpak1982ŁÓDŹPOLSKA00:31:2000:31:0300:16:0000:06:13K117K 3050
#66 24468Anna Bartosik1986DOBRAPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:24:4300:24:2600:12:1300:04:53K33K 3014
#67 6669Krystian Bohdanowicz1980ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:19:5800:19:5500:09:5400:03:59M62M 3025
#68 11770Janusz Góral1961ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:21:3500:21:2000:10:5300:04:16M108M 5011
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6271Martyna Balcerzak1994ZDUŃSKA WOLAPOLSKA00:19:5200:19:5100:09:4400:03:58K2K 202
#70 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !39272Witold Błądek1944ŁÓDŹPOLSKAPARK RUN ŁODŹ00:29:2700:29:1200:14:2600:05:50M293M 702
#71 12373Radosław Gołąb1986ŁÓDŹPOLSKARYNECZEK PRZYBYSZEWSKIEGO00:21:3400:21:2900:10:2400:04:18M113M 3044
#72 21774Grzegorz Goliński1980ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:24:1300:23:4400:12:0900:04:45M190M 3077
#73 11975Andrzej Bagrodzki1971ZGIERZPOLSKANBP00:21:3100:21:2600:10:5100:04:17M110M 4027
#74 36376Monika Hetmanek1973PABIANICEPOLSKAAFLOFARM RUNNING TEAM00:28:1100:28:0300:14:1700:05:37K89K 4017
#75 39877Paulina Chinalska1992ŁÓDŹPOLSKA00:29:3200:29:2800:13:1400:05:54K103K 2029
#76 37878Sławek Albrecht1971KONSTANTYNÓWPOLSKA00:29:0600:28:3300:14:1200:05:43M285M 4071
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11879Ryszard Dąbek1951PABIANICEPOLSKAKORONA PABIANICE00:21:3100:21:2100:10:5200:04:16M109M 601
#78 24780Adam Ałaszewski1973ŁÓDŹPOLSKA00:24:4300:24:3400:11:5100:04:55M212M 4054
#79 1381Łukasz Brzeźnicki1989ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:17:0700:17:0600:08:2300:03:25M13M 207
#80 5082Rafał Augustyniak1994ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:19:2700:19:2500:09:4300:03:53M49M 2018
#81 21983Agnieszka Drzazga- Koch1975ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:23:5600:23:4600:12:0400:04:45K28K 408
#82 28984Przemysław Ciekański1989PAWLIKOWICEPOLSKA00:25:5200:25:3700:12:3400:05:07M232M 2045
#83 26785Patrycja Bednarek1987PABIANICEPOLSKARUN&SMILE PABIANICE00:25:4100:25:1000:13:1100:05:02K43K 209
#84 35086Jan Boras1986PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA00:28:0400:27:3200:14:2900:05:30M269M 30106
#85 28187Damian Czarnecki1992PABIANICEPOLSKA00:25:5400:25:2600:13:0800:05:05M230M 2044
#86 9288Łukasz Frankowski1984PABIANICEPOLSKA00:20:4400:20:4000:09:5800:04:08M86M 3034
#87 14089Maria Borowska1995ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:22:2400:22:0700:11:1200:04:25K14K 205
#88 32690Agnieszka Grąbkowska1988ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:27:1000:26:4900:13:3600:05:22K73K 2017
#89 35791Katarzyna Chrząszcz1991ŁÓDŹPOLSKANAUKA BIEGA00:28:0400:27:4400:14:1400:05:33K84K 2021
#90 14492Marek Bienias1988ŁÓDŹPOLSKANAUKA BIEGA00:22:2700:22:0800:11:1500:04:26M129M 2028
#91 3093Szymon Głąb1978ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:18:2200:18:2100:09:0600:03:40M30M 3011
#92 20294Mariusz Bogdan1983ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:23:3100:23:2500:11:1300:04:41M178M 3072
#93 2495Bartłomiej Błaszczyk1985ŁÓDŹPOLSKA00:18:0300:18:0100:08:5300:03:37M24M 308
#94 8996Andrzej Bonawenturczak1966KROŚNIEWICEPOLSKAMKS EXPOM KROŚNIEWIANKA00:20:3800:20:3500:10:1800:04:07M83M 508
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4897Czesław Błaszczyk1964KROŚNIEWICEPOLSKAEXPOM KROŚNIEWICE00:19:1600:19:1400:09:3700:03:51M47M 502
#96 26898Ewa Hajzer1986ŁÓDŹPOLSKARYSIE / EVERRUN00:25:3200:25:1200:12:3900:05:02K44K 3024
#97 13799Justyna Grzelewska1990KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:0600:22:0500:10:4000:04:25K13K 204
#98 282100Agata Andrzejewska1979ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:4500:25:2900:12:5800:05:06K52K 3027
#99 240101Sylwia Bratkowska1969KONSTANTYNÓWPOLSKA00:24:2600:24:1800:12:0100:04:52K32K 4010
#100 388102Aleksandra Kemona1989KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:29:1900:28:5800:14:3000:05:48K97K 2026

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności