Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 21 maja 2016, Gdynia

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !129Madejski Przemysław1991MKM PSP Świnoujście (POL)-1Seria Elite (09:00:00)100:48:06
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !250Sałata Marcin1988MReal Girls & Fit Mates (POL)-2Seria Elite (09:00:00)200:49:25
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33Pupkowski Kamil1984MALGRAF TEAM (POL)-3Seria Elite (09:00:00)300:49:26
#4 41847Helios Dariusz1966MEbroGym (POL)-4XVII seria (14:20:00)100:50:00
#5 51854Koper Paweł1994MEbroGym (POL)-5XVII seria (14:20:00)200:50:00
#6 61844Duda Krystian1987MEbroGym (POL)-6XVII seria (14:20:00)300:50:28
#7 72Karczmarski Mateusz1987MALGRAF TEAM (POL)-7Seria Elite (09:00:00)400:51:10
#8 872Trapkowski Przemysław1982MxRunners.pl / www.biegizprzeszko-8Seria Elite (09:00:00)500:51:23
#9 9489Pękala Piotr1988MNa sto % (POL)-9VI seria (10:40:00)100:51:34
#10 101849Helios Marcel1997MEbroGym (POL)-10XVII seria (14:20:00)400:51:38
#11 11119Winkler Dawid1990M(POL)-11Seria Elite (09:00:00)600:51:49
#12 121882Tarkowski Dawid1987MEbroGym (POL)-12XVII seria (14:20:00)500:51:55
#13 131863Majorowski Krzysztof1979MEbroGym (POL)-13XVII seria (14:20:00)600:51:59
#14 141683Jakimczuk Rafał1985M(POL)-15XV seria (13:40:00)100:52:30
#15 1559Masztaler Tomasz1988MSportowe Świry Szczecin (POL)-14Seria Elite (09:00:00)700:52:30
#16 1610Plutowski Patryk1988MBOBRY (POL)-16Seria Elite (09:00:00)800:52:42
#17 171268Ermakov Anton1984M39RUS (POL)-17XII seria (12:40:00)100:52:54
#18 1873Wałdowski Dominik1980MxRunners.pl / www.biegizprzeszko-18Seria Elite (09:00:00)900:53:01
#19 191430Rozanski Rafal1978MTsunami Szczecinek (POL)-19XIII seria (13:00:00)100:53:55
#20 201242Reszka Patryk1991MZłotopolscy (POL)-20XI seria (12:20:00)100:54:03
#21 211117Kąkol Kacper1993M(POL)-21X seria (12:00:00)100:54:33
#22 221852Kampf Michał1972MEbroGym (POL)-22XVII seria (14:20:00)700:54:37
#23 23412Wasilewski Piotr1981MMasłoTeam (POL)-23IV seria (10:00:00)100:55:10
#24 241072Wojsznis Paweł1999MJUMPCITY (POL)-24X seria (12:00:00)200:55:16
#25 25464Przybyszewski Kamil1997MBad Boys Running (POL)-25V seria (10:20:00)100:55:19
#26 26463Ordakowski Filip1995MBad Boys Running (POL)-26V seria (10:20:00)200:55:35
#27 27380Smyk Sławomir1980MBigYellowFoot Adventure Team (P-27IV seria (10:00:00)200:56:15
#28 28605Zalewski Bartosz1987MFitMove Rumia (POL)-29VI seria (10:40:00)200:56:23
#29 291070Glubiak Hubert1989MJUMPCITY (POL)-28X seria (12:00:00)300:56:23
#30 30770Faltyczko Grzegorz1988MZS CrossFit Szczecin (POL)-30Seria Elite (09:00:00)1000:56:28
#31 311799Lewicki Filip1996M(POL)-31XVI seria (14:00:00)100:56:33
#32 321788Bisewski Karol1995M(POL)-32XVI seria (14:00:00)200:56:33
#33 3366Kujawski Robert1988MWATAHA (POL)-33Seria Elite (09:00:00)1100:56:38
#34 341078Dziurla Krzysiek1980MNew Balance Eska Team (POL)-34X seria (12:00:00)400:56:39
#35 3571Trąbiński Grzegorz1979MxRunners.pl / www.biegizprzeszko-35Seria Elite (09:00:00)1200:56:47
#36 361211Miłoszewski Mateusz1988MPOZDRO&POĆWICZ. (POL)-36XI seria (12:20:00)200:56:51
#37 3769Tryba Michał1989MWATAHA (POL)-37Seria Elite (09:00:00)1300:56:59
#38 38195Bomba Piotr1984M(POL)-38II seria (09:20:00)100:57:07
#39 39122Broszkiewicz Bartłomiej1987MAMIGOS (POL)-39II seria (09:20:00)200:57:15
#40 40126Niemiec Dariusz1984MBigYellowFoot Adventure Team (P-40II seria (09:20:00)300:57:27
#41 414Wieczorek Mateusz1996MALGRAF TEAM (POL)-41Seria Elite (09:00:00)1400:57:28
#42 421559Bohdanowicz Tomasz1994M(POL)-42XIV seria (13:20:00)100:57:41
#43 43203Grzesiak Tomasz1983M(POL)-43II seria (09:20:00)400:57:47
#44 441534Kukier Tymon1999MKTN Łowcy Przygód (POL)-44XIV seria (13:20:00)200:57:51
#45 45378Mordasiewicz Adrian1988MBigYellowFoot Adventure Team (P-46IV seria (10:00:00)300:57:52
#46 46390Wróblewski Maciej1986MBigYellowFoot Adventure Team (P-45IV seria (10:00:00)400:57:52
#47 471071Leśniak Maciej1989MJUMPCITY (POL)-47X seria (12:00:00)500:58:03
#48 48602Szymanski Grzegorz1979MFitMove Rumia (POL)-48VI seria (10:40:00)300:58:14
#49 49577Drzewiecki Damian1992MFitMove Rumia (POL)-49VI seria (10:40:00)400:58:16
#50 501048Sieklucki Robert1974MAlakiernia (POL)-50X seria (12:00:00)600:58:18
#51 5167Mański Tomasz1987MWATAHA (POL)-51Seria Elite (09:00:00)1500:58:25
#52 5274Janke Łukasz1984MZS CrossFit Szczecin (POL)-52Seria Elite (09:00:00)1600:58:56
#53 531280Rutecki Maciej1977MKoszaolin (POL)-53XII seria (12:40:00)200:59:04
#54 54114Szreder Zbigniew1988M(POL)-54Seria Elite (09:00:00)1700:59:05
#55 551073Zajączkowski Paweł1986MKIA Nowicki (POL)-55X seria (12:00:00)700:59:10
#56 56405Szmidt Adrian1998MFORMA KARTUZY TEAM (POL)-56IV seria (10:00:00)500:59:11
#57 571342Bednarski Dominik1990M(POL)-57XII seria (12:40:00)300:59:20
#58 58604Wiśniewski Sebastian1993MFitMove Rumia (POL)-58VI seria (10:40:00)500:59:25
#59 59347Gierczak Paweł1981MAktywna Fabryka (POL)-59IV seria (10:00:00)600:59:50
#60 601150Tutaj Michał1989M(POL)-60X seria (12:00:00)800:59:59
#61 61673Sass Karol1990MFORMA KARTUZY TEAM (POL)-61VI seria (10:40:00)601:00:03
#62 62622Dawidowski Tomasz1989MFORMA KARTUZY TEAM (POL)-62VI seria (10:40:00)701:00:04
#63 631865Malinowski Krzysztof1989MEbroGym (POL)-63XVII seria (14:20:00)801:00:05
#64 64469Ceynowa Dawid1992MBigYellowFoot Adventure Team (P-64V seria (10:20:00)301:00:14
#65 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !651913Kazojć I Pies Aston Katarzyna1982K(POL)1-XVII seria (14:20:00)901:00:27
#66 662757Weyna Bartosz1980M(POL)-65XI seria (12:20:00)301:00:34
#67 672787Kisielewski Krystian1990M(POL)-66II seria (09:20:00)501:00:41
#68 68625Brak Danych1980M(POL)-67VI seria (10:40:00)801:01:01
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !69115Szwarc Jagoda1984K(POL)2-Seria Elite (09:00:00)1801:01:08
#70 70771Kurasiński Konrad1989MZS CrossFit Szczecin (POL)-68VII seria (11:00:00)101:01:10
#71 7184Duzinkiewicz Jan1985M(POL)-69Seria Elite (09:00:00)1901:01:12
#72 7296Koszałka Paweł1988M(POL)-70Seria Elite (09:00:00)2001:01:39
#73 731429Misiewicz Tomasz1978MTsunami Szczecinek (POL)-71XIII seria (13:00:00)201:01:42
#74 741706Kita Michał1987MAlexTGreat Run4Fun (POL)-72XVI seria (14:00:00)301:01:45
#75 75959Łosinski Krzysztof1994MNORDCITY (POL)-73IX seria (11:40:00)101:01:53
#76 761739Wojno Arkadiusz1985MFFŁódźRunmageddon (POL)-74XVI seria (14:00:00)401:01:58
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 77359Ruszczyńska Kinga1986KAktywna Fabryka (POL)3-IV seria (10:00:00)701:02:30
#78 781587Płusa Marcin1994M(POL)-75XIV seria (13:20:00)301:02:49
#79 79885Tur Tobiasz1992MTurboTur (POL)-76VIII seria (11:20:00)101:03:09
#80 80762Dukiewicz Maciej1986MTEAM ORLEN (POL)-77VII seria (11:00:00)201:03:14
#81 81699Pieńkosz Piotr1990M(POL)-78VI seria (10:40:00)901:03:25
#82 82432Pluta Marcin1986MVACU ACTIV GYM ŁOSINO (POL)-79IV seria (10:00:00)801:03:27
#83 83170Czarnecki Bartosz1988MRekiny Fitnessu (POL)-80II seria (09:20:00)601:03:29
#84 841231Richert Waldemar1976MTERRA-POMORZE TEAM (POL)-81XI seria (12:20:00)401:03:40
#85 85676Stencel Adam1985MFORMA KARTUZY TEAM (POL)-82VI seria (10:40:00)1001:03:44
#86 861694Ostaszewski Emil1980M(POL)-83XV seria (13:40:00)201:03:56
#87 871497Rąbała Adam1991MBOBRY (POL)-84XV seria (13:40:00)301:03:58
#88 881626Jabłoński Krzysztof1982MMTS Hamer (POL)-85XV seria (13:40:00)401:04:19
#89 891269Ermakov Max1987M39RUS (POL)-86XII seria (12:40:00)401:04:20
#90 901230Potratz Piotr1981MTERRA-POMORZE TEAM (POL)-87XI seria (12:20:00)501:04:30
#91 91551Mazur Wojciech1997M(POL)-88V seria (10:20:00)401:04:43
#92 921578Kępa Remigiusz1990M(POL)-90XIV seria (13:20:00)401:04:44
#93 93533Góral Adam1978M(POL)-89V seria (10:20:00)501:04:44
#94 9449Obtułowicz Piotr1987MReal Girls & Fit Mates (POL)-91Seria Elite (09:00:00)2101:04:52
#95 951572Fałtynowicz Jacek1968M(POL)-93XIV seria (13:20:00)501:04:54
#96 961267Avilov Vitalii1982M39RUS (POL)-92XII seria (12:40:00)501:04:54
#97 971561Bruź Michał1987M(POL)-94XIV seria (13:20:00)601:05:01
#98 9814Bogacki Karol1988MFORMA KARTUZY TEAM (POL)-95Seria Elite (09:00:00)2201:05:02
#99 991948Frej Marcin1987MZabiegani.TV (POL)-96XVIII seria (14:40:00)101:05:07
#100 10068Okrój Piotr1991MWATAHA (POL)-97Seria Elite (09:00:00)2301:05:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności