Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 22 maja 2016, Tarnowo Podgórne

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
Km
7
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 9841037Dobosz PaulinaWRONKIPL1993K205600:07:138.3000:51:3001:12:3001:41:0302:30:4202:32:13-201
#2 989412Żabicka‐Bajon KatarzynaPOZNAŃMORSY POZNAŃPL1966K50500:07:158.3000:48:0401:10:2001:39:4102:31:1402:32:58-202
#3 991392Cieciora IlonaROKIETNICAPL1980K309500:07:178.2000:47:4101:09:4801:38:4402:32:0802:33:36-203
#4 993268Kostecka MałgorzataSWARZĘDZNIGHT RUNNERSPL1984K309600:07:178.2000:46:2201:07:2401:36:0702:32:2202:33:48-204
#5 994396Dylawerska AlicjaSZRENIAWAPL1983K309700:07:198.2000:51:5901:14:1801:44:3002:32:5502:34:14-205
#6 995365Kicińska‐Nowak MartaTARNOWO PODGÓRNEPL1980K309800:07:208.2000:46:0401:08:4301:39:4202:33:4102:34:48-206
#7 996486Czerniewska DominikaSUCHY LASJESTEMSUPERBOHATEREM.PLPL1983K309900:07:218.2000:49:1701:11:1401:40:1202:33:3302:35:00-207
#8 998232Sobańska PaulinaTARNOWO PODGÓRNEMAMY‐BIEGAMYPL1982K3010000:07:218.2000:48:2101:09:3601:38:2102:33:4902:35:11-208
#9 999463Liberska AlinaPOZNAŃPL1972K404300:07:228.2000:49:1501:10:4701:41:2702:33:5402:35:18-209
#10 10011148Kłos DorotaPRZEŹMIEROWOLIDL BIEG LWAPL1977K3010100:07:238.1000:47:1501:38:5702:34:2002:35:40-210
#11 1002236Krystianc DominikaKAKOLEWOPL1981K3010200:07:248.1000:50:1801:11:5701:41:4802:34:3102:35:58-211
#12 10031345Kasierska EwaDREZDENKOWKB META LUBLINIECPL1948K60600:07:278.1000:49:2801:12:2201:42:2202:36:1802:37:14-212
#13 1006771Nawrot‐Trochowska AnetaSKÓRZEWOKOBALTOWE WZMACNIACZEPL1974K404400:07:288.0000:48:3701:09:5601:39:4802:36:3302:37:39-213
#14 10081083Majerowicz JustynaOSIECZNAPL1978K3010300:07:288.0000:48:2201:10:5601:40:5202:36:2702:37:40-214
#15 10091050Piątek KamilaDĄBRÓWKADELIK TEAMPL1989K205700:07:288.0000:51:4201:14:2101:43:2502:35:5902:37:42-215
#16 1010523Boińska KatarzynaDOBIEŻYNPL1978K3010400:07:298.0000:46:0401:09:1302:36:1702:37:49-216
#17 1011277Krystianc ZofiaKAKOLEWOPL1983K3010500:07:308.0000:50:2401:12:0001:42:2602:36:3702:38:06-217
#18 1014671Wysoczańska IrenaKOŚCIANAMPER KOŚCIANPL1968K404500:07:347.9000:50:0601:12:1601:42:2202:38:2502:39:42-218
#19 1015484Grajek KingaLUSOWOLUSOWO NA BIEGOWOPL1976K404600:07:357.9000:48:5301:11:3501:43:1702:38:4202:40:05-219
#20 10161249Sobolewska AngelikaTARNOWO PODGÓRNEPL1974K404700:07:367.9000:51:3901:14:3601:46:2602:38:4302:40:19-220
#21 10171273Wojtkowiak MartaPOZNAŃLFCPL1991K205800:07:387.9000:53:4501:15:5401:45:2202:39:1802:41:04-221
#22 1022154Staszak‐Jakuszewska JustynaPOZNAŃKOBIETYBIEGAJA.PLPL1986K3010600:07:587.5000:51:2201:14:3201:45:0902:46:3102:48:06-222
#23 1023176Kamińska MartaBARANOWOSTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓWPL1982K3010700:07:587.5000:48:1501:11:1601:43:0002:46:3202:48:12-223
#24 10241329Choinacka MonikaTARNOWO PODGÓRNEPL1980K3010800:07:587.5000:48:2601:11:1601:43:1802:46:5102:48:13-224
#25 1027694Staszak AgnieszkaZAKRZEWOPL1974K404800:08:077.4000:56:0901:52:1802:49:2702:51:12-225
#26 10291187Sala AgnieszkaPOZNAŃPL1985K3010900:08:237.2002:56:4902:56:49-226
#27 8081047Jemczura MarcinDĘBNONETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNOPL1990M2011100:06:179.5000:44:3401:02:3501:27:0902:11:0302:12:39681-
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Chabowski MarcinWEJHEROWOWWW.MARCINCHABOWSKI.PLPL1986M30100:03:0519.5000:21:1000:30:2400:42:3701:04:5501:04:551-
#29 265910Hojny TomaszPOZNAŃPL1979M3010300:05:0411.8000:33:1500:48:0601:09:0901:46:4201:47:00250-
#30 809453Kózka PrzemysławSKÓRZEWOBIEGAM BO NIE LUBIEPL1973M4019500:06:189.5000:39:0100:56:2901:20:5502:11:4002:12:45682-
#31 158658Kruk PrzemysławPOZNAŃNIGHT RUNNERSPL1991M203600:04:4512.6000:33:1400:47:2701:06:3301:39:3601:40:04147-
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !28Melly Edwin CheruiyotELDORETKE1988M20100:03:0719.2000:21:1000:30:3700:43:2101:05:5301:05:532-
#33 266371Wiśniewski ArkadiuszPOZNAŃPL1970M407200:05:0411.8000:36:2300:51:3201:11:3801:46:3801:47:04251-
#34 5351156Sówka WaldemarSTAJKOWOSCHATTDECOR RUN TEAMPL1969M4014000:05:3810.7000:38:3600:55:1801:18:1101:57:5901:58:50488-
#35 8101153Żukiewicz KonradLUBLINLIDL BIEG LWAPL1977M3029800:06:189.5000:50:3301:08:5701:31:2302:11:1502:12:49683-
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !310Nduva Boniface WambuaBYDGOSZCZKE1984M30200:03:0919.1000:21:1000:30:2400:43:0601:06:1701:06:173-
#37 267373Woźny PrzemysławMIĘDZYCHÓDPROJTAGON TEAMPL1986M3010400:05:0511.8000:33:2400:49:0401:10:2101:46:4501:47:11252-
#38 5361214Frys MichałDREZDENKOPL1989M208500:05:3810.6000:36:0900:52:4301:14:5901:58:2401:58:54489-
#39 811197Jarecki StanisławKONINMPEC KONIN ‐ AKTYWNI KONINPL1952M601900:06:189.5000:40:1300:58:5701:24:5702:12:0402:12:54684-
#40 7061097Szymański HubertGRODZISK WLKP.AMATORPL1979M3026500:06:0110.0000:40:4700:57:5501:21:3202:05:3802:06:50615-
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !414Starżynski AndrzejKUROWCHEMIK NOXY PUŁAWYUA1990M20200:03:1318.7000:22:0400:31:2900:44:2901:07:5001:07:504-
#42 2681370Karaszewski ArkadiuszPOZNAŃWIELKOPOLSKA POLICJA NASZA DRUŻYNAPL1966M502000:05:0511.8000:35:2200:50:5801:11:1001:46:5701:47:14253-
#43 538632Wojtaszak LeszekMIELESZYNPRZECZYTAMY.PLPL1961M503800:05:3810.6000:40:2500:57:1001:19:3201:57:5101:58:58491-
#44 10211256Staniszewski PiotrPOZNAŃSZCZEP TEAMPL1973M4022800:07:457.7001:10:4501:44:3702:42:5702:43:36800-
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 53Dobrowolski EmilCHOTOMÓWLŁKS PREFBET ŚNIADOWOPL1986M30300:03:2217.8000:22:2100:32:2900:46:1001:11:0001:11:005-
#46 2691257Małaczyński GrzegorzPOZNAŃ1989PL1989M204900:05:0511.8000:36:4900:51:4701:11:3401:46:3501:47:15254-
#47 5391003Szymkowiak PawełPOZNAŃPL1965M503900:05:3810.6000:40:2600:57:1001:19:3201:57:5001:58:59492-
#48 813533Dalka MaciejPOZNAŃNIEZRZESZONAPL1984M3029900:06:189.5000:36:2600:55:1901:22:5102:12:3002:13:04685-
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 611Rogiewicz AndrzejSZTUMLKS ZANTYR SZTUMPL1993M20300:03:2317.7000:22:3000:32:4000:46:2401:11:2001:11:206-
#50 270600Stachowiak MaciejPOZNAŃPAKIECIARZE TEAMPL1977M3010500:05:0511.8000:33:2700:48:2001:08:5001:46:4801:47:17255-
#51 8141137Wawrzyniak TomaszPOZNAŃPL1980M3030000:06:199.5000:40:3500:59:4901:25:3002:12:2102:13:14686-
#52 713Zagórny MarcinRADNICASPORT TEAM RADNICAPL1988M20400:03:2817.3000:23:4900:34:1100:48:0901:13:1501:13:167-
#53 812Majorczyk BartoszKARCZEWOGRODZISKI KLUB BIEGACZAPL1992M20500:03:3017.1000:23:4900:34:1100:48:0901:13:5501:13:558-
#54 272109Kaczmarek AdamOBRZYCKOPRORUNNERPL1984M3010600:05:0511.8000:34:3900:49:2401:09:2401:47:0801:47:22256-
#55 542644Kelner ŁukaszOSTRÓW WIELKOPOLSKIKB INTREX POZNAŃPL1987M208600:05:3910.6000:38:4000:55:4901:18:3201:58:2801:59:12493-
#56 816189Korbas MariuszSADY GM.TARNOWO PODGÓRNEKB ZAWAŁPL1976M4019600:06:199.5000:39:2400:58:2201:23:4502:12:1802:13:19687-
#57 2741274Rojewski MichałPOZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄPL1983M3010700:05:0611.8000:32:3900:47:3201:08:2601:47:2001:47:26258-
#58 275402Szejko PawełPOZNAŃPL1979M3010800:05:0611.8000:34:5600:50:4101:11:1701:47:0301:47:30259-
#59 546761Horowski BartoszPOZNAŃPOZNAŃPL1977M3021200:05:4010.6000:39:4500:56:2801:18:5701:58:4201:59:26496-
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11513Sobczak SebastianNOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPL1975M40100:03:5115.6000:25:5400:37:1500:52:4601:21:1101:21:129-
#61 276489Gołębiewski EdwardPOBIEDZISKATKKF " PŁOMIEŃ" POBIEDZISKPL1950M60900:05:0611.8000:35:0500:50:3701:11:0101:47:0401:47:33260-
#62 547588Karbownik MarcinTARNOWO PODGÓRNEJAKONPL1991M208800:05:4010.6000:40:2500:56:3301:18:3501:58:1301:59:30497-
#63 819578Kwaśny WojciechSKWIERZYNAPL1969M4019700:06:209.5000:39:3800:57:4001:23:1302:12:3102:13:27688-
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !121289Kozłowski KlaudiuszGNIEZNOALTOM GNIEZNOPL1971M40200:03:5215.6000:25:5400:37:1400:52:4701:21:2401:21:2410-
#65 277330Kruszewski FilipPOZNAŃZB TEAMPL1986M3010900:05:0611.8000:33:0200:47:2901:09:2301:47:1001:47:37261-
#66 548465Bugajny PawełPOZNANTRUST SAPL1963M504000:05:4010.6000:37:4100:54:2901:17:1701:58:5501:59:33498-
#67 820753Wiśniewski GrzegorzMIĘDZYRZECZPL1991M2011200:06:209.5000:40:5000:58:2401:24:0002:12:0602:13:30689-
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 131195Piszczatowski WojciechWARSZAWAORANGE POLSKAPL1971M40300:03:5215.5000:26:0500:37:5200:53:3801:21:2601:21:2711-
#69 2781086Hofmański RafałKOTLINPL1988M205000:05:0611.8000:35:0300:50:1201:10:4001:47:2201:47:42262-
#70 5491020Szwarc‐Bereżecki AndrzejPOZNAŃPL1955M601500:05:4010.6000:39:3400:55:5801:18:0401:58:2701:59:35499-
#71 821799Piechocki ArturPRZEŹMIEROWOPL1993M2011300:06:209.5000:40:5500:59:3701:25:1902:12:3202:13:32690-
#72 279689Krzyżański RemigiuszKOŚCIANKB KOŚCIANPL1962M502100:05:0611.7000:33:4800:49:0501:09:5301:47:1701:47:44263-
#73 550704Kaniewski KamilDĄBROWAPL1980M3021300:05:4010.6000:38:5600:55:4201:18:0901:58:4301:59:40500-
#74 822409Zając AndrzejCZŁUCHÓWZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKUPL1981M3030100:06:209.5000:42:5901:01:4701:27:1302:11:5302:13:32691-
#75 15338Boncler SebastianPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃPL1973M40400:03:5315.4000:25:5500:37:1500:52:4701:22:0601:22:0612-
#76 280241Sobczyk MirosławNOSKÓWPL1984M3011000:05:0611.7000:36:5300:52:0901:12:1901:46:2801:47:44264-
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16791Antczak RobertPOZNAŃPL1962M50100:03:5615.2000:26:5900:38:3900:54:2201:23:0301:23:0613-
#78 281841Echaust MaciejLUSÓWKOCFPPL1972M407400:05:0711.7000:33:1500:47:5101:08:2101:47:3201:47:48265-
#79 282147Dzija MariuszPOZNAŃPL1982M3011100:05:0711.7000:34:3300:49:3501:10:2501:47:2501:47:48266-
#80 553193Perła AdamPOZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄPL1977M3021400:05:4110.6000:34:5200:50:4501:13:0301:59:2001:59:44501-
#81 826321Angres JanTARNOWSKIE GÓRYPL1980M3030200:06:219.5000:42:3501:03:0301:28:3102:13:4902:13:49692-
#82 2831252Ziemski JarosławSKÓRZEWOPL1963M502200:05:0711.7000:33:0100:47:3101:08:0801:47:2401:47:51267-
#83 554640Zachura MichałTARNOWO PODGÓRNEPL1998M208900:05:4110.6000:35:0100:51:3401:15:2001:59:1801:59:46502-
#84 8281369Łuc SławomirPOZNAŃSMOCHY TEAMPL1971M4019800:06:219.4000:42:0801:00:2401:26:4702:13:3102:14:00694-
#85 19540Michalak MirosławKOŚCIANPL1987M20600:03:5915.0000:27:0800:39:0800:55:1601:24:0701:24:1014-
#86 284728Kulesza GrzegorzWRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZESNIAPL1967M407500:05:0711.7000:33:5600:48:4401:09:2501:47:3201:47:51268-
#87 555299Tarnowski MarcinSADYPL1979M3021500:05:4110.6000:34:5700:50:5801:13:2401:59:2201:59:47503-
#88 829360Dorna FilipTARNOWO PODGÓRNEPL1991M2011400:06:219.4000:44:5301:04:1501:29:5802:12:3302:14:00695-
#89 20388Bieleń BartoszLUBOŃPL1980M30400:04:0015.0000:27:2300:39:2500:55:3701:24:2101:24:2315-
#90 285755Chudziński MichałNOCHOWOCHUDY TEAMPL1976M407600:05:0711.7000:34:3700:50:1601:11:1001:47:4301:47:52269-
#91 8301013Reiter EugeniuszPOZNAŃ.PL1947M602000:06:219.4000:42:5401:00:5101:26:2302:12:2202:14:06696-
#92 211360Malecki DanielPOZNAŃNIGHT RUNNERSPL1988M20700:04:0015.0000:27:5000:39:5800:56:0801:24:2901:24:3216-
#93 286202Podlecki WojciechROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPL1983M3011200:05:0711.7000:33:0600:48:2301:09:2501:47:3601:47:54270-
#94 5571262Rapczyński RadosławKROTOSZYNPL1973M4014200:05:4110.6000:34:3400:52:0801:14:3001:59:1401:59:52504-
#95 8311338Rydzewski StanisławPOZNAŃLION GROUPPL1990M2011500:06:229.4000:38:5300:55:5601:20:2702:13:1402:14:13697-
#96 221260Łączny PawełCZEMPIŃPL1983M30500:04:0115.0000:26:5600:38:5300:55:0701:24:3201:24:3417-
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !287962Fidecki WiesławPOZNAŃNIEZRZESZONYPL1944M70+200:05:0711.7000:35:4400:50:5201:11:1001:47:2001:47:55271-
#98 558821Fronczak RobertPOZNAŃG. EN. GAZ ENERGIAPL1964M504100:05:4110.6000:36:4300:54:2301:17:4801:59:0701:59:52505-
#99 2315Fluks SzymonPOZNAŃPACEMAKERPL1983M30600:04:0214.9000:28:3100:40:2500:56:3101:24:5301:24:5618-
#100 2881058Sobkowiak TomaszPOZNAŃNIGHT RUNNERSPL1986M3011300:05:0711.7000:36:2400:51:4101:11:4601:47:1701:47:59272-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności