Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa

Wyniki - 22 maja 2016, Tarnowo Podgórne

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
Km
7
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Chabowski MarcinWEJHEROWOWWW.MARCINCHABOWSKI.PLPL1986M30100:03:0519.5000:21:1000:30:2400:42:3701:04:5501:04:551-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !102Gortel‐Maciuk AgnieszkaCHORZÓWINCEPTION LIFE / NIEWYMIĘKACZE / AKS CHPL1977K30200:03:4615.9000:25:5400:37:1400:52:2301:19:2801:19:28-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 53Dobrowolski EmilCHOTOMÓWLŁKS PREFBET ŚNIADOWOPL1986M30300:03:2217.8000:22:2100:32:2900:46:1001:11:0001:11:005-
#4 4344Kozicz LeszekTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPL1968M4011300:05:2511.1000:34:0500:49:4801:10:2901:53:4301:54:12405-
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !146Chebet AgnesELDORETKE1992K20100:03:5315.4000:26:0400:37:4300:53:1301:22:0201:22:02-3
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !97Oigo Christine MoraaELDORETKE1986K30100:03:4016.4000:24:4900:35:4000:50:2301:17:1701:17:17-1
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !28Melly Edwin CheruiyotELDORETKE1988M20100:03:0719.2000:21:1000:30:3700:43:2101:05:5301:05:532-
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 179Rostkowska AnnaSZKLARSKA PORĘBASMS SZKLARSKA PORĘBAPL1980K30300:03:5715.2000:26:5400:38:3900:54:4001:23:2501:23:25-4
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !310Nduva Boniface WambuaBYDGOSZCZKE1984M30200:03:0919.1000:21:1000:30:2400:43:0601:06:1701:06:173-
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 611Rogiewicz AndrzejSZTUMLKS ZANTYR SZTUMPL1993M20300:03:2317.7000:22:3000:32:4000:46:2401:11:2001:11:206-
#11 812Majorczyk BartoszKARCZEWOGRODZISKI KLUB BIEGACZAPL1992M20500:03:3017.1000:23:4900:34:1100:48:0901:13:5501:13:558-
#12 713Zagórny MarcinRADNICASPORT TEAM RADNICAPL1988M20400:03:2817.3000:23:4900:34:1100:48:0901:13:1501:13:167-
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !414Starżynski AndrzejKUROWCHEMIK NOXY PUŁAWYUA1990M20200:03:1318.7000:22:0400:31:2900:44:2901:07:5001:07:504-
#14 2315Fluks SzymonPOZNAŃPACEMAKERPL1983M30600:04:0214.9000:28:3100:40:2500:56:3101:24:5301:24:5618-
#15 4316Adamczyk MariuszGNIEZNOPACEMAKER / ALTOM GNIEZNOPL1973M401100:04:1614.0000:29:3300:42:1300:59:1301:30:0501:30:1138-
#16 15417Piotrowski LeszekPOZNAŃPACEMAKERPL1973M404000:04:4412.7000:33:1300:47:2601:06:2701:39:4001:40:02143-
#17 36318Siebert PrzemysławPOZNAŃPACEMAKER / KB MANIAC POZNAŃPL1981M3014900:05:1511.4000:36:3700:52:1801:13:0601:49:5501:50:37340-
#18 60419Kuczyńska AnettaPOZNAŃPACEMAKER / KB MANIAC POZNAŃPL1974K401500:05:4510.4000:40:3600:57:2801:20:1602:00:0902:01:20-63
#19 15720Matyśkiewicz RafałGOSTYŃPACEMAKERPL1971M404100:04:4512.6000:33:1200:47:2501:06:2701:39:4301:40:04146-
#20 60321Kaniewska AgnieszkaPOZNAŃPACEMAKER / KB MANIAC POZNAŃPL1979K302600:05:4510.4000:40:3600:57:2801:20:1402:00:0902:01:20-62
#21 8422Skornowicz PawełKAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPL1971M402100:04:3613.1000:30:1700:44:2001:03:2601:36:4801:36:5976-
#22 13823Mejer JacekSUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPL1982M304700:04:4312.7000:33:0800:47:2401:06:2801:39:2701:39:34127-
#23 20960Czajka TadeuszTARNOWO PODGÓRNEPL1956M60700:04:5512.2000:33:1700:47:3501:07:3401:43:2401:43:53197-
#24 14785Szkurat KarolTARNOWO PODGÓRNEKIBOLE W BIEGUPL1985M305000:04:4412.7000:31:0000:45:1501:04:5301:39:4201:39:48136-
#25 528102Andersohn MałgorzataOBORNIKIRAJBUD OBORNIKIPL1984K301700:05:3610.7000:38:2700:55:2701:19:1201:57:5801:58:17-46
#26 656104Jagodzińska AleksandraPOZNAŃPL1975K402000:05:5310.2000:39:2200:57:2801:21:5002:03:2302:04:03-76
#27 876105Tatur JakubPIOTROWICEPL1987M2012200:06:339.2000:46:4001:04:4901:29:1702:16:5102:18:15725-
#28 163106Słodzinka MarcinWRONKIPL1981M305400:04:4612.6000:30:0400:43:4401:02:3701:40:2701:40:33152-
#29 38107Majewski MichałBIERZGLINEKSPIN FORCE RUNNERSPL1984M301100:04:1514.1000:29:2200:42:0700:59:1301:29:4401:29:5033-
#30 272109Kaczmarek AdamOBRZYCKOPRORUNNERPL1984M3010600:05:0511.8000:34:3900:49:2401:09:2401:47:0801:47:22256-
#31 956110Cieślik AgnieszkaPRZEŹMIEROWOWSTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓWPL1978K308600:06:598.6000:47:3201:09:1201:38:5502:25:3602:27:21-183
#32 395111Pluciński TomaszPOZNAŃPL1980M3016000:05:1911.3000:34:4500:50:2001:11:5301:51:3101:52:02369-
#33 130112Stachowiak MarekROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPL1978M304500:04:4212.8000:32:5500:47:0901:06:1701:38:5601:39:13119-
#34 301113Nowak MichałGNIEZNOPL1976M407800:05:0811.7000:36:2700:51:5001:12:3301:47:4601:48:28283-
#35 25114Jędraszyk RyszardGÓRACONCORDIA RUNNERS TEAMPL1987M20900:04:0514.7000:28:2900:40:4400:57:0501:26:0101:26:0320-
#36 937115Skoczylas MarcinPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPL1982M3032800:06:548.7000:44:1701:04:1601:31:4902:24:4302:25:30764-
#37 771116Cyferkowski RomanPOZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPL1981M3028200:06:129.7000:43:1501:01:1901:25:4102:09:3202:10:43656-
#38 27117Kaźmierczak MariuszTARNOWO PODGÓRNEPL1979M30700:04:0614.6000:26:4100:39:0100:56:0601:26:3601:26:3822-
#39 254118Sznajder MaciejKOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPL1972M407000:05:0211.9000:33:0300:47:4201:07:5601:45:1901:46:09239-
#40 799119Sikora DawidRAKOWNIANIEBIESKI PTAKPL1976M4019400:06:169.6000:43:2901:02:3301:27:5402:11:2202:12:20675-
#41 758120Ryczak TomaszPOZNAŃMICHAŁEK TEAMPL1985M3028000:06:109.7000:41:1400:59:2501:24:3502:08:1702:10:03651-
#42 24121Rogowski PawełSWARZĘDZPL1994M20800:04:0314.8000:28:4500:40:5300:56:4801:25:3001:25:3419-
#43 299123Kulus JakubTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB ‐ DECATHLON SWADZIMPL1983M3012000:05:0811.7000:36:1400:51:3401:11:5901:47:1601:48:22281-
#44 761124Woźniak TomaszPOZNAŃPL1957M505500:06:109.7000:45:2901:04:0101:28:1302:08:2302:10:16653-
#45 109125Liberek DominikJAROCINDRUŻYNA SZPIKU / GEODEZJAJAROCIN.PLPL1982M303700:04:4012.9000:33:0300:47:0501:05:4301:38:0701:38:2799-
#46 178126Stachowski WojciechŚWIĄTNIKIWOJTEKS TEAMPL1981M306600:04:4912.5000:46:5401:09:0001:39:4101:41:28167-
#47 510127Kuberka MalwinaCZERWONAKALTOM GNIEZNOPL1991K201500:05:3310.8000:38:1600:54:5401:17:1801:56:2501:57:09-42
#48 631128Szała TomaszTARNOWO PODGÓRNESZAŁAPL1977M3023900:05:5110.3000:39:2900:55:5801:19:0002:01:4202:03:29560-
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !104129Wojtczak MarzenaPOZNAŃPL1969K40200:04:3912.9000:30:4300:44:4301:04:1101:38:0901:38:12-9
#50 351130Siłacz PawełKAŹMIERZPL1977M3014300:05:1311.5000:36:5000:52:5301:14:0801:49:2801:50:10329-
#51 851131Jóźwiak PawełROKIETNICATATA SZYMKAPL1981M3030700:06:289.3000:44:1001:02:2901:27:2702:14:3602:16:24708-
#52 997132Woźniak RafałPOZNAŃPL1977M3033600:07:218.2000:47:4701:08:3201:38:1202:33:2902:35:03790-
#53 152133Nowak KrzysztofKAMIONKI16 JAROCIŃSKI BRLPL1973M403800:04:4412.7000:29:2700:43:0101:02:0101:39:5401:39:58141-
#54 697134Ostwald MaciejRUMIANEK14 WOGPL1964M504800:05:5910.0000:41:2500:59:1301:23:1902:04:4302:06:16608-
#55 378135Piasecki BartoszPOZNAŃNIGHT RUNNERSPL1986M3015300:05:1611.4000:36:3800:52:1801:13:0701:50:3001:51:14354-
#56 443136Rozwadowski RobertSUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPL1975M4011600:05:2511.1000:37:3200:53:4701:15:3901:53:3201:54:20414-
#57 32137Korbik MarcinKOZIEGŁOWYPL1987M201100:04:1314.3000:29:2700:42:0600:58:5801:28:4601:28:4927-
#58 499138Stachowiak DanutaROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPL1974K401100:05:3210.8000:38:1500:54:3101:16:3301:56:0301:56:50-39
#59 800139Zimowska ZuzannaPOZNAŃSIOSTRY ZŁO BIEGAJĄPL1985K305600:06:169.6000:43:3001:02:3301:27:5402:11:2202:12:20-125
#60 505140Słaby WaldemarDĄBRÓWKAMORSY POZNAŃPL1972M4012800:05:3310.8000:34:4800:51:2901:13:5201:56:3301:56:58465-
#61 95141Walter KarolKOKOSZCZYNPL1989M202200:04:3713.0000:29:4300:43:4101:03:0001:37:2201:37:2487-
#62 865144Jędrzejewski KrzysztofPOZNAŃPL1978M3031100:06:319.2000:41:4201:00:3301:26:0102:16:2102:17:37718-
#63 226145Jagodziński RobertPOZNAŃPL1973M405700:04:5812.1000:36:0100:50:5501:10:5201:44:1401:44:55212-
#64 574146Byczyk JacekPOZNAŃPKO BANK POLSKIPL1961M504200:05:4310.5000:40:3600:57:2901:20:1201:59:1102:00:32519-
#65 282147Dzija MariuszPOZNAŃPL1982M3011100:05:0711.7000:34:3300:49:3501:10:2501:47:2501:47:48266-
#66 307148Woźniak MarcinPOZNAŃPARKRUN POZNAŃPL1980M3012300:05:0911.6000:33:3000:48:5501:10:2601:48:1601:48:40289-
#67 797149Gawłowski ArkadiuszCZMOŃPL1971M4019200:06:169.6000:37:2600:56:4401:22:2602:11:2702:12:16673-
#68 131150Ratajczak RajmundPOZNAŃPL1962M501000:04:4212.8000:32:1600:46:1701:05:2101:39:0201:39:14120-
#69 364151Kukotko RafałTARNOWO PODGÓRNELUBUSZANIN DREZDENKOPL1974M408900:05:1511.4000:34:4500:50:0701:11:1501:50:1701:50:39341-
#70 1022154Staszak‐Jakuszewska JustynaPOZNAŃKOBIETYBIEGAJA.PLPL1986K3010600:07:587.5000:51:2201:14:3201:45:0902:46:3102:48:06-222
#71 461156Żabko JaroslawPOZNANDRUŻYNA SZPIKUPL1966M503100:05:2811.0000:36:2600:51:2001:11:5901:54:1701:55:14431-
#72 924157Aleksandrowicz MarlenaLUBONPL1977K307800:06:498.8000:44:2101:54:5901:33:4802:22:5502:23:49-167
#73 46158Głów TomaszSZAMOTUŁYPL1970M401200:04:2013.9000:29:3500:42:2500:59:4901:31:1001:31:1641-
#74 902159Barylski TomaszROKIETNICANIGHT RUNNERS/ROKIETNICA BIEGAPL1990M2012800:06:399.0000:44:5201:05:0801:31:4602:18:5402:20:11744-
#75 251160Kruszona ArkadiuszCZERWONAKALTOM GNIEZNOPL1985M309600:05:0111.9000:32:3100:47:0001:06:4301:45:4201:46:00236-
#76 521161Konieczny BartoszPOZNAŃMORSY POZNAŃPL1983M3020800:05:3510.7000:35:4900:52:3401:15:5101:57:2701:57:52477-
#77 127162Skiba WłodzimierzPOZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64 POZPL1964M50900:04:4212.8000:31:4800:46:0901:05:2401:38:4401:39:08117-
#78 468163Greczka MarcinOSTRORÓGNIGHT RUNNERSPL1980M3019000:05:2811.0000:39:1700:54:4001:16:0801:54:0401:55:24435-
#79 60164Szuda AdamPLEWISKAPL1986M301900:04:2813.4000:31:0900:44:3801:02:4301:34:1401:34:2053-
#80 239165Urbaniak ŁukaszTRZEMESZNOPL1980M309100:05:0012.0000:31:2300:45:5701:06:3501:45:1901:45:28224-
#81 197167Kopczany MarcinGORZÓW WIELKOPOLSKIIWSPSZPL1979M307300:04:5412.3000:31:2800:45:3801:04:5901:43:0501:43:14185-
#82 606168Borkowska AgataPOZNAŃPL1985K302700:05:4510.4000:37:3700:54:5401:19:1502:00:5902:01:25-64
#83 330169Łech AndrzejPAMIATKOWOPL1982M3013400:05:1211.6000:40:0800:55:1601:14:4901:48:5401:49:33310-
#84 173172Kolber BartłomiejPOZNAŃKOLIBEREKPL1981M306200:04:4812.5000:31:2700:45:2501:05:1901:40:5801:41:11162-
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 214173Mucha BeataPOZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPL1973K40300:04:5612.2000:33:4600:48:1801:08:4401:43:5801:44:05-13
#86 211174Kaczmarek MariuszOBRZYCKOPRORUNNERPL1979M307900:04:5512.2000:30:3700:45:0801:05:5401:43:4801:43:54199-
#87 707175Grajek TomaszGNIEZNOPL1975M4017900:06:0110.0000:44:2801:01:3701:24:5202:05:3302:06:54616-
#88 1023176Kamińska MartaBARANOWOSTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓWPL1982K3010700:07:587.5000:48:1501:11:1601:43:0002:46:3202:48:12-223
#89 64177Szymaniak MichałLUBOŃMILANCLUBPOLONIAPL1978M302100:04:3013.3000:29:5600:43:1501:01:1901:34:4201:34:5057-
#90 448179Kryś AleksandraOPALENICAOPALENICA24.INFOPL1992K201100:05:2611.0000:36:3300:53:2201:15:4601:54:0501:54:34-30
#91 85180Zaród MariuszPOZNAŃPL1983M302900:04:3613.0000:31:5000:45:3001:04:0501:36:4401:37:0177-
#92 619181Szafran KrzysztofKOMORNIKIPL1981M3023600:05:4810.4000:37:0300:53:2501:17:3002:01:1802:02:17550-
#93 457182Foksowicz WojciechPOZNAŃPL1979M3018600:05:2711.0000:36:4700:52:2901:13:4301:54:2301:54:58427-
#94 954183Sobala ŁukaszPOZNAŃMORSY POZNAŃPL1982M3033100:06:598.6000:53:3701:12:1401:37:2602:25:2402:27:17773-
#95 896184Jarzyński MarcinOBORNIKIPL1974M4021000:06:379.1000:41:1500:59:3801:26:0502:18:3402:19:31738-
#96 669185Jastrzębski OlgierdOPALENICAOPALENICA24.INFOPL1989M209900:05:5510.1000:39:2100:56:5701:20:2902:04:1002:04:50590-
#97 244186Wojtkowski MarcinPOZNAŃPL1984M309300:05:0012.0000:33:1400:47:3401:07:2701:45:0901:45:39229-
#98 848187Czerwińska AgnieszkaKROTOSZYNNIGHT RUNNERSPL1982K306400:06:279.3000:44:4501:05:3201:31:3902:14:5502:15:59-142
#99 627188Moellenbrock KrzysztofWIRYKGB GRZMOT KOMORNIKIPL1967M4015900:05:5010.3000:38:1300:55:3501:19:5002:02:0702:02:58558-
#100 816189Korbas MariuszSADY GM.TARNOWO PODGÓRNEKB ZAWAŁPL1976M4019600:06:199.5000:39:2400:58:2201:23:4502:12:1802:13:19687-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności