Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Lwa - Setka Lesonal

Wyniki - 22 maja 2016, Tarnowo Podgórne

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1724Kowalski MichałPOZNAŃKIBOLE W BIEGUPL1982M0100:02:0728.3000:00:121-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2843Łech MarcinPAMIĄTKOWOWUEF CLUBPL1993M0200:02:1327.0000:00:132-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3720Skąpski MarekPRZEŹMIEROWOCLUB DE COURSE M I HPL1974M0300:02:1327.0000:00:133-
#4 4245Korbik MikołajKOZIEGŁOWYDRUŻYNA SZPIKUPL1992M0400:02:1426.8000:00:134-
#5 5964Sikorski WiktorPOZNANHERE MAPS FOR LIFEPL1981M0500:02:1726.2000:00:135-
#6 6141Walter KarolKOKOSZCZYNPL1989M0600:02:1925.9000:00:136-
#7 7812Grzebyta RadosławZIELONA GÓRAGRUPA LAKPL1974M0700:02:2125.5000:00:147-
#8 8441Szymczak JacekŚMIESZKOWOPL1973M0800:02:2225.4000:00:148-
#9 9136Rozwadowski RobertSUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPL1975M0900:02:2225.3000:00:149-
#10 1023Mejer JacekSUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPL1982M01000:02:2325.1000:00:1410-
#11 111Chabowski MarcinWEJHEROWOWWW.MARCINCHABOWSKI.PLPL1986M01100:02:2624.7000:00:1411-
#12 12118Sznajder MaciejKOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPL1972M01200:02:2824.3000:00:1412-
#13 131343Jaroni TomaszPOZNAŃHANDEX POZNAŃPL1977M01300:02:2924.2000:00:1413-
#14 14511Szymańczuk JacekPOZNAŃTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEPL1986M01400:02:3024.1000:00:1414-
#15 1514Starżynski AndrzejKUROWCHEMIK NOXY PUŁAWYUA1990M01500:02:3024.0000:00:1415-
#16 16492Błajek MaciejPLEWISKACYBINA TEAMPL1982M01600:02:3123.9000:00:1516-
#17 171265Danek MaciejPOZNAŃLIGA VECTORPL1973M01700:02:3123.8000:00:1517-
#18 1812Majorczyk BartoszKARCZEWOGRODZISKI KLUB BIEGACZAPL1992M01800:02:3223.8000:00:1518-
#19 19631Panek ŁukaszPOZNAŃ31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPL1982M01900:02:3223.7000:00:1519-
#20 20587Szadziński KacperZŁOTÓWPL1998M02000:02:3223.7000:00:1520-
#21 21513Sobczak SebastianNOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPL1975M02100:02:3423.4000:00:1521-
#22 22135Piasecki BartoszPOZNAŃNIGHT RUNNERSPL1986M02200:02:3423.4000:00:1522-
#23 231330Olejniczak PawełROKIETNICAPL1986M02300:02:3423.4000:00:1523-
#24 241360Malecki DanielPOZNAŃNIGHT RUNNERSPL1988M02400:02:3523.2000:00:1524-
#25 25540Michalak MirosławKOŚCIANPL1987M02500:02:3523.2000:00:1525-
#26 261060Klupczyński ŁukaszWĄGROWIECPL1997M02600:02:3623.2000:00:1526-
#27 271225Rozwadowski RafałPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPL1973M02700:02:3623.0000:00:1527-
#28 28410Walczak KrzysztofPOZNAŃNIGHT RUNNERSPL1977M02800:02:3723.0000:00:1528-
#29 29461Biniaś PawełPOZNAŃBRYLANT KÓRNIKPL1981M02900:02:3722.9000:00:1529-
#30 30583Kasprzyk RafałKAŻMIERZAMATOR :-)PL1974M03000:02:3822.8000:00:1530-
#31 31131Jóźwiak PawełROKIETNICATATA SZYMKAPL1981M03100:02:3822.8000:00:1531-
#32 32528Maret RobertPIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPL1976M03200:02:3822.8000:00:1532-
#33 33505Tereszczuk KarolPIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI - PIŁAPL1972M03300:02:3822.7000:00:1533-
#34 341162Kaczor MarcinSWIECIECHOWAPL1975M03400:02:3822.7000:00:1534-
#35 35965Koziol MikolajPOZNAŃGOOD FOODPL1983M03500:02:3922.6000:00:1535-
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !362Gortel-Maciuk AgnieszkaCHORZÓWINCEPTION LIFE / NIEWYMIĘKACZE / AKS CHPL1977K0100:02:4022.6000:00:15-1
#37 371247Guzik AleksanderPOZNAŃPL1992M03600:02:4022.5000:00:1536-
#38 38661Maluśkiewicz GrzegorzZALASEWOKLUB BIEGACZA EUROPL1988M03700:02:4022.5000:00:1537-
#39 39264Kubsik PrzemysławMOSINAPL1988M03800:02:4022.5000:00:1638-
#40 40481Nowak Grzegorz PawełOLSZÓWKANIGHT RUNNERSPL1989M03900:02:4222.3000:00:1639-
#41 4111Rogiewicz AndrzejSZTUMLKS ZANTYR SZTUMPL1993M04000:02:4222.2000:00:1640-
#42 42304Samelski DominikRUMIANEKPL1978M04100:02:4222.2000:00:1641-
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !439Rostkowska AnnaSZKLARSKA PORĘBASMS SZKLARSKA PORĘBAPL1980K0200:02:4222.2000:00:16-2
#44 44546Frączek MarcinKOŚCIANDRUŻYNA SZPIKU KOŚCIANPL1988M04200:02:4422.0000:00:1642-
#45 45651Marciniak JanuszPOZNAŃNIGHT RUNNERSPL1975M04300:02:4521.9000:00:1643-
#46 461226Koralewski KrzysztofPOZNAŃPL1986M04400:02:4521.8000:00:1644-
#47 471233Jarmużek PatrykLUBOŃFPL TEAMPL1990M04500:02:4621.7000:00:1645-
#48 48172Kolber BartłomiejPOZNAŃKOLIBEREKPL1981M04600:02:4621.7000:00:1646-
#49 49254Giełda TomaszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPL1975M04700:02:4721.6000:00:1647-
#50 50564Szałkowski ŁukaszPOZNANPL1981M04800:02:4721.5000:00:1648-
#51 51120Ryczak TomaszPOZNAŃMICHAŁEK TEAMPL1985M04900:02:4821.4000:00:1649-
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52240Czarnecka SylwiaMOSINAEXACTUSPL1984K0300:02:4921.4000:00:16-3
#53 53912Jabłoński TomaszLUBCZYNASEPULKA TEAMPL1963M05000:02:4921.3000:00:1650-
#54 54785Zakrzewski KrzysztofSWADZIMPL1985M05100:02:5021.2000:00:1651-
#55 551292Czajka MarcelinaJANKOWICEPL1995K0400:02:5021.2000:00:17-4
#56 56541Siciarz NataliaPOZNAŃNIGHT RUNNERSPL1984K0500:02:5121.1000:00:17-5
#57 57605Budkiewicz AdrianPOZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃPL1979M05200:02:5121.1000:00:1752-
#58 588Melly Edwin CheruiyotELDORETKE1988M05300:02:5121.1000:00:1753-
#59 591082Wylegała KrzysztofPOZNAŃPL1981M05400:02:5121.0000:00:1754-
#60 60756Swiatek JarekCHYBYERGO-BHP TEAMPL1983M05500:02:5221.0000:00:1755-
#61 611201Nskręt PrzemysławRACOTPL1980M05600:02:5221.0000:00:1756-
#62 621146Rolnik JarosławGOSTYŃPL1971M05700:02:5220.9000:00:1757-
#63 63833Dziamski ArturCERADZ KOŚCIELNYNEO-PIZZAPL1972M05800:02:5320.8000:00:1758-
#64 64458Nawrocki PiotrZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPL1973M05900:02:5320.8000:00:1759-
#65 65552Judkowiak MichałPOZNAŃPL1979M06000:02:5420.7000:00:1760-
#66 66221Nowacki PiotrPOZNAŃJUDOMANPL1992M06100:02:5420.6000:00:1761-
#67 67388Bieleń BartoszLUBOŃPL1980M06200:02:5520.6000:00:1762-
#68 68345Karolczak PawełPOZNAŃSZCZEPANKOWOPL1974M06300:02:5520.5000:00:1763-
#69 69916Meller ŁukaszLUBOŃDWUOSOBOWY KLUB SPORTOWYPL1978M06400:02:5620.5000:00:1764-
#70 701041Roszczyk KarolLUBASZ-PL1976M06500:02:5620.5000:00:1765-
#71 71934Kaczmarski AdamPOZNAŃNIE ŁAM MI SERCA TEAMPL1985M06600:02:5620.4000:00:1766-
#72 72543Wasiak SławomirPOZNAŃPL1990M06700:02:5720.4000:00:1767-
#73 73986Król-Krajewska AgnieszkaPOTASZENIGHT RUNNERSPL1974K0600:02:5720.4000:00:17-6
#74 741191Borkowski WojciechPOZNAŃPL1993M06800:02:5720.3000:00:1768-
#75 751089Kasprzak MaciejNOWE MIASTO NAD WARTĄPOLONIA ŚRODAPL1989M06900:02:5720.3000:00:1769-
#76 76102Andersohn MałgorzataOBORNIKIRAJBUD OBORNIKIPL1984K0700:02:5820.3000:00:17-7
#77 77145Jagodziński RobertPOZNAŃPL1973M07000:02:5820.2000:00:1770-
#78 78598Waligórski WaldemarPOZNAŃDIAMANT PRO SPORTPL1979M07100:02:5820.2000:00:1771-
#79 79522Roszak AdrianSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPL1986M07200:02:5920.2000:00:1772-
#80 801291Dąbrowicz JakubKOMORNIKIPL1983M07300:02:5920.1000:00:1773-
#81 811095Piechowiak MarekPOZNAŃWOJOWNICY WÓDYPL1982M07400:02:5920.1000:00:1774-
#82 82539Mendrala AdamPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPL1973M07500:03:0020.0000:00:1775-
#83 83418Kalisz OlaBYDGOSZCZDRUŻYNA JEZUSAPL1994K0800:03:0020.0000:00:18-8
#84 841229Paluszkiewicz BogdanGOSTYŃLIGA VECTORPL1972M07600:03:0020.0000:00:1876-
#85 851344Czaja PaulinaPOZNAŃANDRZEJ KOWALCZYK TEAMPL1994K0900:03:0119.9000:00:18-9
#86 86896Lis KrzysztofPOZNAŃSŁYNNI KENIJCZYCYPL1977M07700:03:0119.9000:00:1877-
#87 871371Kotłowski PiotrSKÓRZEWOKIMBALLPL1979M07800:03:0219.8000:00:1878-
#88 88177Szymaniak MichałLUBOŃMILANCLUBPOLONIAPL1978M07900:03:0219.8000:00:1879-
#89 89804Michalski ŁukaszPLEWISKABIEGA BELEZAPL1983M08000:03:0219.8000:00:1880-
#90 90767Marek PawełPNIEWYPULSSTORYPL1973M08100:03:0219.8000:00:1881-
#91 91394Przybył BłażejPRZEŹMIEROWODECATHLON SWADZIM CREWPL1993M08200:03:0219.8000:00:1882-
#92 92319Bandur GrzegorzPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃPL1988M08300:03:0219.8000:00:1883-
#93 93548El Bah AdamTARNOWO PODGÓRNEPL1989M08400:03:0219.7000:00:1884-
#94 94333Pfajfer MarekLEGBĄDMARATONYPOLSKIE.PL TEAMPL1984M08500:03:0219.7000:00:1885-
#95 951195Piszczatowski WojciechWARSZAWAORANGE POLSKAPL1971M08600:03:0319.7000:00:1886-
#96 961317Kruszona DanielPL1982M08700:03:0319.7000:00:1887-
#97 9760Czajka TadeuszTARNOWO PODGÓRNEPL1956M08800:03:0319.7000:00:1888-
#98 98901Bajer AnnaTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPL1982K01000:03:0319.7000:00:18-10
#99 991248Wiśniewski RafałMIĘDZYCHÓDPL1971M08900:03:0319.7000:00:1889-
#100 1001335Kozłowski MarcinPOZNAŃLION GROUPPL1981M09000:03:0319.6000:00:1890-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności