Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Kwitnących Ogrodów

Wyniki - 22 maja 2016, Kuchary

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Karolkiewicz DanielM1WARSZAWAENTRE.PL TEAM19863300:35:55
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Mysera CezaryM2PŁOCKPŁOCK BEGA NO AGE LIMIT19936300:36:38
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Komorowski MarcinM3PROBOSZCZEWICEKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19944100:38:15
#4 4Skory WojciechM4WARSZAWASKARYMAKERSI-SKARYSZEWSKIE19768100:38:55
#5 5Murawski DariuszM5BABOSZEWOKB IM.P.SĘKOWSKIEGO198410600:38:57
#6 6Ciarka PawełM6PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19731200:39:44
#7 7Karwowski DanielM7PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19923400:40:43
#8 8Chmiel PrzemysławM8WARSZAWASKARYMAKERSI1978900:41:02
#9 9Suwiński BartłomiejM9NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAM19858400:41:34
#10 10Bryśkiewicz JacekM10WINNICALIDER WINNICA1983400:41:46
#11 11Kaczmarski PatrykM11PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19893000:42:43
#12 12Wentykier PiotrM12PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19799600:42:52
#13 13Baniak JacekM13PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO1967200:43:22
#14 14Banaszkiewicz MarcinM14NASIELSKLIDER WINNICA19815900:43:32
#15 15Skrzypczyński KrzysztofM15NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAM19858200:43:57
#16 16Murawski PrzemysławM16WARSZAWA197010400:44:34
#17 17Małecki MichałM17WOJTKOWA WIEŚ19905600:44:50
#18 18Orzechowski PawełM18PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19816700:45:07
#19 19Kłoszewski MarcinM19BABOSZEWOKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19934000:45:36
#20 20Wypych RadosławM20WARSZAWAMARATOŃCZYK.PL196912100:45:53
#21 21Bany RobertM21SOKOŁÓWEK1973300:46:06
#22 22Malinowski ŁukaszM22STUDZIANKINASIELSK BASZTA TEAM19935500:46:15
#23 23Świercz JacekM23WARSZAWABYLEDOBIEC ANIN19698800:46:16
#24 24Kaźmierczak PawełM24DRAWIC KOŚCIELNYTKKF KUBUŚ SIERPC19553500:46:19
#25 25Isasi GorkaM25BILBAO19712800:46:20
#26 26Fonderski TomaszM26PŁOŃSK198411800:46:38
#27 27Bartczak JanuszM27BODZANÓW196012700:46:41
#28 28Kotuła RafałM28MARKI19784300:46:58
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29Żuchowska AnnaK1PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNE199811200:47:02
#30 30Falkowski RadosławM29PEPŁOWOSOKÓŁ BODZANÓW19841800:47:19
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31Świercz IwonaK2WARSZAWABYLEDOBIEC ANIN19698700:47:26
#32 32Gilewski MariuszM30SIEDLIN19812000:47:27
#33 33Opałka JanM31PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19506500:47:32
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34Gulaszewska MartaK3BABOSZEWOKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19942600:47:35
#35 35Witkowski ŁukaszM32NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAM19869700:47:40
#36 36Rzeczkowski AdamM33HELSKARYMAKERSI19737800:47:45
#37 37Lipka MarekM34ZŁOTY POTOKMSZ BIEGA198512400:47:53
#38 38Rzepecka AnnaK4CIECHANÓWTKKF PROMYK CIECHANÓW19757900:48:06
#39 39Szpakiewicz ZbigniewM35STRZEMBOWOKB IM.P.SĘKOWSKIEGO196412900:48:18
#40 40Majkowski ŁukaszM36KUCHARY ŻYD.KB IM.P.SĘKOWSKIEGO19825400:48:52
#41 41Kujawa KamilM37NOWE WROŃSKAMOTOINTEGRATOR TEAM19894700:48:54
#42 42Świercz AndrzejM38PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19686800:49:04
#43 43Bazylewicz JerzyM39PRZASNYSZ197110300:49:13
#44 44Kicek ZdzisławM40BABOSZEWO19743800:49:21
#45 45Podgórski WacławM41MORGI196813000:49:23
#46 46Kurnicki PrzemysławM42PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO198011100:49:27
#47 47Jakubiak PiotrM43PŁOŃSK198810500:49:30
#48 48Grzegrzółka MichałM44PŁOŃSK198011000:49:37
#49 49Małecki JanuszM45OJRZEŃKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19665700:49:47
#50 50Czeremański RafałM46PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19831400:49:50
#51 51Ferska AgnieszkaK5PŁOŃSK197812300:50:13
#52 52Isasi-Kuran AgataK6MARKIMARKOWI BIEGACZE19772900:50:51
#53 53Kornatowski AndrzejM47LESZNO19744200:51:20
#54 54Grudzicki DanielM48KOŁOZĄBAKTYWNIE ZAKRĘCENI197912200:51:21
#55 55Długoszewski TomaszM49PŁOŃSK198410700:51:22
#56 56Muchowski MariuszM50PŁOŃSK198010800:51:45
#57 57Krupa TomaszM51WARSZAWASKARYMAKERSI19744500:52:11
#58 58Kruk EdytaK7WARSZAWASKARYMAKERSI19714400:52:12
#59 59Górecki HubertM52PŁOŃSK19772400:52:26
#60 60Głowacka AnetaK8BODZANÓWSOKÓŁ BODZANÓW19862100:52:37
#61 61Urbaniak MarcinM53WARSZAWASKARYMAKERSI-SKARYSZEWSKIE19899200:53:27
#62 62Piekut AndrzejM54NOWY DWÓR MAZOWIECKIKB JOGGER19596900:53:40
#63 63Tomczuk-Kuzka KatarzynaK9WARSZAWA19769000:53:44
#64 64Niemira AnnaK10WARSZAWA198210200:53:50
#65 65Dzięgielewska MałgorzataK11DŁUŻNIEWOKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19621600:54:09
#66 66Kadelski RemigiuszM55WARSZAWA19813100:54:14
#67 67Warchoł ArturM56KUCHARY KRÓLEWSKIKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19719400:54:25
#68 68Brzeziński DariuszM57PŁOŃSK1968500:54:36
#69 69Przybyszewski JakubM58PŁOŃSK200211900:54:51
#70 70Rządca PiotrM59KOBYŁKA198311300:55:09
#71 71Kaźmierczak-Myszyńska PaulinaK12DRAWIC KOŚCIELNYTKKF KUBUŚ SIERPC19793700:55:15
#72 72Leszczyński LechM60PRZASNYSZ19545000:55:44
#73 73Ćwiek ArkadiuszM61WARSZAWASKARYMAKERSI-SKARYSZEWSKIE19761500:56:51
#74 74Racinowski DariuszM62PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19637200:57:02
#75 75Kamiński KrzysztofM63WARSZAWA19543200:57:21
#76 76Dolińska AgnieszkaK13WARSZAWA197611400:57:50
#77 77Miler CezaryM64NASIELSKLIDER WINNICA19776000:58:24
#78 78Chyczewska AnnaK14PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19691000:58:43
#79 79Stawiarski KrzysztofM65KĘPASOKOŁÓW BODZANÓW19698300:58:54
#80 80Smukowski RobertM66199212500:58:58
#81 81Chyliński ŁukaszM67PŁOŃSK19861100:58:59
#82 82Bugajewski JanuszM68PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO1961800:59:02
#83 83Rybka PawełM69CEMPKOWO19757600:59:38
#84 84Michalak MartynaK15PŁOŃSK1992100:59:59
#85 85Liszewski PiotrM70PŁOŃSK19865101:00:00
#86 86Przybyszewski MichałM71PŁOŃSK199911601:00:05
#87 87Kwasiborski DominikM72NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAM19954901:00:21
#88 88Wawrzyńska IwonaK16NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAM19899501:00:37
#89 89Ruciński JarosławM73NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAM19817401:00:47
#90 90Sobecki TomaszM74BABOSZEWO198310101:00:59
#91 91Idzikowski RobertM75PŁOŃSKKB IM.P.SĘKOWSKIEGO19682701:03:32
#92 92Cichocki SzymonM76KUCHARY ŻYDOWSKIEAKTYWNIE ZAKRĘCENI19731301:03:42
#93 93Szulc AlicjaK17MŁAWANW WERWA MŁAWA197711701:03:45
#94 94Bartczak DanutaK18BODZANÓW196412801:04:12
#95 95Kujawska AnnaK19WARSZAWA19764801:04:24
#96 96Sieńko MichałM77KUCHARY ŻYDOWSKIEAKTYWNIE ZAKRĘCENI19758001:04:25
#97 97Murillo XavierM78WARSZAWA19756201:04:50
#98 98Wołkowicz EdytaK20NOWY DWÓR MAZOWIECKIBIEGOWA PAKA Z NOWIAKA1979-9801:07:00
#99 99Sobecka AnnaK21PŁOŃSK196812601:07:25
#100 100Niezabitowska-Kłosek MarzenaK22CEMPKOWO19746401:07:34

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności