Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 22 maja 2016, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1149KM Truchcik ŁubiankaBartosz Wiligalski, Damian Kłopotek, Paweł Dzięgielewski, Łukasz Zimmer, Bartłomiej Mechliński, Artur Przyjemski00:33:4500:37:4400:18:4300:18:4800:18:2200:19:4102:27:03
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !215ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run TeamŁukasz Jurek, Marcin Fehlau, Bartosz Stasikowski, Rafał Widerak, Dariusz Filipowski, Gilles Greiveldinger00:35:0700:35:2900:19:5200:20:0000:19:2900:20:0902:30:06
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3280WRONIECKI KLUB BIEGACZA - SZYBKA CZARNA WIŚNIAMateusz Stefaniak, Jakub Szymankiewicz, Mirosław Białek, Maciej Soloch, Adrian Szukała, Mariusz Hoffmann00:36:3300:35:5200:21:2100:19:4100:20:3700:21:3902:35:43
#4 46WSZYSTKOOBIEGANIU.PLPrzemysław Walewski, Zbigniew Kledzik, Maciej Józefowicz, Klaudia Karolczak, Aleksandra Peisert, Marcin Sakowski00:34:4700:38:2300:21:0500:22:5100:20:2200:22:0502:39:33
#5 5271Wolsztyńska Akademia Biegowa Men 1Bartosz Feifer, Marcin Stachowski, Dawid Lipowy, Tomasz Pohl, Damian Lisiewicz, Adam Grelak00:33:2300:42:0700:20:0200:21:5200:21:4000:22:0602:41:10
#6 6289ZG RunPiort Stachura, Radosław Piasecki, Stanisław Golonko, Karol Winniczuk, Dawid Zdebiak, Jerzy Mazurkiewicz00:34:4900:39:5200:24:1300:19:4700:22:5600:19:3802:41:15
#7 7163Luboń Lucky LUZersMateusz Kaczmarek, Daniel Kaczmarek, Damian Plewa, Piotr Waligóra, Jarosław Sajnaj, Michał Noculak00:36:4300:42:0100:22:1900:21:2300:21:0100:21:1402:44:41
#8 8155KP Poznań-GrunwaldRadek Kociński, Dawid Cieślak, Marcin Michalik, Piotr Stefanowicz, Michał Woźniak, Robert Rasztorf00:42:2300:39:2800:22:0500:22:0800:21:2000:21:2602:48:50
#9 9202Piątkowo na Biegowo IIMichał Matląg, Mariusz Nowak, Stefan Wojtkowiak, Patrycja Kołecka, Marianna Trzeciak, Michał Mikuła00:40:2100:41:3900:20:5000:23:3300:22:2500:21:3702:50:25
#10 1016ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IISebastian Janiak, Marcin Jankowiak, Sławomir Sąsiadek, Mateusz Miska, Sławomir Sibilski, Łukasz Basiński00:40:2900:44:1900:22:4700:20:3200:21:3000:21:1002:50:47
#11 1198EjbryŁukasz Schmidtke, Jacek Bosacki, Marek Klecz, Maciej Wosik, Emil Czaja, Mateusz Klecz00:37:3400:42:2400:22:4900:21:4400:23:0000:23:5002:51:21
#12 12175Maratończyk PoznańAdrian Białas, Tomasz Koebsch, Rafał Paprzycki, Damian Mazurek, Robert Galicki, Jarosław Rosa00:39:1700:40:4800:22:2600:24:2300:21:5000:23:4002:52:24
#13 1347Active NeklaGrzegorz Kujawa, Tomasz Kramski, Jarek Piotrowski, Dawid Palacz, Dominik Sajdak, Fabian Pawłowski00:37:0200:43:5100:23:3600:23:4000:22:2100:22:5202:53:22
#14 14122gRUNwald Team Poznań 3Tomasz Szymczak, Mariusz Kowalczyk, Dawid Wierzejewski, Sła Raflik, Ziemowit Staszak, Tomasz Ratajczak00:41:0000:39:1900:23:3300:23:1500:24:4800:21:4002:53:35
#15 1527PYRLAND Park Linowy i PrzyjacielePrzemysław Klein, Marcin Sypniewski, Łukasz Lewandowski, Michał Dolata, Jakub Woltman, Anna Pogorzelska00:39:0200:41:2600:23:3900:26:0500:22:2300:21:4202:54:17
#16 1652ALUPLASTJarosław Cyrulewski, Adam Wiliński, Mikołaj Borycza, Andrzej Pernak, Ariel Gawroński, Adam Woźniak00:40:5400:43:4600:24:0400:22:1500:20:2800:24:3502:56:02
#17 17300CZAPI vs. MARATONDaniel Angielczyk, Błażej Wytwer, Wiesław Chojniak, Stanisław Warych, Paulina Konieczna, Paweł Czapiewski00:39:2400:39:4500:24:4600:23:4700:26:3700:21:5202:56:11
#18 18144KB MANIAC TEAMEdward Królikowski, Piotr Wanielista, Marta Zielińska, Piotr Żuberek, Mateusz Szukała, Agnieszka Pelc-Wanielista00:39:0400:42:2300:25:1100:24:2700:23:5300:21:3902:56:37
#19 19146KB UE Poznań 2Marcin Bartkowiak, Jarosław Łabedzki, Marcin Walkowiak, Paweł Gorzelańczyk, Dawid Obrzeżgiewicz, Marcin Flotyński00:42:5700:47:3900:23:1800:19:3100:23:3100:20:5502:57:51
#20 2085DaltonowieKacper Taterka, Piotr Lis, Bartosz Czarnecki, Łukasz Szkudelski, Monika Rabiega, Szczepan Rabiega00:41:2600:43:1600:23:0900:24:2200:25:0800:20:4102:58:02
#21 21130Husaria PoznańKrzysztof Matuszewski, Marcin Matysiak, Andrzej Baran, Igor Zataj, Paweł Nowacki, Bartosz Stępa00:39:1100:46:2100:21:5900:22:1800:25:5000:23:1102:58:50
#22 22121gRUN YPiotr Pawlus, Marcin Stachowiak, Wiktor Nowak, Patryk Domański, Ireneusz Męczykowski, Wojciech Grabiński00:44:0200:42:5200:26:2800:20:4900:27:0600:19:0503:00:22
#23 237CYBINA TEAM IJakub Zbierski, Daniel Marek, Grzegorz Pempera, Marcin Filipiak, Tomasz Dawidziński, Marcin Lis00:38:4800:45:2400:23:5400:23:5400:25:5300:23:3503:01:28
#24 24268WIX-FILTRONBłażej Majewski, Marcin Nowak, Mateusz Szymczak, Adam Weryszko, Marcin Konieczny, Błażej Bębel00:38:2200:47:3200:22:5900:23:0800:25:0300:24:4003:01:44
#25 25157Kuźnia Sportu MANŁukasz Ciećmierowski, Bartosz Fryske, Krzysztof Meler, Dawid Nowicki, Michał Hendrzyk-Majewski, Robert Szulc00:41:2500:46:3700:22:2500:21:3000:27:5400:21:5503:01:46
#26 26246Strefa ChilloutuMichał Linkowski, Marcin Łuczak, Bartosz Rabiega, Karolina Nowakowska, Piotr Oleszak, Władysław Polcyn00:39:2700:45:5600:22:2600:27:0600:23:0200:24:0903:02:06
#27 27279WRONIECKI KLUB BIEGACZA - SŁODKO-GORZKI TEAMJakub Gzyl, Bartosz Roszak, Krzysztof Kaczmarek, Rafał Zimny, Mariusz Kuś, Marcin Urban00:40:4700:46:4600:25:0300:22:5100:24:4300:22:1903:02:29
#28 28196parkrun PoznańMirosław Mastyk, Maciej Stęplowski, Zuza Szulc, Robert Walczak, Agnieszka Kijak, Grzegorz Piotr Tomaszewski00:38:2500:45:3600:28:1700:21:5500:26:1700:23:1303:03:43
#29 29108Fast RunnersJakub Kaczmarek, Sebastian Jastrzębski, Jan Kulpiński, Franciszek Arciszewski, Dariusz Hała, Dariusz Strabel00:42:2900:47:4100:24:2900:22:3800:23:2100:24:3703:05:15
#30 3167BKB Bakcyl "BESTIE"Andrzej Łysiak, Krzysztof Kaczmarek, Leszek Stasik, Artur Kula, Wiesław Pajchrowski, Andrzej Rudnicki00:42:0700:44:3500:20:5900:27:1100:24:0200:27:1803:06:12
#31 32145KB UE Poznań 1Jakub Niedźwiadek, Waldemar Rydzak, Waldemar Budner, Emil Waszkowski, Jacek Trębecki, Zygmunt Waśkowski00:41:0300:47:2000:27:1700:22:2500:26:0300:22:1603:06:24
#32 33242SPP TeamKarol Żakowski, Adam Jankowiak, Marzena Kwaśna, Piotr Szpajer, Łukasz Padła, Damian Olejniczak00:41:0800:44:0700:26:5800:25:3300:24:5500:24:0903:06:50
#33 34272Wolsztyńska Akademia Biegowa Men 2Bartosz Sarbak, Michał Cichy, Wojciech Serwa, Artur Jabłoński, Oskar Jabłoński, Mariusz Jakubowski00:41:1200:47:2900:21:4600:21:0800:26:0600:29:3903:07:20
#34 35254SZWLA-SZYBKIE I PIĘKNEElżbieta Romej, Natalia Wilkosz, Agnieszka Alabrudzińska, Patrycja Kaczyńska, Aleksandra Romej, Sylwia Grzesiak00:43:2900:47:5300:24:4800:24:4700:24:4000:24:4803:10:25
#35 36249SUPERBOHATEROWIE BIEGOWIWiktor Bakalarski, Karol Kazikowski, Jakub Wawrzyniak, Kamila Wylegała, Michał Maćkowiak, Dariusz Głowski00:46:4900:38:4800:21:2400:27:4200:34:1800:21:3103:10:32
#36 37267WINGINEERSMichał Rybarczyk, Jan Hańczewski, Grzegorz Rybarczyk, Maciej Niewiada, Aleksandra Nowak, Agata Mielech00:38:2400:51:5200:23:3000:25:1100:23:2200:28:3003:10:49
#37 38232Saperska83Kamil Wiciński, Tomasz Bierła, Ines Szatan, Tomasz Ziołek, Mateusz Łysakowski, Adrian Grondys03:11:00
#38 3969Body Chief Running TeamMarcin Mazurek, Jędrzej Kryński, Monika Białasik, Dariusz Piechocki, Beata Szymiczek, Tomasz Godlewski00:40:5800:49:0800:28:0100:25:4400:24:5800:22:2503:11:14
#39 40273Wójtowicz TRI TeamMarek Dembiński, Norbert Oksza-Strzelecki, Tymoteusz Fleiszar, Marek Porada, Marcin Liebner, Andrzej Kaźmierczak00:42:0100:49:1200:25:1100:25:1000:25:1800:24:2403:11:16
#40 41112Fitatu RunnersRobert Gacki, Łukasz Domański, Zuzanna Kaczmarek, Sylwester Harkot, Marcin Budziński, Ania Szołkowska00:36:3600:46:1700:27:0400:27:3100:23:5900:30:1403:11:41
#41 42281WYBIEGANI TEAMMikołaj Sobczak, Dawid Śledziński, Dominik Orlicki, Przemysław Jędrzak, Piotr Prewicz, Tomasz Jarzembowski00:43:4700:48:1900:25:0700:25:2900:24:4000:24:3303:11:55
#42 43277WRONIECKI KLUB BIEGACZA - NIESAMOWITA MIĘTADawid Serwata, Maciej Hercka, Szymon Baranowski, Michał Piwosz, Dawid Górny, Adam Wziętek00:44:5700:50:1500:25:3800:24:1500:25:2400:22:2103:12:50
#43 4417ŚWIAT BIEGACZA Fehlau Run Team IIIPatrycja Grzeszczyk, Dagmara Kukla, Anna Szcześniak, Klaudia Gawęcka, Monika Florek, Małgorzata Brok00:44:4200:49:0100:25:1100:24:5000:25:1400:24:1003:13:08
#44 45233Schneider Electric EEWojciech Piesik, Łukasz Dąbkowski, Jarosław Szymański, Sławomir Maciąg, Krzysztof Dydo, Marcin Duda00:42:1100:48:4500:26:4200:26:0300:25:3400:23:5903:13:14
#45 46164Luboński Klub Biegacza 1Marcin Meller, Robert Zieliński, Maciej Granops, Sławomir Budziszewski, Krzysztof Czech, Marek Siuda00:45:4800:48:5100:21:5200:27:0000:25:4500:24:1103:13:27
#46 4776CMS Poznań TeamMateusz Wosiek, Marcin Pasik, Michał Andruszkiewicz, Wojciech Koczara, Ludwina Klein, Joanna Pierzchała00:44:2800:45:4200:25:1400:25:5200:27:5300:24:5003:13:59
#47 489CYBINA TEAM IIIWojciech Hrab, Jarosław Matuszak, Łukasz Arentowski, Anita Czechowska, Przemysław Sznura, Rafał Przysiek00:43:4800:44:4000:27:0800:28:5900:25:3300:24:1803:14:26
#48 49135InfecteamSzymon Olszewski, Krzysztof Bartz, Filip Pawlik, Paweł Rzadkowski, Piotr Wagner, Mateusz Maćkowski00:49:2000:46:1700:23:5600:27:0500:25:3800:22:1303:14:29
#49 50278Wroniecki Klub Biegacza - Pędząca FigaPrzemek Klimasek, Jacek Wika, Jakub Kurzawa, Krystian Jach, Michał Urban, Sebastian Kucik00:40:4800:48:2100:31:3400:23:4000:24:1000:25:5703:14:30
#50 51229Run4FunPiotr Grzechowiak, Zbigniew Bojański, Paulina Borowicz, Damian Odwrot, Marek Janiak, Maciej Rosiak00:47:2000:45:3600:29:0900:22:0600:24:3700:26:1303:15:01
#51 52147KB UE Poznań 3Tomasz Fliegner, Aleksander Nowakowski, Marta Sprada, Sławomir Ratajczak, Jakub Budner, Jan Polowczyk00:41:1100:43:2000:28:0700:30:5000:22:1800:30:1003:15:56
#52 53222Roche Runners 1Michał Wojtysiak, Fabian Wiktorowski, Jakub Czernicki, Łukasz Limanowski, Bartłomiej Woronin, Przemysław Śmiałek00:38:4200:53:1100:24:1400:25:5000:23:4100:30:2303:16:01
#53 54261TGV Running Team - DzikiJarosław Miszkiel, Wojciech Ptaszyński, Kinga Zielińska, Jerzy Banaszyk, Agnieszka Czarniecka, Adrian Skorczyk00:41:5700:47:0000:26:5200:25:0200:29:0900:26:1003:16:10
#54 55166LUCKY LUKIŁukasz Stachowiak, Paweł Matuszak, Jolanta Marchwicka, Zbigniew Fiebich, Agnieszka Sobecka, Michał Mierzyński00:36:2300:55:2100:27:4200:24:3000:26:5600:25:5503:16:47
#55 56142JEŻYCE BIEGAJĄDamian Osmański, Łukasz Gruchot, Magdalena Świerzowska, Adam Frąckowiak, Piotr Kaczmarek, Jarosław Bernat00:43:3900:50:5200:25:1300:25:0800:27:1700:25:0003:17:09
#56 57139International TeamLuis Eduardo Plazas Barrios, Przemyslaw Wojciechowski, Jonathan Baudet, Helle Pederson, Ewa Józefowicz, Jon Facer00:44:3700:46:5300:28:0900:24:1100:25:1800:28:3703:17:45
#57 58120GRAPHCOMAgata Borkowska, Mariusz Wiliński, Roman Grzesiak, Patrycja Imaszewska-Palm, Paweł Jankowski, Maciej Sowa00:46:1100:47:5000:26:0200:25:1600:26:1800:26:2103:17:58
#58 59252SZWLAStanisław Kaczmarczyk, Bogdan Skowroński, Iwona Dominiak, Julian Wójcik, Apolonia Bidas, Dariusz Kwieciszewski00:45:3700:45:4100:26:0700:27:1300:28:4500:24:5403:18:17
#59 60181MJDOPKrzysztof Jakrzewski, Sławomir Szczepański, Tomasz Bieniara, Grzegorz Cieślak, Robert Osmólski, Adam Mikołajczyk00:41:1600:50:1300:27:3600:27:2300:25:5600:26:5403:19:18
#60 61128Hells Rage CrossFit TeamZuzanna Krawczyńska, Rafał Szmyt, Gracjan Siudziński, Magdalena Ziółkowska, Maciej Rynkowski, Daniel Nowicki00:44:5100:48:4500:25:0200:32:2700:27:4500:20:4903:19:39
#61 6228Teatr Nowy w Poznaniu IDawid Chwirot, Mariusz Zaniewski, Patrycja Chwirot, Andrzej Hamerski, Oktawian Łaniecki, Julia Rybakowska00:38:0700:45:5700:25:4300:27:5400:25:4600:36:5803:20:25
#62 63127HARPAGAN ZGKatarzyna Kata, Łukasz Kata, Paweł Kokot, Sylwia Sułkowska, Łukasz Łowejko, Piotr Łowejko00:46:1500:45:3800:27:4900:26:4700:24:0500:30:5603:21:30
#63 64103eNeRkiEwelina Matuła, Malwina Miś, Aneta Buczkowska, Sylwia Śliżewska, Kinga Haremza, Aleksandra Michalak00:42:2900:47:5500:30:4200:28:0500:27:2100:25:5803:22:30
#64 65208Pobiedziska Running WomenDagmara W Ąsowska, Patrycja Talar, Katarzyna Wyrwał-Soliwoda, Agata Otuszewska, Agata Masternak, Aleksandra Stępka00:49:4800:41:3700:26:4900:31:2700:28:0000:24:5303:22:34
#65 6648Active Nekla IIBartosz Myszkiewicz, Tomasz Szternel, Agnieszka Korczyńska-Piotrowska, Ireneusz Smorawski, Anna Palacz, Żaneta Obara00:45:1500:47:0100:28:4600:26:1700:29:0800:26:4203:23:09
#66 67248SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWATomek Kwaśniewski, Bożena Borkowska, Joanna Kasperczak, Katarzyna Tomczak Laskowska, Krzysztof Kluczyński, Piotr Borkowski00:42:3500:51:1000:31:4300:24:2200:27:5500:25:3703:23:22
#67 68107eXTreMeTytus Pawlak, Tomasz Lewandowski, Aleksandra Mak, Agnieszka Sommerfeld, Damian Drozdowicz, Radosław Wiliński00:46:5000:45:0400:29:5000:31:4100:24:0100:25:5803:23:24
#68 69290Zielona Góro Zacznij BiegaćLeszek Bumbul, Mariusz Pyszkowski, Paulina Pawełkiewicz, Diana Górniak, Karolina Michalczak, Mariusz Matusiak00:58:1100:55:3300:30:3500:29:1900:30:1200:00:0203:23:48
#69 70251Szpital LutyckaJaromir Furmaniuk, Piotr Draber, Karina Wronka, Maciej Głyda, Joanna Kaczmarek, Marcin Kowalczyk00:41:5700:51:2400:31:3700:28:5500:27:4500:22:1003:23:48
#70 7130NOVOLRafał Młodzikowski, Michał Wojtyś, Marcin Wiatrowski, Mieszko Piśmienny, Krzysztof Wojaczek, Maciej Martinek00:41:5100:53:3600:24:4700:28:1100:29:4900:25:4703:24:01
#71 72269Wolsztyńska Akademia Biegowa Ladies 1Sara Burmistrzak, Lidia Kwinto, Jolanta Bączyk, Weronika Górecka, Natalia Szutta - Hegenbart, Małgorzata Brzezińska00:42:3600:53:1200:24:1300:27:1100:28:4500:28:1403:24:11
#72 74194Panasonic 1Robert Robaszkiewicz, Piotr Zientalski, Eliza Frydrychowicz-Lilley, Przemysław Młyńczak, Tomasz Wieczorkowski, Maciej Kasprzak00:41:4300:46:1400:25:3500:39:5300:26:2000:24:5703:24:42
#73 75288ZbójcyAdam Śledź, Adam Omieczyński, Katarzyna Marach, Mateusz Knap, Natalia Gracz, Adam Knobel00:42:0700:49:2900:37:5600:28:5000:22:2400:24:1403:25:00
#74 76148KB UE Poznań 4Joanna Kniat, Gabriela Trzepacz, Barbara Wiatrak, Monika Świderska, Danuta Spychała, Joanna Świderska00:49:1300:49:2800:27:4200:27:3900:25:2900:25:3703:25:08
#75 77213Poznańskie Centrum Superkomputerowo-SiecioweMarek Flejszman, Tomasz Rajtar, Łukasz Ogrodowczyk, Marek Lange, Marcin Jerzak, Artur Jaworski00:45:1300:54:1100:23:4200:29:1200:28:5300:24:2303:25:34
#76 78225Rozpędzeni WiatremPaweł Orpel, Adam Kaczmarek, Damian Ziętkiewicz, Mariola Cugier, Emilia Chyba, Kinga Friebe00:44:0500:52:4100:27:5400:27:4800:28:1000:25:1603:25:54
#77 79227RUN OUT OF SUGARTomasz Bejma, Arkadiusz Floraszek, Beata Fornalik, Dorota Misiuda, Sebastian Misiuda, Małgorzata Floraszek00:45:0900:45:2000:33:2200:29:0000:25:3700:27:3803:26:06
#78 80132IFM PANAdam Ostrowski, Mirosław Werwiński, Jan Martinek, Grzegorz Michałek, Iwona Olejniczak, Iwona Płowaś00:44:4900:51:1400:28:4000:29:5100:28:1900:23:3103:26:24
#79 81102Emenemsy teamTomasz Bartkowiak, Zbigniew Strzelecki, Jagoda Flisikowska, Daria Waszak, Radosław Lewandowski, Patrycja Śmiełowska00:45:0200:48:5400:30:1000:25:3000:26:2700:30:5003:26:53
#80 82285XelionMarcin Klorek, Remigiusz Rogiewicz, Witold Wojtkowiak, Marcin Szuba, Marcin Mazurek, Przemysław Chomik00:44:2600:48:5100:31:3300:29:3300:28:0100:24:3803:27:02
#81 8390Drużyna ZenkaAndrzej Czub, Wojciech Czub, Karol Czub, Marian Czub, Jakub Czub, Piotr Wypychowski00:41:1300:59:3200:24:5800:26:5300:28:1100:26:3303:27:20
#82 84172Mamy-Biegamy in TEAMMonika Dajerling, Krzysztof Knopczyński, Karol Podborożny, Katarzyna Grygier, Joanna Dajerling, Maciek Waligórski00:47:0500:53:0900:27:5000:26:2700:25:2300:28:1703:28:11
#83 8523Klub Biegacza Kompania Piwowarska 3Radosław Pawlak, Łukasz Biedermann, Jacek Zimniewicz, Artur Gawrysiuk, Bartłomiej Malinowski, Bartosz Jędrzejczak00:45:1200:57:3100:23:2800:25:1400:32:1200:24:5403:28:31
#84 8654ART TEAM PEGAZ Teatr Wielki Poznań MINUS 40Jan Wójcik, Remi Strzelczyk, Michał Burdzy, Paulina Kostrzewska, Andre Kasztelan, Donat Zamiara00:41:2300:46:4500:26:2900:28:4200:33:3400:31:4503:28:38
#85 8756Autostrada Eksploatacja SA Team 1Marek Schwarz, Magdalena Dunaj, Agnieszka Sawicka- Moczulska, Jarosław Molicki, Leszek Dolatowski, Weronika Ciesiółka00:51:4700:50:3300:25:0000:27:1700:26:5100:27:1303:28:41
#86 8880CowBoysKamil Piątek, Łukasz Nowicki, Dominik Pęczek, Bartek Nowak, Mateusz Kaszuba, Paweł Koniec00:43:5300:54:1200:32:4700:24:4100:27:4100:25:3303:28:47
#87 89178Maratończyk Poznań 3Maciej Kosiński, Małgorzata Wawrzyniak, Beata Spychała, Michał Aleksy Egler, Sławomir Wiśniewski, Maciej Roik00:42:3800:49:5000:35:1400:27:5200:27:0100:26:1803:28:53
#88 90104Espeo Dream TeamMariusz Kozłowski, Michał Wróbel, Iga Stępniak, Michał Wiśniewski, Michał Kómoch, Jacek Rapacz00:50:3600:47:0900:32:3300:26:0700:24:5400:27:5603:29:15
#89 91205Piotr i Paweł Marka Formy 2Marcin Malinowski, Karol Domagała, Paweł Woś, Tymoteusz Szrejbrowski, Kamil Jeremicz, Mieczysław Jeremicz00:49:5400:52:2900:25:4500:29:3500:20:5700:30:3903:29:19
#90 9279CONSTRAVIA2Przemysław Baron, Piotr Wieczorek, Anna Baron, Marcin Ciesielski, Paweł Wieczorek, Wojciech Fleming00:49:3300:49:2500:29:2000:25:5300:25:4200:29:3803:29:31
#91 9399Ekos PoznańTomasz Owczarzak, Artur Dobrzycki, Katarzyna Jenerowicz, Anna Zielińska, Monika Stróżyńska, Dagmara Gałecka00:37:0200:52:3000:30:3100:30:5100:29:4700:28:5803:29:39
#92 9459BEJOT 1Tomasz Jakubczak, Łukasz Adamski, Michał Maćkowiak, Małgorzata Dworczak, Rafał Zalewski, Michał Zygmunt00:47:5800:55:0500:26:1900:31:2600:25:1400:23:4803:29:50
#93 953AVIVA POZNAŃ IIIMichał Matusiak, Adrian Mąka, Piotr Spaliński, Robert Pomżał, Marek Witkowski, Szymon Woźniak00:45:3400:51:2100:28:0100:24:4000:33:4500:26:4403:30:05
#94 9613V&P TeamŁukasz Koziej, Artur Zawisza, Rafał Kwiatkowski, Joanna Michalik, Małgorzata Bączkiewicz, Michał Adamek00:43:4200:48:1800:24:1300:31:1900:35:0900:27:4203:30:23
#95 97217Programa.plWojciech Radomski, Denis Pokotycki, Michał Gawron, Adam Czarny, Michał Żarnecki, Artur Wachowiak00:45:2700:48:5500:31:4900:27:1200:28:4600:28:1603:30:25
#96 98113GB Wielkopolscy BiegaczeŁukasz Wikierski, Andrzej Berczyński, Katarzyna Łatyszew, Asia Graczyk, Magda Kowalska, Sabina Zielińska00:44:0900:50:3100:26:5500:28:0900:30:1000:30:5303:30:47
#97 99106EUROKLIMATŁukasz Żak, Jan Kokociński, Dariusz Ratajczak, Hubert Rzeszutko, Wojciech Jeleniewski, Andrzej Durkiewicz00:47:3700:51:1300:34:2000:24:4000:24:1000:28:4803:30:48
#98 10055ART TEAM PEGAZ Teatr Wielki Poznań PLUS 40Przemysław Kuczkowski, Romuald Piechocki, Maria Pasternak, Brygida Binek, Edyta Brzezińska- Kapłon, Stanisław Binek00:47:4100:44:5500:30:3000:33:0400:28:3300:26:1703:31:00
#99 101235Smart Lean TeamDominik Szafrański, Krystian Dombrowicz, Sandra Klaba, Milena Peda, Sławomir Pawlak, Krzysztof Szymkowski00:44:0700:52:2300:31:1100:26:4500:33:3900:23:0503:31:10
#100 102124Grupa VerbicomMateusz Wiśniewski, Maciej Chojnacki, Martyna Artymowicz, Bartosz Kurzawski, Magdalena Zając, Robert Tomaszkiewicz00:43:1300:48:5200:35:5300:28:0300:26:4300:28:4903:31:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności