Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIII Bieg Rzeźnika

Wyniki - 27 maja 2016, Cisna

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Hercog Piotr Szcześniewski MiłoszMM1KONSTRUKTOR - SALOMON SUUNTO TEAM01:35:43101:20:4502:56:2800:00:15101:55:1704:51:4500:00:07102:05:3806:57:2300:00:19101:48:0108:45:24-00:06:24
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !210Grudzień Kamil Markov IlyaMM2BANDA GRUDNIA I MARKOVA01:41:28701:25:2603:06:5400:02:05502:00:1405:07:0800:00:07202:14:5007:21:5800:00:35201:39:2009:01:18-00:06:36
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33Biernawski Piotr Huzior PiotrMM3ATTIQ FAKE RUNNERS01:41:03501:26:0203:07:0500:01:40602:07:0005:14:0500:02:37502:08:2907:22:3400:00:32301:41:3309:04:07-00:06:38
#4 46Kołder Tomasz Probst WojciechMM4PAKO HUMANSPORT CIESZYN01:41:53801:26:4703:08:4000:01:46802:04:5605:13:3600:03:20402:15:5707:29:3300:02:04501:51:2309:20:5611:54:53100:06:50
#5 512Brzoza Piotr Pogorzelski KrzysztofMM5B&B KIELCE TEM01:44:101201:27:1303:11:2300:01:431002:08:4705:20:1000:02:32702:09:1307:29:2300:02:27401:53:4209:23:0511:54:54200:06:52
#6 6112Czyż Michał Aid PatrykMM6SPORT GURU01:41:59901:24:3503:06:3400:02:39402:06:5705:13:3100:04:34302:19:2107:32:5200:02:36601:54:0509:26:57-00:06:54
#7 7542Belowski Łukasz Krasoń MarcinMM7NATURAL BORN PĄPKINS01:51:544601:29:0003:20:5400:00:102702:04:4705:25:4100:00:06902:12:5807:38:3900:00:40701:52:1709:30:56-00:06:57
#8 88Alker Adam Wiernusz KrzysztofMM8GIBKIE RYSIE01:40:08401:26:2303:06:3100:02:31302:10:5605:17:2700:04:08602:23:2807:40:5500:00:33802:00:0509:41:00-00:07:05
#9 9527Korzeniowski Tomasz Olek MarcinMM9YULO RUN TEAM SIEDLCE01:48:113001:31:0303:19:1400:05:251702:11:3905:30:5300:06:371302:23:3007:54:2300:01:131201:47:3809:42:0112:49:42300:07:28
#10 10361Knobloch Szymon Kaszuba MichałMM10SZYBCY I NIEWYSPANI01:45:561601:33:2403:19:2000:02:221802:10:5205:30:1200:07:141202:16:5507:47:0700:01:011001:56:0509:43:12-00:07:06
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1117Stroinski Daniel Łęcka AgnieszkaMIX1CROSSFIT & PASTERKA RUNNING TEAM01:47:132601:28:5003:16:0300:02:011302:10:1405:26:1700:02:151102:20:0207:46:1900:01:24901:59:2609:45:4513:23:18400:07:47
#12 12219Łużyński Tomasz Dworak MaciejMM11TT SZCZECIN/JACEKBIEGA RUNNING TEAM01:38:42301:27:4103:06:2300:02:45202:18:0805:24:3100:03:39802:25:2707:49:5800:01:111101:57:4209:47:4013:39:27500:07:57
#13 13777Lisak Krzysztof Żyto MaciejMM12OTK RZEŹNIK01:57:427901:34:4303:32:2500:00:135602:15:1305:47:3800:01:172502:12:0807:59:4600:00:371601:48:0209:47:4813:39:27500:07:10
#14 14480Kosterkiewicz Marcin Dombrowski MaciejMM13PTC PRZEMYŚL01:46:241801:34:0103:20:2500:05:372502:17:0805:37:3300:02:431502:18:0107:55:3400:04:091401:55:4209:51:16-00:07:12
#15 15541Gawlik Sławomir Skwarek PiotrMM14MAM-W01:51:474501:28:1303:20:0000:02:402202:14:1105:34:1100:04:531402:23:3707:57:4800:01:531501:55:4509:53:33-00:07:14
#16 16184Bednarz Cezary Jendrych ArturMM15BIEGAJĄCY ŚWIDNIK01:46:262001:29:1603:15:4200:00:181202:10:0905:25:5100:00:071002:29:3907:55:3000:00:501302:09:5510:05:2513:57:40700:07:22
#17 17385Seremet Piotr Stolarz PiotrMM16AKTYWNA DĄBROWA01:45:361401:30:5003:16:2600:05:431402:24:5705:41:2300:12:081902:32:4308:14:0600:02:581901:57:1310:11:19-00:07:27
#18 1811Klich Kamil Bielawa RafałMM17ULTRABLIŹNIACY / ULTRASPIRE01:46:532401:31:5403:18:4700:02:261602:20:0505:38:5200:03:091802:28:5308:07:4500:01:191702:04:5810:12:4313:57:41800:08:07
#19 19625Pawlikowski Przemysław Rzeszótko MarcinMM18POWERADE TEAM / KW ZAKOPANE01:47:352801:31:4703:19:2200:04:041902:19:0305:38:2500:04:021702:34:3908:13:0400:01:341802:03:1410:16:18-00:07:30
#20 20137Madejski Sławomir Czekaj MaciejMM19RZEŹNICY SPOD ŁYSICY01:52:335001:35:1003:27:4300:06:574402:22:5105:50:3400:06:053102:33:0008:23:3400:01:462201:56:1210:19:4613:58:44900:08:08
#21 21278Asperski Michał Majer JanuszMM20SUPERMARATON KALISZ01:54:016101:37:2103:31:2200:04:225202:21:0105:52:2300:04:543502:31:4808:24:1100:03:282301:57:2410:21:35-00:07:34
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2214Kącka Anna Matuła EwelinaKK1SALCO SPORT TEAM01:49:523701:35:1103:25:0300:00:523502:21:5605:46:5900:01:182402:29:5908:16:5800:01:272002:04:5910:21:57-00:07:35
#23 23475Krzyszczak Jaromir Banaszek AdamMM21SM RYKI01:52:445201:31:0803:23:5200:07:143102:22:3005:46:2200:07:402302:37:0908:23:3100:03:282102:01:5210:25:23-00:07:37
#24 24175Zbożniak Łukasz Snochowski JakubMM22RUNNING MANTRA01:47:042501:33:0003:20:0400:05:042402:25:0905:45:1300:09:222102:44:3608:29:4900:04:252702:03:4810:33:37-00:07:43
#25 25473Korzeniowski Dariusz Żubiński PiotrMM23ACCELERATING POLAND01:51:454401:34:5703:26:4200:07:174102:24:3805:51:2000:12:153402:42:4908:34:0900:03:403002:00:4710:34:56-00:07:44
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !26284Staniewska Agnieszka Borowczyk SebastianMIX2LEJ MI PÓŁ01:58:409001:37:0703:35:4700:03:366602:22:1605:58:0300:07:014402:35:2508:33:2800:02:592902:01:4610:35:14-00:07:44
#27 27507Kliniewski Maciej Taranowski WojciechMM24BRZOZA BIEGA TARAN I KUBICA01:42:081101:30:3003:12:3800:07:141102:33:3505:46:1300:14:462202:42:2508:28:3800:02:222602:07:5610:36:34-00:07:45
#28 28637Borawski Juliusz Mucha PiotrMM25NONAME TEAM02:00:5912001:37:1003:38:0900:05:167702:24:4006:02:4900:05:545002:35:0608:37:5500:03:073701:59:4610:37:41-00:07:46
#29 29392Dołoszyński Tomasz Sadowski RafałMM26ALPENPROLETARIAT02:00:2911001:35:2803:35:5700:05:426802:20:1205:56:0900:15:504102:43:1608:39:2500:03:533801:59:3810:39:0314:47:241100:08:36
#30 30683Ciapa Mariusz Radwan KrzysztofMM27WICHRY BESKIDU T.R.01:46:362201:33:5203:20:2800:05:312602:36:3305:57:0100:03:504302:48:0108:45:0200:00:034501:54:4910:39:51-00:07:48
#31 31342Diebel Krzysztof Stefaniak MieczysławMM28RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PARA NR 701:56:016901:32:1603:28:1700:04:294502:30:1905:58:3600:04:334602:38:1508:36:5100:00:553402:03:3710:40:28-00:07:48
#32 3290Waldon Krzysztof Baranowski ArkadiuszMM29HRMAX ŻORY / MULTIMA BIELSKO-BIAŁA01:48:203101:35:0603:23:2600:01:403002:31:1605:54:4200:05:363702:36:2108:31:0300:02:512802:11:5710:43:00-00:07:50
#33 33222Niedźwiedź Tomasz Kupczak MariuszMM30SIŁA OGRA TRAIL TEAM01:59:239701:35:5303:35:1600:05:266202:29:0606:04:2200:07:595202:35:3508:39:5700:04:174002:04:1710:44:14-00:07:51
#34 34326Bułanow Leszek Szczotka PawełMM31ODWAŻNI01:53:405701:36:4703:30:2700:04:244902:26:1405:56:4100:04:514202:38:3108:35:1200:03:203102:09:5010:45:0215:06:001300:08:47
#35 35524Konopko Artur Zajkowski JarosławMM32BIEGOSTOK02:00:3211201:37:2103:37:5300:03:157602:27:4506:05:3800:04:295602:36:3408:42:1200:00:044402:04:4410:46:5614:20:091000:08:21
#36 36225Goliat Damian Zaczek MaciejMM33CKBABCIE/DM01:57:017201:35:0603:32:0700:05:025402:30:2506:02:3200:05:324902:37:2408:39:5600:01:443902:09:2110:49:1715:06:031400:07:55
#37 3774Szopa Łukasz Wajerowski KrzysztofMM34TEAM O201:51:414301:34:3503:26:1600:03:283802:22:0705:48:2300:15:232802:49:0008:37:2300:04:033602:12:1310:49:36-00:07:55
#38 38212Stykowski Sławomir Półtorak KrzysztofMM35MIŚKI01:54:506601:38:1103:33:0100:02:485802:26:1005:59:1100:03:434702:36:4108:35:5200:04:153302:14:2910:50:21-00:07:55
#39 395Jagieła Dominik Pawul WojciechMM36GOPR BIESZCZADY01:41:16601:28:5903:10:1500:01:56902:27:1805:37:3300:08:361502:48:4008:26:1300:07:012402:25:2810:51:41-00:07:56
#40 40143Mazurkiewicz Tomasz Dziuban ŁukaszMM37ZAPOROWY MARATON TEAM01:51:054001:34:5303:25:583702:30:0905:56:0700:02:454002:46:0408:42:1100:00:404302:11:3410:53:45-00:07:58
#41 4191Linek Michał Rzepka RemigiuszMM38CLEAREX 101:45:381501:34:2403:20:0200:01:252302:24:2105:44:2300:07:082003:01:4408:46:0700:04:214802:08:0710:54:14-00:07:58
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 421Bondara Sylwia Gardener JacekMIX3DŻABEGABEGA RUNNING TEAM01:52:505501:38:3503:31:2500:04:235302:26:5405:58:1900:08:204502:41:5508:40:1400:03:014202:14:3710:54:5115:17:341600:08:54
#43 439Bosianek Rafał Pinkowski ArturMM394RUN TEAM PIŁA01:51:324101:39:3703:31:0900:07:255002:33:2306:04:3200:10:215302:42:2208:46:5400:03:534902:08:3510:55:29-00:07:59
#44 44691Małek Andrzej Stańko PawełMM40GOPR BIESZCZADY01:47:292701:37:2903:24:5800:03:113402:25:5305:50:5100:07:063302:44:4008:35:3100:05:383202:20:4110:56:12-00:08:00
#45 4515Arseniuk Anna Rożej RobertMIX4JUTRO TEŻ WAM UCIEKNIEMY01:49:003501:35:3703:24:3700:08:373302:44:0006:08:3700:08:245902:36:4408:45:2100:02:194602:11:0910:56:30-00:08:00
#46 46756Kubiś Grzegorz Jankowski MarcinMM41ADPP02:04:3514901:38:2903:43:0400:04:169902:26:0606:09:1000:05:166302:36:1908:45:2900:01:454702:14:1610:59:45-00:08:02
#47 47596Kohut Dariusz Dryniak DanielMM42OBY DO METY01:57:397701:40:1303:37:5200:02:587502:31:1506:09:0700:10:336202:48:3008:57:3700:03:275702:02:4111:00:18-00:08:03
#48 48500Śliwiński Dariusz Kledzik ZbigniewMM43WALECZNE SERCA01:42:001001:26:0403:08:0400:03:21702:40:5705:49:0100:16:423003:02:0808:51:0900:02:075202:10:2911:01:38-00:08:04
#49 4970Kwiatkowski Adrian Krawczyk AgnieszkaMIX512TRI.PL / NADYSTANSIE.PL01:52:314901:43:1203:35:4300:04:376402:33:3306:09:1600:07:356402:41:2508:50:4100:03:085102:12:3411:03:15-00:08:05
#50 5024Kolasa Filip Wróbel ŁukaszMM44MARATON LESZNO01:45:331301:31:3903:17:1200:06:021502:30:3705:47:4900:08:212602:49:3208:37:2100:02:133502:26:3311:03:54-00:08:05
#51 5132Jóźwiak Michał Grupa MarcinMM45R2G01:58:489301:36:5803:35:4600:08:106502:31:2606:07:1200:06:315802:48:1108:55:2300:02:115402:12:3211:07:5514:48:541200:08:37
#52 52518Jurga Marcin Melcer KatarzynaMIX6DALEKO JESZCZE? TEAM02:02:4013301:38:5203:41:3200:03:469002:30:2506:11:5700:05:166602:45:4808:57:4500:03:405802:11:5011:09:35-00:08:09
#53 53495Popko Janusz Zyskowski AndrzejMM46PSZCZÓŁKOWSKI TEAM02:03:5514401:36:3503:40:3000:08:458502:31:2206:11:5200:09:106502:46:3308:58:2500:02:346002:11:5911:10:2415:24:511900:08:10
#54 54413Malinowska Agnieszka Starobrat ArkadiuszMIX7STARE MALINY01:58:429201:37:3003:36:1200:08:076902:39:3706:15:4900:10:006902:44:4909:00:3800:01:546102:10:4911:11:27-00:08:11
#55 55557Liputa Grzegorz Wróbel DamianMM47DZIKI Z WROCŁAWIA01:58:248401:40:2503:38:4900:14:198102:38:5106:17:4000:13:077702:45:3909:03:1900:04:456502:11:2711:14:46-00:08:13
#56 56494Kaczmarek Piotr Piechota KrzysztofMM48SZWLA STARGARD01:50:373901:36:0003:26:3700:04:213902:37:0706:03:4400:10:465102:53:5208:57:3600:07:585602:18:0611:15:4215:09:351500:08:49
#57 57582Staroń Jacek Mosoń WiktorMM49KROSSKI BRIKOMAPLUS - MUKS PODKARPACIE JEDLICZE01:58:388901:44:4003:43:1800:04:5610202:48:4306:32:0100:00:0810602:29:5809:01:5900:01:126202:14:4711:16:46-00:08:15
#58 58643Pruss Waldemar Dreas MichałMM50GOŃ SWEGO PAWIA...01:52:485401:37:3003:30:1800:05:004802:34:5306:05:1100:07:575502:50:4208:55:5300:03:435502:21:4011:17:3315:32:092400:09:03
#59 59751Łuczko Grzegorz Żurawski TomaszMM51NATURAL BORN RUNNERS TEAM01:52:345101:34:4503:27:1900:03:504302:21:3305:48:5200:04:042902:51:1808:40:1000:02:254102:37:4811:17:58-00:08:16
#60 60408Truszkowski Damian Snarski BogdanMM52SZYBKIE KOTY01:46:211701:33:0603:19:2700:06:052002:33:2405:52:5100:09:483603:15:0509:07:5600:13:346702:11:3911:19:35-00:08:17
#61 61280Sławska Anna Błachut RadosławMIX8CLEAREX 201:58:368801:42:5403:41:3000:00:188902:41:1406:22:4400:08:108802:48:0409:10:4800:02:217002:09:4711:20:35-00:08:17
#62 62261Danek Bartek Rybitwa JarosławMM53BARTEK I JAREK02:16:4030201:44:4604:01:2600:07:0622602:29:0106:30:2700:06:3510102:49:2909:19:5600:03:088402:02:4411:22:40-00:08:19
#63 63474Gajewski Grzegorz Grzebin PiotrMM54POMORZE BIEGA I POMAGA01:59:249801:42:3903:42:0300:07:029302:34:5106:16:5400:07:127302:46:1309:03:0700:03:396402:21:0311:24:10-00:08:20
#64 6442Jakubczyk Dariusz Styczeń PiotrMM55CKBABCIE DP01:57:588001:39:0703:37:0500:05:117202:38:4606:15:5100:07:157002:48:2309:04:1400:01:036602:21:2911:25:4315:30:502300:09:02
#65 65492Świerczyński Kacper Dygdoń PrzemysławMM56ACCENTURE01:52:284701:43:5403:36:2200:08:517002:36:0106:12:2300:08:386702:49:3809:02:0100:04:366302:24:5111:26:52-00:08:22
#66 66380Szotowicz Sebastian Balmowski RadosławMM57SZWLA STARGARD01:47:552901:37:5803:25:5300:06:593602:34:4706:00:4000:16:274803:09:2409:10:0400:05:266902:18:1511:28:1915:53:113500:09:15
#67 67290Grono Krzysztof Młodzikowski PawełMM58V-MAX ADAMÓW01:53:045601:38:1103:31:1500:05:425102:37:3906:08:5400:10:516103:04:1209:13:0600:10:487402:15:1511:28:21-00:08:23
#68 68295Grot Tomasz Paweł MusiałMM59POLPHARMA TEAM01:53:555901:40:0703:34:0200:11:226102:43:1406:17:1600:00:127402:54:1509:11:3100:04:207102:19:1611:30:47-00:08:25
#69 6941Kołodziejczyk Kamil Malinowska AnnaMIX9PÓŁNOC-POŁUDNIE02:09:3722601:39:4203:49:1900:00:1613302:44:0506:33:2400:09:1211002:42:1809:15:4200:03:247702:15:2211:31:04-00:08:25
#70 70552Siepracki Robert Chmielewski DominikMM60TT SZCZECIN02:15:4629201:46:3604:02:2200:14:4723902:41:0606:43:2800:13:4015802:42:4009:26:0800:03:209502:05:2911:31:37-00:08:26
#71 71428Szyszka Sebastian Piłka JarosławMM61TRUCHTACZ.PL02:01:5412401:42:3703:44:3100:05:2411202:32:4606:17:1700:12:477502:50:5209:08:0900:02:456802:23:5311:32:0215:45:062900:09:10
#72 72790Bratek Łukasz Bratek AgnieszkaMIX10BRATKI TEAM02:09:1121401:45:4503:54:5600:06:3816702:40:3706:35:3300:09:4911902:46:0909:21:4200:03:148702:10:4611:32:28-00:08:26
#73 73429Daniel Jarek Paluch MarekMM62SZYBCY JAK WIATRY02:10:0123301:48:0803:58:0900:12:4419002:42:0806:40:1700:10:3314102:49:0509:29:2200:01:599902:03:1311:32:35-00:08:26
#74 74516Stefański Krystian Parsons AlanMM63TO BE DECIDED01:48:273301:41:2103:29:4800:03:234702:34:5406:04:4200:04:195402:43:5208:48:3400:02:115002:45:3711:34:1115:42:592800:09:09
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7516Ochmańska Ewa Matejczuk AgataKK2EVERRUN/SPARTEZ/ALASKA02:01:5712501:44:5203:46:4900:03:4412202:32:1306:19:0200:10:058102:56:2709:15:2900:03:137502:19:1211:34:4115:24:501800:08:28
#76 7639Walenda Arkadiusz Olejnik SylwesterMM64VEGE ULTRA RUNNERS01:59:4910201:42:5103:42:4000:05:519502:37:5306:20:3300:08:168402:55:0009:15:3300:02:537602:19:5411:35:27-00:08:28
#77 77462Maćkowski Jędrzej Bebelski RafałMM65ANALOGOWI02:02:5313501:47:3003:50:2300:02:5014302:43:1306:33:3600:05:0711202:50:4509:24:2100:03:389302:11:1611:35:3715:25:492000:08:59
#78 78249Baćmaga Grzegorz Lasota GrzegorzMM66ULTRA TEAM RADOM01:54:466501:42:2103:37:0700:03:487302:41:2006:18:2700:12:367903:00:1509:18:4200:03:298202:18:1011:36:5215:36:182700:09:05
#79 79471Wyrobek Łukasz Kuchno LucynaMIX11LUCKY LUKE02:09:5623001:51:1304:01:0900:00:1922302:35:5706:37:0600:05:0012302:45:5309:22:5900:01:149102:15:5611:38:55-00:08:31
#80 80164Włodarczyk Grzegorz Matlok MarekMM67MIG ULTRASI01:52:284701:41:3003:33:5800:08:546002:43:2106:17:1900:19:337603:01:0809:18:2700:05:048102:22:0111:40:2815:23:451700:08:58
#81 81580Masny Dawid Jarząbek SławomirMM68TRUCHTACZ.PL01:46:392301:41:4903:28:2800:06:004602:46:5106:15:1900:11:266802:57:2609:12:4500:06:367302:29:2011:42:0515:45:073000:09:10
#82 82609Tomasiak Jan Tomasiak RobertMM69VISEGRAD MARATON RYTRO02:06:2716701:39:4703:46:1400:21:2112102:47:5006:34:0400:11:3611402:49:2109:23:2500:07:089202:19:0311:42:28-00:08:34
#83 83741Blicharz Paweł Kowalczyk MarcinMM70NIZINNE OLIWY02:04:1514701:44:3903:48:5400:16:4412702:44:1206:33:0600:15:2010902:52:4009:25:4600:07:049402:17:5311:43:39-00:08:34
#84 84581Baraniak Radosław Darski RafałMM71COFEN01:52:465301:45:5503:38:4100:06:258002:37:3406:16:1500:19:347103:03:3309:19:4800:05:018302:24:3111:44:1915:32:092400:09:03
#85 85372Zielińska Beata Kustroń AdamMIX12RUTKOW-SKI TEAM01:57:357501:44:3703:42:1200:07:339402:45:2806:27:4000:10:539302:54:3209:22:1200:05:329002:22:3311:44:45-00:08:35
#86 8643Bonczar Bogodar Engel SzymonMM72MAPA-TURYSTYCZNA.PL02:08:3820301:40:5703:49:3500:10:4713702:34:5006:24:2500:05:519002:55:5009:20:1500:08:298602:24:5011:45:05-00:08:35
#87 87434Skowroński Janusz Bąk PiotrMM73MISTRZ JEDI I PADAWAN02:10:3323901:48:2203:58:5500:04:1420102:40:4606:39:4100:04:5313802:48:0809:27:4900:02:309702:17:4611:45:35-00:08:36
#88 88179Suski Marcin Stec PrzemysławMM74CZEMU NIE02:04:4515301:43:1903:48:0400:10:0712602:41:1906:29:2300:17:129803:01:1909:30:4200:01:5810102:15:1311:45:55-00:08:36
#89 89231Bujalski Szymon Krause KubaMM75BIEGANIE.PL02:08:2519101:42:2003:50:4500:06:2814802:31:5006:22:3500:05:498602:49:2009:11:5500:03:427202:34:4011:46:35-00:08:37
#90 9027Mazurkiewicz Maciej Boroń MichałMM76MEDITRANS02:09:3622501:48:3703:58:1300:08:0319302:40:2906:38:4200:09:3413002:48:4709:27:2900:02:419602:20:1411:47:43-00:08:37
#91 91153Boguta Gaweł Cieślawski JanMM77NAPIERAJ.PL01:49:243601:37:3603:27:0000:00:584202:29:0205:56:0200:01:453903:02:1808:58:2000:03:275902:50:5711:49:17-00:08:38
#92 92550Józefczyk Jakub Wojciech KuźmińskiMM78POSMAKUJ RUN TEAM II01:53:485801:39:1903:33:0700:07:515902:43:4106:16:4800:14:447203:05:1009:21:5800:12:308802:28:1011:50:08-00:08:39
#93 93613Pawęzka Mirosław Lisowski JacekMM79BUMW.PL - BANDA GRUDNIA02:06:2516501:47:4603:54:1116102:43:0906:37:2000:00:5312502:51:4609:29:0600:00:159802:21:2811:50:3415:34:022600:09:04
#94 94202Górka Krzysztof Cieniawski PiotrMM80CSRG I02:03:3313801:46:1703:49:5000:07:4913802:50:0006:39:5000:13:3914002:54:2409:34:1400:04:0910602:16:3411:50:48-00:08:40
#95 9526Siwiecki Tomasz Wróbel ŁukaszMM81SIWY ĆWIREK02:04:4115201:39:4903:44:3000:12:0811102:35:4806:20:1800:10:058302:56:3909:16:5700:07:257902:34:3511:51:32-00:08:40
#96 9652Głodowska Kamila Grzelak AdrianMIX13SZALONY I ZWARIOWAŁA02:09:2722101:43:2803:52:5500:09:5115702:46:1506:39:1000:14:1113602:51:0809:30:1800:04:5210002:21:4611:52:04-00:08:41
#97 97707Reczek Sebastian Ratowski MarekMM82POKONUJĄC GRANICE01:48:243201:34:5903:23:2300:08:472902:45:3006:08:5300:11:186003:07:0009:15:5300:04:027802:36:2811:52:21-00:08:41
#98 98383Grabowski Błażej Matysiak BartłomiejMM83B&B POWER01:54:236401:42:4603:37:0900:09:597402:41:1206:18:2100:12:017803:01:4109:20:0200:04:398502:33:2911:53:31-00:08:42
#99 99608Kubieniec Grzegorz Laskowski TomaszMM84GÓRSKI FART02:13:0626601:52:2404:05:3000:09:4425102:42:1706:47:4700:13:5416902:50:3109:38:1800:03:4511802:15:2111:53:3915:28:582100:09:01
#100 100193Mlynarz Patryk Barea Ruiz JavierMM85SANTPEDORCORRE01:57:047401:38:5203:35:5600:22:116702:46:4706:22:4300:20:188703:11:2309:34:0600:05:3410502:21:0011:55:06-00:08:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności