Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Rozalińska 13-tka

Wyniki - 4 czerwca 2016, Lusówko

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 187163Marta ŻebrowskaZalasewo1985K129-4901:29:5401:29:46
#2 62212Robert StołowskiAmicaWieleń1976M22957-01:03:0701:03:03
#3 46166Adam PiniarskiWięckowice1977M22243-01:00:3801:00:35
#4 176146Katarzyna MorozMAMY BIEGAMYTarnowo Podgórne1982K125-4201:24:3601:24:21
#5 19135Agnieszka RoszykMaratończyk PoznańTarnowo Podgórne1978K221-5201:32:1001:31:57
#6 193122Magdalena SzczyglewskaTarnowo Podgórne1976K222-5401:37:3001:37:21
#7 195121Karolina DomitrzTARNOWO PODGÓRNE1976K223-5601:42:1801:42:09
#8 199215Angelika SobolewskaTarnowo Podgórne1974K227-6001:57:2301:57:10
#9 20218Adam El BahTarnowo Podgórne1989M1918-00:55:2800:55:25
#10 26251Piotr DzikowskiSGO PoznańTarnowo Podgórne1994M11224-00:56:4100:56:32
#11 31159Marcin NowakLost RunnerTarnowo Podgórne1980M21229-00:57:5500:57:50
#12 32200Jan JaskólskiTarnowo Podgórne1976M21330-00:57:5900:57:52
#13 4769Rafał KukotkoLubuszanin DrezdenkoTarnowo Podgórne1974M22344-01:00:5101:00:39
#14 6422Radosław SobkowiakTarnowo Podgórne1983M12559-01:03:1301:03:07
#15 69133Paweł ŚniegockiStado Pędzących ŚlimakówTarnowo Podgórne1978M23464-01:03:3101:03:14
#16 7554Michał SuchackiTarnowo Podgórne1989M12768-01:04:3101:04:20
#17 80116Piotr KardasTKK Stara PakaTarnowo Podgórne1971M23871-01:05:1101:04:57
#18 88100Krzysztof ZachwiejaTarnowo Podgórne1972M24177-01:06:1701:06:05
#19 102151Bartosz TeresiakTarnowo PodgórneTarnowo Podgórne1988M13789-01:08:0901:07:56
#20 107249Piotr KaczmarekTarnowo Podgórne1974M24793-01:08:4301:08:34
#21 112145Marcin MorozTarnowo Podgórne1981M14196-01:09:3501:09:20
#22 123153Magdalena ŚniegockaStado Pędzących ŚlimakówTarnowo Podgórne1979K27-1901:13:0201:12:48
#23 133191Izabela Dachtera-WalędziakTarnowo Podgórne1975K29-2401:14:2201:14:11
#24 135213Bartłomiej OlkiewiczTarnowo Podgorne1985M151110-01:14:2801:14:17
#25 139232Krzysztof HałaTarnowo Podgórne1975M253112-01:15:0801:14:58
#26 143229Mateusz MysiorTarnowo Podgórne1992M153116-01:15:5601:15:54
#27 14547Damian SobkowiakRun, Forest Run!Tarnowo Podgórne1996M154118-01:16:3201:16:24
#28 156207Anna MajorczykTarnowo Podgórne1983K118-3101:19:5701:19:54
#29 160231Tomasz SzewczakTarnowo Podgórne1987M160128-01:21:0301:20:50
#30 161167Waldek WiśniewskiTarnowo Podgórne1978M258129-01:21:0901:21:03
#31 168147Justyna MorozSzczecinek1986K122-3601:22:3801:22:23
#32 16938Robert GrypczyńskiSwarzędz1969M261133-01:23:0701:22:47
#33 8444Paweł NowackiSwarzędz1988M13074-01:05:4101:05:33
#34 9345Piotr NowackiSwarzędz1988M13281-01:06:5901:06:51
#35 12770Piotr SłojewskiSwarzędz1973M251106-01:13:4501:13:32
#36 7471Andrzej Dembinasuchy las/złotniki1962M3667-01:04:1701:04:11
#37 36201Marcin SamolikSkórzewo1972M21533-00:58:1900:58:09
#38 6839Rafał WtorkowskiSierosław1977M23363-01:03:3001:03:25
#39 10618Mateusz Oppeln-BronikowskiSierosław1988M13892-01:08:4101:08:37
#40 1173Piotr ModzelewskiBieg LwaSierosław1969M249101-01:11:0501:10:50
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1463Tomasz ChełkowskiOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUSIERAKÓW1964M3213-00:53:5400:53:52
#42 22175Bartosz ChełkowskiOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKUSieraków1989M11120-00:55:3400:55:27
#43 2898Przemysław KaczmarekParafia Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w SierakowieSieraków1980M21126-00:57:1200:57:03
#44 108179Sebastian OszmałekCross SierakówSieraków1990M13994-01:08:4601:08:34
#45 18237Jacek PiechalakRokietnica1969M264137-01:28:1601:27:56
#46 14078Jan PtaszyńskiOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKURogoźno1965M39113-01:15:1201:15:10
#47 185137Norbert PecoltStado Pędzących ŚlimakówPrzeźmierowo1975M265138-01:29:1101:28:53
#48 25204Przemysław KabacińskiPrzeźmierowo1972M21023-00:55:4600:55:41
#49 42173Tomasz PrzybylakPrzeźmierowo1974M21939-01:00:0400:59:58
#50 98139Rafał SurmaczPrzeźmierowo1976M24586-01:07:2601:07:07
#51 147248Monika LudwiczakPrzeźmierowo1982K116-2801:17:1201:17:00
#52 158134Agnieszka CieślikStado Pędzących ŚlimakówPrzeźmierowo1978K213-3201:20:2601:20:08
#53 164131Katarzyna PrzewoźnaPoznań1982K120-3401:21:4801:21:29
#54 165132Cezary MarczakPoznań1982M161131-01:21:4901:21:30
#55 16621Anna KaźmierczakPoznań1984K121-3501:21:5001:21:37
#56 172245Dorota Misiudadrużyna szpikuPoznań1983K123-3801:23:4401:23:30
#57 17313Ewa NowińskaPoznańPoznań1969K215-3901:23:5201:23:38
#58 17734Patryk MaligrandaHugoBobikPoznań1978M263135-01:25:5101:25:34
#59 180185Anna KozaPoznan1983K127-4401:27:1501:27:11
#60 183208Alina LiberskaPoznań1972K218-4601:28:5201:28:33
#61 186243Milena ZielniewiczPoznań1979K219-4801:29:4201:29:23
#62 18882Urszula KlajaNight RunnersPoznań1982K130-5001:29:5401:29:46
#63 18941Sylwia KałwińskaWATAHA TEAMPoznań1978K220-5101:31:2001:31:04
#64 19088Krzysztof PłóciennikPoznań1982M162139-01:31:3801:31:19
#65 197242Karolina Matelskapoznań1980K225-5801:42:4201:42:22
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1247Dariusz KowalskiFabryka Triathlonu / Asics FrontrunnerPoznań1990M111-00:45:4100:45:40
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Przemek WalewskiWSZYSTKOOBIEGANIU.PLPoznań1967M212-00:45:5400:45:54
#68 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !367Mariusz NowakPiątkowo na BiegowoPoznań1989M123-00:49:0300:49:01
#69 8253Tomasz SzałTrenuj z MalinąPoznań1979M258-00:51:3000:51:29
#70 11187Wojciech SzymczakPARAGRAFPoznań1988M1510-00:52:5600:52:46
#71 1391Mateusz Kędziorkolorowe misiePoznań1973M2612-00:53:2500:53:22
#72 15241Szymon JałowskiLokomotywaPoznań1976M2714-00:54:1500:54:12
#73 16186Piotr StarkowskiPoznań1989M1615-00:54:1700:54:07
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !172Klaudia KarolczakWSZYSTKOOBIEGANIU.PLPoznań1978K21-200:54:4500:54:45
#75 1820Marcin KaźmierczakBBL PoznańPoznan1984M1716-00:54:5300:54:51
#76 19237Dominik JaskulskiSAINT-GOBAIN SQUADPoznań1983M1817-00:55:1200:55:10
#77 21234Bart PiweckiPoznań1981M11019-00:55:3300:55:28
#78 2336Maciej MajewskiTEAM ASA -BIEGIEM PO ZDROWIEPOZNAŃ1966M2821-00:55:3700:55:33
#79 30194Michał RojewskiNaramowice BiegająPoznań1983M11428-00:57:4600:57:44
#80 33240Michał BajerNight RunnersPoznań1979M21431-00:58:0100:57:56
#81 34105Piotr DraberPoznań1991M11532-00:58:1000:58:07
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !35226Magdalena JałowskaMaratończyk PoznańPoznań1977K22-300:58:1700:58:14
#83 40135Marek RelewiczPoznań1973M21837-00:59:0700:58:58
#84 41250Wojciech MroszyńskiNight RunnersPoznań1989M11738-00:59:5400:59:48
#85 43176Piotr WygralakPoznań1986M11840-01:00:2901:00:25
#86 4432Dominik ŁastowskiLubuszanin DrezdenkoPoznań1974M22041-01:00:3101:00:25
#87 48172Marek PiechowiakWojownicy WódyPoznań1982M11945-01:00:5601:00:52
#88 4929Bogusław KasprzakPoznań1961M3446-01:01:0901:01:01
#89 50230Mariusz SerwaECOlibrePoznań1973M22447-01:01:1101:01:04
#90 5627Przemysław SobkowiakPoznań1977M22753-01:02:3901:02:33
#91 5786Piotr NawrotgRUNwald Team PoznańPoznań1976M22854-01:02:4001:02:36
#92 5889Adam WoźniakKibole w bieguPoznań1983M12355-01:02:4401:02:39
#93 59149Tomasz JakubowskiKibole w bieguPoznań1987M12456-01:02:4401:02:26
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !60221Agnieszka FalborskaUMP BiegaPoznań1994K12-401:02:4801:02:44
#95 66239Konrad Kowalskipoznań1960M3561-01:03:2801:03:21
#96 7055Kamila Mikła31 Baza Lotnictwa Taktycznego-/Mamy- BiegamyPoznań1980K24-601:03:3401:03:30
#97 7715Adam FrąckowiakJeżyce BiegająPoznań1978M23669-01:04:5901:04:31
#98 81246Damian DudziakPoznań1997M12872-01:05:2001:05:07
#99 8279Zofia WawrzyniakKobiety biegają/ kobietybiegaja.plPoznań1986K16-1001:05:2601:05:16
#100 83188Jacek OsnowczykPARAGRAFPoznań1987M12973-01:05:2601:05:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności