Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 4 czerwca 2016, Modlin

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1939Stortz Piotr1986MBractwo Biegowe BGK (POL)-1VII seria (11:30:00)101:51:34
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !221Krawiecki Mateusz1989MHusaria Race Team (POL)-2Seria Elite (08:30:00)101:52:04
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 320Konewka Jacek1990MHusaria Race Team (POL)-3Seria Elite (08:30:00)201:52:56
#4 430Kister Paweł1992MKoniuchy (POL)-4Seria Elite (08:30:00)301:52:58
#5 57Svib Evgeny1983M39RUS (POL)-5Seria Elite (08:30:00)401:53:07
#6 691Krauzy Wojciech1989M(POL)-6Seria Elite (08:30:00)501:53:46
#7 790Kohut Ivan1992M(POL)-7II seria (09:00:00)101:54:51
#8 819Ilnicki Darek1984MHusaria Race Team (POL)-8Seria Elite (08:30:00)601:56:53
#9 91140Kaczorowski Michał1988MZwierzenta (POL)-9VIII seria (12:00:00)101:57:16
#10 101332Jabłoński Przemysław1990M(POL)-10IX seria (12:30:00)101:57:21
#11 111382Kaim Sebastian1992MBigYellowFoot Adventure Team (P-11X seria (13:00:00)101:59:28
#12 124Ermakov Anton1984M39RUS (POL)-12Seria Elite (08:30:00)701:59:55
#13 1354Sukiennik Maciej1988MPOWER TRAINING (POL)-13Seria Elite (08:30:00)802:01:53
#14 1497Lewicki Michał1992M(POL)-14Seria Elite (08:30:00)902:02:04
#15 151071Kozłowski Artur1995MBieging Team Zelów (POL)-15VIII seria (12:00:00)202:02:53
#16 161552Józefiak Łukasz1981M(POL)-16Seria Elite (08:30:00)1002:03:07
#17 17120Żądło Dominik1989M(POL)-17Seria Elite (08:30:00)1102:03:53
#18 181329Godzisz Norbert1990M(POL)-18IX seria (12:30:00)202:04:27
#19 1942Wasiewicz Adam1983MPolsat Sport (POL)-19Seria Elite (08:30:00)1202:04:40
#20 2071Sajna Michał1985MZ. R. T. E. BERETY (POL)-20Seria Elite (08:30:00)1302:05:06
#21 211388Czach Tobiasz1988MCityFit (POL)-21X seria (13:00:00)202:05:16
#22 2245Cała Wojciech1993MPOWER TRAINING (POL)-22Seria Elite (08:30:00)1402:05:21
#23 2348Khomenko Volodymyr1988MPOWER TRAINING (POL)-23Seria Elite (08:30:00)1502:06:08
#24 2498Majewski Michał1986M(POL)-24Seria Elite (08:30:00)1602:06:49
#25 251077Stępień Grzegorz1982MBOOT CAMP POLSKA (POL)-25VIII seria (12:00:00)302:07:23
#26 261319Choja Łukasz1984M(POL)-26IX seria (12:30:00)302:07:26
#27 272Pałasz Artur1992MxRunners.pl - www.biegizprzeszk-27Seria Elite (08:30:00)1702:07:34
#28 2864Tereszkiewicz Michał1990MSAGOTTEAM (POL)-28Seria Elite (08:30:00)1802:08:03
#29 29249Grabowski Marek1989M(POL)-29II seria (09:00:00)202:08:38
#30 301495Wnorowski Stefan1978M(POL)-30X seria (13:00:00)302:08:39
#31 3172Błędzki Adam1987M(POL)-31Seria Elite (08:30:00)1902:09:10
#32 321327Gleinert Szymon1989M(POL)-32IX seria (12:30:00)402:09:20
#33 331080Wachol Mateusz1990MCOMBAT TJW (POL)-33VIII seria (12:00:00)402:09:24
#34 34118Wtulich Rafał1987M(POL)-34Seria Elite (08:30:00)2002:09:31
#35 35584Lenkowski Jacek1993M(POL)-35IV seria (10:00:00)102:09:38
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3666Szulecka Anna1984KSPARTA SIERPC (POL)1-Seria Elite (08:30:00)2102:10:17
#37 37597Słodownik Dominik1994M(POL)-36IV seria (10:00:00)202:10:24
#38 3865Mariański Piotr1985MSPARTA SIERPC (POL)-37Seria Elite (08:30:00)2202:10:36
#39 391475Lewicki Marcin1990M(POL)-38X seria (13:00:00)402:10:49
#40 40966Dzierzgowski Bartek1997MHusaria Race Team (POL)-40VII seria (11:30:00)202:11:13
#41 4150Kociołowicz Jakub1983MPOWER TRAINING (POL)-39Seria Elite (08:30:00)2302:11:13
#42 421556Bandosz Robert1990MSPARTA SIERPC (POL)-41Seria Elite (08:30:00)2402:11:20
#43 43396Pankowski Tomasz1995MRekiny Fitnessu (POL)-42III seria (09:30:00)102:11:33
#44 44272Rosolski Dawid1987M(POL)-43II seria (09:00:00)302:12:02
#45 4522Marszałowicz Patryk1993MHusaria Race Team (POL)-44Seria Elite (08:30:00)2502:14:20
#46 461494Brak Danych1980M(POL)-45VIII seria (12:00:00)502:14:47
#47 4770Czechowski Konrad1986MZ. R. T. E. BERETY (POL)-46Seria Elite (08:30:00)2602:15:05
#48 481143Adamczyk Rafał1977M(POL)-47VIII seria (12:00:00)602:15:25
#49 49212Nasiadka Michał1993MPOWER TRAINING (POL)-48II seria (09:00:00)402:15:27
#50 5087Kaczmarczyk Adrian1989M(POL)-49Seria Elite (08:30:00)2702:15:31
#51 511383Smyk Sławomir1980MBigYellowFoot Adventure Team (P-50X seria (13:00:00)502:15:41
#52 5284Grynkiewicz Michał1982M(POL)-51Seria Elite (08:30:00)2802:16:40
#53 531021Górski Jan1987M(POL)-52VII seria (11:30:00)302:16:45
#54 54182Kochaniak Andrzej1982MCrossFit Białystok (POL)-53II seria (09:00:00)502:17:10
#55 551473Kownacki Krzysztof1988M(POL)-54X seria (13:00:00)602:17:55
#56 5639Trampczynski Jakub1987MMDDP Running Team (POL)-55Seria Elite (08:30:00)2902:18:16
#57 57210Lizak Norbert1989MPOWER TRAINING (POL)-56II seria (09:00:00)602:18:18
#58 58418Barycki Jakub1988M(POL)-57III seria (09:30:00)202:18:29
#59 591162Jaroszewski Łukasz1985M(POL)-58VIII seria (12:00:00)702:19:16
#60 60526Lipiński Maciej1998MRun Team Płock (POL)-59IV seria (10:00:00)302:19:24
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !611184Pałka Magdalena1980K(POL)2-VIII seria (12:00:00)802:19:44
#62 6226Żakowski Konrad, Jakub1989MHusaria Race Team (POL)-60Seria Elite (08:30:00)3002:21:42
#63 631569Woźniak Patryk1992MAlfa Kleszczów (POL)-61VIII seria (12:00:00)902:21:44
#64 6476Czaja Dawid1987M(POL)-62Seria Elite (08:30:00)3102:21:57
#65 65198Kowalski Paweł1989MKS STRAŻAK (POL)-63II seria (09:00:00)702:22:09
#66 661576Kostyuk Oleksandr1993MIron Workout Team (POL)-64XI seria (13:30:00)102:22:19
#67 671336Konkol Mateusz1995M(POL)-65IX seria (12:30:00)502:22:36
#68 68607Wolanowski Alan1991M(POL)-66IV seria (10:00:00)402:22:46
#69 69192Pająk Michał1982MIdź bydz bądź lochem gdzie indziej-67II seria (09:00:00)802:22:59
#70 70982Michalak Michał1972MMKB Dreptak (POL)-68VII seria (11:30:00)402:23:15
#71 71428Hendzel Miłosz1983M(POL)-69III seria (09:30:00)302:23:19
#72 721046Pasztelan Piotr1977M(POL)-70VII seria (11:30:00)502:23:38
#73 73121Żółtek Adam1998M(POL)-71Seria Elite (08:30:00)3202:23:40
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 741209Wasilewska Kinga1995K(POL)3-VIII seria (12:00:00)1002:23:52
#75 751173Krupa Adrian1989M(POL)-72VIII seria (12:00:00)1102:23:53
#76 76867Idziak Wojciech1978M(POL)-73VII seria (11:30:00)602:24:08
#77 77262Modliszewski Przemysław1979M(POL)-74II seria (09:00:00)902:24:14
#78 78246Fałtynowicz Jacek1968M(POL)-75II seria (09:00:00)1002:24:15
#79 791271Jankowski Piotr1984MRezerwowe Psy (POL)-76IX seria (12:30:00)602:24:35
#80 801523Andziak Kamil1997M(POL)-77XI seria (13:30:00)202:24:42
#81 811533Pawłowski Eryk1997M(POL)-78XI seria (13:30:00)302:24:43
#82 821348Miller Daniel1986M(POL)-79IX seria (12:30:00)702:24:44
#83 8369Szozda Damian1989MWŁÓCZYBIEGI (POL)-80Seria Elite (08:30:00)3302:24:55
#84 84758Wróblewski Łukasz1981M(POL)-81V seria (10:30:00)102:25:14
#85 85829Gościniewicz Paweł1975MOstatni Tabor (POL)-82VI seria (11:00:00)102:25:21
#86 86158Ludwiczak Jacek1972MBozony Higgsa (POL)-83II seria (09:00:00)1102:25:22
#87 87960Kowalczuk Rafał1982MDurBenc (POL)-84VII seria (11:30:00)702:25:40
#88 88787Wilk Przemek1979MDrużyna Wielkiego Brata (POL)-85VI seria (11:00:00)202:25:50
#89 891507Kisiel Jarosław1991MChłopaki z AWFu (POL)-86XI seria (13:30:00)402:26:03
#90 90532Chodorowski Tomasz1992MTHE FRONT LINE (POL)-87IV seria (10:00:00)502:26:05
#91 91533Iłenda Konrad1992MTHE FRONT LINE (POL)-88IV seria (10:00:00)602:26:07
#92 92346Albrycht Michał1987MJ3MR (POL)-89III seria (09:30:00)402:26:52
#93 93284Urban Hubert1984M(POL)-90II seria (09:00:00)1202:27:06
#94 941513Pyz Marek1981MHardkorrr Team (POL)-91XI seria (13:30:00)502:27:21
#95 951512Kosecki Konrad1981MHardkorrr Team (POL)-92XI seria (13:30:00)602:27:22
#96 96342Mantorski Andrzej1988MIron Workout Team (POL)-93III seria (09:30:00)502:27:24
#97 973Avilov Vitalii1982M39RUS (POL)-94Seria Elite (08:30:00)3402:27:40
#98 981364Spaleniak Maciej1991M(POL)-95IX seria (12:30:00)802:28:18
#99 9947Haudek Paweł1988MPOWER TRAINING (POL)-96Seria Elite (08:30:00)3502:28:39
#100 10051Mierzicki Marcel1982MPOWER TRAINING (POL)-97Seria Elite (08:30:00)3602:28:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności