Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Bieg Koziołków Pod Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle

Wyniki - 4 czerwca 2016, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 191Antonina Staroń186BRZEGK30700:24:5600:26:2600:51:2200:51:14
#2 192Wojciech Płatek153KĘDZIERZYN-KOŹLEM204100:27:1300:24:1000:51:2300:51:04
#3 199Maciej Sznura332KĘDZIERZYN-KOŹLEM404700:25:3100:26:4500:52:1600:52:01
#4 201Dorota Matejko333KĘDZIERZYN-KOŹLEK201000:26:4800:25:3800:52:2600:52:02
#5 203Andrzej Kopeć334KĘDZIERZYN-KOŹLEM305900:26:4500:26:4000:53:2500:53:06
#6 210Adriana Walenżyk317KĘDZIERZYN-KOŹLEK301000:25:5000:28:4500:54:3500:54:21
#7 216Jacek Zelmanowicz232DŁUGOMIŁOWICEM405000:27:0400:27:5600:55:0000:54:41
#8 218Marcin Żebrowski239KĘDZIERZYN-KOŹLEM306300:26:4900:28:2900:55:1800:54:56
#9 220Adrian Marondel116KĘDZIERZYN-KOŹLEM405100:26:5000:29:0500:55:5500:55:38
#10 228Danuta Wiktorek221KĘDZIERZYN-KOŹLEK401000:28:0900:28:1700:56:2600:56:04
#11 230Agata Kuźmicz99KĘDZIERZYN-KOŹLEK301400:27:2900:29:0400:56:3300:56:15
#12 231Artur Hoffman49OPOLEM204500:28:2200:28:2500:56:4700:56:24
#13 232Magdalena Kazimierowska66GŁUBCZYCEK301500:27:5300:29:4200:57:3500:57:11
#14 234Grzegorz Samsel336KĘDZIERZYN-KOŹLEM306600:28:5000:29:1900:58:0900:57:50
#15 237Michalina Jaworska57OPOLEK201200:28:2200:30:4100:59:0300:58:39
#16 238Marcin Streiss191KĘDZIERZYN-KOŹLEM306700:28:5400:30:3000:59:2400:58:56
#17 241Alfred Główka37KĘDZIERZYN-KOŹLEM501800:28:4500:31:4901:00:3401:00:19
#18 243Robert Szyszko202GŁOGÓWEKM405500:28:5900:32:3101:01:3001:01:15
#19 245Mateusz Lewandowski104KĘDZIERZYN-KOŹLEM204600:30:5100:30:5501:01:4601:01:25
#20 247Paweł Urbaniak211KĘDZIERZYN-KOŹLEM405600:32:2200:30:5001:03:1201:02:47
#21 248Tomasz Mach113KĘDZIERZYN-KOŹLEM405700:32:2200:30:5001:03:1201:02:46
#22 249Grzegorz Piątek145OPOLEM501900:30:2900:33:0101:03:3001:03:06
#23 252Danuta Krasowska86KĘDZIERZYN-KOŹLEK50+600:32:0000:32:1701:04:1701:03:53
#24 253Elzbieta Rams159KĘDZIERZYN-KOŹLEK401200:32:0000:32:1701:04:1701:03:53
#25 254Michał Leks102KĘDZIERZYN-KOŹLEM307000:31:1900:34:0801:05:2701:05:03
#26 256Marzena Olszewska338KĘDZIERZYN-KOŹLEK201500:31:3700:34:3001:06:0701:05:48
#27 261Alicja Nowosielska293WROCŁAWK201600:36:0400:38:4901:14:5301:14:35
#28 264Aneta Dmowska23GWOŹDZIANYK401300:22:44
#29 266Paweł Dębiński22WARSZAWAM307100:25:12
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Kałsiaryna Płashuk337MIŃSK - BIAŁORUŚK20100:17:3600:17:3500:35:1100:35:06
#31 268Edward Zobek236SOSNOWIECM60+1900:41:49
#32 269Dawid Kolenda75GWOŹDZICEM2048
#33 15Tomasz Pośniak158ZIMNA WÓDKAM20800:18:4200:18:1900:37:0100:36:55
#34 17Łukasz Paterak295GOŚCIĘCINM20900:18:4900:18:2000:37:0900:37:03
#35 19Krzysztof Sitnik178LEŚNICAM30600:18:2700:18:4600:37:1300:37:07
#36 20Łukasz Mateja118ŁĄKI KOZIELSKIEM201000:18:2100:19:1200:37:3300:37:26
#37 33Adam Sarnecki169UJAZDM301000:19:4600:19:4400:39:3000:39:21
#38 34Marcin Majchrzak114KĘDZIERZYN-KOŹLEM40900:19:2200:20:1700:39:3900:39:32
#39 36Marek Kaźmierczyk265LEŚNICAM201300:20:2800:19:2300:39:5100:39:26
#40 38Rafał Jagiela51OPOLEM301100:19:5600:20:0800:40:0400:39:57
#41 39Krzysztof Krzemień90MAKÓWM201500:19:3500:20:3300:40:0800:39:53
#42 42Mariusz Kosmaty82OPOLEM401000:19:5400:20:3200:40:2600:40:20
#43 48Adam Kutian345KĘDZIERZYN-KOŹLEM401200:20:0700:21:0000:41:0700:40:58
#44 52Dominik Nicpoń132KRAPKOWICEM301300:20:0400:21:1500:41:1900:41:11
#45 54Michał Klyszcz71OTMICEM202000:21:4500:19:4600:41:3100:41:15
#46 57Tomasz Łukaszczykiewicz110-KĘDZIERZYN-KOŹLEM401500:21:0200:20:5800:42:0000:41:41
#47 59Adrian Korszeń268KATOWICEM202100:21:0900:20:5300:42:0200:41:39
#48 60Ryszard Gogała38GŁUBCZYCEM401700:20:4800:21:3100:42:1900:42:07
#49 64Rafał Pławiak154KĘDZIERZYN-KOŹLEM301500:20:2600:22:1000:42:3600:42:25
#50 68Adam Lewald103KĘDZIERZYN-KOŹLEM402000:21:1100:21:4100:42:5200:42:37
#51 71Krzysztof Hańcza45KĘDZIERZYN-KOŹLEM301700:21:2100:21:4000:43:0100:42:51
#52 72Hubert Adamek1KĘDZIERZYN-KOŹLEM301800:20:2900:22:3500:43:0400:42:52
#53 76Adam Dziurok28WODZISŁAW ŚLĄSKIM302000:21:4900:21:2700:43:1600:42:52
#54 80Maciek Ustrzycki212GŁUBCZYCEM202600:20:2900:23:0200:43:3100:43:19
#55 88Arek Kisieniowski69KĘDZIERZYN-KOŹLEM302300:21:3400:22:1300:43:4700:43:38
#56 92Józef Iwański50KRAPKOWICEM60+500:21:5900:22:2400:44:2300:44:09
#57 93Robert Bick11KĘDZIERZYN-KOŹLEM302400:21:5300:22:3500:44:2800:44:18
#58 95Bartłomiej Cybulski339KĘDZIERZYN-KOŹLEM302600:22:2700:22:2300:44:5000:44:39
#59 96Paweł Giela328KĘDZIERZYN-KOŹLEM402400:21:4200:23:1000:44:5200:44:42
#60 97Szymon Zieliński234TOSZEKM302700:22:3500:22:1700:44:5200:44:28
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 99Lilianna Milińska123NIEMODLINK30300:21:3400:23:2800:45:0200:44:49
#62 101Przemysław Jucha262KĘDZIERZYN-KOŹLEM302900:22:2200:22:4300:45:0500:44:46
#63 102Daniel Mastyga117WOJNOWICEM203100:22:3600:22:2900:45:0500:44:49
#64 103Tomasz Szałaj194WROCŁAWM203200:22:2900:22:4000:45:0900:44:44
#65 105Piotr Ruzik163OPOLEM203300:23:0800:22:0300:45:1100:44:48
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !107Barbara Popek301JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40200:21:5400:23:2000:45:1400:45:05
#67 109Jarosław Miśków125OPOLEM402500:22:2600:23:0200:45:2800:45:13
#68 115Joanna Schatt172KĘDZIERZYN-KOŹLEK20400:22:4800:23:0400:45:5200:45:33
#69 119Miłosz Nachtygal130ZDZIESZOWICEM203400:22:1200:23:5900:46:1100:45:59
#70 122Andrzej Białek10KĘDZIERZYN-KOŹLEM303400:23:2900:22:4400:46:1300:45:59
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !124Sabina Uszko213SIEDLECK50+100:22:5400:23:2800:46:2200:46:09
#72 125Pawel Mrozowski126KĘDZIERZYN-KOŹLEM303600:23:1800:23:0500:46:2300:46:04
#73 126Mirosław Rymarz346OPOLEM303700:23:0600:23:1900:46:2500:46:14
#74 127Paweł Lenczewski277KĘDZIERZYN-KOŹLEM203500:22:2800:24:0200:46:3000:46:23
#75 132Ireneusz Ryzner166KĘDZIERZYN-KOŹLEM501000:22:5800:23:5500:46:5300:46:40
#76 134Grzegorz Pojda156RYBNIKM402900:22:3200:24:2400:46:5600:46:47
#77 138Bartosz Zemlak233KĘDZIERZYN-KOŹLEM304000:23:2700:24:0000:47:2700:47:12
#78 145Michał Gomula39KĘDZIERZYN-KOŹLEM304500:23:2000:24:2300:47:4300:47:26
#79 146Szymon Nowak137DŁUGOMIŁOWICEM203700:22:3500:25:1600:47:5100:47:39
#80 149Przemysław Soj184KATOWICEM403500:23:3200:24:2600:47:5800:47:47
#81 150Adriana Jureczka60RACIBÓRZK20500:24:1000:23:5000:48:0000:47:41
#82 153Jan Schatt171KĘDZIERZYN-KOŹLEM501200:23:1900:24:5600:48:1500:47:57
#83 160Piotr Osóbka143KĘDZIERZYN-KOŹLEM403700:25:1200:23:5400:49:0600:48:48
#84 161Grzegorz Uszko214SIEDLECM403800:24:2400:24:4500:49:0900:48:48
#85 164Marek Fila30KĘDZIERZYN-KOŹLEM403900:24:2900:24:4500:49:1400:48:56
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !165Jadwiga Tarkowska207KRAKÓWK50+200:24:2500:24:5000:49:1500:49:06
#87 172Daniel Kasprzak65NIEZDROWICEM305100:24:0900:25:3900:49:4800:49:37
#88 175Ewa Osmańska142KĘDZIERZYN-KOŹLEK40600:23:4900:26:1000:49:5900:49:45
#89 176Kamil Kręcichwost87KĘDZIERZYN-KOŹLEM203900:24:0600:25:5800:50:0400:49:49
#90 177Tomasz Szewczyk198GOGOLINM404300:24:1900:25:4900:50:0800:49:55
#91 179Marcin Kubeczak91MYSŁOWICEM305300:24:1600:26:0300:50:1900:50:06
#92 183Sabina Biniek13ROZMIERKAK20900:24:5400:25:5100:50:4500:50:29
#93 189Maciej Rejnart160RUDA ŚLĄSKAM305500:26:4800:24:2700:51:1500:50:54
#94 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 133Gabriela Kociok73STARE SIOŁKOWICE-K40300:23:1800:23:3700:46:5500:46:40
#95 181Maria Danek21WROCŁAW10 BRYGADA LOGISTYCZNAK20800:25:1600:25:1700:50:3300:50:23
#96 79Andrzej Furgoł341KIEŁCZÓW3M RUNNING TEAMM302100:21:2000:22:0000:43:2000:43:11
#97 185Dariusz Mucha289OPOLEADWOKACI OPOLEM404500:25:4800:25:1400:51:0200:50:48
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2Oleksii Rybalchenko164KHARKOVAHILLES LESZNOM40100:15:1400:15:4100:30:5500:30:50
#99 66Alfred Podolak155PYSKOWICEAKMB PĘDZIWIATR - GLIWICEM50500:20:4900:21:5300:42:4200:42:26
#100 128Andrzej Florecki31GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEM60+900:22:5600:23:3500:46:3100:46:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności