Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Ogólnopolski Supermaraton

Wyniki - 11 czerwca 2016, Ozorków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !188Tomasz Pawłowski1979DOBRZYCATEAM PLESZEW00:53:2301:55:0902:47:3203:45:0103:44:5500:04:30M1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2229Pawel Nowak1959KALISZSUPERMARATON KALISZ00:53:2301:49:0502:48:0303:50:3503:50:3300:04:37M2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3185Michał Bożek1984OZORKÓW00:55:1401:49:2002:45:4603:52:3403:52:2700:04:39M3OZORKÓW M/1
#4 4169Jarosław Durys1975ŻYCHLINROZBIEGANI-ŻYCHLIN00:55:1901:51:1402:50:2203:56:5403:56:4500:04:44M4
#5 5188Mateusz Fijałkowski1990ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:57:2101:57:0902:58:4204:01:2704:01:1900:04:50M5
#6 6215Rafał Brzeski1990ŁÓDŹ01:00:2102:01:1203:03:2704:04:3404:04:2500:04:53M6
#7 757Remigiusz Michalak1981ŻYCHLINROZBIEGANI-ŻYCHLIN00:54:2401:49:1402:55:1404:06:1904:06:0900:04:55M7
#8 8129Mariusz Lepka1975ŁÓDŹGE POWER/DOZ01:00:0901:59:0302:59:3004:07:1304:07:0500:04:56M8
#9 9120Andrzej Klimczewski1962ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹ00:57:5701:57:5703:01:1004:07:4704:07:4500:04:57M9
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1098Agata Matejczuk1981PARZĘCZEWKS ALASKA ŁÓDŹ / SPARTEZ00:57:2201:57:0903:02:1304:08:3904:08:3600:04:58K1
#11 11151Ryszard Kwiatkowski1963OLSZTYNAKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM00:59:1501:59:0403:03:3404:10:4404:10:2700:05:01M10
#12 12143Michał Jucha1976ŁÓDŹRYSIOTEAM-PARKRUN ŁÓDŹ01:01:0502:01:2603:04:1804:12:3704:12:2300:05:03M11
#13 13211Ryszard Bronowicki1949NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY01:02:3802:04:1903:11:1404:22:2004:22:0400:05:14M12
#14 1496Dariusz Czubak1969ŁÓDŹRYSIOTEAM01:03:5502:06:5603:15:0404:23:5004:23:3600:05:16M13
#15 15206Kamil Gurazda1983PABIANICE01:04:1902:07:3003:11:5504:24:4404:24:3900:05:18M14
#16 1666Marcin Płomiński1977SKOTNIKIŁÓDŹ RUNNING TEAM01:03:3002:07:5503:15:3604:26:2204:26:1200:05:19M15
#17 1767Paweł Meissner1983ŁÓDŹTIGERS TEAM01:03:2802:07:5503:15:3604:26:2304:26:1300:05:19M16
#18 18128Maciej Krupiński1983ZGIERZAGB TORFY01:03:1902:06:0703:13:4704:31:3404:31:1200:05:25M17
#19 1985Dariusz Nędzusiak1962ALEKSANDRÓW KUJAWSKIOSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI01:04:0002:10:0203:20:2104:31:4504:31:3600:05:26M18
#20 20228Tomasz Pacuszka1982DĄBROWA01:04:1902:07:3103:16:1204:33:4804:33:4300:05:28M19
#21 2131Wojciech Zalasa1968ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT01:04:0002:08:3003:19:2504:39:4504:39:2700:05:35M20
#22 22113Tomasz Kaźmierczak1970PARZĘCZEWCONRAD SP. Z O.O.01:05:3502:12:5103:22:1904:39:5004:39:2700:05:35M21
#23 2372Piotr Pietrzak1969ŁÓDŹKB ARTURÓWEK ŁÓDŹ / PARKRUN ŁÓDŹ01:00:1101:58:3903:01:2704:41:1404:40:5400:05:37M22
#24 24231Marek Frontczak1952KALISZSUPERMARATON KALISZ01:03:0902:08:4303:23:0004:41:4004:41:3200:05:38M23
#25 2518Michał Wachowski1975ŁÓDŹ01:01:0502:01:2203:21:2604:43:3404:43:1800:05:40M24
#26 2676Albert Marczak1987KOZŁÓW BISKUPI01:05:3902:10:1203:20:5804:44:5804:44:4500:05:42M25
#27 27195Włodzimierz Czapla1976KAMIEŃSK01:05:3702:11:1903:27:1904:47:3204:47:1500:05:45M26
#28 2849Adam Zamorski1967ELBLĄGELBAŻANT01:10:5902:19:4703:29:2704:49:0804:49:0000:05:47M27
#29 2959Lukasz Minowicz1983GOSTYŃLUKI00:58:0201:58:4603:27:2104:51:0204:50:4300:05:49M28MONAR M/1
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30298Izabela Augustowska1976WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓW01:10:1202:22:0103:34:4304:56:4304:56:2400:05:56K2
#31 3141Paweł Twardowski1975ŁÓDŹDOZ01:11:2202:20:4303:38:0904:57:2904:57:1400:05:57M29
#32 32176Rafał Ciesielski1961ŁÓDŹPOTOMKOWIE FILIPPIDESA01:02:3402:11:1903:33:3204:59:5204:59:4900:06:00M30
#33 33187Piotr Barański1985ŁÓDŹLUBIE DUŻY VOLT TEAM01:10:2102:17:0403:35:2805:02:3105:02:1900:06:03M31
#34 34220Radek Chudzik1977ŁÓDŹ01:08:4202:19:4303:36:2605:12:2605:12:1600:06:15M32
#35 3589Ryszard Andersz1968PLESZEWTEAM PLESZEW01:17:2302:33:5003:54:3105:17:2205:17:1600:06:21M33
#36 36108Sławomir Radzikowski1969PARZĘCZEW01:00:4302:03:1103:35:3205:20:1605:20:1100:06:24M34
#37 37139Mariusz Kostrzewa1984ŁÓDŹKLUB SPORTOWY ALASKA01:03:2602:12:0403:44:3605:20:4405:20:3900:06:25M35
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3887Honorata Nędzusiak1964ALEKSANDRÓW KUJAWSKIOSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI01:13:1002:30:3603:55:2605:24:4305:24:3400:06:29K3
#39 39116Piotr Kaczor1966GNIEZNO01:14:1102:31:3303:55:2305:24:4405:24:2600:06:29M36
#40 40296Mariusz Kurzajczyk1965KALISZSUPERMARATON KALISZ01:05:5602:15:0203:42:3305:27:4705:27:3900:06:33M37
#41 4158Łukasz Przyłoga1980ŻYCHLINPŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT01:16:5502:35:1804:03:4205:28:2605:28:1800:06:34M38
#42 42114Agnieszka Kajak1982ŻYCHLIN01:16:5802:35:1704:03:4505:28:3305:28:2500:06:34K4
#43 43142Paweł Kacprzak1969BEDLNO01:16:5702:35:1804:03:5105:28:3605:28:2800:06:34M39
#44 44104Aleksandra Rymkiewicz1966ELBLAG01:13:0902:32:1904:01:5305:36:0205:35:5400:06:43K5
#45 4533Paweł Zakrzewski1978NEKLAKB BIEGACZ NOWOSOLNA01:24:0102:40:5204:11:4105:38:2305:38:0100:06:46M40
#46 46134Aleksander Kurkus1971WARSZAWAPOPIKUR01:13:1802:26:3904:00:1405:40:0705:39:4800:06:48M41
#47 4727Rafał Woliński1973PRUSZKÓWMMF01:18:2102:37:3904:11:4005:42:5305:42:2700:06:51M42
#48 4882Anna Moszczyńska1968ZGIERZ01:18:2902:38:1104:11:4105:43:4505:43:2500:06:52K6
#49 49167Michał Klonowski1983RZGÓWATLAS RUNNING TEAM01:10:4502:21:5903:53:3805:51:4805:51:1700:07:02M43
#50 50177Małgorzata Frankenberg1955ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNA01:24:0002:45:5604:22:3905:57:1505:56:5300:07:08K7
#51 5115Jadwiga Wiktorek1950ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNINGTEAM01:23:5902:45:5704:22:3705:57:1605:56:5400:07:08K8
#52 52183Krzysztof Freszel1977WARSZAWABOERNEROWO BIEGA01:09:5002:17:4903:48:1506:01:3006:01:0500:07:13M44
#53 5326Marcin Ubych1977ŁÓDŹRAJSPORT ACTIVE01:23:0102:45:5804:27:2806:06:4106:06:1800:07:20M45
#54 54197Beata Błoch1967ŁÓDŹ01:23:0202:46:0304:27:3006:06:4606:06:2100:07:20K9
#55 55283Marek Długosz1966WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓW01:14:3702:40:2304:25:5006:12:0806:11:4900:07:26M46
#56 56112Robert Palmowski1972ZGIERZ50 DYCH TO ZA MAŁO01:32:1803:08:1704:57:4206:42:5106:42:3900:08:03M47
#57 57141Dorota Lasota1967JUSTYNÓWLZS JUSTYNÓW01:37:4603:20:1705:06:5406:54:4206:54:2300:08:17K10
#58 58209Leszek Bulski1946ŁÓDŹNIEZRZESZONY01:37:5003:20:3005:15:3407:28:1907:28:0100:08:58M48
#59 5964Artur Miłosz Miłosz1967SULĘCIN01:40:0903:34:1205:40:2707:48:5407:48:4900:09:23M49
#60 60198Sławomir Dolecki1971WARSZAWA02:03:0904:14:3106:51:13-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności