Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Hunters Półmaraton Słowaka

Wyniki - 12 czerwca 2016, Grodzisk Wielkopolski

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 101964Szczukiewicz MarcinWrocławPOLNokia76M4017-9401:27:4400:18:3400:14:563400:39:073300:58:437701:25:37102
#2 1022417Zieliński JacekWitkowoPOLWitkowo Biega81M3515-9501:27:4400:18:3500:16:2115500:42:0713001:00:2412001:25:41103
#3 1031872Woźniak MichałCzapuryPOL79M3516-9601:27:4900:18:4000:16:2517500:42:1614401:00:2712101:25:45106
#4 1042032Sibilski SławekBukPOLBukowski Klub Biegacza72M4018-9701:27:5000:18:4100:15:389400:41:2210100:59:389901:25:36101
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1051468Sienkiewicz CzesławKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn58M553-9801:28:0100:18:5100:15:5411200:41:2910300:59:5110701:25:45107
#6 1061098Tietz PrzemysławStargardPOLDas 12 Bz75M4019-9901:28:0100:18:5200:15:409500:41:008800:59:229301:25:43105
#7 107605Kruszona ArkadiuszCzerwonakPOLAltom Gniezno85M3014-10001:28:0400:18:5400:15:419800:41:018900:59:179101:25:43104
#8 108832Graczyk MariuszZielona GóraPOLZielona Góro Zacznij Biegać73M4020-10101:28:0700:18:5700:16:2617900:42:1314101:00:5013401:26:03111
#9 109351Kuźma AdamPoznańPOLFar Kuba Team85M3015-10201:28:0800:18:5900:15:216500:40:287300:59:128901:25:54108
#10 1102141Kabała DamianGostyńPOLSp 5 Gostyń80M3517-10301:28:0900:18:5900:16:2718700:42:0412501:00:1711801:26:01110
#11 1111843Konrad MarcinZawierciePOLBracia Team Zawiercie82M3016-10401:28:1200:19:0200:15:216400:41:039200:59:5010601:25:56109
#12 1122446Kupczyk SławomirPolkowicePOL82M3017-10501:28:1900:19:1000:16:1114000:42:0813101:00:2812201:26:09112
#13 1131914Zeidler AdrianGrodzisk Wlkp.POL98M1810-10601:28:2500:19:1500:16:5628900:43:2122901:01:2015601:26:23113
#14 1141894Gasiński AlanRuszowicePOL94M1811-10701:28:3400:19:2400:16:5528400:42:1914801:01:1314701:26:27115
#15 115134Raczkowiak GrzegorzNowy TomyślPOLNiezrzeszony85M3018-10801:28:3500:19:2500:16:2618600:42:2415201:00:5713801:26:34118
#16 116937Nowak KrzysztofKamionkiPOL16 Jarociński Batalion Remontu Lotnisk73M4021-10901:28:3600:19:2700:16:0713200:42:1013501:00:3612601:26:27114
#17 1171080Rozwalka MarcinGronówkoPOL79M3518-11001:28:4400:19:3400:15:247200:41:089601:00:0511301:26:38122
#18 1182534Zakrzewski RobertKamienicaPOL73M4022-11101:28:4500:19:3500:15:287900:41:099700:59:5911201:26:31117
#19 119557Pawłowski TomekWłoszakowicePOLSokół Włoszakowice86M3019-11201:28:4500:19:3500:15:5411300:41:4911501:00:3212401:26:39124
#20 1201044Szymaniak MichałLubońPOLMilanclubpolonia78M3519-11301:28:4900:19:3900:16:1514300:42:1314001:00:3712701:26:30116
#21 1211726Pierzga RafałLegnicaPOL80M3520-11401:28:5200:19:4200:16:0713300:41:4811201:00:1211701:26:39123
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1222491Witczak-Flajszer AgnieszkaMiedzychodPOL86K3028-01:28:5300:19:4300:15:267600:41:069300:59:5511001:26:38121
#23 123228Stawski MateuszNiepruszewoPOL92M1812-11501:28:5400:19:4500:16:3020700:42:2816501:01:1114601:26:48127
#24 1241023Maryniak KrzysztofPszczewPOL68M4512-11601:28:5500:19:4500:16:0212700:42:0813201:00:4413101:26:43125
#25 1252104Małek KrzysztofWołówPOLWołów Biega68M4513-11701:29:0000:19:5000:16:2517600:42:2516001:01:0914501:26:48128
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1261880Kapitańczyk MarianPoznańPOLMalta Poznań55M602-11801:29:0100:19:5100:15:237000:40:367700:59:209201:26:37120
#27 1272049Świercz SzymonGłogówPOLJakubów89M2524-11901:29:0200:19:5200:16:1314100:42:1614301:00:5814001:26:55129
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 128433Stawniczy WiesławGłogówPOLSenior5353M603-12001:29:0800:19:5800:16:2517400:42:1914701:00:3912901:26:46126
#29 129551Gajda SebastianSzczecinPOLWieczorne Bieganie W Szczecinie / Osom! Runners79M3521-12101:29:1400:20:0400:16:2718800:42:2515601:00:4913201:26:59131
#30 1301864Czarny TomaszPrzeworskPOL88M2525-12201:29:1400:20:0400:16:3622800:42:4318501:01:2517201:27:06136
#31 1312489Białek MirosławWronkiPOLWroniecki Klub Biegacza84M3020-12301:29:1400:20:0500:16:2015100:42:3117301:01:2316701:27:01133
#32 132315Lis StanisławPuszczykowoPOL67M4514-12401:29:1500:20:0500:15:257400:40:337500:59:3910001:26:34119
#33 133133Czerski KrzysztofPoznańPOLKb Intrex Poznań81M3522-12501:29:2000:20:1000:16:2920500:42:2114901:00:4913301:27:05135
#34 134217Król SebastianStrzępińPOLDrużyna Biegaczy Gmina Granowo93M1813-12601:29:2200:20:1200:16:2617800:42:2515501:01:2115801:27:14140
#35 1352631Pietruszka KatarzynaWolsztynPOLWolsztyński Klub Biegowy77K3559-01:29:2200:20:1300:16:3823300:42:5019001:01:3117801:27:10137
#36 1361182Karczewski AdrianKleszczelePOLFundacja Odczaruj Raka Pocancerowani.pl87M2526-12701:29:2200:20:1300:15:5310800:41:3710801:00:0611501:27:00132
#37 137173Karolczak KlaudiaPoznańPOLWszystkoobieganiu.pl78K35610-01:29:2300:20:1300:15:4810500:41:4911601:00:2912301:27:02134
#38 138939Sudzik MirosławRakoniewicePOLNiagara Fitness80M3523-12801:29:2400:20:1500:16:5628700:43:2223401:01:4218801:27:19149
#39 1392398Paczkowski JacekStrzelnoPOLSport I Rekreacja Mogilno66M505-12901:29:2500:20:1500:16:2719000:42:2916901:01:2417001:27:18146
#40 1401078Szczerbal AdamKościanPOLKościan Team61M554-13001:29:2600:20:1600:16:2416400:42:2515701:01:0914401:27:13139
#41 1412365Garski KryspinBytówPOLŚwiat Płytek/sexy Runners76M4023-13101:29:2600:20:1600:15:257300:41:3510701:00:1911901:27:10138
#42 1422309Kamiński RobertMiędzyrzeczPOLJcc78M3524-13201:29:3000:20:2000:16:2820000:42:2616301:01:1915401:27:16144
#43 14394Gehrke RobertChodzieżPOL87M2527-13301:29:3000:20:2000:16:2819900:42:2917001:01:2416901:27:19148
#44 1441162Misan FilipPuszczykowoPOL87M2528-13401:29:3000:20:2000:15:5311100:42:0712901:00:3712801:27:23155
#45 1452542Barański PiotrPoznańPOLNight Runners68M4515-13501:29:3000:20:2100:16:0613000:42:1013401:00:5413701:27:19151
#46 146632Jastak PawełSzczecinPOL80M3525-13601:29:3100:20:2100:16:3622700:42:5720101:01:3017501:27:15142
#47 147370Becmer ŁukaszPoznańPOLNaramowice Biegają88M2529-13701:29:3100:20:2100:16:2719300:42:1213901:00:5713901:27:15141
#48 1482487Jastak ŁukaszPoznańPOLStarzyści84M3021-13801:29:3200:20:2200:16:3622900:42:5820201:01:3117601:27:16143
#49 149659Buszewski BeniaminWrocławPOLCzterdziestolatek Biega74M4024-13901:29:3300:20:2300:16:2819600:42:2917101:01:2417101:27:18145
#50 15037Biegański JacekRogoźnoPOLMonar Roźnowice 3478M3526-14001:29:3400:20:2500:16:3020900:42:3017201:01:2416801:27:21153
#51 1512574Maciejewski MarcelPoznańPOL87M2530-14101:29:3500:20:2500:16:1614700:42:2315101:01:1615001:27:18147
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1521870Dobrowolska JoannaRedaPOLMaja Team/sąd Rejonowy W Wejherowie82K30311-01:29:3600:20:2700:15:5912200:41:5912201:01:0314301:27:24157
#53 1531158Wosik MaciejLubońPOL95M1814-14201:29:3700:20:2700:16:0112500:42:0612701:00:5413601:27:21152
#54 1541457Medejszo MariuszNowa SólPOLNowosolska Grupa Biegowa75M4025-14301:29:3900:20:2900:16:3522300:42:4518701:01:2917401:27:28158
#55 155672Kubik RobertPniewyPOLKg Poznań73M4026-14401:29:3900:20:3000:16:5227700:42:5419701:01:2115901:27:23156
#56 156147Leśniewski KonradPostominoPOL94M1815-14501:29:4000:20:3000:16:5227600:42:1013700:59:5510901:26:59130
#57 1571753Gibas PawełBudzyńPOLBts Budzyń84M3022-14601:29:4400:20:3400:16:2618200:42:1113801:00:5213501:27:19150
#58 1581605Spychalski DawidWrześniaPOLNight Runners Września90M2531-14701:29:4500:20:3500:16:3221500:42:3217501:01:2717301:27:29159
#59 1591772Kierznikiewicz SebastianGdańskPOL82M3023-14801:29:4500:20:3600:16:2516900:42:2515401:01:1815301:27:22154
#60 1602157Adamczyk PiotrWrocławPOL70M4516-14901:30:0100:20:5100:17:1736100:44:1929301:03:0425001:27:58166
#61 1611263Juszczak PawełPniewyPOLPostęp Pniewy Team90M2532-15001:30:0400:20:5400:15:094800:41:2410201:00:3612501:27:41161
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1621822Kłaczyńska DanutaSzczecinPOLPuszczyk Bukowy73K40112-01:30:0400:20:5400:15:4510000:42:1013601:01:0114101:27:33160
#63 163673Cichy DariuszPniewyPOLPsarskie89M2533-15101:30:0400:20:5500:16:2618000:42:2616201:01:2116001:27:47163
#64 1641878Przybyła KarolStary WidzimPOL77M3527-15201:30:1300:21:0400:16:5528600:43:2223201:01:4218901:27:59167
#65 165296Szymański RobertPoznańPOLMaratończyk Poznań.74M4027-15301:30:1400:21:0500:16:2920100:42:2816701:01:2216201:27:55165
#66 1662452Maruszak HenrykSkarbimierzPOLAgro-as Team55M604-15401:30:1700:21:0800:15:5210600:41:5011701:00:4113001:27:44162
#67 167554Majewski MichałBierzglinekPOLSpin Force Runners84M3024-15501:30:2100:21:1100:16:2618100:42:2515901:01:1815201:27:53164
#68 1682437Zieliński TomaszŚroda WlkpPOLPolonia Środa70M4517-15601:30:2400:21:1400:16:2516500:42:3918301:01:3618101:28:07168
#69 1691131Zimny MaciejOśno LubuskiePOL91M2534-15701:30:2600:21:1600:16:5729800:43:3425101:02:1221001:28:08169
#70 1702503Kordyś KrzysztofZielona GóraPOL80M3528-15801:30:2800:21:1800:15:084600:41:5511901:01:2216301:28:11170
#71 17123Quirynen August MariaBEL56M605-15901:30:3900:21:2900:15:5812100:42:1514201:01:2216401:28:19171
#72 172946Ceglarek TomaszWolsztynPOL77M3529-16001:30:4300:21:3300:16:4124500:42:5619801:01:3918401:28:25175
#73 1732632Pietruszka KrzysztofWolsztynPOL76M4028-16101:30:4300:21:3300:16:3923600:42:5720001:01:5119401:28:29178
#74 1741916Wegner StanisławPoznańPOL83M3025-16201:30:4300:21:3300:16:3221600:42:5219401:01:3718301:28:21173
#75 1752079Kalinowski RobertWałbrzychPOLLogo Wałbrzych73M4029-16301:30:4600:21:3700:16:2819400:42:3317801:01:2316601:28:20172
#76 176760Masewicz GrzegorzGorzówPOLKb Zofanna Gorzów Wlkp.80M3530-16401:30:4600:21:3700:16:3020800:43:1321901:02:1321201:28:28177
#77 1771627Frąckowiak NorbertKoscianPOL72M4030-16501:30:4800:21:3800:17:0732700:44:0427501:02:5324201:28:38182
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1781177Maciąg IwonaBolewicePOLKlub Biegacza Bolewice88K25113-01:30:4800:21:3900:16:2516700:42:2515301:01:2015501:28:22174
#79 179821Kasprzak KrzysztofKobiernoPOLKs Krotosz Krotoszyn68M4518-16601:30:5200:21:4200:17:0832900:43:5326601:02:3822601:28:38183
#80 180809Ceranek JakubSkórzewoPOLCeranek Kancelaria Radców Prawnych Adwokatów Sp.p.85M3026-16701:30:5300:21:4300:15:145700:40:096900:58:468001:28:29179
#81 1812288Kasprzak MaciejNowe Miasto NadPOLPolonia Środa89M2535-16801:30:5500:21:4600:16:1714800:42:2816801:01:3418001:28:36180
#82 182841Mańczak BogdanKuślinPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl56M606-16901:30:5500:21:4600:16:4023800:43:1722601:02:1120801:28:39185
#83 1831368Skuza MaciejWarszawaPOL83M3027-17001:30:5500:21:4600:16:0312900:42:1714501:01:1715101:28:26176
#84 184770Ziółek PrzemysławPniewyPOLPozdrowicze Biegają71M4519-17101:30:5600:21:4600:16:3522200:43:0120601:01:4719201:28:36181
#85 185923Szuda AdamPlewiskaPOL86M3028-17201:30:5600:21:4600:16:3623000:43:2123001:02:1020601:28:39186
#86 1861366Koleńczuk WładysławLubskoPOLMors Lubsko55M607-17301:30:5600:21:4600:15:277800:42:0913301:01:3117701:28:39184
#87 187460Wojciechowski LechGrodzisk Wlkp.POLGrodziski Klub Biegacza53M608-17401:31:0300:21:5400:16:2015300:43:1622301:02:1120901:28:41187
#88 1881287Kłosiński MikołajPoznańPOL91M2536-17501:31:0800:21:5900:18:1054800:44:5133101:03:2326201:29:01194
#89 1891649Kupka MirosławRakoniewicePOL82M3029-17601:31:0800:21:5900:17:1034100:43:4926301:02:4823401:29:02195
#90 190918Wawrzyniak PawełŚremPOLMamy-biegamy81M3531-17701:31:1200:22:0300:16:2115600:42:3918201:01:4218701:28:52188
#91 1911536Poczta RafałDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca78M3532-17801:31:1300:22:0400:16:4625900:43:1221701:02:0720201:28:55191
#92 192121Mlak KazimierzMilikowicePOLWielka Sowa58M555-17901:31:1700:22:0700:17:1034300:44:0828201:02:4623201:29:04196
#93 1932037Witomski SebastianCzaczPOLAmator89M2537-18001:31:2000:22:1100:15:369200:41:1510001:00:0611401:28:54190
#94 1941028Chylak WitoldLubońPOL76M4031-18101:31:2100:22:1100:16:4124800:43:1422001:02:0420001:29:01193
#95 195408Wieczorek ZbigniewRakoniewicePOL75M4032-18201:31:2100:22:1200:16:5729500:43:2524101:02:2321801:29:13203
#96 1962505Hruświcki WaldemarWolsztynPOLBrak65M506-18301:31:2300:22:1300:16:3823400:43:1321801:02:1421301:29:06198
#97 1972396Kasperski SławomirPoznańPOL65M507-18401:31:2500:22:1500:16:4023900:42:5619901:01:5219501:29:06197
#98 198528Roszczyk KarolLubaszPOL76M4033-18501:31:2600:22:1600:15:4810200:42:0012301:01:1414801:28:53189
#99 1991957Kociemba MarcinPoznańPOL81M3533-18601:31:2900:22:1900:16:3121100:42:5119101:02:0219901:29:09199
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2001026Świątek AgataOpalenicaPOLOsp Opalenica93K18214-01:31:2900:22:1900:16:2920300:43:0320801:01:5619701:29:12202

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności