Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Stęszewski Bieg Przełajowy

Wyniki - 18 czerwca 2016, Stęszew

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 6538Jakub TroszczyńskiNight RunnersBielsko-Biała1988M201662-00:47:0200:46:50
#2 96142Maciej PatelaMosina BiegaBorkowice1979M303989-00:50:3900:50:29
#3 31160Adam BadynaBuk1983M301230-00:43:4900:43:46
#4 10078Arkadiusz GórczakBuk1995M202593-00:50:4500:50:32
#5 102204Michał BajerHusar crossBuk1978M304195-00:50:4900:50:32
#6 11897Przemysław KocikBukowski Klub BiegaczaBuk1988M2030106-00:52:3100:52:24
#7 12479Marcin StochajBuk1996M2031112-00:53:1200:53:01
#8 73300Artur KapłonBłażejewo1984M303070-00:48:4200:48:23
#9 128270Mikołaj KrupaChodzież1986M3049116-00:53:3200:53:15
#10 66118Slawomir KoskaCzempin1978M302763-00:47:3600:47:27
#11 60182Filip AndrzejMW PoznańCzerwonak1992M201557-00:46:2900:46:14
#12 79183Bartosz MachońskiZabawki Hitcena.plDąbrowa1974M401576-00:49:3500:49:25
#13 125187Grzegorz FurmanczykDąbrowa1973M4022113-00:53:1700:53:00
#14 232264Bartek Frackowiakdąbrowka1974M4039173-01:08:3401:08:19
#15 3364Tomasz BaczyńskiDąbrówka1975M40832-00:44:0500:44:03
#16 50155Dariusz WalczakNight RunnersDaszewice1986M302048-00:45:3400:45:30
#17 175202Beata BaraniakMamy-biegamyDaszewice1973K4010-2800:59:3300:59:12
#18 24068Wojciech WojciechowskiTeam Aktywny StęszewDębienko1991M2042179-01:10:5901:10:48
#19 24744Daniel DarmoszDębienko1996M2044184-01:17:1901:17:08
#20 17267Monika WojciechowskaDębienko1994K208-2600:59:2100:59:10
#21 8366Paweł GórskiTRZYNASTKA PLUSDębno1975M401779-00:49:5200:49:30
#22 21090Anna LobaRawaDopiewo1983K3020-4501:03:5601:03:35
#23 246232Karolina MarkiewiczDopiewo1980K3032-6301:15:1101:15:03
#24 24136Kamil Lobadopiewo1983M301023-00:42:4700:42:41
#25 141231Łukasz MarkiewiczDopiewo1981M3051126-00:54:5400:54:44
#26 11430Michal KosznikGdansk1978M3043103-00:51:5500:51:42
#27 103152Łukasz ŁagodzińskiJeżu teamGliwice1980M304296-00:50:5800:50:47
#28 67297Tomasz DzionekKS TęczaGniezno1985M302864-00:47:4700:47:33
#29 71226Tomasz WaraczewskiHarpagan GnieznoGniezno1990M201868-00:48:1100:48:01
#30 157227Andrzej WaraczewskiHarpagan GnieznoGniezno1962M508137-00:57:2000:56:54
#31 75288Damian Romanowblogobieganiu.comGorzów Wlkp1991M202172-00:49:0100:48:57
#32 14126Sebastian KrólDrużyna Biegaczy Gmina GranowoGranowo1993M20414-00:41:2600:41:24
#33 23101Marek MocekRóżowa TorpedaGranowo1998M20622-00:42:4000:42:38
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7141Sławomir KaniukGB Wielkopolscy BiegaczeGrodzisk Wielkopolski1970M4017-00:39:5900:39:55
#35 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17301Dorota PrzybyszGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp1966K501-100:41:5300:41:51
#36 183266Jakub KaczmarekGrodzisk Wlkp1991M2038151-01:00:1400:59:57
#37 20861Ireneusz RzepaMLM wspaniały dzieńGrodzisk Wlkp.1983M3065165-01:03:3801:03:23
#38 62215Krzysztof PioszykGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp.1978M302459-00:46:3400:46:18
#39 122113Grzegorz PytaGrodzisk Wlkp.1960M506110-00:52:5900:52:52
#40 16380Adrian BendowskiMLM wspaniały dzieńGrodzisk Wlkp.1984M3059143-00:58:3500:58:19
#41 10203Dariusz KieliszekKiekrz1985M30510-00:40:5100:40:51
#42 77190Zbigniew ZajączkowskiMamy-biegamyKOMORNIKI1981M303174-00:49:0200:48:53
#43 9026Krzysztof SzafranKomorniki1981M303686-00:50:1300:50:01
#44 19314Piotr WencelKonarzewo1946M6012159-01:01:3801:01:25
#45 84242Piotr PiweckiKopanica1991M202380-00:49:5600:49:48
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5313Mirosław MichalakKościan1987M2035-00:39:1300:39:12
#47 11247Robert KościańskiKościan1985M30611-00:41:0100:40:56
#48 2194Adam KościańskiKościan1980M30920-00:42:2600:42:21
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !49150Izabela BanaszczakTGV Runing TeamKościan1984K301-200:45:2500:45:22
#50 52135Michał DojczKC ADRIANKA !KOŚCIAN1993M201350-00:45:5200:45:49
#51 161211Jarosław PęczkowskiKościanki1989M2036141-00:58:2900:58:17
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2765Wiesław RejekKrobia1955M60226-00:43:1400:43:11
#53 111140Tomasz FabisiakPKO Bank PolskiKrosinko1973M4020102-00:51:4300:51:34
#54 138144Marzena FabisiakKrosinko Biega :-)Krosinko1974K405-1400:54:2200:54:15
#55 23575Joanna FilipiakKrosno1984K3031-6101:10:0701:09:39
#56 7056Robert GadzińskiKrosno1975M401467-00:48:0800:48:01
#57 190189Barbara PaszkiewiczTGV Running TeamKurza Góra1981K3011-3401:00:4701:00:37
#58 20267Artur JęsiekPolonia LesznoLeszno1990M20519-00:42:2000:42:16
#59 88185Dominik Kubickileszno1977M303584-00:50:0900:50:01
#60 24912Maciej WaszkowiakFoki z MilwaukeeLuboń1978M3072185-01:19:5001:19:25
#61 22223Tomasz LisieckiTRZYNASTKA PLUSLuboń1975M40621-00:42:3100:42:29
#62 55201Marek PrzytockiCPR PoznańLuboń1976M401253-00:46:0800:46:04
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9473Ewelina KowalczykRDK Serwis BiegaLuboń1976K402-600:50:2700:50:27
#64 117293Bartosz GrzybekLuboń1978M3045105-00:52:2300:52:00
#65 119291Tomasz ZagozdaLuboń1961M505107-00:52:4100:52:32
#66 139175Andrzej DrgasMOTOR LUBOŃ TEAMLUBOŃ1955M6010125-00:54:2700:54:20
#67 15062Jarosław SobierajnieLuboń1979M3055132-00:56:0600:55:55
#68 15874Dariusz KowalczykRDK Serwis BiegaLuboń1974M4027138-00:57:3300:57:20
#69 207310Marta OżarowskaMielno / Czerwonak1977K3019-4301:03:1201:02:47
#70 19724Agnieszka KrólMosina BiegaMOSINA1981K3013-3601:02:0301:01:54
#71 9353Paweł Lewandowskimosina1979M303888-00:50:2600:50:14
#72 131143Krzysztof Waszkowiakmosina1981M3050118-00:53:5300:53:41
#73 146304Piotr SiejakMamy-biegamyMosina1979M3054130-00:55:3400:55:25
#74 136163Rafał RybarskiKB Leroy Merlin PolskaMurowana Goślina1970M4025123-00:54:1900:54:06
#75 56289Paweł RybakSulechówNowy Tomyśl1983M302254-00:46:1500:46:11
#76 228307Agnieszka SypniewskaOborki wlkpOborniki wlkp1981K3029-5701:07:2701:07:00
#77 229153Michał SypniewskiOborniki wlkpOborniki wlkp1982M3067172-01:07:2801:07:01
#78 35274Patryk JakubowskiOpalenicaOPALENICA1980M301434-00:44:4700:44:34
#79 36261Wojciech TargoszOpalenicaOpalenica1976M40935-00:44:4800:44:35
#80 51228Marcin KrzyżanekOpalenica1993M201249-00:45:4800:45:42
#81 104245Michał GierlińskiOpalenica1994M202797-00:51:0000:50:36
#82 178255Natalia BrękOpalenica1989K2011-3100:59:4700:59:39
#83 78281Tomasz RatajczakpaleteamPalędzie1980M303275-00:49:2200:49:19
#84 1622Piotr ZałuskiMosina BiegaPecna1973M40516-00:41:5000:41:49
#85 227154Izabela ŁagodzińskaNight RunnersPleszew1989K2016-5601:07:2301:07:08
#86 200131Małgorzata Jakubowskabiegam bo lubięPlewiska1982K3015-3801:02:1101:02:02
#87 1384Jakub GoińskiPlewiska1983M30713-00:41:1900:41:15
#88 196283Sebastian OsickiOSICKI TEAMPOZNAŃ1976M4037161-01:01:5901:01:41
#89 19818Roman BednarekNight RunnersPoznań1960M5012162-01:02:0801:01:53
#90 1994Małgorzata KowalczewskaPoznań1984K3014-3701:02:1101:01:40
#91 202248Weronika WalczakPoznań1986K3016-4001:02:1801:02:03
#92 203260Milena KalidaPoznań1985K3017-4101:02:2601:02:12
#93 204206Jędrzej PaulusNight RunnersPoznań1985M3064163-01:02:3001:02:13
#94 211271Magdalena PitułaPoznań1983K3021-4601:04:2301:04:01
#95 212125Mateusz GrodzickiPoznań1991M2040166-01:04:3001:04:10
#96 213278Karolina MądrzakPoznań1979K3022-4701:04:3801:04:20
#97 216193Tomasz SkitekWZN TEAMPoznań1991M2041167-01:05:2701:05:19
#98 21989Agnieszka BorowieckaNight RunnersPoznań1979K3025-5101:05:4101:05:27
#99 22396Anna ChojnackaNight RunnersPoznań1980K3027-5401:06:1001:05:50
#100 225272Zbigniew LenartowiczPoznań1942M6014171-01:07:0501:06:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności