Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Stęszewski Bieg Przełajowy

Wyniki - 18 czerwca 2016, Stęszew

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 10613Michał RydzyńskiPoznań1988M202899-00:51:1000:51:05
#2 11897Przemysław KocikBukowski Klub BiegaczaBuk1988M2030106-00:52:3100:52:24
#3 12748Albert BłochStęszew1988M2032115-00:53:2900:53:04
#4 15577Katarzyna BartkowiakPoznań1988K206-1900:57:0400:56:42
#5 165212Ewa Eicke.Zagórów1988K207-2200:58:3800:58:16
#6 209170Barbara WawrzyniakStęszew1989K2013-4401:03:5101:03:30
#7 227154Izabela ŁagodzińskaNight RunnersPleszew1989K2016-5601:07:2301:07:08
#8 45251Maciej NowakowskiPorcjunkulaPoznań1989M201144-00:45:1100:44:56
#9 68132Mateusz CzapczykSłupia1989M201765-00:48:0400:47:49
#10 72173Artur LeśniczakStęszew1989M201969-00:48:2400:48:19
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 95295Magdalena PalmowskaPoznań1989K203-700:50:3100:50:29
#12 154148Maciej BorzymowskiTrzemeszno1989M2035136-00:56:2400:56:11
#13 161211Jarosław PęczkowskiKościanki1989M2036141-00:58:2900:58:17
#14 17339Marcin MajchrzakPoznań1989M2037147-00:59:2800:58:56
#15 174156Joanna BubaczPoznań1989K209-2700:59:2900:58:57
#16 17682Dominika PrzybyszewskaPoznań1989K2010-2900:59:3400:59:22
#17 178255Natalia BrękOpalenica1989K2011-3100:59:4700:59:39
#18 215213Natalia KowalczykStęszew1990K2014-4901:05:1801:05:07
#19 230306Natalia StroiwąsKobiety biegająŚroda Wielkopolska1990K2017-5801:07:3901:07:11
#20 20267Artur JęsiekPolonia LesznoLeszno1990M20519-00:42:2000:42:16
#21 59294Jan PalmowskiPoznań1990M201456-00:46:2500:46:23
#22 71226Tomasz WaraczewskiHarpagan GnieznoGniezno1990M201868-00:48:1100:48:01
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !81115Agata MigdalskaPoznań1990K201-400:49:4300:49:35
#24 212125Mateusz GrodzickiPoznań1991M2040166-01:04:3001:04:10
#25 216193Tomasz SkitekWZN TEAMPoznań1991M2041167-01:05:2701:05:19
#26 24068Wojciech WojciechowskiTeam Aktywny StęszewDębienko1991M2042179-01:10:5901:10:48
#27 24340Mateusz MatuszakBOLS SwarzędzSwarzędz1991M2043181-01:13:3501:13:17
#28 25276Szymon GorzkowskiPoznań1991M20724-00:42:5700:42:52
#29 75288Damian Romanowblogobieganiu.comGorzów Wlkp1991M202172-00:49:0100:48:57
#30 84242Piotr PiweckiKopanica1991M202380-00:49:5600:49:48
#31 183266Jakub KaczmarekGrodzisk Wlkp1991M2038151-01:00:1400:59:57
#32 220252Joanna GórnowiczSapowice1992K2015-5201:05:4201:05:35
#33 24242Sonia GościniakBOLS SwarzędzPoznań1992K2018-6201:13:3501:13:16
#34 60182Filip AndrzejMW PoznańCzerwonak1992M201557-00:46:2900:46:14
#35 7460Mateusz BiskupStęszew1992M202071-00:48:4700:48:29
#36 148277Jan DalcMW PoznanSteszew1992M2034131-00:56:0100:55:48
#37 14126Sebastian KrólDrużyna Biegaczy Gmina GranowoGranowo1993M20414-00:41:2600:41:24
#38 51228Marcin KrzyżanekOpalenica1993M201249-00:45:4800:45:42
#39 52135Michał DojczKC ADRIANKA !KOŚCIAN1993M201350-00:45:5200:45:49
#40 76309Patryk CieślakTeam PIFŚrem1993M202273-00:49:0100:48:56
#41 104245Michał GierlińskiOpalenica1994M202797-00:51:0000:50:36
#42 17267Monika WojciechowskaDębienko1994K208-2600:59:2100:59:10
#43 10078Arkadiusz GórczakBuk1995M202593-00:50:4500:50:32
#44 24744Daniel DarmoszDębienko1996M2044184-01:17:1901:17:08
#45 12479Marcin StochajBuk1996M2031112-00:53:1200:53:01
#46 4272Mateusz LameckiSzreniawaPoznań1997M201041-00:44:5800:44:53
#47 14436Jakub ŁawniczakSPAN TECH RUNNERSStęszew1997M2033129-00:55:1000:54:56
#48 201205Justyna HornikSTĘSZEW1998K2012-3901:02:1401:02:06
#49 24845Patrycja PsutyStęszew1998K2019-6401:17:2001:17:11
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4285Kamil JeremiczPolonia ŚrodaŚroda Wielkopolska1998M2024-00:39:0000:38:57
#51 23101Marek MocekRóżowa TorpedaGranowo1998M20622-00:42:4000:42:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności