Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

AVON Kontra Przemoc – Biegnij w Garwolinie

Wyniki - 19 czerwca 2016, Garwolin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
-
#1 103484Straczewski JarosławWarszawaPOLRunforest75M4027-9400:47:0600:04:4200:16:1700:22:559700:27:14101
#2 126188Kalińska-Stoń JustynaGarwolinPOLAvon Operations Polska 571781K30813-00:47:5600:04:4700:17:0700:23:0010000:27:18102
#3 9998Wachłaczenko MichałWarszawaPOL79M3037-9000:46:4200:04:4000:15:5200:23:1510500:27:20103
#4 108313Kajak MirosławGarwolinPOLTruchtacz.pl58M504-98NiK/700:47:1500:04:4300:16:2500:22:539600:27:21104
#5 94238Gembliuk OleksandrWiślinkaPOLTreningbiegacza.pl88M2019-8600:46:1800:04:3700:15:2800:23:1810800:27:22105
#6 10027Zieliński PrzemysławOlsztynPOL76M4025-9100:46:4900:04:4000:16:0000:23:1811000:27:22106
#7 131148Szczepańczyk ArkadiuszWarszawaPOLDb Marathon Team81M3047-11600:48:1800:04:4900:17:2800:23:0610100:27:24108
#8 105375Dadas SławomirGarwolinPOL86M3039-9600:47:0800:04:4200:16:1900:23:2011200:27:24107
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 95380Kotowicz TadeuszOtwockPOL53M603-8700:46:3000:04:3900:15:4100:23:2011100:27:28109
#10 102212Piętka KrzysztofGórzno KoloniaPOLTruchtacz.pl72M4026-9300:47:0400:04:4200:16:1400:23:2311500:27:31110
#11 117498Kaniewski MariuszSiedlcePOL-76M4030-10700:47:3400:04:4500:16:4500:23:2511600:27:33111
#12 128317Szewczyk MarekGrójecPOLBct Grójec69M4034-11400:48:0900:04:4800:17:1900:23:2211400:27:35112
#13 114284Czyżkowski MirosławMińsk MazowieckiPOLMińska Grupa Rowerowa71M4029-10400:47:3200:04:4500:16:4200:23:0910200:27:36113
#14 107113Tudek AgataGarwolinPOLLdi85K30610-00:47:1500:04:4300:16:2500:23:3211800:27:39114
#15 164137Majek KrzysztofGarwolinPOL57M5010-143NiK/1500:50:0400:05:0000:19:1400:23:1610600:27:40115
#16 13784Wojtasiewicz ArkadiuszGarwolinPOL77M3049-12000:48:3800:04:5100:17:4900:23:2011300:27:41116
#17 118119Jabłonowski KrzysztofWarszawaPOLSparta Białołęka67M4031-10800:47:3800:04:4500:16:4800:23:3712100:27:44117
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !124328Latuszek KatarzynaGarwolinPOL99K16112-NiK/900:47:5400:04:4700:17:0500:23:2511700:27:46118
#19 96341Piskorek AdamWólka ZastawskaPOL67M4023-8800:46:3600:04:3900:15:4600:23:1710700:27:46119
#20 11562Makulec RobertGarwolinPOLTbs80M3044-10500:47:3200:04:4500:16:4300:23:3311900:27:46120
#21 89333Bujak MichałGarwolinPOL80M3035-8100:46:0100:04:3600:15:1200:23:4712800:27:47121
#22 120306Latuszek KrzysztofGarwolin- MiętnePOLTruchtacz.pl69M4032-110NiK/800:47:4500:04:4600:16:5600:23:3512000:27:48122
#23 11313Grabowski GrzegorzTrzemesznoPOLFundacja Aktywne Trzemeszno65M505-10300:47:2400:04:4400:16:3500:23:3912200:27:52123
#24 127312Lemanowicz IzabelaMińsk MazowieckiPOLMkb Dreptak/ Dax Cosmetics87K20514-00:48:0700:04:4800:17:1700:23:4812900:28:02124
#25 116141Babicz IreneuszHorodyszczePOL-65M506-10600:47:3300:04:4500:16:4300:23:5813300:28:03125
#26 138481Całka RyszardWarszawaPOLTkkf Piaski Żoliborz47M605-12100:48:4300:04:5200:17:5300:23:4813000:28:07126
#27 142400Zalewski AndrzejWarszawaPOLTeam Nutrilite57M507-124NiK/1100:48:5600:04:5300:18:0600:23:4312400:28:12128
#28 145129Wróbel DariuszWarszawaPOL73M4037-12600:49:0600:04:5400:18:1700:23:4412500:28:12127
#29 109285Bielecki KrzysztofWarsawPOLProrunning.pl72M4028-9900:47:1500:04:4300:16:2600:24:1213700:28:17129
#30 155135Odziemczyk SebastianGarwolinPOL10. Warszawski Pułk Samochodowy80M3053-13500:49:3700:04:5700:18:4700:23:5113200:28:20130
#31 16223Huńczak RobertGarwolinPOL73M4042-14100:50:0300:05:0000:19:1300:23:4112300:28:27131
#32 119335Majer JakubWarszawaPOL83M3045-10900:47:4300:04:4600:16:5300:24:2014000:28:27132
#33 112279Rutkowski DarekDęblinPOLOrlęta Dęblin78M3043-10200:47:2400:04:4400:16:3400:24:2314200:28:29133
#34 122322Boczkowska AleksandraWarszawaPOL-81K30711-00:47:4800:04:4600:16:5800:24:2214100:28:32134
#35 167338Mucha IzabelaGarwolinPOLStarówka Garwolin84K301323-00:50:2900:05:0200:19:4000:23:5113100:28:32135
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14141Polkowska RenataZąbkiPOL70K40118-00:48:5400:04:5300:18:0500:24:1113600:28:34138
#37 149149Łyjak TomaszPuławyPOLGulogulo70M4039-13000:49:2000:04:5600:18:3000:24:1013500:28:34137
#38 10625Pięta DominikGarwolinPOLAvon Operations Polska 970780M3040-9700:47:1300:04:4300:16:2300:24:1713800:28:34136
#39 144126Świerszcz AnetaZalesiePOL85K301119-00:49:0600:04:5400:18:1600:23:4512700:28:36139
#40 133231Sztylko MichałWarszawaPOL79M3048-11700:48:2100:04:5000:17:3200:24:2814700:28:37141
#41 153309Bobowski JacekFalenty NowePOL77M3052-13300:49:2600:04:5600:18:3700:24:2013900:28:37140
#42 132247Mądzik AleksandraWarszawaPOLGolden Team81K30916-00:48:1900:04:4900:17:2900:24:3515100:28:42142
#43 134220Brzostowska PatrycjaWarszawaPOL79K301017-00:48:2900:04:5000:17:3900:23:4412600:28:43144
#44 104165Głodek WitekŻelechówPOLKcfo87M2020-9500:47:0800:04:4200:16:1800:24:4215600:28:43143
#45 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !130150Fabian EwaBiała PodlaskaPOLKb Biała Biega61K50115-00:48:1600:04:4900:17:2700:24:3114800:28:48145
#46 129293Jaworski IreneuszGórznoPOL79M3046-11500:48:1200:04:4900:17:2200:24:4815800:28:52147
#47 147116Sobieszek MarekSulbinyPOLNiezrzeszony60M508-12800:49:1000:04:5500:18:2000:24:3815300:28:52146
#48 151437Czajkowski JakubPiasecznoPOL82M3051-13200:49:2300:04:5600:18:3400:24:3114900:28:54148
#49 156204Filaber BeataWola RębkowskaPOL89K20621-00:49:4700:04:5800:18:5700:24:2514400:28:55149
#50 14885Kondej MarianŁaskarzewPOLAvon Running Team67M4038-129NiK/1200:49:1600:04:5500:18:2700:24:2814600:28:56151
#51 110253Zawadzki JarosławGarwolinPOL83M3041-10000:47:2000:04:4400:16:3000:24:4015500:28:56150
#52 13589Bojarowski JacekWarszawaPOLAmator55M604-118NiK/1000:48:3200:04:5100:17:4200:24:4015400:28:58152
#53 158160Piesio SławomirReducinPOLKozłów Biega55M606-13700:49:5700:04:5900:19:0700:24:4715700:29:01153
#54 181200Zboina AgataBorowiePOLDudka74K40427-00:51:1200:05:0700:20:2200:24:2714500:29:01154
#55 154153Belkiewicz HubertParysówPOLGsk Horyzont97M165-13400:49:2800:04:5600:18:3800:24:5116400:29:02155
#56 14052Pasik MarcinGarwolinPOLPasik75M4035-12300:48:5000:04:5300:18:0100:24:5016300:29:03156
#57 98405Starobrat ArkadiuszWarszawaPOLPitradwar68M4024-89NiK/600:46:4000:04:4000:15:5000:24:5316800:29:03157
#58 136381Kurach PiotrGórkiPOL90M2023-11900:48:3700:04:5100:17:4700:24:4815900:29:04158
#59 146411Szczygielski JarosławLekowoPOLLogk86M3050-12700:49:0900:04:5400:18:2000:24:4916100:29:05159
#60 15218Wach MonikaWarszawaPOLDream Run79K301220-00:49:2500:04:5600:18:3500:24:5416900:29:05160
#61 150100Rękawek KrzysztofGarwolinPOL74M4040-13100:49:2200:04:5600:18:3200:24:5216700:29:06161
#62 168353Janku KarelSvitavyCZE74M4043-14500:50:3000:05:0300:19:4000:24:5216600:29:06163
#63 18556Gronczewski ArturWarszawaPOLFmw Runners74M4046-15800:51:2200:05:0800:20:3300:24:2514300:29:06162
#64 139264Duchna MichałTrąbkiPOL98M164-12200:48:4400:04:5200:17:5400:24:5016200:29:08164
#65 165493Górecki ArturWarszawaPOL90M2025-14400:50:0800:05:0000:19:1900:24:3715200:29:08165
#66 163444Janisiewicz TomaszUnin KoloniaPOLGsk Horyzont64M509-14200:50:0400:05:0000:19:1400:24:5116500:29:13166
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16614Grabowska MariaPOLGrabowskie /72K40222-00:50:1800:05:0100:19:2800:25:0317700:29:17167
#68 244252Piętka ArkadiuszGarwolinPOL75M4060-20000:54:5000:05:2900:24:0000:24:3215000:29:20168
#69 203420Czechoska MagdalenaWarszawaPOLFlying Shoes81K301934-00:52:3500:05:1500:21:4600:24:5517000:29:22169
#70 15976Przeworski MariuszWarszawaPOLPrzeworscy73M4041-138NiK/1300:49:5700:04:5900:19:0700:25:0717900:29:24170
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 17268Mroczek MartaSiedlcePOLHot Team76K40325-00:50:4300:05:0400:19:5300:25:0217600:29:25171
#72 175303Latuszek MichałGarwolinPOLTruchtacz.pl94M2026-149NiK/1700:50:4600:05:0400:19:5600:25:0017500:29:27172
#73 176189Zadrozny LukaszGarwolinPOL92M2027-15000:50:4800:05:0400:19:5900:24:5917400:29:27173
#74 182378Pędzich BartłomiejWarszawaPOLKurpie Szafarczyska87M2029-15500:51:1300:05:0700:20:2300:24:0413400:29:27174
#75 143432Chojecki PawełSiedlcePOL71M4036-12500:48:5900:04:5300:18:1000:24:5817300:29:31175
#76 125280Górzkowski JacekWilgaPOLBiegacze71M4033-11300:47:5500:04:4700:17:0500:25:2819300:29:32176
#77 161337Mucha PiotrGarwolinPOLStarówka Garwolin77M3055-140NiK/1400:50:0000:05:0000:19:1000:24:4816000:29:35177
#78 16043Grabowski JarosławDęblinPOLBrak81M3054-13900:49:5800:04:5900:19:0900:25:1818600:29:37178
#79 180393Marciniewicz MarcinZamośćPOL23. Blt84M3058-15400:51:0900:05:0600:20:2000:25:1118000:29:38179
#80 19535Sieradzki ŁukaszMiastkówPOLRunning Team Miastków94M2031-165NiK/1900:52:1000:05:1300:21:2100:24:5817200:29:46180
#81 201244Ostapowicz JustynaOpole LubelskiePOL:)84K301732-00:52:2900:05:1400:21:4000:25:1618400:29:49181
#82 173186Krupa ArturGarwolinPOLAvon Distribution Polska 587775M4045-14800:50:4300:05:0400:19:5400:25:2318800:29:52182
#83 219170Mućka PawełŁukówPOLAbsolwent Strzyżew76M4052-18000:53:2200:05:2000:22:3200:25:0417800:29:53183
#84 177163Figat KrzysztofWarszawaPOLMetro Warszawskie80M3057-15100:50:5600:05:0500:20:0600:25:2318900:29:55184
#85 196132Rosik PiotrSulejówekPOL83M3062-16600:52:1100:05:1300:21:2200:25:1818500:29:57185
#86 170340Krysik KrzysztofSieradzPOLInspektorat Uzbrojenia72M4044-14700:50:4200:05:0400:19:5200:25:3019500:30:00186
#87 186130Bankiewicz SzymonWarszawaPOL99M166-15900:51:2900:05:0800:20:3900:25:2218700:30:00187
#88 194245Leszczyńska JoasiaKozienicePOLTreningbiegacza.pl77K301630-00:52:0800:05:1200:21:1900:25:2519000:30:01188
#89 221108Sitek AndrzejGarwolinPOLWill Grigg`s On Fire..69M4053-18200:53:2500:05:2000:22:3600:25:2819100:30:03189
#90 192193Karczmarczyk DanielRębkówPOLAvon Operations Polska 971181M3061-16300:52:0700:05:1200:21:1700:25:1218100:30:04190
#91 174489Chruściel BeataMiędzyrzecPOLRed Lion Club85K301526-00:50:4400:05:0400:19:5500:25:4620500:30:06191
#92 169331Sułkowski TomaszWarszawaPOL10. Warszawski Pułk Samochodowy82M3056-14600:50:3900:05:0300:19:4900:25:3920100:30:07192
#93 18494Wycisłowski KrzysztofMińsk MazowieckiPOLMkb Dreptak Mińsk Mazowiecki54M609-157NiK/1800:51:1600:05:0700:20:2600:25:2819200:30:09193
#94 171379Biernacka KatarzynaGarwolinPOLTruchtacz.pl79K301424-NiK/1600:50:4200:05:0400:19:5300:25:4620600:30:15194
#95 157311Sak SebastianPiasecznoPOLSportowa Patolka94M2024-13600:49:4700:04:5800:18:5700:25:5720900:30:16196
#96 202271Czeczelewska MartaMiędzyrzecPOL77K301833-00:52:3000:05:1500:21:4000:25:3619700:30:16195
#97 179374Wojtas KonradPiasecznoPOL94M2028-15300:51:0400:05:0600:20:1400:25:5821000:30:18197
#98 197242Stasiak PiotrWarszawaPOL88M2032-16700:52:1300:05:1300:21:2300:25:3920000:30:19199
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23579Zielińska MariaWola RębkowskaPOL98K16343-00:54:1700:05:2500:23:2800:25:1518300:30:19198
#100 211410Majewski DanielGarwolinPOL76M4050-17500:52:4900:05:1600:22:0000:25:4120300:30:20200

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności