Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Karkonoszman

Wyniki - 19 czerwca 2016, Zamku Czocha

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !181Michał RajcaGT RATWROCŁAWPOLM100:33:3300:02:0802:53:1700:01:1002:03:2905:33:37
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !271Mariusz OlejniczakPTMARIUSZOSTROW WLKPPOLM200:29:2400:01:5703:01:3500:01:2402:06:4905:41:09
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 316Dariusz DąbrowskiLUFT TRI TEAMPIASECZNOPOLM300:29:2000:02:2403:06:0600:01:3102:10:5005:50:11
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 369Wojciech ŁachutTRIATHLON SERIES TEAM/TEMPO MŁAWAWIŚNIEWOPOLM300:29:1400:02:5503:00:0000:01:3502:16:2705:50:11
#5 54Marcin RabendaOLAWS ZŁOTORYJAPIELGRZYMKAPOLM500:34:3600:01:5603:10:2100:01:0102:08:2705:56:21
#6 640Mariusz Jurkiewicz0INOWROCŁAWPOLM600:33:5900:04:1803:03:0200:02:0702:18:1306:01:39
#7 760Emil WydartyTRIATHLON SERIES TEAMGDAŃSKPOLM700:31:4500:03:1503:04:3500:01:2102:24:3606:05:32
#8 85Marcin KrasońSMASHING PĄPKINS / NBR TEAMMYSIADŁOPOLM800:34:2300:03:5203:14:1700:01:0102:18:3306:12:06
#9 945Bartłomiej DanekTRINERGY / WIZYTA.PLWARSZAWAPOLM900:30:2000:03:1803:18:2600:01:3402:26:5306:20:31
#10 1041Bartosz Gonczarek0KAMIENIEC WROCLAWSKIPOLM1000:29:2400:05:1803:04:4300:01:2302:41:3706:22:25
#11 116Tomasz SzpiterOLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAPOLM1100:34:2300:02:4403:18:0500:01:3202:33:4306:30:27
#12 1322Piotr PadeeTRICARBON.PLTANOWOPOLM1300:34:5200:02:5103:10:2000:01:1802:44:4906:34:10
#13 1434Michał MichałkówENERVIT TEAMSZKLARSKA PORĘBAPOLM1400:40:1500:03:1603:14:0700:01:2702:36:3306:35:38
#14 1517Radek TichacekVELTECHNAJICINCZEM1500:34:4300:03:0103:14:0400:02:3602:42:5806:37:22
#15 167Ireneusz KociołekGRUPA MAXBRZEG DOLNYPOLM1600:34:2800:02:3803:17:3800:01:0302:41:5206:37:39
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !173Magdalena BiskupskaGT RATWROCŁAWPOLK100:30:2400:02:3703:32:5900:01:1102:30:4706:37:58
#17 1849Adam TurowiecUAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃPOLM1700:29:0700:03:1303:17:2800:02:0502:46:1706:38:10
#18 1915Darek MazurkiewiczENERVIT TEAMSMOLECPOLM1800:31:3600:03:0903:19:5100:01:3702:42:2906:38:42
#19 2052Jacek StanisławskiDOOKOLASWIATA.ORGPOZNAŃPOLM1900:39:1200:03:4203:26:1600:01:0402:29:4306:39:57
#20 2164Marcin MaćkowiakGT RATWROCŁAWPOLM2000:39:5600:04:2103:19:2700:01:2402:35:0406:40:12
#21 2247Daniel Glajc0CIESZYNPOLM2100:29:2200:04:4303:28:4000:01:2702:36:5306:41:05
#22 2343Mateusz DudekKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKPOLM2200:26:5700:04:0503:22:2900:02:1702:45:3106:41:19
#23 2444Jarosław WnękKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKPOLM2300:27:4400:04:2803:21:3000:02:0602:45:3106:41:19
#24 2565Marcin BuchlaGT RATWROCŁAWPOLM2400:35:3200:03:2003:28:5400:01:2002:33:5706:43:03
#25 2619Paweł Spiczak-BrzezińskiTWOJESCHODY.PLPRZECHLEWOPOLM2500:35:5100:04:0003:22:0900:02:2202:43:3606:47:58
#26 2756Tomasz Krajewski0POZNAŃPOLM2600:32:3200:03:1703:27:0800:01:4202:46:0406:50:43
#27 2831Andrzej Nowosielski00POLM2700:37:4600:03:1203:15:5000:01:0202:54:5406:52:44
#28 2972Artur SzafraniecLABOSPORT / AT TEAMWARSZAWAPOLM2800:33:4400:03:2703:29:3800:01:3202:45:2506:53:46
#29 3028Bartłomiej WęglewskiGÓRSKI TRIATHLON MIŁKÓWMIŁKÓWPOLM2900:40:2800:06:3703:27:3600:03:4902:36:0606:54:36
#30 3184Przemysław MuratowENERVIT TEAMJELENIA GÓRAPOLM3000:48:2800:06:0303:20:3700:02:0502:41:2506:58:38
#31 3221Sebastian Bilecki0KARPACZPOLM3100:32:3200:04:4703:28:0500:02:4402:51:3806:59:46
#32 338Michał Dukaczewski0GDYNIAPOLM3200:36:1000:03:1703:22:5600:05:0502:56:4207:04:10
#33 3453Michał KaraśNIEZRZESZONYOLEŚNICAPOLM3300:35:0300:04:3403:37:0200:01:5402:39:5706:58:30
#34 3524Paweł Rabski0ZGORZELECPOLM3400:31:3900:03:3803:34:2400:02:0602:47:1306:59:00
#35 3675Paweł KotasGT RAT/KOTASPORTRYBNIKPOLM3500:28:5900:02:4103:58:0800:01:3902:28:3307:00:00
#36 3782Marcin LipskiTRI4FUN TRIATHLON TEAM PIAEECZNOSIERZCHÓWPOLM3600:31:2200:02:4503:25:3300:02:0102:59:1907:01:00
#37 3810Jerzy Chrześcijański0WARSZAWAPOLM3700:36:3800:03:5503:20:5100:02:3202:58:0407:02:00
#38 3926Robert NiedzielskiACAR TEAM/VEGE RUNNERSKRAKÓWPOLM3800:41:3400:05:1703:35:2700:01:1802:38:3907:02:15
#39 4035Pawel Luberadzki0WARSZAWAPOLM3900:32:5100:03:3603:38:5400:01:3302:45:3607:02:30
#40 4142Jacek Bujacz0WROCŁAWPOLM4000:40:0300:05:5003:46:4500:02:3302:27:4907:03:00
#41 4239Wojtek SuchowieckiTRI NEGU/OLSZTYŃSKIE U STAWKI BIEGOWEOLSZTYNPOLM4100:38:1700:04:4703:42:3500:04:4402:33:3707:04:00
#42 4346Robert KurnytaCOMPLEXSPORTSGDYNIAPOLM4200:36:0400:02:4803:43:2100:02:0002:41:4707:06:00
#43 4451Wojciech MąkaTRIWAWAGRANICAPOLM4300:35:0600:03:2903:37:5000:02:1702:51:1807:10:00
#44 4579Grzegorz BieleckiKOLARSKI.EU TEAMWARSZAWAPOLM4400:39:2200:04:4903:34:1700:03:0502:48:2707:10:00
#45 4629Grzegorz ZeglerGVTWROCŁAWPOLM4500:36:2500:05:0503:38:3000:01:5302:48:0707:10:00
#46 4755Krzysztof KoniecznyTRI4FUNJÓZEFOSŁAWPOLM4600:32:2100:04:0203:32:0100:02:4203:04:5407:16:00
#47 4848Daniel JurczakMIŃSKA GRUPA ROWEROWAMIŃSK MAZOWIECKIPOLM4700:37:1200:04:5303:44:1400:02:3602:53:0507:22:00
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4933Małgorzata MajewskaKLUB BIEGOWY ARTURÓWEK ŁÓDŹPRZEMYŚLPOLK200:42:4000:07:4103:40:4300:01:5602:51:0007:24:00
#49 5014Krzysztof Józefowicz00POLM4800:39:4000:04:5903:45:3100:03:2902:50:2107:24:00
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5118Alicja OlejniczakNO1 FITNESS KILCULLENNOWA SOLPOLK200:35:5100:03:4503:46:4500:02:4402:54:5507:24:00
#51 5258Mariusz LeśONLYFIGHTINGŚWIERKIPOLM4900:38:2300:04:0603:43:3500:05:2402:53:3207:25:00
#52 5338Gabriele ImmendorffTRIATHLON POTSDAM E. V.POTSDAMGERK400:35:3600:05:4604:03:3400:02:5702:39:0707:27:00
#53 5437Kai-Dieter RudolfTRIATHLON POTSDAM E. V.POTSDAMGERM5000:40:0100:06:0903:49:0700:03:5002:48:5307:28:00
#54 5577Rafał DajczerAT TEAMWARSZAWAPOLM5100:37:1800:05:1603:49:4600:02:4702:54:4307:29:50
#55 5659Przemysław KaczorowskiTRICARBON.PLSZCZECINPOLM5200:38:5300:05:2603:47:3600:04:0902:53:5607:30:00
#56 5712Agata Rybus0LIPSKOPOLK500:37:4100:04:3404:01:0700:01:2902:49:5507:34:46
#57 5867Tomasz NadrowskiWIĘCEJ FUNKU! / BIEGIEMNAPOMOC.PLWARSZAWAPOLM5300:33:5200:07:2803:43:5600:07:5703:01:4707:35:00
#58 5980Przemysław GołdonKOLARSKI.EU TEAMWARSZAWAPOLM5400:40:4900:05:4403:59:0600:06:2002:43:4707:35:46
#59 6068Michał SzerlingTRIFIT.PLJÓZEFOSŁAWPOLM5500:32:1900:05:5703:55:2300:03:5702:58:4107:36:17
#60 6125Przemysław KozłowskiGARNEK MOCY TRI-IRONICAPOZNAŃPOLM5600:35:4600:05:4103:54:4300:04:3203:00:3707:41:19
#61 6270Justyna CzeladzkaOLIMPIUS.PLWROCLAWPOLK600:39:5000:03:5504:08:5900:01:4602:47:3707:42:07
#62 6361Krzysztof Kulanty0KRZYWOPŁOTYPOLM5700:34:0000:04:1003:54:2800:04:5003:04:3907:42:07
#63 6457Grzegorz KarwackiGLOBUSWAŁBRZYCHPOLM5800:36:4400:03:4204:10:1600:02:4002:49:5807:43:20
#64 6550Marcin AdamekIRON TRIATHLON PLESZEWPLESZEWPOLM5900:35:0900:03:3803:52:5700:03:0703:08:4007:43:31
#65 6623Maciej MacewiczTRI4FUN TRIATHLON TEAM PIAEECZNOPIASECZNOPOLM6000:39:0300:04:1003:29:2600:06:0203:29:1707:47:58
#66 6763Sebastian StępniewskiWIĘCEJ FUNKU!NADARZYNPOLM6100:38:1000:07:1204:01:1000:07:3503:01:5307:56:00
#67 6811Michał Spiczak-BrzezińskiSENSECLUBPOZNAŃPOLM6200:42:0200:05:1503:57:2400:02:2803:21:1108:08:20
#68 6927Rafał GalińskiJURAJSKI KLUB NORDIC WALKINGPARKOSZOWICEPOLM6300:41:0600:05:5504:26:4300:01:5602:55:2008:11:00
#69 7066Przemek Serwatyński0WOŁÓWPOLM6400:37:4900:04:5804:15:4100:06:3903:07:2308:12:30
#70 719Tomasz WnukNEVER EVER GRUBASWARSZAWAPOLM6500:41:1700:06:2104:13:1800:05:5303:17:1308:24:02
#71 7283Krzysztof Kicak0STRZELINPOLM6600:47:5200:05:2904:12:4300:04:2003:14:2508:24:49
#72 732Krzysztof Pływaczyk00POLM6700:33:1000:02:2102:53:30
#73 7454Adam Jaśkiewicz0PIŁAPOLM6800:46:4400:05:0705:27:41
#74 7574Adam KrólSPARTANIE DZIECIOMOPOLEPOLM6900:37:01

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności