Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg nad Jeziorem Rożnowskim i II Marsz NW

Wyniki - 10 lipca 2016, Gródek nad Dunajcem

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1431Grzegorz OpiałM1985PLWIŚNIOWA00:35:5600:35:56
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !252Grzegorz CzyżM1967PLAUTOMATYKA TARNÓW - GRUPA AZOTYBOGUMIŁOWICE00:36:4800:36:47
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3368Kamil WojnickiM1992PLRUNSPIRATIONSUFCZYN00:37:1400:37:13
#4 4399Michał GórkiewiczM1993PLKŁOS OLKUSZOSIEK00:38:2800:38:28
#5 5189Robert MakowiecM1975PLLKS BURZYNTUCHÓW00:38:3500:38:35
#6 6196Łukasz MarmolM1995PLKS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZNOWY SĄCZ00:38:5000:38:48
#7 7352Eduardo VallejoM1985PLATOS RUNNING TEAMKRAKÓW00:38:5900:38:57
#8 8328Mariusz SzkaradekM1992PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ00:39:0700:39:05
#9 9291Michał SedlakM1976PLLUBIETOBBIEGANIE.PLGIERASZOWICE00:39:3000:39:29
#10 10190Jarosław MakowiecM1987PLLKS BURZYNTUCHÓW00:39:3600:39:35
#11 11400Kamil SkibaM1980PLPTG SOKÓŁ - ŚWIAT PRACY TARNÓWTARNÓW00:39:3900:39:38
#12 12307Mirosław SrokaM1978PLTEAM PIERZYNKAWĘGRZCE WIELKIE00:39:4000:39:40
#13 13234Bartłomiej OlbrychM1987PLNASTOPY.PL RUNNING TEAMBINAROWA00:39:5300:39:52
#14 147Sylwester AugustyńskiM1981PLLACHO TEAMKRAKÓW00:40:1200:40:07
#15 15114Krzysztof JaworskiM1980PLVISEGRAD MARATON RYTROSTARY SĄCZ00:40:3700:40:36
#16 16433Piotr PociechaM1988PLJELNA00:41:0400:41:03
#17 1789Grzegorz GiżaM1981PLRADOMYŚL WIELKI00:41:2800:41:26
#18 1840Robert ChanekM1988PLDOBCZYCE00:41:3400:41:34
#19 1991Piotr GłąbińskiM1985PL!!!ROŻNÓW00:41:4400:41:38
#20 20459Piotr PiątkowskiM1983PL00:41:4100:41:41
#21 2151Adam CzerneckiM1973PLTKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICE00:41:4700:41:44
#22 22194Dariusz MałkiewiczM1974PLPGB SPORTOWA PACZKAKATOWICE00:42:0000:41:54
#23 23161Regina KulkaK1989PLROPA00:41:5900:41:58
#24 24219Piotr MoździerzM1988PLTUCHÓW00:42:1200:42:12
#25 25132Dariusz KellerM1989PLNIGHT RUNNERSKRAKÓW00:42:1400:42:12
#26 26280Krzysztof RusinM1979PLOGIEŃ Z DUPYSZARÓW00:42:2500:42:21
#27 2779Sebastian FlorekM1984PLNORAFSPORTGABOŃ00:42:3300:42:28
#28 28337Damian ŚlęczkaM1980PLDIT PRORZESZÓW00:42:3400:42:33
#29 29220Patryk MyjakM1998PLNOWY TARG00:42:4200:42:35
#30 30238Bogusław OpryszekM1968PLITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:42:3900:42:37
#31 31163Tomasz KupiecM1982PLROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCE00:42:4400:42:41
#32 32387Tomasz ZiomekM1987PLRUNSHOP TEAM TARNÓWTARNÓW00:42:4400:42:42
#33 33345Stanisław TomasikM1988PLBRYGADA BESKIDÓWSZYMBARK00:43:1700:42:44
#34 34439Arkadiusz BuźniakM1987PLNOWY SĄCZ00:42:4600:42:44
#35 3585Janusz GawronM1992PLBRYGADA BESKIDÓWLIMANOWA00:42:5400:42:53
#36 36154Marcin Qurt KrygierM1977PLNIGHT RUNNERSGDYNIA00:42:5800:42:57
#37 37444Bogdan GawronM1988PLBRYGADA BESKIDÓWLIMANOWA00:43:1300:43:12
#38 38365Paweł WłochM1975PLLACHO TEAMKRAKÓW00:43:2400:43:18
#39 3959Dariusz DoniecM1972PLMICHAŁOWICE00:43:4500:43:34
#40 40152Jerzy KrólM1966PLTENNECO SILESIALESZCZYNY00:43:4100:43:38
#41 41178Grzegorz LizakM1997PLJODŁOWNIK00:43:5800:43:49
#42 4229Natalia Brożek-WoźniczkaK1985PLKRAKÓW00:43:5200:43:50
#43 43413Karol LisowskiM1995PLNAWOJOWA00:43:5700:43:51
#44 44454Mirosław RajskiM1980PLWIERZCHOSŁAWICE00:44:0000:43:59
#45 45441Witold KociołekM1975PLRUNONLINE.PLKRAKÓW00:44:0200:44:00
#46 46418Katarzyna KmiećK1988PLPERŁA00:44:0400:44:00
#47 47277Stanisław RadzikM1959PLTKKF UKLEJNA MYŚLENICEŁYCZANKA00:44:0400:44:00
#48 4833Sebastian BrzękM1975PLMUSZYNA00:44:0500:44:02
#49 49253Marcin PiecuchM1983PLLACHO TEAMKRAKÓW00:44:0900:44:03
#50 50134Karolina KiszkaK1992PLBRATKOWICE00:44:0700:44:05
#51 51317Kamil SurusM1990PLHUSARIA RACE TEAMTARNÓW00:44:1200:44:09
#52 52109Mariusz JanikM1972PLLACHO TEAMKRAKÓW00:44:1900:44:14
#53 5363Adam DudekM1974PLSZWADRON WILKÓW ALFANAGOSZYN00:44:3000:44:15
#54 54118Łukasz JuszczykM1985PLNIEPOŁOMICE BIEGAJĄ !WĘGRZCE WIELKIE00:44:2200:44:15
#55 55256Paweł PiwowarczykM1983PLROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCE00:44:3900:44:16
#56 56411Piotr TokarczykM1997PLPRZYSIETNICA00:44:4500:44:27
#57 57374Daniel WronaM1982PLKRAKÓW00:44:4500:44:29
#58 58385Rafał ZielińskiM1966PLESKADRA KRAKÓWKRAKÓW00:44:3300:44:29
#59 59240Piotr PałacM1980PLESKADRA KRAKÓWSKAWINA00:44:3400:44:30
#60 60106Dawid JajeśnicaM1990PLSEVERINWINNOWY TARG00:44:4200:44:33
#61 6194Krzysztof GostyńskiM1974PLGOSTYŃSCY TEAMKRAKÓW00:44:4600:44:36
#62 62259Jerzy PodgórskiM1971PLLACHO TEAMBRZESKO00:44:4300:44:39
#63 63331Dawid SzotM1987PLBRZESKO00:45:3000:44:58
#64 6495Tomasz GórkaM1978PLTRZEMEŚNIA00:45:0800:45:00
#65 6519Michał BergańskiM1985PLBRYGADA BESKIDÓWGRYBÓW00:45:3500:45:01
#66 66265Dariusz PotaśM1965PLESKADRA KRAKÓWKRAKÓW00:45:2000:45:10
#67 67211Rafał MisztalM1971PLCHRZANÓW00:45:1700:45:11
#68 6890Tomasz GleisnerM1976PLTARNÓWTARNÓW00:45:2300:45:17
#69 69446Marek SikońM1978PLPFEIFER.PLWIELKA WIEŚ00:45:2700:45:26
#70 70262Grzegorz PolańskiM1979PLEKIPA Z TARNOWAPLEŚNA00:45:5100:45:28
#71 71344Marek TomasiakM1967PLVISEGRAD MARATON RYTROBARCICE00:45:4200:45:31
#72 72332Zbigniew SzpilaM1976PLNOWY SĄCZ00:45:3700:45:34
#73 73324Artur SzczurekM1987PLKRAKÓW00:45:5500:45:40
#74 74420Joanna OlchawaK1975PLKRAKÓW00:45:4500:45:43
#75 75158Jarosław KućM1966PLLACHO TEAMKRAKÓW00:45:5300:45:43
#76 76203Michał MichalcewiczM2000PLKRAKÓW00:45:5700:45:53
#77 77184Łukasz MachM1980PLCHRZANÓW00:46:1500:45:55
#78 78224Łukasz NiepsujM1981PLNIEPOŁOMICE BIEGAJĄ !NIEPOŁOMICE00:46:0000:46:00
#79 79285Przemysław RymarczykM1978PLESKADRA KRAKÓWKRAKÓW00:46:1200:46:02
#80 80186Łukasz MachlowskiM1986PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:46:0500:46:04
#81 81185Maciej MachajM1990PLNOWY SĄCZ00:46:4600:46:07
#82 8227Krystian BożykM-PL00:46:4200:46:15
#83 8336Bartłomiej RosaM1988PLMYŚLENICE00:46:2400:46:19
#84 8425Dawid BoguszM1997PLTARNÓW00:46:4300:46:23
#85 8578Daniel FlądroM1978PLWOKOWICE00:46:3800:46:27
#86 8634Adam BuczyńskiM2016PLNOKIAKRAKÓW00:46:3300:46:30
#87 87261Jarosław PolakM1991PLWĘGRZCE00:46:5500:46:35
#88 88236Grzegorz OlesiakM1975PLESKADRA KRAKÓWKRAKÓW00:47:0400:46:54
#89 89301Maciej SkrabaM1997PLUKS FENIXKRZYŻÓWKA00:47:3300:46:55
#90 90377Grzegorz WysowskiM1972PLPKS JAWORZE PTASZKOWAPTASZKOWA00:47:0200:46:57
#91 91435Mateusz BaranM1989PLBRYGADA BESKIDÓWSZYMBARK00:47:3300:47:00
#92 92432Marek PabisM1978PLKOBYLANKA00:47:1900:47:00
#93 93282Piotr RybaM1981PLKLUB BIEGACZA MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:47:0100:47:01
#94 94100Łukasz GurdakM1983PLMTU AERO ENGINES POLSKANOWA DĘBA00:47:2700:47:05
#95 95207Konrad MikołajczykM1991PLCOPKA TEAM HALNY NOWY SĄCZSTARY SĄCZ00:47:1500:47:08
#96 9664Łukasz DudzikM1984PLBRAKKAMIENICA00:47:2400:47:16
#97 9728Wojciech BrodaM1969PLKRAKÓW00:47:2300:47:17
#98 98349Karol TrojanM1984PLOSP GRS NOWY SĄCZNOWY SĄCZ00:47:4900:47:17
#99 99164Robert KupiszM1973PLRADŁÓW00:47:2000:47:17
#100 100339Antoni TarzaM1955PLRUNSHOP TEAMZGŁOBICE00:47:2200:47:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności