Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XII Bieg Pod Tysiącletnimi Dębami

Wyniki - 16 lipca 2016, Kazimierz Biskupi

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1308Krzysztof KrygierMagellan SA / Rysio TeamŁódź1991M11-01:20:49
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2227Adrian Graczykbiegi.wlkpCzarnków1988M22-01:21:42
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3267Krzysztof NowosielskiMKS RUN TEAM DąbieDąbie1976M33-01:22:17
#4 4290Jerzy UrbanczykKB MARATON TUREKTurek1964M44-01:22:54
#5 5252Artur LorencŚlesin1984M55-01:23:05
#6 6274Wojciech PiszczatowskiORANGE POLSKAWarszawa1971M66-01:23:51
#7 7292Jakub WawrzyniakWybiegać Marzenia TeamPoznań1985M77-01:24:55
#8 8217Patryk DomańskiBiegi.wlkp / Runnersclub.plPoznań1991M88-01:26:52
#9 9289Krzysztof TomaszewskiKB MARATON TUREKTurek1967M99-01:27:32
#10 10299Robert ZakrzewskiMORSYKamienica1973M1010-01:28:32
#11 11311Jacek PaczkowskiSport i Rekreacja MogilnoStrzelno1966M1111-01:29:05
#12 12218Marcin DomskiDRUŻYNA SZPIKUPoznań1977M1212-01:29:10
#13 13232Artur JóźwiakWTUREK1974M1313-01:30:30
#14 14263Adrian MoralewskiStreet Workout KoninKonin1998M1414-01:31:41
#15 15276Michał PurczyńskiWicher SiekierkiSiekierki Wielkie1980M1515-01:32:00
#16 16226Emil GościniakWicher SiekierkiKonin1990M1616-01:32:17
#17 17268Owen O SullivanKonin1971M1717-01:32:44
#18 18261Mirosław MarszałkowskiCentrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań/Pasjonaci SłupcaSłupca1978M1818-01:33:27
#19 19219Michał Dryjańskibiegacze-kleczewKazimierz Biskupi1985M1919-01:33:28
#20 20244Jakub KraśniewskiVege RunnersPoznań1978M2020-01:35:07
#21 21296Jakub WiśniewskiKonin1993M2121-01:36:10
#22 22259Daniel MarekCybina TeamSwarzędz1974M2222-01:36:19
#23 23306Przemysław GrejKonin1998M2323-01:36:48
#24 24242Piotr KorzekwaDrużyna Powiatu KaliskiegoKalisz1975M2424-01:36:50
#25 25225Szymon GorzkowskiPosada1991M2525-01:37:23
#26 26284Tomasz SzubertKB MARATON TUREKTurek1979M2626-01:38:16
#27 27205Jacek BaranKB WartkoGolina1967M2727-01:38:20
#28 28247Piotr KuczyńskiNKB Chyży Nowy TomyślPoznań1956M2828-01:38:53
#29 29256Przemysław MajdaBaszta WyszynaBeznazwa1978M2929-01:38:59
#30 30307Zbigniew JamrozikKoło1977M3030-01:40:16
#31 31264Grzegorz MójtaMalinowa Mamba TeamKOŁO1980M3131-01:40:17
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !32269Aneta Okuńska-WejdmanEVErRANŁÓDŹ1976K1-101:40:31
#33 33309Marcin ŻurawikSaint Gobain SquadKoło1980M3232-01:40:31
#34 34294Krzysztof WiatrowskiKazimieerz Biskupi1969M3333-01:41:27
#35 35211Sławomir BudnyKramsk1972M3434-01:41:33
#36 36212Robert BugajKonin1982M3535-01:43:17
#37 37277Rajmund RatajczakPoznań1962M3636-01:43:33
#38 38208Waldemar BlimKazimierz Biskupi1977M3737-01:43:48
#39 39215Włodzimierz ChajdasKB Geotermia UniejówUniejów1965M3838-01:43:53
#40 40222Marek Dymowskislow life & businessNowe Skalmierzyce1971M3939-01:44:04
#41 41270Mariusz OlejniczakCarBlackKonin1977M4040-01:46:03
#42 42305Jerzy KalickiWitkowo1951M4141-01:46:28
#43 43297Paweł WojciechowskiSWARZĘDZ1977M4242-01:47:10
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !44241Izabela Koralewskakobietkibiegaja.plGrzegorzew1997K2-201:47:44
#45 45262Paweł MłodzieniakBaszta WyszynaBeznazwa1964M4343-01:47:55
#46 46204Artur BalcerzakKancelaria Sportowa StaszewscyKowalewek1980M4444-01:48:02
#47 47258Jacek MarciniakUKS Strzelec KoninKonin1979M4545-01:48:38
#48 48237Arkadiusz KędzierskiTRZEMESZNO1977M4646-01:48:39
#49 49295Marcin Wiczuk-WiczewskiORANGE POLSKAPOZNAŃ1976M4747-01:48:47
#50 50229Robert JarząbekStrzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁStrzałkowo1973M4848-01:49:51
#51 51210Janusz BojakowskiWieluńWIELUŃ1962M4949-01:49:53
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52302Maria GutowskaKazimierz Biskupi1970K3-301:50:00
#53 53310Tomasz MiaraWrześnia1972M5050-01:50:38
#54 54304Tomasz GacaBiegam Bo Lubię StrzałkowoStrzałkowo1971M5151-01:50:38
#55 55228Zuzanna Hajdrychbiegacze-kleczewKLECZEW1966K4-401:50:54
#56 56248Adrian Kulczycki-0Warszawa1978M5252-01:50:58
#57 57301Bartłomiej MordalskiKonin1986M5353-01:51:31
#58 58231Przemysław JesiołowskiŻychlin1984M5454-01:51:39
#59 59246Malwina KuberkaALTOM GNIEZNOCzerwonak1991K5-501:52:16
#60 60245Arkadiusz KruszonaALTOM GNIEZNOCzerwonak1985M5555-01:52:17
#61 61293Dariusz WejdmanEVErRANŁÓDŹ1973M5656-01:52:31
#62 62201Mirosław AntkowiakKB Aktywni KoninGolina1962M5757-01:52:34
#63 63202Bartosz BabiakKonin1986M5858-01:52:39
#64 64254Waldemar MachelskiANDRE TEAMKOŁO1973M5959-01:52:48
#65 65273Edmund PilarskiAktywni KoninKonin1951M6060-01:52:57
#66 66278Ryszard RoszakKB WartkoGolina1957M6161-01:54:49
#67 67281Piotr SobczakOSP GolinaGolina1998M6262-01:54:54
#68 68238Stanisław KluzaTurek1957M6363-01:54:56
#69 69286Marek SzymańskiKB WartkoGolina1977M6464-01:55:01
#70 70236Magdalena KaźmierczakKalisz1978K6-601:55:12
#71 71279Janusz RożekKB WartkoPrzyjma1953M6565-01:55:12
#72 72285Dariusz SzymańskiOSIR KLECZEWKLECZEW1967M6666-01:55:45
#73 73255Tomasz MajcherWiocha BiegaŚrem1974M6767-01:55:50
#74 74287Piotr SzymańskiOSIR KLECZEWKleczew1976M6868-01:57:37
#75 75200Tomasz AndrzejczakKB Aktywni KoninKonin1973M6969-01:57:41
#76 76203Tomasz BagrowskiLądek1990M7070-01:58:49
#77 77266Piotr NowaczykKoninKazimierz Biskupi1957M7171-01:59:29
#78 78298Zygmunt WojciechowskiOff-Trail KoninGolina1953M7272-01:59:42
#79 79275Marek PuchalskiKleczew1970M7373-02:00:00
#80 80280Mirosław SipŚlesin1964M7474-02:00:07
#81 81214Katarzyna ChajdasKB Geotermia UniejówUniejów1985K7-702:03:40
#82 82272Mariusz PigulskiKMP KONINKonin1974M7575-02:03:43
#83 83207Zbigniew BlachowskiKarnkowo1962M7676-02:03:46
#84 84221Jacek DydymskiWiocha BiegaPsarskie1974M7777-02:03:59
#85 85260Izabela MarkowskaINOWROCŁAW1978K8-802:04:16
#86 86300Zbigniew ZłotyKonin1965M7878-02:06:16
#87 87223Marian DzialakKB Aktywni KoninKonin1948M7979-02:06:27
#88 88312Patrycja CierzakWarszawa1991K9-902:08:00
#89 89239Dariusz KłodaBiegające CzapuryCzapury1975M8080-02:13:21
#90 90283Artur SzczurekPoznań1973M8181-02:19:39
#91 91303Rafał ManuszkiewiczKrav maga 5-rytmŚlesin1981M8282-02:19:42
#92 92243Katarzyna Krajewska-KłodaBiegające CzapuryCzapury1974K10-1002:30:00
#93 93209Waldemar BogdańskiKoninKonin1954M8383-02:30:04
#94 94213Ewa CalNowe ŻycieStare Miasto1966K11-1102:33:30
#95 95234Mirosław KaraśkiewiczKONSTYTUCJA TKTulce1965M8484-02:44:05
#96 96250Krzysztof LipińskiKB MANIAC POZNAŃKoziegłowy1962M8585-02:44:07
#97 97230Izabela Jedynakfizjoterapeutasportowy.pl/KB ManiacTulce1976K12-1202:44:07
#98 98470Krystian TarajkowskiTarajkowski TeamPoznań1975M8686-02:44:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności