Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Zamoyskiego

Wyniki - 17 lipca 2016, Kórnik

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 101440Rafał NiedbałaPoznańSCIM1980M303994-00:22:019400:45:2500:45:17
#2 102235Przemysław TwardowskiKoziegłowy1977M304095-00:22:4912200:45:2700:45:16
#3 103436Bartosz GawareckiKostrzyn1983M304196-00:22:2610100:45:2800:45:21
#4 104373Paweł OrpelGolinaRozpędzeni Wiatrem1966M50897-00:22:3410800:45:2900:45:22
#5 105289Michał PajchrowskiZaniemyśl1985M304298-00:21:518600:45:3300:45:18
#6 106448Andrzej KandulskiBORÓWIECMalta Poznań1953M60+799-00:22:3410900:45:4100:45:35
#7 107438Patrycja PetroczkoBnin1980K304-800:22:2710200:45:5500:45:31
#8 108431Dawid KrauseLesznoLeszczyńscy Patrioci1976M4015100-00:22:4511600:45:5600:45:49
#9 109125Marcin MacioszekPoznań1982M3043101-00:22:039500:46:0100:45:53
#10 11082Piotr ŻuberekPoznańKB Maniac Poznań1971M4016102-00:22:5812900:46:0500:45:56
#11 111316Piotr NawrotPoznańgRUNwald Team Poznań1976M4017103-00:22:3210500:46:0800:46:00
#12 112466Tomasz MikołajczykPoznań1979M3044104-00:22:4411500:46:1000:45:27
#13 113346Artur KozłowskiSwarzedz1981M3045105-00:22:5612700:46:1000:45:58
#14 114259Andrzej KrzemińskiŚroda Wielkopolska1977M3046106-00:22:3711000:46:1300:45:39
#15 115428Konrad Kowalskipoznan1960M509107-00:23:2614700:46:1300:46:03
#16 116455Stefan RóżanekLeszno1961M5010108-00:22:4811900:46:1600:46:10
#17 117435Piotr ChmielnikKórnik8tk1982M3047109-00:22:3110400:46:1700:46:09
#18 11837Tomasz StrzodaJaraczewoJARACZEWO BIEGA1971M4018110-00:22:4311400:46:1800:45:53
#19 119330Bartosz DomagałaLesznoLeszczyńscy Patrioci1991M2029111-00:22:4511700:46:2000:46:16
#20 12035Maciej StachowiakPoznańPakieciarze Team1977M3048112-00:22:5612800:46:2300:46:09
#21 121184Tomek KaszyńskiLuboń1978M3049113-00:23:0613100:46:2700:46:18
#22 122280Sylwester ZarembaKomornikiendoholics1981M3050114-00:22:3310600:46:3200:46:27
#23 123364Mirosław KopaczPoznan1955M60+8115-00:23:1314000:46:3500:46:18
#24 124426Honorata DudekŚroda WlkpPolonia Środa1980K305-900:23:0613200:46:4100:46:34
#25 125115Jarosław SowińskiTulceTERAZ TULCE MY BIEGAMY1963M5011116-00:23:0313000:46:4100:46:41
#26 126449Piotr Auguścikkornik1972M4019117-00:22:2910300:46:4200:46:18
#27 12761Wiesław ChojniakPoznańCybina Team1973M4020118-00:23:5717100:46:4400:46:38
#28 128122Sebastian CiesielskiPoznańKibole w biegu1979M3051119-00:22:5412500:46:4500:46:30
#29 129381Wojciech MarcinkowskiGranowoDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo1992M2030120-00:23:1213800:46:4800:46:43
#30 13069Piotr KosińskiKórnikDendrorunners1968M4021121-00:22:4812000:46:4900:46:36
#31 131450Anna DziekanMarzeninrunfollowme. pl1977K306-1000:23:1113600:46:5200:46:47
#32 132389Krzysztof SkrzypczakGniezno1976M4022122-00:23:5817300:46:5600:46:35
#33 133388Mikołaj KozubińskiGniezno1994M2031123-00:23:5817400:46:5600:46:35
#34 134451Bartosz MachońskiDąbrowaHitCena.pl Zabawki1974M4023124-00:23:2614800:46:5900:46:45
#35 135408Adam MendralaPoznańDrużyna Szpiku1973M4024125-00:22:3911200:47:0200:46:58
#36 136180Paweł SmoczyńskiKórnik1962M5012126-00:23:2714900:47:0800:46:47
#37 137213Michał RosińskiRogoźnoMonar Rożnowice 341991M2032127-00:24:2418900:47:0900:47:01
#38 138161Paweł GawronPOSADAPOSADA1961M5013128-00:22:5012300:47:1100:47:05
#39 139392Jacek KycPoznańPPPS1991M2033129-00:23:0813300:47:1300:47:00
#40 140294Patryk CieślakŚremTeam PIF1993M2034130-00:22:4011300:47:1800:47:01
#41 14172Jakub SzaryŚroda Wielkopolska1982M3052131-00:22:5212400:47:2000:46:52
#42 142273Sebastian CieślakŚremTeam PIF1988M2035132-00:22:5412600:47:2100:47:17
#43 143387Krzysztof TylińskiPoznań1973M4025133-00:23:0813400:47:2200:47:16
#44 144260Marek PfajferLegbądSpójnia Białe Błota1984M3053134-00:23:5416700:47:2400:46:58
#45 145262Rafał JakubowskiGostyń1978M3054135-00:23:5116500:47:3000:47:05
#46 146399Piotr DzieciątkowskiPoznańmeritumobuwie.pl1967M4026136-00:23:1914300:47:3100:47:20
#47 147249Krzysztof KotzMościenica1980M3055137-00:23:3115100:47:3300:47:21
#48 148159Agnieszka GłowackaGrodzisk Wlkp1993K204-1100:23:3415600:47:3300:47:26
#49 149275Darek Zieliński - WronkaSwarzędz1970M4027138-00:23:1113700:47:3500:47:31
#50 150100Magdalena PalmowskaPoznań1989K205-1200:23:2715000:47:3600:47:32
#51 151110Dariusz PaluszakCzempiń1 RWT SP1975M4028139-00:23:0813500:47:3700:47:26
#52 152251Iza DąbrowskaPoznańMUD GOATS1977K307-1300:23:3215200:47:3800:47:31
#53 153434Robert OsmólskiKórnik1968M4029140-00:23:1213900:47:5200:47:49
#54 15444Katarzyna SammlerPoznańDrużyna Szpiku1982K308-1400:23:4916100:47:5400:47:29
#55 155126Monika PokładeckaWrześnia1978K309-1500:23:5416800:47:5800:47:54
#56 15647Leszek SteinitzKórnik1979M3056141-00:23:1614200:47:5800:47:45
#57 157453Michał SerwaGrodzisk Wlkp1989M2036142-00:24:0217900:48:0000:47:52
#58 15876Artur KasperskiPoznańGoggle PAE Team/ Polonia Środa1979M3057143-00:23:1314100:48:0300:47:57
#59 159199Tomasz JankowskiKsiąż WielkopolskiWIR Książ Wielkopolski1985M3058144-00:23:2014400:48:0500:47:56
#60 160404Marta DzieciątkowskaPoznańmeritumobuwie.pl1998K206-1600:23:5316600:48:0600:47:55
#61 161164Mateusz KrzyżagórskiPoznań1992M2037145-00:23:3315500:48:1200:47:52
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !162206Danuta SpychałaPoznańKB UE POZNAŃ1953K60+1-1700:23:3915700:48:1400:48:09
#63 163415Marcin MalinowskiKomornikiKomorniki1978M3059146-00:24:2318700:48:1600:48:00
#64 164360Mateusz CzarnasiakJarocin1986M3060147-00:23:5617000:48:1600:48:05
#65 165105Hubert NowickiKleszczewo1974M4030148-00:22:4511800:48:2000:48:12
#66 16649Monika Hauser-GiersNowy Lubosz1980K3010-1800:23:5416900:48:2000:48:00
#67 16795Przemysław GrzywaczykSuchy Lasparkrun Poznań1992M2038149-00:23:3215300:48:2300:48:17
#68 168349Dariusz SkwaryłoKórnikStoczniowiec Poznań1982M3061150-00:23:4515800:48:2800:47:59
#69 169391Daniel PiętkaSZCZYTNIKIZGRUPKA TEAM / SCIM1977M3062151-00:24:5621000:48:3100:48:22
#70 170144Bartosz BiałkowskiŚroda WielkopolskaKB Aktywni Środa Wielkopolska1986M3063152-00:24:0117700:48:3200:48:08
#71 171258Adrian Dariusz BadzińskiBuk1989M2039153-00:23:2414500:48:3700:48:10
#72 172160Jakub GinterŚrem1987M2040154-00:23:3215400:48:4100:48:28
#73 173264Krzysztof RobaszyńskiElżbietków1985M3064155-00:23:5016300:48:4300:48:31
#74 174402Łukasz Adamskiśrem1983M3065156-00:23:5016400:48:4300:48:28
#75 175452Leon WawrzyniakPobiedziskaTKKF Płomień-Pobiedziska1955M60+9157-00:23:5717200:48:4500:48:34
#76 176237Leszek WojtyniakŚroda Wielkopolska1982M3066158-00:23:4716000:48:4600:48:38
#77 177219Iwona MajewskaRogoźnoMonar Rożnowice 341988K207-1900:23:4916200:48:5100:48:35
#78 17866Paweł DybizbańskiSkórzewo-01970M4031159-00:24:1018000:48:5700:48:24
#79 179304Arkadiusz GrabarekZaniemyślPolonia Środa1991M2041160-00:24:2419000:49:0000:48:18
#80 180278Marek RutkowskiSieraków1957M5014161-00:24:4420200:49:0300:48:35
#81 181467Janusz PrzybylskiKórnik1982M3067162-00:24:3419400:49:0600:49:00
#82 182430Waldemar PrzybylskiŚREMMAJKA TEAM1973M4032163-00:23:2414600:49:0700:48:58
#83 18351Arkadiusz StachowiakGostyń1980M3068164-00:24:0017500:49:1100:48:45
#84 18450Marcin NawrockiPoznańBiegam na piątkowie1986M3069165-00:24:1918300:49:1200:48:53
#85 185320Krzysztof ObarskiDominowo1982M3070166-00:23:4515900:49:1400:48:55
#86 186210Radosław RadożyckiSzczecin1975M4033167-00:24:2318800:49:1600:49:05
#87 18759Grzegorz WojtkowiakJarocinBiegacze Jarocin1969M4034168-00:24:2018400:49:1700:48:57
#88 188297Darek SkwarskiPoznańPoznań1982M3071169-00:24:4219900:49:1800:48:48
#89 189333Arkadiusz MąkaPoznańPolonia Bydgoszcz SLA1981M3072170-00:24:1818200:49:3100:49:04
#90 190322Patryk WawrzyniakNochowoŚrem - Nochowo1988M2042171-00:25:1922300:49:3400:48:58
#91 191142Przemysław FechnerKościan1982M3073172-00:24:5020800:49:4100:49:28
#92 192250Krzysztof GrysPoznań1980M3074173-00:24:3719500:49:4200:49:30
#93 193303Krzysztof LudwiczakKościanKOŚCIAN TEAM1977M3075174-00:24:2218600:49:4300:49:34
#94 194254Łukasz ŁukaszewskiŚremKb Zadyszka Nochowo :)1978M3076175-00:24:1418100:49:4500:49:24
#95 195291Jacek GrabiaPoznań1971M4035176-00:24:4520400:49:4600:49:33
#96 19653Przemysław RogalskiSzczytniki31 Baza Lotnictwa Taktycznego1981M3077177-00:24:4420300:49:4800:49:39
#97 197312Marcin SkorlińskiKostrzyn Wlkp.Kostrzyn Wlkp.1971M4036178-00:24:0117800:49:5100:49:46
#98 19862Józef MikaPoznańBrylant Kórnik1960M5015179-00:25:0121500:49:5500:49:30
#99 199296Joanna BędźmierowskaPoznań1987K208-2000:24:5621100:49:5600:49:47
#100 200317Tomasz RatajczakPalędziepaleteam1980M3078180-00:24:0017600:50:1100:50:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności