Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Zamoyskiego

Wyniki - 17 lipca 2016, Kórnik

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 218263Adam IwańskiKostrzynWalka Kostrzyn1990M2044192-00:24:5821200:51:1000:50:45
#2 16187Adam KuźmaPoznańFAR-KUBA TEAM1985M30715-00:18:131100:38:0300:38:02
#3 135408Adam MendralaPoznańDrużyna Szpiku1973M4024125-00:22:3911200:47:0200:46:58
#4 93351Adam PiniarskiWięckowice1977M303587-00:21:458300:44:5800:44:36
#5 23427Adrian BłaszczykPoznańswarzędz1977M3086206-00:25:5025100:52:0300:51:32
#6 171258Adrian Dariusz BadzińskiBuk1989M2039153-00:23:2414500:48:3700:48:10
#7 290375Adrian SkrzypekMasłowoMASŁOWO BIEGA1978M30109248-00:26:1326300:55:0200:54:45
#8 293439Agata KostrzewskaGubin1984K3021-4400:27:0529500:55:1100:54:50
#9 380343Agnieszka AndrzejakGniezno1990K2020-8000:31:5438701:04:2901:04:02
#10 36942Agnieszka BachorzKościan1980K3040-7500:29:5936901:02:5401:02:33
#11 375107Agnieszka Czajkowska-ŚwiętekPoznańAgnes w biegu1979K3042-7700:30:2137501:03:1301:03:02
#12 392236Agnieszka DominiczakMechlinRUNNING FRIENDS1980K3048-9100:31:4438501:09:0701:08:31
#13 148159Agnieszka GłowackaGrodzisk Wlkp1993K204-1100:23:3415600:47:3300:47:26
#14 213410Agnieszka KaźmierskaGizałkiTuptacz Toporów1987K2010-2400:25:0822000:50:4500:50:39
#15 353319Agnieszka Niewczas-StefańskaMurowana Goślinakobietybiegaja.pl1971K4014-6600:28:2733300:59:3300:59:20
#16 263355Agnieszka OstrowskaPoznańDrużyna Szpiku1985K3017-3600:24:3719700:53:0500:52:57
#17 38528Agnieszka PawłowskaPoznańApteka Rosa1978K3045-8500:32:0938801:07:2701:06:56
#18 246203Aleksandra WitkowskaKamionkiALTO Kamionki1973K405-3000:25:5125200:52:3100:52:11
#19 389418Alicja PanekKożmin Wlkpsobie biegam1963K504-8900:32:2939101:08:2701:07:47
#20 307113Andrzej FunkaNowy TomyślNKB Chyży Nowy Tomyśl1960M5028261-00:27:5231800:56:2500:55:45
#21 106448Andrzej KandulskiBORÓWIECMalta Poznań1953M60+799-00:22:3410900:45:4100:45:35
#22 114259Andrzej KrzemińskiŚroda Wielkopolska1977M3046106-00:22:3711000:46:1300:45:39
#23 207186Andrzej KuźmaPoznańFAR-KUBA TEAM1961M5018185-00:25:0121700:50:3200:49:58
#24 355230Angelika SolarzKórnik1980K3037-6800:28:4333600:59:4200:59:02
#25 34758Anita WaszykZalasewoHERNIK TEAM1985K3032-6200:29:2035600:59:2300:59:00
#26 354229Anna BrękCzempiń1986K3036-6700:28:4133500:59:4200:59:01
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 77261Anna DworzyńskaKoziegłowy1988K203-500:21:357800:43:5700:43:43
#28 131450Anna DziekanMarzeninrunfollowme. pl1977K306-1000:23:1113600:46:5200:46:47
#29 297208Anna DziewulskaPoznań1980K3022-4500:26:2027200:55:3800:55:29
#30 24945Anna GołębiowskaCzołowoCzołowska Kuna1976K406-3200:25:5825600:52:3200:51:50
#31 396146Anna KiwertzPoznańMamy-Biegamy1979K3050-9400:32:3239201:10:4101:10:04
#32 229270Anna SzymańskaKostrzyn1977K3013-2800:25:2222700:51:4900:51:31
#33 252162Anna WiśniewskaPoznań1982K3015-3300:25:4124600:52:3800:52:25
#34 242422Arkadiusz CieślakŚremTeam PIF1987M2046214-00:24:5120900:52:2600:52:13
#35 179304Arkadiusz GrabarekZaniemyślPolonia Środa1991M2041160-00:24:2419000:49:0000:48:18
#36 4954Arkadiusz JaskulskiZaniemyślRunner`s Power1975M401147-00:20:545300:41:5500:41:51
#37 189333Arkadiusz MąkaPoznańPolonia Bydgoszcz SLA1981M3072170-00:24:1818200:49:3100:49:04
#38 357416Arkadiusz MuskoszPoznań1993M2057288-00:30:3637601:00:0600:59:29
#39 226232Arkadiusz SkikiewiczPoznańMiłosław Biega1983M3083199-00:25:4424800:51:4300:51:17
#40 18351Arkadiusz StachowiakGostyń1980M3068164-00:24:0017500:49:1100:48:45
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !89437Arleta LudwiczakgnieznoALTOM GNIEZNO1970K401-600:21:558900:44:3800:44:37
#42 9624Artur KapłonBłażejewoKacze Kupry1984M303789-00:22:119600:45:1100:45:09
#43 15876Artur KasperskiPoznańGoggle PAE Team/ Polonia Środa1979M3057143-00:23:1314100:48:0300:47:57
#44 113346Artur KozłowskiSwarzedz1981M3045105-00:22:5612700:46:1000:45:58
#45 92211Artur KubaczykPoznań1989M202886-00:22:2610000:44:5600:44:45
#46 38327Artur RakowiczMurowana Goślina1988M201337-00:20:233800:41:1600:41:09
#47 308274Artur WitczakGostyńamator1980M30116262-00:27:3430800:56:2500:55:49
#48 34834Barbara MąderekGądki1979K3033-6300:29:0735200:59:2400:58:49
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 388383Barbara SipPoznańCONNECTOR TEAM1960K503-8800:33:2039501:08:1401:07:59
#50 170144Bartosz BiałkowskiŚroda WielkopolskaKB Aktywni Środa Wielkopolska1986M3063152-00:24:0117700:48:3200:48:08
#51 1231Bartosz BieleńLuboń1980M30512-00:18:211200:37:3000:37:30
#52 119330Bartosz DomagałaLesznoLeszczyńscy Patrioci1991M2029111-00:22:4511700:46:2000:46:16
#53 103436Bartosz GawareckiKostrzyn1983M304196-00:22:2610100:45:2800:45:21
#54 266224Bartosz JungGniezno1982M3098229-00:27:0329300:53:2600:52:54
#55 134451Bartosz MachońskiDąbrowaHitCena.pl Zabawki1974M4023124-00:23:2614800:46:5900:46:45
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4129Bartosz MajorczykKarczewoGrodziski Klub Biegacza1992M2034-00:16:47500:33:3000:33:29
#57 231302Bartosz OchockiRokietnica1981M3085203-00:25:2222800:51:5300:51:19
#58 3723Bartosz SzlaferekKórnik1981M301536-00:20:304200:41:0500:40:48
#59 59421Bartosz SzolekŚrem1988M201956-00:21:226700:42:2800:42:22
#60 87344Bartłomiej KrasickiBojanowo1994M202582-00:22:149700:44:3000:43:54
#61 26022Beata IwańskaPoznań1976K407-3500:26:1827000:52:5500:52:22
#62 341185Beata OleksyKościanKOŚCIAN BIEGA1980K3030-5800:28:5134400:58:4800:58:21
#63 399461Bożena FrydrychWarszawa1957K505-9600:43:2839901:33:0601:32:34
#64 85138Błażej GrzemskiBorek Wielkopolski1988M202380-00:21:569100:44:2100:44:18
#65 31290Damian BadzińskiBuk1996M2052265-00:26:1526600:56:4800:56:22
#66 58169Damian NapierałaDziecmierowo-Kornik1979M302155-00:20:545400:42:2200:41:59
#67 27374Damian NowakowskiWrześnia1989M2049236-00:27:3530900:53:5700:53:21
#68 169391Daniel PiętkaSZCZYTNIKIZGRUPKA TEAM / SCIM1977M3062151-00:24:5621000:48:3100:48:22
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !162206Danuta SpychałaPoznańKB UE POZNAŃ1953K60+1-1700:23:3915700:48:1400:48:09
#70 188297Darek SkwarskiPoznańPoznań1982M3071169-00:24:4219900:49:1800:48:48
#71 149275Darek Zieliński - WronkaSwarzędz1970M4027138-00:23:1113700:47:3500:47:31
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2411Dariusz BoratyńskiWrocławMKS Parasol Wrocław1997M2022-00:16:10200:32:3300:32:33
#73 37032Dariusz JóźwiakPoznań1964M5034295-00:30:1137201:02:5501:02:46
#74 208384Dariusz KliksPoznańZmęczeni już przed biegiem1970M4039186-00:24:3719600:50:3300:50:01
#75 391228Dariusz KorzeniewskiPOZNAŃ1973M4068301-00:33:0639401:08:4601:08:29
#76 230212Dariusz KosickiRokietnicaDINOZAUR1966M5021202-00:26:3027600:51:5200:51:35
#77 309290Dariusz KołodziejczykPoznań1964M5029263-00:26:3728200:56:3300:56:02
#78 205306Dariusz MądrySwarzędzMSICS Poznań1962M5016183-00:25:3324200:50:2800:50:08
#79 30538Dariusz MężyńskiGnieznoNight Runners Gniezno1982M30115259-00:27:0229200:56:2200:55:49
#80 151110Dariusz PaluszakCzempiń1 RWT SP1975M4028139-00:23:0813500:47:3700:47:26
#81 202243Dariusz RobakKórnik1967M4037181-00:24:2819200:50:1600:50:10
#82 168349Dariusz SkwaryłoKórnikStoczniowiec Poznań1982M3061150-00:23:4515800:48:2800:47:59
#83 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5447Dariusz SzramaDabrówka LeśnaFire Angel1979M3025-00:16:37400:33:4800:33:48
#84 285433Dawid ChylińskiLubońGira się kręci1982M30107244-00:26:1726900:54:2600:54:07
#85 64371Dawid CieplikRawicz1990M202061-00:22:009300:43:1700:42:58
#86 395222Dawid DominiczakRunning FriendsRUNNING FRIENDS1980M30129302-00:31:4438601:09:0701:08:31
#87 108431Dawid KrauseLesznoLeszczyńscy Patrioci1976M4015100-00:22:4511600:45:5600:45:49
#88 238288Dawid WieczorekŚREM1979M3089210-00:25:2623400:52:1300:51:53
#89 349269Dobrochna BanaszkiewiczPoznańKPS1982K3034-6400:29:0635000:59:2400:58:49
#90 302446Dominik BłachowiakSwarzędz1980M30113256-00:26:5028900:56:1300:55:52
#91 48123Dominik SękowskiBaranowo1976M401046-00:20:424400:41:4800:41:43
#92 4429Dominik TomaszewskiKórnikDendrorunners1972M40943-00:20:444600:41:3600:41:34
#93 316368Dominika KrzyminskaGałowo/Szamotuły1976K4011-4800:27:2830400:57:2000:57:04
#94 100324Edward GołębiewskiPobiedziskaTKKF Płomień Pobiedziska1950M60+693-00:22:3911100:45:2300:45:09
#95 384328Elżbieta KotarskaKostrzyn1975K4016-8400:31:2838301:06:0701:05:40
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !383310Elżbieta Pawlak-KozakPoznań1964K502-8300:32:1739001:05:2201:04:43
#97 33292Eryk SkąpskiSłupca1980M30118276-00:28:4533800:58:2000:57:39
#98 34563Ewa AdamskaKomornikiHERNIK TEAM1984K3031-6100:29:2035500:59:2100:58:58
#99 265323Ewa FelkelPoznańPiątkowo na Biegowo1973K408-3700:26:1526500:53:1500:52:58
#100 24394Ewa KempaStrykowo1973K404-2900:25:3124100:52:2700:52:08

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności