Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Zamoyskiego

Wyniki - 17 lipca 2016, Kórnik

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 48123Dominik SękowskiBaranowo1976M401046-00:20:424400:41:4800:41:43
#2 35168Jarosław GarskiBiedruskobiegam bo lubię1978M30123287-00:29:1935300:59:3100:59:28
#3 320128Zuzanna NiemierBiernatki1980K3026-5100:28:5134300:57:2600:56:57
#4 3173Michał MajewskiBierzglinekSpin Force Runners1984M301230-00:19:593000:40:3000:40:27
#5 374314Jakub KoleckiBlazejewko1982M30128298-00:29:4836301:03:0801:02:38
#6 107438Patrycja PetroczkoBnin1980K304-800:22:2710200:45:5500:45:31
#7 87344Bartłomiej KrasickiBojanowo1994M202582-00:22:149700:44:3000:43:54
#8 356417Sara KrasickaBojanowo1993K2016-6900:30:3837701:00:0600:59:29
#9 85138Błażej GrzemskiBorek Wielkopolski1988M202380-00:21:569100:44:2100:44:18
#10 245465Tomasz PrzybylskiBorówiec1976M4047216-00:26:4128600:52:3000:51:57
#11 60382Zbigniew KopaszewskiBorówiecVege Runners1970M401257-00:20:454800:42:3500:42:33
#12 106448Andrzej KandulskiBORÓWIECMalta Poznań1953M60+799-00:22:3410900:45:4100:45:35
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5075Marta AndrzejewskaBoszkowo-letniskoKołownik Włoszakowice1993K202-300:21:005700:41:5500:41:52
#14 227376Marcin RożekBudzyń1983M3084200-00:25:2923700:51:4500:51:22
#15 171258Adrian Dariusz BadzińskiBuk1989M2039153-00:23:2414500:48:3700:48:10
#16 310350Wiesław PiątasBuk1957M5030264-00:27:3631200:56:3300:55:59
#17 31290Damian BadzińskiBuk1996M2052265-00:26:1526600:56:4800:56:22
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23244Sławomir KrysztofiakBydgoszczArgentchem1965M50122-00:19:362300:39:2000:39:17
#19 6925Maciej PosanowBłażejewoBody Chief Running Team1980M302766-00:21:297100:43:3100:43:29
#20 9624Artur KapłonBłażejewoKacze Kupry1984M303789-00:22:119600:45:1100:45:09
#21 151110Dariusz PaluszakCzempiń1 RWT SP1975M4028139-00:23:0813500:47:3700:47:26
#22 354229Anna BrękCzempiń1986K3036-6700:28:4133500:59:4200:59:01
#23 52424Łukasz BankiewiczCzerlejnkoKCRiS Oaza1983M301849-00:20:465000:42:0100:41:57
#24 289340Wojciech KurosińskiCzmońOAZA KÓRNIK1983M30108247-00:27:3531000:54:5800:54:39
#25 365347Karol MalikCzmońKP Mosina1981M30125293-00:28:1333001:01:3401:01:06
#26 24846Mariusz GołębiowskiCzołowoCzołowska Kuna1975M4048217-00:25:5725400:52:3200:51:49
#27 24945Anna GołębiowskaCzołowoCzołowska Kuna1976K406-3200:25:5825600:52:3200:51:50
#28 377174Malgorzata PełkaDąbrowa1975K4015-7900:30:1137301:03:4301:03:17
#29 134451Bartosz MachońskiDąbrowaHitCena.pl Zabawki1974M4023124-00:23:2614800:46:5900:46:45
#30 337189Marcin SzymkowiakDąbrówka1977M30120280-00:28:4433700:58:3400:58:02
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5447Dariusz SzramaDabrówka LeśnaFire Angel1979M3025-00:16:37400:33:4800:33:48
#32 95432Przemysław PacholskiDachowa1978M303688-00:21:297200:45:0700:45:05
#33 338286Rafał BartkowiakDaszewice1992M2055281-00:28:0732500:58:3400:58:03
#34 21191Waldek KoniecznyDolskKusociński Biega1989M20820-00:19:402700:39:0600:39:04
#35 185320Krzysztof ObarskiDominowo1982M3070166-00:23:4515900:49:1400:48:55
#36 296359Michał W ĄsowiczDopiewoDopiewo / Dachser1984M30111252-00:28:1433100:55:2800:55:01
#37 58169Damian NapierałaDziecmierowo-Kornik1979M302155-00:20:545400:42:2200:41:59
#38 173264Krzysztof RobaszyńskiElżbietków1985M3064155-00:23:5016300:48:4300:48:31
#39 295173Olech BestrzyńskiGądkiCzłapak Robakowo1971M4056251-00:25:3924500:55:2300:55:13
#40 34834Barbara MąderekGądki1979K3033-6300:29:0735200:59:2400:58:49
#41 316368Dominika KrzyminskaGałowo/Szamotuły1976K4011-4800:27:2830400:57:2000:57:04
#42 317369Tomek KrzyminskiGałowo/Szamotuły1974M4058269-00:27:2830500:57:2000:57:04
#43 213410Agnieszka KaźmierskaGizałkiTuptacz Toporów1987K2010-2400:25:0822000:50:4500:50:39
#44 266224Bartosz JungGniezno1982M3098229-00:27:0329300:53:2600:52:54
#45 30538Dariusz MężyńskiGnieznoNight Runners Gniezno1982M30115259-00:27:0229200:56:2200:55:49
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !89437Arleta LudwiczakgnieznoALTOM GNIEZNO1970K401-600:21:558900:44:3800:44:37
#47 380343Agnieszka AndrzejakGniezno1990K2020-8000:31:5438701:04:2901:04:02
#48 132389Krzysztof SkrzypczakGniezno1976M4022122-00:23:5817300:46:5600:46:35
#49 133388Mikołaj KozubińskiGniezno1994M2031123-00:23:5817400:46:5600:46:35
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !334374Mariola OrpelGolinaRozpędzeni Wiatrem1966K501-5700:28:4634000:58:2600:57:50
#51 104373Paweł OrpelGolinaRozpędzeni Wiatrem1966M50897-00:22:3410800:45:2900:45:22
#52 18351Arkadiusz StachowiakGostyń1980M3068164-00:24:0017500:49:1100:48:45
#53 308274Artur WitczakGostyńamator1980M30116262-00:27:3430800:56:2500:55:49
#54 145262Rafał JakubowskiGostyń1978M3054135-00:23:5116500:47:3000:47:05
#55 71281Łukasz GórznyGowarzewoGo! Gowarzewo1976M401368-00:21:276900:43:4200:43:39
#56 129381Wojciech MarcinkowskiGranowoDrużyna Biegaczy - Gmina Granowo1992M2030120-00:23:1213800:46:4800:46:43
#57 24336Sławomir KaniukGrodzisk WielkopolskiGB Wielkopolscy Biegacze1970M40423-00:19:292000:39:2100:39:14
#58 86151Wojciech KóskaGrodzisk Wielkopolski1993M202481-00:21:589200:44:2800:44:04
#59 343163Monika MichalskaGrodzisk Wielkopolski1996K2015-6000:28:5734700:58:5700:58:33
#60 157453Michał SerwaGrodzisk Wlkp1989M2036142-00:24:0217900:48:0000:47:52
#61 148159Agnieszka GłowackaGrodzisk Wlkp1993K204-1100:23:3415600:47:3300:47:26
#62 293439Agata KostrzewskaGubin1984K3021-4400:27:0529500:55:1100:54:50
#63 11837Tomasz StrzodaJaraczewoJARACZEWO BIEGA1971M4018110-00:22:4311400:46:1800:45:53
#64 164360Mateusz CzarnasiakJarocin1986M3060147-00:23:5617000:48:1600:48:05
#65 18759Grzegorz WojtkowiakJarocinBiegacze Jarocin1969M4034168-00:24:2018400:49:1700:48:57
#66 311287Monika SzymczakJarocin1983K3024-4700:28:1332900:56:3800:56:02
#67 214414Joanna SzaroletaKamionkikobietybiegaja.pl1989K2011-2500:24:2419100:50:4700:50:38
#68 246203Aleksandra WitkowskaKamionkiALTO Kamionki1973K405-3000:25:5125200:52:3100:52:11
#69 29202Tomasz WitkowskiKamionkiALTO Kamionki1972M40628-00:19:402800:39:4400:39:42
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4129Bartosz MajorczykKarczewoGrodziski Klub Biegacza1992M2034-00:16:47500:33:3000:33:29
#71 73305Włodzimierz Adamczykkazimierz biskupi1961M50470-00:21:307400:43:4500:43:43
#72 165105Hubert NowickiKleszczewo1974M4030148-00:22:4511800:48:2000:48:12
#73 286298Łukasz CzajaKolin1995M2051245-00:27:3931500:54:2800:54:13
#74 163415Marcin MalinowskiKomornikiKomorniki1978M3059146-00:24:2318700:48:1600:48:00
#75 70101Jacek StrabelKomorniki1980M302867-00:21:307300:43:3500:43:29
#76 34563Ewa AdamskaKomornikiHERNIK TEAM1984K3031-6100:29:2035500:59:2100:58:58
#77 122280Sylwester ZarembaKomornikiendoholics1981M3050114-00:22:3310600:46:3200:46:27
#78 220209Waldemar DominiakKonin1985M3081194-00:25:5425300:51:1000:50:41
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 223196Małgorzata KowalskaKoninZaDyszka1969K403-2700:25:1222200:51:1900:51:09
#80 98195Janusz KaraszewskiKoninZaDyszka1969M401491-00:22:3410700:45:1500:45:05
#81 153434Robert OsmólskiKórnik1968M4029140-00:23:1213900:47:5200:47:49
#82 15647Leszek SteinitzKórnik1979M3056141-00:23:1614200:47:5800:47:45
#83 168349Dariusz SkwaryłoKórnikStoczniowiec Poznań1982M3061150-00:23:4515800:48:2800:47:59
#84 181467Janusz PrzybylskiKórnik1982M3067162-00:24:3419400:49:0600:49:00
#85 202243Dariusz RobakKórnik1967M4037181-00:24:2819200:50:1600:50:10
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13181Gilles GreiveldingerKórnikBrylant Kórnik + Świat Biegacza Fehlau Run Team1971M40313-00:18:451500:37:3600:37:35
#87 28440Justyna BiadałaKÓRNIK1987K2012-4100:26:3928400:54:2500:54:09
#88 288464Karolina SiudaKórnikBrylant Kórnik1981K3019-4200:27:2430100:54:5500:54:20
#89 3723Bartosz SzlaferekKórnik1981M301536-00:20:304200:41:0500:40:48
#90 294145Jędrzej CholewczyńskiKórnikKórnickie Bractwo Rowerowe1971M4055250-00:26:3628100:55:1600:54:55
#91 3998Jakub KuźmaKórnik1989M201438-00:20:023300:41:2300:41:18
#92 4429Dominik TomaszewskiKórnikDendrorunners1972M40943-00:20:444600:41:3600:41:34
#93 63147Tomasz KapustaKórnikRunner's Power1980M302460-00:21:196600:43:1500:43:10
#94 333469Marcin JankowskiKórnikSTK Runers1976M4064277-00:28:3033400:58:2300:57:44
#95 80178Marcin TepperKornik1977M303175-00:21:458200:44:0300:43:58
#96 355230Angelika SolarzKórnik1980K3037-6800:28:4333600:59:4200:59:02
#97 363444Magda GolińskaKórnik1989K2018-7100:29:5136601:01:3301:01:04
#98 117435Piotr ChmielnikKórnik8tk1982M3047109-00:22:3110400:46:1700:46:09
#99 126449Piotr Auguścikkornik1972M4019117-00:22:2910300:46:4200:46:18
#100 13069Piotr KosińskiKórnikDendrorunners1968M4021121-00:22:4812000:46:4900:46:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności