Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Zamoyskiego

Wyniki - 17 lipca 2016, Kórnik

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 26022Beata IwańskaPoznań1976K407-3500:26:1827000:52:5500:52:22
#2 3723Bartosz SzlaferekKórnik1981M301536-00:20:304200:41:0500:40:48
#3 9624Artur KapłonBłażejewoKacze Kupry1984M303789-00:22:119600:45:1100:45:09
#4 6925Maciej PosanowBłażejewoBody Chief Running Team1980M302766-00:21:297100:43:3100:43:29
#5 26826Michał SzeszułaOpalenicaNight Runners1975M4051231-00:27:0429400:53:3400:53:05
#6 23427Adrian BłaszczykPoznańswarzędz1977M3086206-00:25:5025100:52:0300:51:32
#7 38528Agnieszka PawłowskaPoznańApteka Rosa1978K3045-8500:32:0938801:07:2701:06:56
#8 4429Dominik TomaszewskiKórnikDendrorunners1972M40943-00:20:444600:41:3600:41:34
#9 29230Mika SzlaferekRobakowoMika Fika1984K3020-4300:26:4328800:55:0900:54:43
#10 1231Bartosz BieleńLuboń1980M30512-00:18:211200:37:3000:37:30
#11 37032Dariusz JóźwiakPoznań1964M5034295-00:30:1137201:02:5501:02:46
#12 8333Sławomir MajchrzyckiŚroda WielkopolskaK.B. Aktywni Środa Wlkp.1983M303378-00:22:189800:44:1400:43:50
#13 34834Barbara MąderekGądki1979K3033-6300:29:0735200:59:2400:58:49
#14 12035Maciej StachowiakPoznańPakieciarze Team1977M3048112-00:22:5612800:46:2300:46:09
#15 11837Tomasz StrzodaJaraczewoJARACZEWO BIEGA1971M4018110-00:22:4311400:46:1800:45:53
#16 30538Dariusz MężyńskiGnieznoNight Runners Gniezno1982M30115259-00:27:0229200:56:2200:55:49
#17 39739Monika ZandeckaLubońMamy-Biegamy1977K3051-9500:35:0039701:13:1501:12:37
#18 28440Justyna BiadałaKÓRNIK1987K2012-4100:26:3928400:54:2500:54:09
#19 21541Kamila MikłaPoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego/ Mamy-Biegamy1980K3012-2600:25:0221800:50:5500:50:47
#20 36942Agnieszka BachorzKościan1980K3040-7500:29:5936901:02:5401:02:33
#21 28043Hanna KaźmierczakŚremKobiety biegają1976K4010-4000:27:2530200:54:1100:53:45
#22 15444Katarzyna SammlerPoznańDrużyna Szpiku1982K308-1400:23:4916100:47:5400:47:29
#23 24945Anna GołębiowskaCzołowoCzołowska Kuna1976K406-3200:25:5825600:52:3200:51:50
#24 24846Mariusz GołębiowskiCzołowoCzołowska Kuna1975M4048217-00:25:5725400:52:3200:51:49
#25 15647Leszek SteinitzKórnik1979M3056141-00:23:1614200:47:5800:47:45
#26 6748Paweł WawrzyniakŚremMamy-Biegamy1981M302664-00:21:126300:43:2000:43:12
#27 16649Monika Hauser-GiersNowy Lubosz1980K3010-1800:23:5416900:48:2000:48:00
#28 18450Marcin NawrockiPoznańBiegam na piątkowie1986M3069165-00:24:1918300:49:1200:48:53
#29 18351Arkadiusz StachowiakGostyń1980M3068164-00:24:0017500:49:1100:48:45
#30 37152Marlena DrajerczakPoznańMamy-Biegamy1978K3041-7600:29:5736701:03:0001:02:21
#31 19653Przemysław RogalskiSzczytniki31 Baza Lotnictwa Taktycznego1981M3077177-00:24:4420300:49:4800:49:39
#32 4954Arkadiusz JaskulskiZaniemyślRunner`s Power1975M401147-00:20:545300:41:5500:41:51
#33 33956Paweł PrzybylakLesznoAlmark Leszno1963M5031282-00:28:4634100:58:3800:58:00
#34 34657Marcin JaźwieckiPoznańHERNIK TEAM1978M30121285-00:29:2135800:59:2100:58:58
#35 34758Anita WaszykZalasewoHERNIK TEAM1985K3032-6200:29:2035600:59:2300:59:00
#36 18759Grzegorz WojtkowiakJarocinBiegacze Jarocin1969M4034168-00:24:2018400:49:1700:48:57
#37 12761Wiesław ChojniakPoznańCybina Team1973M4020118-00:23:5717100:46:4400:46:38
#38 19862Józef MikaPoznańBrylant Kórnik1960M5015179-00:25:0121500:49:5500:49:30
#39 34563Ewa AdamskaKomornikiHERNIK TEAM1984K3031-6100:29:2035500:59:2100:58:58
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5664Krzysztof HernikPOZNAŃHERNIK TEAM1966M50253-00:21:276800:42:1800:42:12
#41 2665Sławomir SipPoznańCONNECTOR TEAM1989M201025-00:19:362400:39:3000:39:28
#42 17866Paweł DybizbańskiSkórzewo-01970M4031159-00:24:1018000:48:5700:48:24
#43 24467Michał KubiakPoznań1987M2047215-00:25:2823600:52:3000:51:58
#44 35168Jarosław GarskiBiedruskobiegam bo lubię1978M30123287-00:29:1935300:59:3100:59:28
#45 13069Piotr KosińskiKórnikDendrorunners1968M4021121-00:22:4812000:46:4900:46:36
#46 28171Zbigniew BocianPoznań2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego1967M4053241-00:25:0822100:54:1300:53:53
#47 14172Jakub SzaryŚroda Wielkopolska1982M3052131-00:22:5212400:47:2000:46:52
#48 3173Michał MajewskiBierzglinekSpin Force Runners1984M301230-00:19:593000:40:3000:40:27
#49 27374Damian NowakowskiWrześnia1989M2049236-00:27:3530900:53:5700:53:21
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5075Marta AndrzejewskaBoszkowo-letniskoKołownik Włoszakowice1993K202-300:21:005700:41:5500:41:52
#51 15876Artur KasperskiPoznańGoggle PAE Team/ Polonia Środa1979M3057143-00:23:1314100:48:0300:47:57
#52 3477Karol Janiszewskipoznań1981M301433-00:20:123600:40:4100:40:36
#53 21079Sławomir SpychałaSAPOWICE1966M5019187-00:24:4820600:50:3700:50:23
#54 22480Jacek FajferSwarzędz1960M5020197-00:25:1922500:51:3500:51:25
#55 11082Piotr ŻuberekPoznańKB Maniac Poznań1971M4016102-00:22:5812900:46:0500:45:56
#56 784Przemysław LasońRadomskoBiegacze w Radomsku1990M2047-00:17:32700:35:4300:35:43
#57 36285Roman RożkowskiŚremDendrorunners1958M5033292-00:28:5834901:01:3101:00:59
#58 7486Władysław WieczorkowskiPoznań1956M60+471-00:21:116200:43:5100:43:49
#59 34288Marta BakajPoznań1987K2014-5900:28:5834800:58:5400:58:24
#60 25389Patryk ForszpaniakPoznań1986M3093220-00:27:5131600:52:3800:52:08
#61 31290Damian BadzińskiBuk1996M2052265-00:26:1526600:56:4800:56:22
#62 38791Ulka CzeberakSłupca1980K3047-8700:32:1238901:07:5501:07:15
#63 33292Eryk SkąpskiSłupca1980M30118276-00:28:4533800:58:2000:57:39
#64 33193Tomasz SkąpskiSłupca1973M4063275-00:28:4633900:58:1900:57:40
#65 24394Ewa KempaStrykowo1973K404-2900:25:3124100:52:2700:52:08
#66 16795Przemysław GrzywaczykSuchy Lasparkrun Poznań1992M2038149-00:23:3215300:48:2300:48:17
#67 3998Jakub KuźmaKórnik1989M201438-00:20:023300:41:2300:41:18
#68 150100Magdalena PalmowskaPoznań1989K205-1200:23:2715000:47:3600:47:32
#69 70101Jacek StrabelKomorniki1980M302867-00:21:307300:43:3500:43:29
#70 328103Iwona PilarczykPoznań1980K3029-5500:28:0932600:58:0200:57:29
#71 165105Hubert NowickiKleszczewo1974M4030148-00:22:4511800:48:2000:48:12
#72 375107Agnieszka Czajkowska-ŚwiętekPoznańAgnes w biegu1979K3042-7700:30:2137501:03:1301:03:02
#73 151110Dariusz PaluszakCzempiń1 RWT SP1975M4028139-00:23:0813500:47:3700:47:26
#74 228111Robert SierakowskiPLEWISKA1 RWT SP1970M4042201-00:24:4320100:51:4700:51:31
#75 307113Andrzej FunkaNowy TomyślNKB Chyży Nowy Tomyśl1960M5028261-00:27:5231800:56:2500:55:45
#76 125115Jarosław SowińskiTulceTERAZ TULCE MY BIEGAMY1963M5011116-00:23:0313000:46:4100:46:41
#77 264116Łukasz SemkłoPOZNAŃBrylant Kórnik1984M3097228-00:25:2923800:53:0600:52:41
#78 319117Iwona Magdalena Jaroszewska-StockfischKoziegłowy1975K4012-5000:27:5432000:57:2600:56:45
#79 30118Jarosław JuszczakPoznań1980M301129-00:20:003100:40:2100:40:19
#80 128122Sebastian CiesielskiPoznańKibole w biegu1979M3051119-00:22:5412500:46:4500:46:30
#81 48123Dominik SękowskiBaranowo1976M401046-00:20:424400:41:4800:41:43
#82 262124Rafał AugustyniakStęszew1985M3096227-00:24:4820700:52:5600:52:46
#83 109125Marcin MacioszekPoznań1982M3043101-00:22:039500:46:0100:45:53
#84 155126Monika PokładeckaWrześnia1978K309-1500:23:5416800:47:5800:47:54
#85 241127Krzysztof AndrzejewskiLubonLubon1974M4046213-00:25:2423200:52:1700:51:59
#86 320128Zuzanna NiemierBiernatki1980K3026-5100:28:5134300:57:2600:56:57
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4129Bartosz MajorczykKarczewoGrodziski Klub Biegacza1992M2034-00:16:47500:33:3000:33:29
#88 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 66130Mariusz KieslichPoznańBrylant Kórnik1962M50363-00:20:575600:43:1900:43:15
#89 358132Piotr SłojewskiSwarzędz1973M4066289-00:28:5334501:00:4201:00:06
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !33133Jan ŁucSwarzędzMercedes-Benz -STS1954M60+132-00:20:003200:40:3400:40:32
#91 335134Grzegorz ZatońPlewiska1981M30119278-00:26:3427900:58:2800:58:06
#92 76136Piotr CeremugaŚrem1994M202272-00:21:347600:43:5600:43:38
#93 216137Krzysztof RatajPoznańSLA Polonia Bydgoszcz1985M3080190-00:24:4220000:51:0700:50:39
#94 85138Błażej GrzemskiBorek Wielkopolski1988M202380-00:21:569100:44:2100:44:18
#95 54139Piotr GałganPoznańTFP Sport Team1986M301951-00:21:035800:42:0900:42:06
#96 372140Jacek GrajzerPOZNANSUMIN SUCHY LAS1966M5035296-00:29:2035701:03:0101:02:39
#97 386141Katarzyna PawlakLubońMamy-Biegamy1980K3046-8600:33:0339301:07:4601:07:08
#98 191142Przemysław FechnerKościan1982M3073172-00:24:5020800:49:4100:49:28
#99 225143Jacek MalkiewiczWielichowoKSU Wielichowo1969M4041198-00:24:5821300:51:4000:51:27
#100 170144Bartosz BiałkowskiŚroda WielkopolskaKB Aktywni Środa Wielkopolska1986M3063152-00:24:0117700:48:3200:48:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności