Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Panewnicki Bieg Dzika - Bieg 7

Wyniki - 17 lipca 2016, Katowice

Greatman 2017

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mariusz Wysocki2461976-1PIEKARY ŚLĄSKIE00:19:1900:39:0700:59:1501:19:4001:19:3700:04:05
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marcin Bednarczyk2311985-2KATOWICE00:20:1200:40:5301:01:3201:21:4301:21:4100:04:11
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Przemysław Kopiec2091990-3TYCHY00:21:0300:41:3901:01:5501:21:5701:21:4700:04:12
#4 4Krzysztof Leśnikowski661975-4CHORZÓW00:20:2400:40:5601:01:3701:22:0301:22:0200:04:12
#5 5Tomasz Petkiewicz1021987-5MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓW00:20:1200:40:5501:01:4101:22:5001:22:4900:04:15
#6 6Przemek Walukiewicz2081992-6TYCHYBROOKLYN00:21:0400:42:2701:03:3901:25:2401:25:1400:04:22
#7 7Bartłomiej Zbąski1401982-7RUDA ŚLĄSKA00:21:0600:42:3701:04:1501:25:3101:25:3100:04:23
#8 8Dariusz Małkiewicz751974-8KATOWICEPGB SPORTOWA PACZKA00:21:3400:42:5501:04:5401:25:3201:25:2800:04:23
#9 9Rafał Mykała2021973-9KATOWICENBK00:21:2200:42:3901:04:1401:25:4701:25:4400:04:24
#10 10Damian Nowakowski921976-10RUDA ŚLĄSKA00:21:3200:43:0301:05:1401:27:2101:27:1700:04:28
#11 11Krzysztof Dendra201976-11PIEKARY ŚLĄSKIE00:21:3300:43:2801:05:5101:27:4401:27:3500:04:30
#12 12Krzysztof Chlebek1611969-12MIKOŁÓW00:21:0200:42:4301:05:1401:28:3001:28:2900:04:32
#13 13Michał Fetler2791975-13KATOWICE00:21:4400:44:2301:06:5901:28:3301:28:3300:04:32
#14 14Łukasz Supernak1971978-14ŁAZYBIEGAJ Z BANANEM00:21:4900:44:0801:06:1301:28:5501:28:5300:04:33
#15 15Marcin Maślanka1441984-15ZAWIERCIE00:21:5500:44:2501:07:1401:29:1701:29:1100:04:34
#16 16Krzysztof Adamski2911985-16ZABRZE00:21:5300:44:2301:06:5801:29:3701:29:3400:04:35
#17 17Marek Golonka391970-17MYSŁOWICE00:21:1400:43:4601:06:4901:30:1001:30:1000:04:37
#18 18Bogusław Zgoda1411963-18SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFIRANY-ASIA.PL00:23:0300:46:0701:08:5701:30:5501:30:5400:04:39
#19 19Radosław Piernik1911970-19ŚWIĘTOCHŁOWICE630000:22:1000:45:2001:08:3001:31:0501:31:0500:04:40
#20 20Grzegorz Ołdakowski2451954-20KATOWICEPANEWNIKI00:22:0500:45:1201:08:0601:31:2401:31:2300:04:41
#21 21Paweł Gruszka2111970-21KATOWICE00:24:3300:47:3001:10:2901:31:4301:31:2100:04:42
#22 22Wojciech Wojtyczka3311985-22RUDA ŚLĄSKAAMCSS00:22:3000:45:3801:09:0401:32:0501:31:5900:04:43
#23 23Lucjan Sabuda1111965-23KATOWICEIRONS TYCHY00:22:4400:45:4301:08:5901:32:0701:32:0500:04:43
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24Ewa Nowak9019731-MYSŁOWICE00:22:4500:45:4201:09:1201:32:2201:32:1800:04:44
#25 25Wojciech Imbor451982-24SOSNOWIECTKKF SATURN CZELADŹ00:21:0800:44:0101:08:1101:32:3701:32:3700:04:45
#26 26Krzysztof Oleksy941970-25KATOWICEADS MASNA KRYTYCZNA00:22:2700:44:5201:08:4301:32:3701:32:1900:04:45
#27 27Waldemar Loska671974-26KATOWICEKOSTUCHNA BIEGA00:23:3300:47:3201:10:1301:33:0101:33:0000:04:46
#28 28Krzysztof Kochman541969-27SOSNOWIECKOCHMAN - SOSNOWIEC00:22:1700:45:0901:08:5001:33:1001:33:0600:04:46
#29 29Jakub Palik991984-28RUDA ŚLĄSKA00:24:3400:48:2701:11:4201:33:4501:33:3900:04:48
#30 30Mariusz Osioski971984-29PIEKARY ŚLĄSKIECHELSEA POLAND00:27:2400:50:0601:12:2001:34:0301:34:0300:04:49
#31 31Maciej Sakowski1131974-30KATOWICE00:23:0600:46:2901:10:2301:34:1301:34:0900:04:49
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32Magdalena Zarzycka-Jasik20119802-BĘDZIN00:22:0700:45:4301:10:0001:34:4701:34:4600:04:51
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33Natalia Ligenza22319863-WARSZAWARUNWTHMUM.PL00:24:0400:48:2501:11:4101:34:5201:34:4600:04:51
#34 34Rafał Grund432004-31KATOWICESP NR 9 KAROWICE00:22:5900:46:5701:11:1501:35:1401:35:1300:04:53
#35 35Damian Grund421973-32KATOWICEBAŁTYCKA BIEGA00:22:5900:46:5701:11:1501:35:1401:35:1300:04:53
#36 36Mirosław Stasiak2891970-33KATOWICE00:23:0600:47:3901:12:3101:36:5301:36:5300:04:58
#37 37Marcin Peter1011975-34KATOWICE00:23:4700:48:1801:13:0201:37:1201:37:0300:04:59
#38 38Dariusz Nicioski2641971-35RUDA ŚLĄSKA630000:25:2900:49:4801:13:0401:37:1301:37:0800:04:59
#39 39Monika Jarecka15319804-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:24:0400:48:2501:13:0101:37:1701:37:1700:04:59
#40 40Przemysław Basa61973-36RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA00:24:0400:48:2501:13:0101:37:1701:37:1700:04:59
#41 41Robert Haponiuk1551977-37IMIELIN00:24:0500:48:2601:13:0101:37:4201:37:4100:05:00
#42 42Krzysztof Piechaczek1031991-38KATOWICE00:23:5200:48:2701:13:1101:37:4601:37:4300:05:00
#43 43Dorota Wyleciał18919605-KATOWICETRUCHTACZ MYSLOWICE00:24:0500:48:4101:13:2701:38:0501:38:0400:05:01
#44 44Radosław Mierzejewski1951981-39MYSŁOWICE00:23:2100:47:3401:12:5501:38:3701:38:2800:05:03
#45 45Andrzej Tarnawski1851976-40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO00:25:3200:50:1101:14:5601:38:3801:37:5800:05:03
#46 46Grzegorz Grondecki411970-41GLIWICEBIEGAMY Z SERCEM.PL00:24:3300:49:3801:15:2601:40:2301:40:1800:05:08
#47 47Tomasz Cieśla1691962-42ZABRZE630000:23:1100:47:4701:13:3701:41:2901:41:2500:05:12
#48 48Bartłomiej Zębala2951988-43KATOWICEQUECHUA TEAM00:22:5900:48:1901:15:5401:41:3101:41:3000:05:12
#49 49Mirosław Skrzypczak1171971-44KATOWICEBALANS TEAM00:25:4800:51:3301:17:1001:41:3401:41:1000:05:12
#50 50Anna Gemza3419866-KATOWICEBALANS TEAM00:25:4800:51:3301:17:1001:41:3601:41:1200:05:12
#51 51Rafał Suchy2191983-45KATOWICE00:24:3100:49:2901:15:1301:41:5701:41:4700:05:13
#52 52Miłosz Turniak2121987-46GLIWICE00:24:3100:49:3001:15:1301:41:5701:41:4600:05:13
#53 53Paweł Mlynarczyk2051976-47KATOWICE00:25:2800:50:5801:16:4101:42:0101:42:0100:05:13
#54 54Maciej Wolny1341975-48KATOWICE00:24:3300:50:5901:16:4101:42:0101:41:5800:05:13
#55 55Tomasz Rzeżucha2931980-49RUDA ŚLĄSKA00:28:3000:53:1601:18:1401:42:1101:41:5900:05:14
#56 56Paweł Maroo3171977-50KATOWICE00:25:2200:50:5801:17:0301:42:1801:42:0400:05:14
#57 57Marek Białoo2401981-51WISŁA WIELKA00:26:2500:51:3501:17:0801:42:2101:42:0300:05:14
#58 58Jacek Nowak2411955-52KATOWICENATURA BIEGU KATOWICE00:27:0400:52:2601:17:5401:42:2101:41:3400:05:14
#59 59Marcin Gorcel2331981-53RUDA ŚLĄSKA00:27:1100:52:5801:18:1301:42:2101:42:0000:05:14
#60 60Monika Gorcel23219837-RUDA ŚLĄSKATKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA00:27:1100:52:5801:18:1301:42:2501:42:0400:05:15
#61 61Maciej Szydło2871973-54MYSŁOWICEOPEL ACTIVE TEAM00:27:4300:53:1601:18:1401:42:2801:42:0400:05:15
#62 62Krzysztof Kluska2571977-55TYCHY00:26:4700:51:5301:15:4301:44:4401:44:2900:05:22
#63 63Piotr Golicz371959-56RUDA ŚLĄSKA00:27:1400:54:2201:21:0101:47:0801:46:5700:05:29
#64 64Piotr Macharzyoski2131975-57JASTRZĘBIE ZDRÓJ00:25:2900:52:5701:21:0801:47:3401:47:3200:05:30
#65 65Ryszard Smuda1191958-58TYCHY00:26:0600:53:4501:21:4901:47:5701:47:5200:05:32
#66 66Arkadiusz Pawlik2301969-59KATOWICE00:27:4500:54:5401:21:5701:47:5901:47:3800:05:32
#67 67Igor Kaszewski2171989-60KATOWICE00:26:4500:52:3001:18:0701:49:0701:48:4300:05:35
#68 68Piotr Wysocki1391952-61KATOWICE00:27:1800:54:5201:23:1201:51:4201:51:3400:05:43
#69 69Zbigniew Inglant461966-62CHORZÓWRUNLOG.COM00:27:4500:55:5701:24:4101:51:5201:51:4600:05:44
#70 70Robert Ziaja1471977-63SIEMIANOWICE ŚLSAMOUK!00:27:4500:55:5701:24:4101:51:5601:51:5000:05:44
#71 71Jerzy Sosna2741958-64SIEMIANOWICE ŚL00:26:4200:54:3901:23:2001:52:0401:52:0300:05:44
#72 72Bogusława Borycka-Swierzy1019728-KATOWICE00:27:0300:54:5001:23:5301:52:2601:52:2100:05:45
#73 73Marcin Nagórski871978-65KATOWICEPRESTOR TEAM00:26:3600:54:2701:23:1001:52:2801:52:2300:05:46
#74 74Joanna Menżyk7919749-MYSŁOWICE00:25:5900:54:3201:23:2201:52:3001:52:2900:05:46
#75 75Katarzyna Kołodziejczyk162199010-CZELADŹCZELADŹ BIEGA00:28:3600:56:2801:24:3701:52:5201:52:3300:05:47
#76 76Kasia Kopczyk56197711-TYCHY00:28:3600:56:2901:24:3701:52:5201:52:3600:05:47
#77 77Bogusław Guja1921953-66JAWORZNO00:26:0400:54:0001:23:1701:53:3201:53:1100:05:49
#78 78Kazimierz Okooski931954-67TYCHYPTTK TYCHY00:30:5801:00:0201:28:3701:56:0801:55:3800:05:57
#79 79Marcin Nalepa881980-68ZABRZE00:29:1100:59:2601:28:2401:56:1201:55:4400:05:57
#80 80Rafał Bok2881980-69ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZE00:29:1100:59:2601:28:2401:56:1201:55:4400:05:57
#81 81Krzysztof Dąbrowiak1651979-70SOSNOWIEC00:30:4301:00:3901:30:4301:57:3501:57:0700:06:01
#82 82Marcin Dąbrowiak1641982-71DĄBROWA GÓRNICZA00:30:4301:00:3901:30:4401:57:3501:57:0800:06:01
#83 83Łukasz Carski1661986-72SOSNOWIEC00:28:4900:57:4301:28:1001:58:2301:57:5600:06:04
#84 84Leszek Jonek3221976-73KATOWICE00:27:4900:57:0601:28:2801:59:4401:59:3100:06:08
#85 85Marta Sypek335198612-MYSŁOWICECO JA BIEGAM00:33:3301:04:2201:34:0402:02:3402:02:3400:06:17
#86 86Katarzyna Wysocka319197313-KATOWICEKATOWICE00:29:1700:59:1401:30:4202:02:5002:02:2400:06:17
#87 87Marta Nalepa89198114-ZABRZE00:30:1601:01:1201:32:3302:02:5502:02:2900:06:18
#88 88Michał Szlązak1221987-74TYCHY00:34:0101:08:0401:42:0602:17:0502:16:2800:07:01
#89 89Monika Porębska104199015-TYCHY00:34:0201:08:0401:42:0602:17:0602:16:2900:07:01
#90 90Justyna Mokrzycka167198516-KNURÓWBIEGAMY Z SERCEM00:34:0801:08:1501:43:0202:21:2502:20:5100:07:15
#91 91Magdalena Zambrzycka263200817-ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZE00:41:2301:24:0302:05:2602:50:4802:50:3600:08:45
#92 92Maciej Zambrzycki2621979-75ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZE00:41:2301:24:0402:05:2602:50:4902:50:3500:08:45
#93 93Piotr Palacz2721972-76RUDA ŚLĄSKATL POGOO00:20:4300:42:0401:03:1101:03:1100:04:19
#94 94Marek Maciejewski1901961-77MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSLOWICE00:21:0700:42:3801:04:4401:04:4400:04:25
#95 95Tadeusz Jasek1521951-78RADZIECHOWYPZWLA00:22:0400:45:1101:08:0501:08:0400:04:39
#96 96Krzysztof Duda2831975-79MIKOŁÓWSILESIA NORDIC TEAM00:22:1500:45:3201:08:1701:08:1500:04:40
#97 97Krzysztof Kobak531973-80MYSŁOWICEMYSŁOWICE-BONIOL00:22:4500:45:4301:09:1401:09:0200:04:44
#98 98Waldemar Bereszko2651952-81SOSNOWIECTKKF SATURN CZELADŹ00:23:5500:47:2401:10:2601:10:1300:04:49
#99 99Sebastian Sewera1151983-82KATOWICEKOSTUCHNA BIEGA !00:23:3200:47:3801:10:5601:10:5500:04:51
#100 100Arkadiusz Czajkowski1571972-83KATOWICEADS MASNA KRYTYCZNA00:24:1800:47:4201:11:1201:10:5400:04:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności