Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

24. Bieg Śnieżnicki

Wyniki - 30 lipca 2016, Śnieżnik

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111Jastrzębski KamilM1992SKB Kraśnik00:48:53
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !278Bodurka KrzysztofM1990KS Cracovia 190600:49:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 375Dziedzic KonradM1995KB Krościenko Wyżne00:51:58
#4 4140Brydl PavelM1980Adidas Boost Team00:52:36
#5 510Sadowski RobertM1985LKA Zantyr Szturm00:52:42
#6 640Jilek KrzysztofM1997ULKS Bystrzyca Kłodzka00:53:21
#7 732Wojtacha EmanuelM1995KS Olkusz00:53:26
#8 8147Marek DariuszM1985RMD Montrial Team00:53:42
#9 9116Kubica MarcinM1999KS Sprint Bielsko-Biała00:54:00
#10 10117Koń PiotrM1978RMD Montrial Team Fałków00:54:01
#11 1197Czapla PiotrM1990Sulis Hoko Team/ UKS Olimpia Z00:54:05
#12 1224Pietrzyk KrzysztofM1979LKS Koluszki00:54:31
#13 1317Haratyk MateuszM1998NKS Trójwieś Beskidzka/SMS Szc00:54:33
#14 1477Góralczyk PawełM1987AZS AWF Kraków Allprints00:54:42
#15 1533Wojtacha AdrianM1997KS Olkusz00:54:49
#16 16154Rajca MichałM1990GT Rat00:54:54
#17 1726Puszewkiewicz MarcinM1988LKS Kouszki00:55:14
#18 1843Pryjma FryderykM1998UNTS00:56:07
#19 1914Raczyński PawełM1990SKB Kraśnik00:56:13
#20 20125Roskosz BartoszM1989KB Harcownik Jelcz Laskowice00:56:39
#21 2121Wieczorek MichałM1999LKS Koluszki00:56:42
#22 2296Celińska AnnaK1979Byledobiec Anin00:57:21
#23 23119Krywult SzymonM1998KS Sprint Bielsko-Biała00:57:28
#24 24146Baron KamilM1997Rajsport Active00:57:39
#25 25137Pieczurowski SławomirM1960Team LUKS Żórawina Wrocław00:57:42
#26 2616Ulfik RafałM1987SKB Kraśnik,RMD Montrail Team00:57:55
#27 27131Ogrodnik MaciejM1997MKS MOS Wrocław00:58:20
#28 2812Biały PawełM1990SKB Kraśnik00:58:25
#29 2923Skowroński BłażejM1989LKS Koluszki00:59:11
#30 3039Bogdał RomanM1979ULKS Bystrzyca Kłodzka00:59:18
#31 31152Sobczak HenrykM1983TC Orzeł Spytkowice00:59:27
#32 326Stelmach DominikaK1982RK Athletics00:59:44
#33 3327Domiszewski IgnacyM1990MKS Halicz Ustrzyki Dolne01:00:10
#34 34126Magiera JanuszM1963Forma Wodzisław Śląski01:00:36
#35 3579Świątek BartłomiejM2000Opoczno Sport Team01:00:50
#36 36109Sikora MichałM196901:00:53
#37 37128Grodecki SebastianM1978KB Zdyszaaani Chocianów01:01:14
#38 3874Mezglewski KamilM1999KB Krościenko Wyżne01:01:30
#39 39144Holub MiroslavM1966SK Nove Mesto nad Metusi01:01:57
#40 4048Woszczek DanutaK1978UKS Olimp Kozienice01:02:02
#41 4144Bosy DanielM1989LKS Sana Kościan01:02:04
#42 42134Ferenc JanuszM1954USKS Ludwikowice01:02:37
#43 4337Bogdał PawełM1976ULKS Bystrzyca Kłodzka01:03:16
#44 44123Piskorowska DanutaK1980Team-Luks Żórawina-Wrocław01:03:44
#45 45114Pytel JanuszM1958Sokół Zakopane01:03:46
#46 46145Uliasz JerzyM1969Bystrzyca Kłodzka01:04:19
#47 47115Sokołowski MarekM1969RMD Montrail Team01:05:16
#48 4834Praselek RobertM1969K.S. Olkusz01:05:25
#49 49139Awrycewicz RomanM1960USKS Ludwikowice01:05:45
#50 5025Sobczak SzymonM1996LKS Koluszki01:06:00
#51 5180Grzyb MateuszM1999Opoczno Sport Team01:07:07
#52 5241Jilek DariuszM1998ULKS Bystrzyca Kłodzka01:08:10
#53 53141Wiącek MarekM1962Team ASA - Biegiem po zdrowie01:08:32
#54 547Kantor MartynaK1989Heolog Running Team Kraków01:09:04
#55 55120Kącka AnnaK1990Dare2B01:09:32
#56 56142Śrutek DavidM1980BKL Machov01:09:38
#57 5722Wiktorek MichałM1999LKS Koluszki01:09:45
#58 58135Dobras ZdzisławM1962USKS Ludwikowice01:10:38
#59 59138Kaklik MichalM1964LOKO Trutnov01:10:41
#60 60127Broj MarcelM2000Broj Team Zlinice01:11:12
#61 6170Dudek SylwesterM1963LKB Rudnik01:12:06
#62 62124Tomków RobertM1972Fast Foot Opole01:12:24
#63 63102Swoboda LeszekM1972Mafia Team Lubliniec01:12:35
#64 6472Matysek AgnieszkaK1978LKB Rudnik01:12:49
#65 65121Jezierski-Krupa MarekM198901:14:51
#66 66133Witkowski ZygmuntM1949KB Kąty Wrocławskie01:14:51
#67 6742Góźdż MartaK1991ULKS Bystrzyca Kłodzka01:15:10
#68 6898Tambor MichałM1977EKO-Express-Team01:15:11
#69 6981Żółtak AnnaK1995Sport Team Opoczno01:15:17
#70 70149Sikora AdamM198101:15:24
#71 7199Konieczko DominikM1975Eko-Express Team01:16:07
#72 72112Kogut StanisławM1981Hermes Świdnica01:17:04
#73 73150Łabuda DominikaK1990Kamiennogórska Grupa Biegowa01:17:06
#74 74151Dettlaff PatrycjaK1983Dream Run01:17:41
#75 75105Twardowski PiotrM1971ZHP Czarna Jedynka Rzeszów01:18:43
#76 76100Kordziński KazimierzM1958Mafia Team Libliniec01:18:48
#77 7746Ziółkowski WojciechM1977KB Goch Bytów01:18:52
#78 7876Poprawa PrzemysławM1979GB Jutrosin-Kobylin i Przyjaci01:18:53
#79 79136Kozłowicz EdwardM1951UKS Ludwikowice01:18:55
#80 80101Wysota KrzysztofM1985Mafia Team Lubliniec01:18:58
#81 81130Drewnicka-Ogrodnik JoannaK1967Intenso01:19:01
#82 82104Kranz JacekM1946Wataha Wołosate01:20:02
#83 83118Nesterewicz RyszardM1954LKS Iskra Jaszkowa01:20:44
#84 849Pakosz IrenaK1966LUKS Technik Komorno01:20:58
#85 85108Kupiński CezaryM1968Siła Ogra01:20:59
#86 864Jarosz FilipM199001:21:05
#87 8728Wojtkowski IreneuszM1961Asseco Active Team Warszawa01:21:06
#88 88148Sikora JacekM197401:21:26
#89 89111Musiał MarekM1955Biegowa Świdnica01:24:24
#90 90143Dereń AgataK1990LKS Iskra Jaszkowa01:24:47
#91 9171Stylski MarianM1953LKB Rudnik01:25:47
#92 92113Zagała PiotrM1969www.mojemiasto,swidnica.pl01:25:54
#93 9338Leszczyńska DominikaK1984ULKS Bystrzyca Kłodzka01:25:58
#94 945Piotrowski MarekM1961Goggle PAE Team01:26:11
#95 95103Paterak RobertM1986WKB Meta Lubliniec01:27:15
#96 9673Stępniewski NorbertM1976LKB Rudnik01:27:45
#97 97107Chocholski RemigiuszM1975Międzyrzecze01:28:31
#98 9835Jałowiec RyszardM1950KS Olkusz01:30:30
#99 9936Gadek KrzysztofM1967KS Olkusz01:34:42
#100 100132Leśniak TomaszM1987ST Orian Show Kędzierzyn Koźle01:34:56

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności