Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Półmaraton Uzdrowiska Ciechocinek

Wyniki - 6 sierpnia 2016, Ciechocinek

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Km
6
M
K
-
-
-
-
-
#1 210353Przybylski WojciechWarszawaM41-505100:05:2411.0000:32:0901:28:1701:54:0201:54:36193-
#2 195320Janowski AndrzejKruszwicaM61-70900:05:1911.2000:32:5901:28:2101:52:1701:52:17180-
#3 196482Bydałek PiotrToruńM51-602600:05:1811.3000:33:0401:28:2801:51:5701:52:21181-
#4 175368Bydałek KrzysztofPoznańYasumiM31-406600:05:1011.5000:33:0501:28:2801:49:1601:49:39162-
#5 229366Bydałek AndrzejKaliszYasumiM51-603300:05:3310.8000:33:0501:28:2901:57:0701:57:30208-
#6 200152Leśniewski KazimierzWłocławek-00:05:2111.1000:32:3401:28:4401:53:0701:53:15185-
#7 202275Macioszek NataliaPoznańK31-40800:05:2111.2000:32:3701:28:4901:52:5401:53:29-17
#8 227359Grabia JacekPoznańM41-505700:05:3310.8000:32:0301:29:1001:57:1001:57:25207-
#9 203237Nogaj JacekLusowoM41-504600:05:2111.1000:33:1301:29:2801:53:0401:53:32186-
#10 217304Jastrzębski KrzysztofMogilnoM41-505300:05:2810.9000:32:0801:29:2801:55:2601:55:42199-
#11 204440Deruś StanisławBiskupiceKM Truchcik ŁubiankaM51-602800:05:2211.1000:33:0401:29:2901:53:2201:53:49187-
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 211303Jastrzębska ArletaMogilnoK41-50300:05:2511.0000:32:3501:29:2901:54:3501:54:50-18
#13 216200Matuszczak MichałGowarzewoM31-407500:05:2710.9000:31:5101:29:3401:55:0901:55:25198-
#14 224175Radzimirski KrzysztofPoznańM31-407600:05:3210.8000:31:2801:29:3901:56:4401:56:47205-
#15 198281Tocha ZbigniewSkórczAktywni KociewiacyM51-602700:05:1811.2000:34:0801:29:4601:52:0901:52:51183-
#16 214306Rogoziewicz PiotrGrudziądzamatorM51-603000:05:2611.0000:33:1101:29:4601:54:4601:55:16196-
#17 218300Glapiak TomaszWłocławekM41-505400:05:2810.9000:32:1201:29:5001:55:3701:55:47200-
#18 226222Borzymowski MaciejTrzemesznoBOLT TRZEMESZNOM21-302600:05:3210.8000:33:0401:30:1301:56:5601:57:18206-
#19 242317Stempel TomaszWarszawa-MarysinMarysin Wawerski BiegaM41-506000:05:3910.6000:32:4101:30:2701:59:2301:59:23217-
#20 205338Grajkowski DariuszChełmżaTriathlon Team CiesielskiM41-504700:05:2211.1000:34:2001:30:3301:53:3001:53:54188-
#21 215370Kwiatkowski KarolInowrocławM21-302500:05:2710.9000:34:0301:30:3901:55:0501:55:23197-
#22 223216Zdanowski MarianPoznańM51-603200:05:3010.8000:32:4301:30:4401:56:1901:56:19204-
#23 213391Kubowicz PiotrBydgoszczMałgoś ..TeamM41-505200:05:2711.0000:33:4901:30:4501:55:0201:55:13195-
#24 219344Karasiński WaldemarLubraniecM51-603100:05:2810.9000:32:4601:30:5801:55:3301:55:52201-
#25 222430Adamski TomaszSieradzM41-505600:05:2810.9000:33:3301:30:5901:55:4001:55:55203-
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !221432Rochowiec KarolinaSieradzK16-20100:05:2810.9000:33:3401:31:0001:55:4001:55:54-19
#27 231206Krzyżanowski MaciejŁódźbiegajznami.plM41-505900:05:3410.7000:34:0101:31:0101:57:3401:57:48210-
#28 230371Nurkiewicz JarosławBydgoszczANIOŁYM41-505800:05:3210.8000:32:2501:31:0201:57:0301:57:32209-
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !225455Pawlak MonikaGrotnikiMonikaK51-60200:05:3010.8000:33:4901:31:2001:56:1401:56:52-20
#30 239287Jagielski MichałPoznańM31-407900:05:3710.6000:33:3701:31:3801:58:3101:58:53215-
#31 233462Karolak StanisławSierpcNiezrzeszonyM61-701000:05:3410.7000:32:1901:31:4001:57:4301:57:54212-
#32 252293Matusiak TomaszDobreM31-408400:05:4310.4000:32:3001:32:0202:00:4002:01:06226-
#33 228465Nastawska MonikaKaliszRunningperformance.plK41-50400:05:3310.8000:34:1201:32:0501:57:0601:57:28-21
#34 236341Jabłoński MichałBydgoszczM31-407800:05:3410.7000:34:0901:32:2001:57:4401:58:11213-
#35 23492Witkowska AnnaSkępeK31-40900:05:3410.7000:34:2701:32:2101:57:4001:57:58-22
#36 250483Kwiatkowski MarcinToruńM31-408300:05:4210.5000:34:0301:32:2202:00:2002:00:51225-
#37 232383Śmigiel MarekŁódźM31-407700:05:3310.7000:34:0401:32:2401:57:1601:57:53211-
#38 235464Przybylska AgnieszkawłocławekRunningperformance.plK31-401000:05:3410.7000:34:2001:32:3401:57:4601:58:08-23
#39 238226Murawska MartaCiechocinekK21-30400:05:3710.6000:33:3401:32:3701:58:3201:58:50-24
#40 240115Cieplińska MartaToruńK21-30500:05:3710.6000:34:0401:32:4601:58:3901:59:04-25
#41 261193Zieliński SebastianToruńM31-408500:05:4810.3000:34:0501:32:4702:02:2702:02:51233-
#42 237400Badowski KrzysztofBydgoszczPom-Kuj Klub Kultury Fizycznej,Sportu iM51-603400:05:3710.6000:34:2801:33:0101:58:3601:58:46214-
#43 241324Drabik JacekKrakowM51-603500:05:3810.6000:34:4401:33:1501:59:0001:59:12216-
#44 243436Białobłocki MarekRYPINKB LECH RYPINM31-408000:05:3810.6000:34:2201:33:2601:59:0301:59:34218-
#45 220265Gardyza JacekNakło nad NoteciąIPA Bydgoszcz/Nakielski KBM41-505500:05:2810.9000:37:0701:33:3201:55:2501:55:54202-
#46 254463Siemiński JerzyGdańskARCONM51-603600:05:4510.4000:33:2201:33:3502:01:3802:01:59228-
#47 256231Haberski ZbigniewCiechocinekM51-603700:05:4710.3000:32:3401:33:3602:02:0002:02:03229-
#48 244388Kirys DominikChełmnoEziorunM31-408100:05:4110.5000:33:5701:33:4102:00:0302:00:27219-
#49 245342Szabunio JanToruńSMM61-701100:05:4210.5000:34:1401:33:5602:00:3102:00:31220-
#50 249130Gutowski PawełKazimierz BiskupiM41-506300:05:4310.4000:34:3201:34:0502:00:4302:00:43224-
#51 251240Tomasik JustynaToruńK21-30600:05:4210.5000:34:4201:34:1402:00:2302:00:53-26
#52 246261Wesołowski SławomirOsiek nad WisłąM41-506100:05:4210.5000:34:2201:34:1602:00:1902:00:32221-
#53 260489Kłos ZbyszekPiastówTAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓWM51-603900:05:4710.3000:33:5601:34:1702:02:1602:02:49232-
#54 27093Sobiecki JacekSkępeSkępskie Centrum BiegaczaM41-506700:05:5410.1000:34:2601:34:4102:04:4902:05:08239-
#55 268174Radzimirski WojciechAleksandrów KujawskiM61-701200:05:5510.1000:32:5201:34:4502:04:5202:04:55238-
#56 247413Zacheja MariuszTłuszczKlub Sportowy Niewidomych iM31-408200:05:4110.5000:35:2701:34:4801:59:5702:00:33222-
#57 248407Małowiecki GrzegorzPrzecławSzczecin - Klub Sportowy BRYZAM41-506200:05:4110.5000:35:2701:34:4801:59:5702:00:33223-
#58 255454Szweda MirosławaToruńK21-30700:05:4610.3000:34:0301:34:5402:01:5002:02:02-27
#59 253323Koprowski MarcinToruńKM UMK ToruńM41-506400:05:4210.5000:36:0701:35:1002:00:2902:01:10227-
#60 259458Racki MarcinAleksandrów KujawskiKP PSP Aleksandrów KujawskiM21-302700:05:4710.3000:35:4001:35:2302:02:1302:02:41231-
#61 257233Godziuk RomanToruńM51-603800:05:4610.4000:33:4101:35:3402:01:4202:02:12230-
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 258239Nędzusiak HonorataAleksandrów KujawskiOSP Aleksandrów KujawskiK51-60300:05:4610.3000:34:4501:35:3402:01:4402:02:14-28
#63 272322Weiland EmilaUnisławDrużyna SzpikuK31-401300:05:5710.0000:33:4901:36:2302:05:4602:05:46-33
#64 269389Rzymska SylwiaPłockbigamPłock teamK31-401200:05:5510.1000:34:2701:36:3302:05:0002:05:00-31
#65 291439Chruścicki ZbigniewBydgoszczM31-408900:06:179.5000:33:2701:36:3802:12:5302:13:18253-
#66 264404Musiał PrzemysławBydgoszczPom-Kuj Klub Kultury Fizycznej,Sportu iM41-506500:05:5110.2000:35:1901:36:5802:03:3702:04:12235-
#67 265410Powałka GrzegorzWarszawaKlub Sportowy Niewidomych iM51-604000:05:5110.2000:35:1801:36:5802:03:3802:04:12236-
#68 263367Bydałek ZofiaKaliszYasumiK51-60400:05:5210.2000:35:0901:37:0602:03:4902:04:12-29
#69 271291Wieluńska JolantaPłockPłock Biega No Age LimitK51-60500:05:5510.1000:35:2001:37:2102:05:0902:05:38-32
#70 266499Tuptyńska MarikaBrodnicaK31-401100:05:5210.2000:36:1801:37:3202:03:4802:04:16-30
#71 267500Tuptyński TomaszBrodnicaM41-506600:05:5210.2000:36:1801:37:3202:03:4802:04:16237-
#72 262496Sieraczkiewicz MariuszWarszawaM31-408600:05:5110.2000:37:0201:38:0202:03:2802:04:01234-
#73 277122Drogowski PiotrCiechocinekM21-302800:05:5910.0000:35:1401:38:2102:06:2602:06:45242-
#74 281326Milak ArkadiuszWłocławekM41-507000:06:029.9000:35:0201:38:2102:07:2302:08:00245-
#75 274381Tuchalski MarekRusinowoKB Lech RypinM61-701300:05:5910.0000:35:1901:38:2702:06:1802:06:30240-
#76 276156Maciejewski IrekGdanskIrek i rak Maraton o życieM41-506800:05:5910.0000:35:2001:38:2702:06:2102:06:41241-
#77 287492Szarmach RyszardLipnoM61-701500:06:159.5000:34:3601:38:3102:11:5102:11:51250-
#78 279378Torzewska AgnieszkaWarszawaK41-50500:06:019.9000:36:0401:38:5402:07:1202:07:50-36
#79 280377Torzewski JanuszWarszawaM41-506900:06:019.9000:36:0501:38:5402:07:1202:07:51244-
#80 273425Kubiak MałgorzataInowrocławBBL InowrocławK51-60600:05:5710.0000:36:0901:39:1402:05:5202:06:27-34
#81 283262Fabianski TomaszCISEWKG KLUB BIEGACZA GEOTERMIAM31-408700:06:079.7000:35:2601:39:3302:09:1302:09:30247-
#82 286485Zacniewski PawełZłotoriaM31-408800:06:149.6000:35:1401:39:5902:11:3702:11:46249-
#83 285466Dobrzelecki KarolŁazieniecKP PSP Aleksandrów KujawskiM51-604100:06:129.6000:35:2401:40:0102:10:5102:11:14248-
#84 29284Wasilewski KrzysztofBydgoszczM31-409000:06:189.5000:34:2401:40:0302:13:0302:13:29254-
#85 278416Spólnik StanisławKrakówKrakowski Klub Kultury Fizycznej,Sportu iM61-701400:05:5910.0000:36:1901:40:1902:06:1702:06:50243-
#86 275376Marcinkowska EwaToruńK21-30800:05:5810.0000:36:2001:40:2102:06:0502:06:36-35
#87 290243Stolcman CezarySiniarzewoM21-302900:06:169.5000:35:2001:40:5502:12:2802:12:49252-
#88 284427Bylicka KatarzynaCiechocinekK41-50600:06:089.7000:36:5601:41:1402:09:3002:09:59-37
#89 28986Cichocka AnetaGolub-DobrzyńArbet TeamK31-401400:06:169.5000:34:3201:41:2702:12:1502:12:44-38
#90 29751Piątek PawełBusko-ZdrójZamek DersławaM41-507600:06:249.3000:36:2401:42:2402:15:1302:15:43258-
#91 282218Owczarek WitoldŁódźEVErRUNM41-507100:06:039.9000:38:4101:42:4402:07:4702:08:20246-
#92 300207Skowroński PawełPoznańM61-701600:06:339.1000:31:3501:43:0302:18:1402:18:30259-
#93 294333Newski DariuszGołańczM41-507400:06:199.4000:37:0701:43:0802:13:3002:14:01256-
#94 293241Rauchfleisz AndrzejAleksandrów KujawskiCZOPKI KOLCZASTEM41-507300:06:189.5000:37:1601:43:2102:13:0802:13:38255-
#95 295375Marcinkowska JadwigaToruńK41-50700:06:249.3000:36:2101:43:3802:15:1202:15:42-39
#96 298308Czerenkiewicz-PałuckaWłocławekK41-50800:06:279.2000:35:3901:43:4402:16:1502:16:28-40
#97 288277Stawiarski KrzysztofBodzanówOSP KĘPA POLSKAM41-507200:06:179.5000:38:4801:43:5602:12:3702:12:37251-
#98 296374Marcinkowski PiotrToruńM41-507500:06:249.3000:36:5701:44:0302:15:1102:15:42257-
#99 30696PszczółkowskiWarszawaM41-507800:06:458.8000:36:0901:45:3602:22:3502:23:12261-
#100 299453Skibińska MonikaCiechocinekK31-401500:06:329.1000:38:1001:45:5302:17:5102:18:28-41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności