Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Półmaraton Uzdrowiska Ciechocinek

Wyniki - 6 sierpnia 2016, Ciechocinek

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Km
6
M
K
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !95385Jaskulska MirelaGrudziądzAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZK51-60100:04:4012.8000:28:3301:17:2301:38:4601:38:54-4
#2 120452Barczak TomaszBydgoszczM41-503000:04:5012.3000:28:3801:19:2401:42:1101:42:17115-
#3 85259Rochowiak DanielToruńBBL ToruńM21-301200:04:3613.0000:28:3901:16:0801:37:1401:37:2483-
#4 109310Pawłowski ŁukaszToruńT2/4M21-301300:04:4712.5000:28:3901:18:0901:40:5401:41:00105-
#5 78274Michalak WaldemarKUTNOM41-501600:04:3513.0000:28:4001:16:4301:36:4801:36:5476-
#6 115315Małecki TomaszToruńBBL Toruń/TIM SAM41-502900:04:5012.4000:28:4001:19:5401:41:5901:42:02111-
#7 105285Nędzusiak DariuszAleksandrów KujawskiKP PSP Aleksandrów KujawskiM51-601500:04:4412.6000:28:4501:18:1301:40:0001:40:17101-
#8 98437Jaworski BartoszLisewoM41-502400:04:4312.7000:28:4801:17:2401:39:3601:39:4694-
#9 132384Kłos JulianPłockPłock Biega No Age LimitM31-404700:04:5312.2000:28:4801:19:4701:43:2101:43:38126-
#10 81301Frączkowski KrzysztofRogozinoTKKF PłockM51-601200:04:3513.0000:28:5001:16:5101:36:5601:37:1179-
#11 180284Zieniewicz SławomirBiałystokstart BiałystokM61-70800:05:1411.4000:28:5101:25:1501:50:2501:50:25166-
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 94178Rzepecka AnnaCiechanówTkkfpromyk Ciechanów-00:04:4012.8000:28:5301:17:2001:38:4001:38:54-3
#13 111102Bagrowski MarekJanowo/k/Dabrowyumk collegium medicum ratownictwoM51-601600:04:4712.5000:28:5801:19:3301:41:0901:41:25107-
#14 144249Ślósarek Piotr LeszekTORUŃM51-601800:04:5712.1000:28:5901:21:3101:44:3001:44:44138-
#15 145297Nartowski JanWarszawaMORT!M51-601900:04:5712.0000:28:5901:21:1101:44:4601:44:51139-
#16 114215Desselberger AndrzejWłocławekM41-502800:04:4912.4000:29:0101:20:0401:41:5301:41:55110-
#17 135108Berendt MariuszToruńM31-404800:04:5612.1000:29:0201:21:1201:44:0801:44:18129-
#18 90392Bazak CezaryBydgoszczCDiS SZM41-502000:04:3812.9000:29:0301:17:3101:37:5201:38:0688-
#19 89382Marchewka MarekToruńM41-501900:04:3712.9000:29:0601:17:3401:37:4201:37:5387-
#20 123428Tempczyk FilipToruńM41-503100:04:5112.3000:29:0701:20:0501:42:2901:42:29118-
#21 157214Makowski BogdanPłockPłock Biega No Age LimitM51-602000:05:0411.8000:29:1301:22:3001:47:1301:47:13148-
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !116350Fogt-KlockowskaGdyniaK31-40100:04:5012.3000:29:1501:19:5701:42:0701:42:07-5
#23 131357Górny MarekŚwięciechowaMARATON LESZNOM61-70700:04:5312.2000:29:1801:20:5101:43:0701:43:17125-
#24 99486Torzewski RomanBoniewoM41-502500:04:4312.7000:29:2101:18:4401:39:3401:39:5095-
#25 108242Stempniak KrzysztofInowrocławM41-502700:04:4612.5000:29:2301:18:5201:40:3601:40:52104-
#26 128457Kalicki JerzyWitkowoWitkowoM61-70600:04:5212.3000:29:2501:20:3401:42:4901:42:55122-
#27 110325Andrzejczak RafałGrudziądzM21-301400:04:4712.5000:29:2601:19:1201:41:0801:41:19106-
#28 174484Łaksa MarcinKluczeSAINT GOBAIN SQUADM31-406500:05:1011.5000:29:3501:23:3401:49:1901:49:30161-
#29 134346Trzciński GrzegorzPrabutyTraktor Team Gmina KwidzynM51-601700:04:5512.1000:29:3601:21:1601:44:0201:44:08128-
#30 130422Kopyłowski TomaszRaciążekM31-404600:04:5212.3000:29:4501:21:0301:42:5401:43:08124-
#31 186197Andrzejewski SławomirSobiekurskBiegający kelnerM31-406800:05:1411.4000:29:5101:24:1701:50:4501:50:45171-
#32 138470Ratajczak MarcinKruszwicaM41-503500:04:5712.1000:29:5101:21:1001:44:2701:44:27132-
#33 79490Chyła PatrykBydgoszczCHYŁA-TRANSPORT.PLM31-403100:04:3513.0000:29:5601:17:0601:36:5101:37:0877-
#34 143493Urlich ŁukaszWłocławekANWIL TEAMM21-302000:04:5612.1000:29:5601:20:5601:44:2501:44:43137-
#35 177179Sadecki ŁukaszŁubiankaM31-406700:05:1311.4000:29:5701:25:3401:50:0901:50:18164-
#36 121335Krajewski JarosławRożno-ParceleFulesM31-404300:04:4912.4000:29:5801:20:4701:41:4101:42:18116-
#37 153205Jędrzejewski MarceliGostyninPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITM41-503700:05:0311.8000:29:5801:21:4301:46:3701:46:47145-
#38 140369Łazarski DamianOstrowoM31-405100:04:5712.1000:29:5901:21:3601:44:2801:44:34134-
#39 118339Kuźmiński MarcinGolub-DobrzyńAgrolok Sport TeamM21-301600:04:5012.4000:30:0401:21:0501:42:0401:42:13113-
#40 122319Kaliski KamilGolub-DobrzyńAgrolok Sport TeamM31-404400:04:5012.3000:30:0401:21:0501:42:1701:42:26117-
#41 124213Anzel JerzyBrodnicaBrodnica BiegaM41-503200:04:5012.3000:30:0401:21:1101:42:1701:42:30119-
#42 152408Szymczak PiotrŁęczycaKlub Sportowy Niewidomych OMEGA ŁódźM31-405600:05:0211.9000:30:0501:22:3701:46:2001:46:42144-
#43 74311Sarnowski JanuszLipnoGKS FABIANKIM31-402800:04:3313.1000:30:0601:16:5801:36:0301:36:1072-
#44 7594Perkowski RafałKikótGKS FABIANKIM31-402900:04:3313.1000:30:0601:16:5901:36:0401:36:1073-
#45 104426Puzacz DawidWałdowo KrólewskieM31-403900:04:4512.6000:30:0701:19:4401:40:1301:40:13100-
#46 187387Grzelak ŁukaszGąbinM31-406900:05:1411.4000:30:1301:25:3301:50:3301:50:54172-
#47 160253Kwiatkowski MariuszŁódźM51-602100:05:0511.7000:30:1301:23:2001:47:3001:47:43150-
#48 136195Nowakowski MateuszCiechocinekKM UMK TORUŃM21-301800:04:5512.1000:30:1401:21:4501:44:0401:44:25130-
#49 167330Sztypka KonradWłocławekWKB MaratończykM31-406200:05:0811.6000:30:1601:24:1401:48:2801:48:32155-
#50 188356Kujawa DanielInowrocław56. Baza LotniczaM31-407000:05:1411.4000:30:1701:22:4701:50:3701:50:56173-
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !151276Głowacka AnetaBodzanówSOKÓŁ BODZANÓWK21-30200:05:0211.9000:30:2101:22:5401:46:1301:46:23-8
#52 165469Milewski ZiemowitStraszewoKP PSP Aleksandrów KujawskiM21-302100:05:0711.7000:30:2801:24:0001:48:0401:48:29154-
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !150456Chełkowska JoannaKowalewo-PomorskieK31-40200:05:0011.9000:30:3201:22:5401:45:4401:46:10-7
#54 178448Ławski PawełMokówkoM21-302200:05:1311.4000:30:3401:25:1001:50:2101:50:21165-
#55 13989Dudkiewicz ZbigniewNowogródAGROLOK SPORT TEAMM31-405000:04:5612.1000:30:3701:22:3001:44:2301:44:32133-
#56 137238Pfajfer MarekLegbądMaratonyPolskie.PL TEAMM31-404900:04:5512.1000:30:3901:21:4301:44:0201:44:25131-
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 158494Jeziorska KamilaKutnoK31-40300:05:0511.7000:30:4001:23:0401:47:1701:47:34-10
#58 179475Złakowska EwelinaWielgieK31-40600:05:1311.4000:30:4101:24:5401:50:0801:50:22-14
#59 185424RymarkiewiczBydgoszczK31-40700:05:1311.4000:30:4301:25:4001:50:1901:50:39-15
#60 193491Ostojski JerzyŁysomiceOstoja Running TeamM51-602500:05:1611.3000:30:4601:26:4601:51:2601:52:03178-
#61 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !127312Karczewska OlgaGrudziądzK21-30100:04:5212.3000:30:4601:21:1301:42:4101:42:52-6
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !156393Cichońska- BazakBydgoszczK41-50100:05:0411.8000:30:4601:23:3801:46:5501:47:10-9
#63 169347Kosacka EmiliaOlsztynK31-40500:05:0911.6000:30:4901:24:3801:48:4101:48:53-13
#64 184288Ziółkowski MieczysławJanikowoZGUBIŁEM SPONSORAM51-602300:05:1411.4000:30:5001:27:1501:50:3201:50:32170-
#65 141459Kozubiński MikołajGnieznoBiuro Rachunkowe MEGFINANCEM21-301900:04:5612.1000:30:5101:22:4801:44:2401:44:37135-
#66 142460Skrzypczak KrzysztofGnieznoBiuro Rachunkowe MEGFINANCEM31-405200:04:5612.1000:30:5201:22:4801:44:2501:44:37136-
#67 182247Sobczak KrzysztofKutnoM41-504300:05:1211.5000:30:5501:24:2301:49:4401:50:28168-
#68 207141Kliks DariuszPoznańZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEMM41-504900:05:2311.1000:30:5501:27:2501:53:3601:54:03190-
#69 146103Balinowski MarcinGolub DobrzynJuniperus OgrodyM31-405300:04:5712.0000:30:5501:21:5301:44:3601:45:09140-
#70 155372Urbanek DariuszRuda ŚląskaM31-405800:05:0311.8000:30:5501:23:4701:46:4701:47:00147-
#71 206296Stępniak WojtekZgierzZGIERZBIEGAM41-504800:05:2311.1000:30:5901:26:2901:53:5301:54:00189-
#72 133109Bocheński WojciechWarszawaM41-503400:04:5612.1000:30:5901:22:0701:44:0701:44:07127-
#73 154314Maklakiewicz RadosławToruńCSAiUM31-405700:05:0411.8000:30:5901:23:4001:46:5301:46:53146-
#74 12988Wilk KrzysztofKrakówM41-503300:04:5112.3000:31:0501:21:1301:42:3301:42:57123-
#75 148263Nieciecki WojtekToruńZS1906M31-405500:04:5912.0000:31:0801:23:3001:45:1401:45:37142-
#76 212225Miś MichałPaterekLUKS Start NakłoM21-302400:05:2611.0000:31:0901:28:0501:54:4901:55:02194-
#77 159257Okseniuk RobertToruńGazuno TeamM41-503800:05:0511.7000:31:0901:23:4401:47:1601:47:37149-
#78 14987Winiecik TomaszWłocławekM41-503600:05:0011.9000:31:1001:22:5201:45:3501:45:56143-
#79 119208Szymański PiotrPruszkówM31-404200:04:5012.3000:31:1701:22:1301:42:0501:42:17114-
#80 170420Dziadowiec KrzysztofToruńM41-503900:05:0911.6000:31:2001:25:1601:48:5801:49:07157-
#81 181278Serafiński RobertKoninKB Aktywni KoninM41-504200:05:1411.4000:31:2601:26:1701:50:2501:50:25167-
#82 172415Jeżowski SławomirWarszawaKlub Sportowy Niewidomych iM51-602200:05:0911.6000:31:2701:25:3301:48:5501:49:15159-
#83 224175Radzimirski KrzysztofPoznańM31-407600:05:3210.8000:31:2801:29:3901:56:4401:56:47205-
#84 300207Skowroński PawełPoznańM61-701600:06:339.1000:31:3501:43:0302:18:1402:18:30259-
#85 168204Popek MaciejWłocławekM31-406300:05:0811.6000:31:3601:25:0101:48:3001:48:47156-
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 166472Różowicz AleksandraBydgoszczK21-30300:05:0711.7000:31:3701:25:0301:48:0901:48:32-12
#87 197136Jóźwiak MaciejSzczecinNocne bieganie w SzczecinieM41-504500:05:1911.2000:31:3901:27:2001:52:2201:52:43182-
#88 209227Majchrzak StefanCiechocinekM51-602900:05:2311.1000:31:4001:27:3501:53:4801:54:29192-
#89 189251Dynarski JacekWłocławekM51-602400:05:1411.4000:31:4501:26:0501:50:4201:51:09174-
#90 216200Matuszczak MichałGowarzewoM31-407500:05:2710.9000:31:5101:29:3401:55:0901:55:25198-
#91 161476Lejman IreneuszToruńKalos KagatosM31-405900:05:0611.7000:31:5101:25:1701:47:4901:48:04151-
#92 183396Bałys KrzysztofBydgoszczBydgoszczM21-302300:05:1311.4000:31:5601:26:1601:50:1501:50:29169-
#93 171268Wzięch TomaszPoznańOrange PolskaM41-504000:05:1011.5000:31:5901:25:5101:49:0901:49:09158-
#94 227359Grabia JacekPoznańM41-505700:05:3310.8000:32:0301:29:1001:57:1001:57:25207-
#95 192449Sobieralski KrzysztofBydgoszczM31-407200:05:1811.3000:32:0501:27:1001:51:5101:51:51177-
#96 176360Urbanowski DariuszTczewBiegający TczewM41-504100:05:1211.5000:32:0601:26:2601:49:5101:50:05163-
#97 217304Jastrzębski KrzysztofMogilnoM41-505300:05:2810.9000:32:0801:29:2801:55:2601:55:42199-
#98 210353Przybylski WojciechWarszawaM41-505100:05:2411.0000:32:0901:28:1701:54:0201:54:36193-
#99 164343Chabrowski RafałLubinM31-406100:05:0811.6000:32:0901:25:4701:48:2601:48:26153-
#100 19083Miś RobertPortlandM31-407100:05:1511.4000:32:1201:26:2801:50:5401:51:13175-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności