Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXV Bieg Opalińskich

Wyniki - 7 sierpnia 2016, Opalenica

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 10184Łukasz NoskoNowy Tomyśl1992M202591-00:46:2500:46:17
#2 102228Wojciech MarcinkowskiDrużyna Biegaczy - Gmina GranowoGranowo1992M202692-00:46:2600:46:21
#3 103104Łukasz JarnutLB TEAM LWÓWEKLwówek1989M202793-00:46:2600:46:20
#4 10421Maciej KucharskiOkb OpalenicaOpalenica1982M302894-00:46:3600:46:29
#5 105233Dawid StartostaGrodzisk Wlkp.1991M202895-00:46:3800:46:26
#6 106321Grzegorz SienkiewiczNowy Tomyśl1984M302996-00:46:3900:46:34
#7 107317Bartosz NowickiPoznańPoznań1983M303097-00:46:4400:46:39
#8 108202Sebastian Olejnickipoznań1983M303198-00:46:5700:46:54
#9 109130Robert DuraGrupa PiątkowaOpalenica1989M202999-00:46:5700:46:44
#10 110307Marcin PaulGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wielkopolski1977M3032100-00:46:5800:46:52
#11 11143Adam AdamczakOpalenicki Klub SportowyOpalenica2000M1610101-00:46:5900:46:51
#12 112213Tomasz RogozińskiBukowski klub biegaczaPyzdry1974M4018102-00:47:0600:46:53
#13 113243Mateusz KaczmarekGrodzisk WielkopolskiGrodzisk Wielkopolski1989M2030103-00:47:2400:47:11
#14 11494Konrad SzczepaniakDanflor Teamwielichowo1980M3033104-00:47:2600:47:16
#15 115155Damian (Dimas) NowakPiekarnia Wiejska w ZębowieZębowo1981M3034105-00:47:3500:47:25
#16 116116Michał BajerHUSAR CROSS TRAININGBuk1978M3035106-00:47:3700:47:26
#17 117284Kuba SzczęsnyBuk1995M2031107-00:47:3800:47:25
#18 118237Piotr BielawnyGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wielkopolski1989M2032108-00:47:3900:47:28
#19 11957Paweł JarnutLB TEAM LWÓWEKLwówek1992M2033109-00:47:4000:47:34
#20 120341Bartosz KamińskiLwówek1992M2034110-00:47:4300:47:37
#21 121257Michał ZyburaPoznańPoznań1977M3036111-00:47:4900:47:40
#22 122356Roman SzymańskiBukowski klub biegaczaBUK1966M508112-00:47:5400:47:42
#23 12327Sławomir SkotarekOpalenica1967M4019113-00:48:0700:47:55
#24 124223Marcin StochajSoloBukPlayerBuk1996M2035114-00:48:1100:48:04
#25 125324Patryk JakubowskiOpalenicaOpalenica1980M3037115-00:48:1200:48:07
#26 126218Włodzimierz Frąckowiakwroniecki klub biegaczaWronki1966M509116-00:48:1900:48:07
#27 127126Marek HaliniakNKB Chyży Nowy TomyślNowy Tomyśl1977M3038117-00:48:1900:48:05
#28 128134Sławomir MintaSYRENA ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEK1972M4020118-00:48:2600:48:23
#29 129226Katarzyna PrzewoźnaPOPKIBuk1995K165-1100:48:3200:48:30
#30 130355Piotr WesołyKlub Biegacza BolewiceBolewice1963M5010119-00:48:3300:48:29
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 131313Barbara CichosGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp.1966K46+3-1200:48:3600:48:30
#32 132366Grzegorz BaranekDanflor TeamWielichowo1972M4021120-00:48:3700:48:27
#33 133338Joanna KubickaStęszew1984K315-1300:48:3700:48:24
#34 13431Maciej ŻakPoznań1978M3039121-00:48:3800:48:20
#35 135279Przemysław Grzywaczykparkrun PoznańSuchy Las1992M2036122-00:48:4100:48:33
#36 136309Robert KleszczGlinnoNowy Tomyśl1974M4022123-00:48:4300:48:32
#37 137103Tomasz KańdułaLKP Inter ZdrójGrodzisk Wlkp1996M2037124-00:48:4600:48:31
#38 13816Michał GierlińskiOpalenica1994M2038125-00:48:4900:48:46
#39 139142Błażej MarciniakMarciniak TeamWolsztyn1956M607126-00:48:5400:48:37
#40 140224Zbigniew JanowiczOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1958M5011127-00:49:0000:48:47
#41 141268Mateusz Witkowski1990PSZCZEW1990M2039128-00:49:0300:48:53
#42 142331Maciej BielawaNKB Chyży Nowy TomyślPaproć1979M3040129-00:49:0600:48:53
#43 143162Rafał RadzewskiETHICA Dental ClinicPoznań1974M4023130-00:49:1000:48:46
#44 144255Waldemar SówkaStajkowo1969M4024131-00:49:1100:48:57
#45 145377Marcin SyperekPRO RUN WROCŁAWWrocław1974M4025132-00:49:1300:49:03
#46 146109Tomasz TomczakNowy Tomyśl1977M3041133-00:49:1800:49:07
#47 147289Krzysztof GrzesiakŚremŚrem1962M5012134-00:49:3000:49:25
#48 148375Paweł ŚniegockiStado Pędzących ŚlimakówTarnowo Podgórne1978M3042135-00:49:3100:49:15
#49 149164Piotr Dyczkodakowy suche1984M3043136-00:49:3400:49:06
#50 15012Michał SzeszułaNight RunnersOpalenica1975M4026137-00:49:3600:49:21
#51 151217Grzegorz NahaczewskiNowy Tomyśl1975M4027138-00:49:3800:49:19
#52 152368Robert WojciechowskiOpalenica1971M4028139-00:49:4600:49:43
#53 153357Bogusław PietrusiewiczBabimojski Klub Biegowy \Bakcyl\Babimost1965M5013140-00:49:5100:49:34
#54 154303Arkadiusz DominiakOpalenica1979M3044141-00:49:5300:49:39
#55 155212Paweł AdamczewskiOpalenica1979M3045142-00:49:5600:49:50
#56 156314Rafał GalasOPALENICA1976M4029143-00:49:5700:49:50
#57 157369Bartosz KasperczakOpalenica1986M3046144-00:50:0100:49:45
#58 158252Agata StermulaGrodzisk Wlkp.1982K316-1400:50:0200:49:54
#59 159241Jakub TicWielichowo1996M2040145-00:50:0400:49:49
#60 160275Adrianna GrelkaOSP OPALENICAOpalenica1991K166-1500:50:1000:49:58
#61 16191Natalia DurowiczNiepruszewo1985K317-1600:50:2300:50:17
#62 162315Przemysław RajkowskiRossbieganiCzapury1966M5014146-00:50:2400:50:12
#63 16385Joanna KołodziejOpalenica1991K167-1700:50:2400:50:12
#64 16499Marcin TorchałaBERO TeamLwówek1986M3047147-00:50:2700:50:16
#65 165302Krzysztof JenaPOSTĘP PNIEWY TEAMKOSZANOWO1956M608148-00:50:2900:50:27
#66 166194Przemysław KocikBukowski klub biegaczaBuk1988M2041149-00:50:4400:50:37
#67 167360Andrzej KosickiPtaszkowo1977M3048150-00:50:4600:50:40
#68 16841Beata Żurawskanowy tomyśl1991K168-1800:50:4900:50:40
#69 169168Maciej KaczmarekNowy Tomyśl1990M2042151-00:50:5000:50:39
#70 170316Anna WiśniewskaZielona_Żabka TeamPOZNAŃ1982K318-1900:50:5200:50:45
#71 17159Łukasz Rosińskiadrenalina teamWolsztyn1981M3049152-00:50:5400:50:46
#72 172246Kazimierz RatajczakKOŚCIAN TEAMKościan1956M609153-00:50:5500:50:39
#73 173174Piotr KoniecznyNKB Chyży / Phoenix ContactNowy Tomyśl1981M3050154-00:50:5700:50:42
#74 17434Marzena WróbelPszczew1980K319-2000:51:0000:50:41
#75 175253Jacek GrabiaPoznań1971M4030155-00:51:0500:50:56
#76 17680Jan BiskupGrodzisk Wielkopolski1986M3051156-00:51:0500:50:48
#77 177353Stefan KomorowskiSTRABAGPoznań1950M6010157-00:51:0800:50:59
#78 178300Dariusz Paluszak1 RWT SPCzempiń1975M4031158-00:51:1000:51:01
#79 179298Robert Sierakowski1 RWT SPPLEWISKA1970M4032159-00:51:1300:51:04
#80 180328Emilia NygaBERO TeamSątopy1989K169-2100:51:2300:51:13
#81 181270Marek FertigOpalenica1974M4033160-00:51:3100:51:21
#82 182100Krystian AniołaGrodzisk Wielkopolski1993M2043161-00:51:3200:51:20
#83 183272Krzysztof PrzybytkowskiDrużyna JezusaPoznań1974M4034162-00:51:3300:51:23
#84 184336Dariusz KosiorekamatorPniewy1967M4035163-00:51:5000:51:46
#85 186123Agnieszka JarnótNKB Chyży Nowy Tomyślstary tomyśl1977K3110-2200:51:5700:51:43
#86 187263Jakub MaruszczakJastrzębniki1986M3052165-00:52:0300:51:48
#87 188373Anna WośPawłówko1988K1610-2300:52:0400:51:49
#88 189340Adrian MatuszakOpalenica1989M2045166-00:52:1500:51:57
#89 190139Katarzyna CybalGrodzisk Wlkp.1980K3111-2400:52:1500:52:04
#90 19176Tomasz FlakRozbiegany ZbąszyńZbąszyń1980M3053167-00:52:2100:52:15
#91 192141Marcin LehwarkKoziegłowyKoziegłowy1978M3054168-00:52:3300:52:19
#92 193149Beata LisekPOSTĘP PNIEWY TEAMLwówek1989K1611-2500:53:0200:52:55
#93 194311Jarosław SzajbeŁęczyca1972M4036169-00:53:0400:52:46
#94 195344Janusz GluzaGP OpalenicaOpalenica1964M5015170-00:53:0500:52:44
#95 196318Andrzej MaklesGrodzisk Wlkp.1961M5016171-00:53:1500:52:54
#96 197127Rafał PajchrowskiOPALENICA1970M4037172-00:53:1800:53:04
#97 198362Adam FrąckowiakJeżyce BiegająPoznań1978M3055173-00:53:2200:52:55
#98 199165Zbigniew Brzykcyskwierzyna1958M5017174-00:53:2500:53:07
#99 200378Piotr RatajczakGrodzisk Wlkp.1972M4038175-00:53:3200:53:15
#100 201281Arkadiusz GórczakBuk1995M2046176-00:53:3600:53:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności