Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXV Bieg Opalińskich

Wyniki - 7 sierpnia 2016, Opalenica

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 202108Magdalena OdważnyDąbrowa1979K3112-2600:53:4200:53:27
#2 20367Maciej WarsztaGrodzisk Wielkopolski1995M2047177-00:53:4300:53:29
#3 20425Bogusia RabiegaOpalenica1988K1612-2700:53:5100:53:42
#4 20561Jacek ArentRakoniewiceRakoniewice1977M3056178-00:53:5200:53:34
#5 206308Jacek ŁuczakLwówek1976M4039179-00:53:5300:53:28
#6 20726Dominik MikołajczakWojnowice1986M3057180-00:53:5300:53:28
#7 20862Renata JędrzejczakRakoniewiceRakoniewice1982K3113-2800:53:5600:53:38
#8 209120Marcin ChałupkaCHALUPCZOK TEAMWOLSZTYN1968M4040181-00:54:1000:54:00
#9 210140Michał CybalGrodzisk Wlkp.1974M4041182-00:54:1200:54:01
#10 211278Waldemar JasinskiNKB Chyży Nowy TomyślNowy Tomysl1961M5018183-00:54:2600:54:11
#11 21238Marcin DomagalskiOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1962M5019184-00:54:3400:54:16
#12 21324Bartosz PierzyńskiOpalenica1981M3058185-00:54:3500:54:12
#13 214383Joanna MarszałkiewiczNKB ChyżyNowy Tomyśl1981K3114-2900:54:3600:54:14
#14 215335Olgierd JastrzębskiOpalenica24.infoOpalenica1989M2048186-00:54:4000:54:28
#15 21614Tomasz GawarzewskiOpalenica24.info / OKB OpalenicaOpalenica1989M2049187-00:54:4000:54:29
#16 217261Damian SmykOKB/SPORT.PLOpalenica1995M2050188-00:54:4800:54:32
#17 218208Krzysztof KorytowskiNKB Chyży Nowy TomyślNowy Tomyśl1977M3059189-00:54:4800:54:42
#18 219169Paweł Woźny:)Michorzewo1982M3060190-00:54:5400:54:47
#19 220234Ewa ŚwitałaKuślin1995K1613-3000:54:5700:54:50
#20 221178Kamilla WróbelGrodzisk Wlkp.1978K3115-3100:55:0200:54:42
#21 222250Katarzyna KinalKarczewo1983K3116-3200:55:0700:54:51
#22 223119Agata JaroszRASZÓWKA BIEGALegnica1978K3117-3300:55:1800:54:57
#23 224367Jakub TadeuszDanflor TeamGrodzisk Wielkopolski1985M3061191-00:55:2800:55:17
#24 225143Krzysztof Kaczmarekkarebud Krzysztof KaczmarekGrodzisk Wlkp1970M4042192-00:55:2800:55:17
#25 226135Weronika MintaSYRENA ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEK1998K1614-3400:55:3200:55:29
#26 227301Krystian KróliczakBuk1995M2051193-00:55:3700:55:24
#27 228292Mateusz CyprianOSP OPALENICAOpalenica1989M2052194-00:55:3900:55:17
#28 229184Andrzej SzymankiewiczMariankowo1975M4043195-00:55:4000:55:27
#29 23082Paweł PolaszekMAFiJAOpalenica1985M3062196-00:55:4300:55:28
#30 231249Wiesław PiątasBUk1957M5020197-00:55:4300:55:29
#31 232258Mateusz JendruchKuślin1988M2053198-00:55:4400:55:25
#32 233157Agnieszka KozaneckaSKS ZakatekPoznań1975K3118-3500:55:4600:55:25
#33 234102Hanna KiljańskaGrodzisk Wielkopolski1984K3119-3600:56:0500:55:48
#34 235112Hubert SkotarekOpalenica1991M2054199-00:56:0800:55:57
#35 236382Agata KróliczakBuk1989K1615-3700:56:0800:55:59
#36 237260Marek WłoszyńskiMARKOMPLuboń1972M4044200-00:56:1000:55:45
#37 238323Adrian Budadla SiebiePorażyn1991M2055201-00:56:1300:56:01
#38 239154Kamil JastrzębskiOpalenica1984M3063202-00:56:1700:56:04
#39 240179Leszek WróbelGrodzisk Wlkp.1975M4045203-00:56:1900:56:00
#40 241151Emilia KaczmarekBERO TeamBukowiec1993K1616-3800:56:2800:56:17
#41 242248Tomasz Soloch1981M3064204-00:56:3600:56:16
#42 243376Olga HorowskaDanflor TeamKamieniec1984M3065205-00:56:3700:56:21
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !244384Henryk MudryWolsztyński Klub BiegowyWolsztyn1939M70+1206-00:56:3700:56:30
#44 245129Izabela KukawaOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1983K3120-3900:56:4600:56:36
#45 246295Dawid SikorskiPhoenix contactGrodzisk Wielkopolski1980M3066207-00:56:5700:56:43
#46 247209Anna Adamczak-Opalenica1985K3121-4000:56:5900:56:35
#47 248148Hanna MazurkiewiczGrodzisk Wlkp.1971K3122-4100:57:1400:57:02
#48 249293Maciej CyprianOSP OPALENICAOPALENICA1992M2056208-00:57:1500:57:03
#49 25047Katarzyna LachmanNowe Jastrzębsko1979K3123-4200:57:2000:56:54
#50 251350Marcin SławiczKB MANIAC PoznańPoznań1965M5021209-00:57:3400:57:14
#51 252114Joanna KlimaszykGRODZISK WLKP.1980K3124-4300:57:3600:57:14
#52 25333Grzegorz PytaGrodzisk Wlkp.1960M5022210-00:57:3700:57:18
#53 254242Elżbieta MortkaOSP OPALENICAOpalenica1971K3125-4400:57:4800:57:36
#54 255334Mateusz TomaszewskiPoznań1979M3067211-00:57:5900:57:42
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !256153Piotr WencelMotor Klub Piwersi StęszewKonarzewo1946M70+2212-00:58:0800:58:08
#56 25798Piotr BartkowiakGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp.1976M4046213-00:58:2100:58:12
#57 25820Mateusz KomorowskiOpalenica1991M2057214-00:58:4600:58:29
#58 259339Michalina JagodzińskaStęszew1987K1617-4500:58:4900:58:36
#59 26052Michalina ZychGrodzisk Wielkopolski1989K1618-4600:59:0000:58:44
#60 261229Henryk RogozińskiBukowski klub biegaczaBuk1976M4047215-00:59:2000:59:04
#61 262159Mikołaj JarmużekOpalenica1989M2058216-00:59:2200:59:00
#62 26317Jędrzej ŁuczewskiKibole w bieguOpalenica1989M2059217-00:59:2600:59:08
#63 26458Karolina KubiakTarnowo Podgórne1978K3126-4700:59:3400:59:17
#64 265305Agnieszka KubisZUMBA TEAMGrodzisk Wielkopolski1975K3127-4800:59:3600:59:20
#65 266306Monika Kaletka-PaulZUMBA TEAMGrodzisk Wielkopolski1977K3128-4900:59:3600:59:20
#66 267371Anna KocikOpalenica1987K1619-5000:59:3800:59:23
#67 268267Maciej WitkowskiSOFPlewiska1975M4048218-00:59:3800:59:20
#68 269240Marta ZimnaKuślin1993K1620-5100:59:3900:59:32
#69 270118Radosław CzuperRASZÓWKA BIEGARASZÓWKA1969M4049219-00:59:5800:59:36
#70 271195Dariusz NowackiBuk1987M2060220-01:00:0200:59:55
#71 272299Michał MintaAGROFOL-PACK TeamOpalenica1986M3068221-01:00:0601:00:03
#72 273225Romualda JanowiczOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1965K46+4-5201:00:1000:59:50
#73 274196Honorata JanowiczOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1995K1621-5301:00:1000:59:50
#74 27581Agnieszka Niewczas-StefańskaKobietybiegaja.plMurowana Goślina1971K3129-5401:00:1600:59:59
#75 276322Dawid Dembinadla SiebieŁęczyce1990M2061222-01:00:1801:00:03
#76 277285Basia NadolczakCybina Teampoznań1974K3130-5501:00:2401:00:14
#77 278288Karol RojekKuślin1985M3069223-01:00:3101:00:06
#78 279171Iwona SadowskaGrodziski Klub BiegaczaOpalenica1973K3131-5601:00:3201:00:24
#79 280264Bartłomiej JadachNowy Tomyśl1997M1611224-01:00:3501:00:15
#80 281182Andrzej SmykBukowski klub biegaczaOpalenica1969M4050225-01:00:4201:00:19
#81 282244Karolina PowelOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1979K3132-5701:00:4201:00:20
#82 283346Piotr PowelOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1975M4051226-01:00:4301:00:20
#83 284297Arleta RedlichMamy BiegamyNowy Tomyśl1985K3133-5801:00:5001:00:30
#84 285138Daria SkotnickaWIELICHOWO1984K3134-5901:00:5801:00:40
#85 286145Magdalena PiotrowskaBukowski klub biegaczaBuk1980K3135-6001:00:5801:00:51
#86 287161Marek BorońNowe Jastrzębsko1977M3070227-01:01:2701:00:58
#87 288239Beata GrząślewiczKOŚCIAN TEAMKościan1963K46+5-6101:01:4001:01:24
#88 289294Paweł DrzewieckiPhoenix contactGrodzisk Wlkp.1980M3071228-01:01:4301:01:30
#89 290132Piotr SkotarekOpalenica1987M2062229-01:02:0201:01:43
#90 29144Maciej NowakowskiOpalenica1987M2063230-01:02:0201:01:43
#91 29275Weronika GiełdonGranowo1993K1622-6201:02:0201:01:46
#92 293214Jacek SokołowskiStrzelecka PoznańPoznań1977M3072231-01:02:0201:01:42
#93 294215Marcin KałekStrzeleckaOpalenica1986M3073232-01:02:0301:01:42
#94 295106Kamil SiedlińskigRUNwald Team PoznańBydgoszcz1989M2064233-01:02:0301:01:43
#95 29645Stanisław SkibaStrzeleckaOpalenica1987M2065234-01:02:0301:01:44
#96 297343Maria RządkowskaUstka1975K3136-6301:02:0401:01:40
#97 298361Natalia GlinkaBuk1994K1623-6401:02:3301:02:17
#98 299206Weronika CichowlasOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1987K1624-6501:02:4401:02:23
#99 300115Grzegorz GamrowskiGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp1957M5023235-01:02:4801:02:40
#100 301136Robert SzypuraOpalenica1970M4052236-01:02:5001:02:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności