Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXV Bieg Opalińskich

Wyniki - 7 sierpnia 2016, Opalenica

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 8936Marcin KrzyżanekOpalenica1993M202382-00:45:1100:45:00
#2 90251Andrzej TurekPtaszkowo1977M302283-00:45:3400:45:29
#3 93283Marcin JaroszykBolewice1989M202485-00:45:4000:45:33
#4 97216Andrzej ChróścikGrodzisk Wielkopolski1960M50788-00:45:5400:45:48
#5 10184Łukasz NoskoNowy Tomyśl1992M202591-00:46:2500:46:17
#6 105233Dawid StartostaGrodzisk Wlkp.1991M202895-00:46:3800:46:26
#7 106321Grzegorz SienkiewiczNowy Tomyśl1984M302996-00:46:3900:46:34
#8 108202Sebastian Olejnickipoznań1983M303198-00:46:5700:46:54
#9 117284Kuba SzczęsnyBuk1995M2031107-00:47:3800:47:25
#10 120341Bartosz KamińskiLwówek1992M2034110-00:47:4300:47:37
#11 12327Sławomir SkotarekOpalenica1967M4019113-00:48:0700:47:55
#12 133338Joanna KubickaStęszew1984K315-1300:48:3700:48:24
#13 13431Maciej ŻakPoznań1978M3039121-00:48:3800:48:20
#14 13816Michał GierlińskiOpalenica1994M2038125-00:48:4900:48:46
#15 144255Waldemar SówkaStajkowo1969M4024131-00:49:1100:48:57
#16 146109Tomasz TomczakNowy Tomyśl1977M3041133-00:49:1800:49:07
#17 149164Piotr Dyczkodakowy suche1984M3043136-00:49:3400:49:06
#18 151217Grzegorz NahaczewskiNowy Tomyśl1975M4027138-00:49:3800:49:19
#19 152368Robert WojciechowskiOpalenica1971M4028139-00:49:4600:49:43
#20 154303Arkadiusz DominiakOpalenica1979M3044141-00:49:5300:49:39
#21 155212Paweł AdamczewskiOpalenica1979M3045142-00:49:5600:49:50
#22 156314Rafał GalasOPALENICA1976M4029143-00:49:5700:49:50
#23 157369Bartosz KasperczakOpalenica1986M3046144-00:50:0100:49:45
#24 158252Agata StermulaGrodzisk Wlkp.1982K316-1400:50:0200:49:54
#25 159241Jakub TicWielichowo1996M2040145-00:50:0400:49:49
#26 16191Natalia DurowiczNiepruszewo1985K317-1600:50:2300:50:17
#27 16385Joanna KołodziejOpalenica1991K167-1700:50:2400:50:12
#28 167360Andrzej KosickiPtaszkowo1977M3048150-00:50:4600:50:40
#29 16841Beata Żurawskanowy tomyśl1991K168-1800:50:4900:50:40
#30 169168Maciej KaczmarekNowy Tomyśl1990M2042151-00:50:5000:50:39
#31 17434Marzena WróbelPszczew1980K319-2000:51:0000:50:41
#32 175253Jacek GrabiaPoznań1971M4030155-00:51:0500:50:56
#33 17680Jan BiskupGrodzisk Wielkopolski1986M3051156-00:51:0500:50:48
#34 181270Marek FertigOpalenica1974M4033160-00:51:3100:51:21
#35 182100Krystian AniołaGrodzisk Wielkopolski1993M2043161-00:51:3200:51:20
#36 187263Jakub MaruszczakJastrzębniki1986M3052165-00:52:0300:51:48
#37 188373Anna WośPawłówko1988K1610-2300:52:0400:51:49
#38 189340Adrian MatuszakOpalenica1989M2045166-00:52:1500:51:57
#39 190139Katarzyna CybalGrodzisk Wlkp.1980K3111-2400:52:1500:52:04
#40 194311Jarosław SzajbeŁęczyca1972M4036169-00:53:0400:52:46
#41 196318Andrzej MaklesGrodzisk Wlkp.1961M5016171-00:53:1500:52:54
#42 197127Rafał PajchrowskiOPALENICA1970M4037172-00:53:1800:53:04
#43 199165Zbigniew Brzykcyskwierzyna1958M5017174-00:53:2500:53:07
#44 200378Piotr RatajczakGrodzisk Wlkp.1972M4038175-00:53:3200:53:15
#45 201281Arkadiusz GórczakBuk1995M2046176-00:53:3600:53:29
#46 202108Magdalena OdważnyDąbrowa1979K3112-2600:53:4200:53:27
#47 20367Maciej WarsztaGrodzisk Wielkopolski1995M2047177-00:53:4300:53:29
#48 20425Bogusia RabiegaOpalenica1988K1612-2700:53:5100:53:42
#49 206308Jacek ŁuczakLwówek1976M4039179-00:53:5300:53:28
#50 20726Dominik MikołajczakWojnowice1986M3057180-00:53:5300:53:28
#51 210140Michał CybalGrodzisk Wlkp.1974M4041182-00:54:1200:54:01
#52 21324Bartosz PierzyńskiOpalenica1981M3058185-00:54:3500:54:12
#53 220234Ewa ŚwitałaKuślin1995K1613-3000:54:5700:54:50
#54 221178Kamilla WróbelGrodzisk Wlkp.1978K3115-3100:55:0200:54:42
#55 222250Katarzyna KinalKarczewo1983K3116-3200:55:0700:54:51
#56 227301Krystian KróliczakBuk1995M2051193-00:55:3700:55:24
#57 229184Andrzej SzymankiewiczMariankowo1975M4043195-00:55:4000:55:27
#58 231249Wiesław PiątasBUk1957M5020197-00:55:4300:55:29
#59 232258Mateusz JendruchKuślin1988M2053198-00:55:4400:55:25
#60 234102Hanna KiljańskaGrodzisk Wielkopolski1984K3119-3600:56:0500:55:48
#61 235112Hubert SkotarekOpalenica1991M2054199-00:56:0800:55:57
#62 236382Agata KróliczakBuk1989K1615-3700:56:0800:55:59
#63 239154Kamil JastrzębskiOpalenica1984M3063202-00:56:1700:56:04
#64 240179Leszek WróbelGrodzisk Wlkp.1975M4045203-00:56:1900:56:00
#65 242248Tomasz Soloch1981M3064204-00:56:3600:56:16
#66 247209Anna Adamczak-Opalenica1985K3121-4000:56:5900:56:35
#67 248148Hanna MazurkiewiczGrodzisk Wlkp.1971K3122-4100:57:1400:57:02
#68 25047Katarzyna LachmanNowe Jastrzębsko1979K3123-4200:57:2000:56:54
#69 252114Joanna KlimaszykGRODZISK WLKP.1980K3124-4300:57:3600:57:14
#70 25333Grzegorz PytaGrodzisk Wlkp.1960M5022210-00:57:3700:57:18
#71 255334Mateusz TomaszewskiPoznań1979M3067211-00:57:5900:57:42
#72 25820Mateusz KomorowskiOpalenica1991M2057214-00:58:4600:58:29
#73 259339Michalina JagodzińskaStęszew1987K1617-4500:58:4900:58:36
#74 26052Michalina ZychGrodzisk Wielkopolski1989K1618-4600:59:0000:58:44
#75 262159Mikołaj JarmużekOpalenica1989M2058216-00:59:2200:59:00
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8374Klaudiusz WalaszczykOpalenica2001M1628-00:37:0700:37:06
#77 26458Karolina KubiakTarnowo Podgórne1978K3126-4700:59:3400:59:17
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10333Adam KuśWysoka1997M16310-00:37:5800:37:58
#79 267371Anna KocikOpalenica1987K1619-5000:59:3800:59:23
#80 269240Marta ZimnaKuślin1993K1620-5100:59:3900:59:32
#81 271195Dariusz NowackiBuk1987M2060220-01:00:0200:59:55
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18280Piotr RaneckiOpalenica1979M30318-00:39:2600:39:24
#83 21354Bartosz GuzikNowy Tomyśl1981M30521-00:39:3800:39:34
#84 278288Karol RojekKuślin1985M3069223-01:00:3101:00:06
#85 23364Adam El BahTarnowo Podgórne1989M20523-00:39:5600:39:52
#86 280264Bartłomiej JadachNowy Tomyśl1997M1611224-01:00:3501:00:15
#87 27345Damian KurkowiakOpalenica1987M20727-00:40:0800:40:04
#88 285138Daria SkotnickaWIELICHOWO1984K3134-5901:00:5801:00:40
#89 287161Marek BorońNowe Jastrzębsko1977M3070227-01:01:2701:00:58
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32247Antoni GrzankaKoziegłowy1956M60331-00:40:2700:40:27
#91 290132Piotr SkotarekOpalenica1987M2062229-01:02:0201:01:43
#92 29144Maciej NowakowskiOpalenica1987M2063230-01:02:0201:01:43
#93 29275Weronika GiełdonGranowo1993K1622-6201:02:0201:01:46
#94 40203Tomasz FliegnerBuk1996M201238-00:41:2000:41:16
#95 297343Maria RządkowskaUstka1975K3136-6301:02:0401:01:40
#96 4248Tomasz ZdziarskiOpalenica1978M30640-00:41:2900:41:27
#97 298361Natalia GlinkaBuk1994K1623-6401:02:3301:02:17
#98 301136Robert SzypuraOpalenica1970M4052236-01:02:5001:02:35
#99 302137Katarzyna SzypuraOpalenica1972K3137-6601:02:5001:02:50
#100 305372Patrycja JaśkiewiczOpalenica1979K3139-6801:04:1401:03:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności