Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXV Bieg Opalińskich

Wyniki - 7 sierpnia 2016, Opalenica

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 3286Antonina GonetSkórzewo1999K1634-8301:10:1801:09:59
#2 15012Michał SzeszułaNight RunnersOpalenica1975M4026137-00:49:3600:49:21
#3 4913Tomasz WujecOSP OPALENICAOPALENICA1999M16746-00:42:0600:42:04
#4 21614Tomasz GawarzewskiOpalenica24.info / OKB OpalenicaOpalenica1989M2049187-00:54:4000:54:29
#5 13816Michał GierlińskiOpalenica1994M2038125-00:48:4900:48:46
#6 26317Jędrzej ŁuczewskiKibole w bieguOpalenica1989M2059217-00:59:2600:59:08
#7 25820Mateusz KomorowskiOpalenica1991M2057214-00:58:4600:58:29
#8 10421Maciej KucharskiOkb OpalenicaOpalenica1982M302894-00:46:3600:46:29
#9 32922Anna StróżniakKonkubent i Faworyta :)Swarzędz1990K1635-8401:12:0001:11:51
#10 33023Jakub ZbierskiKonkubent i Faworyta :)Poznań1986M3076246-01:12:0001:11:51
#11 21324Bartosz PierzyńskiOpalenica1981M3058185-00:54:3500:54:12
#12 20425Bogusia RabiegaOpalenica1988K1612-2700:53:5100:53:42
#13 20726Dominik MikołajczakWojnowice1986M3057180-00:53:5300:53:28
#14 12327Sławomir SkotarekOpalenica1967M4019113-00:48:0700:47:55
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3928Agata ŚwiątekOSP OPALENICAOpalenica1993K161-200:41:0500:41:03
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6529Sylwia KoleckaKolecTEAM / Drużyna SzpikuZbąszynek1977K311-400:43:2400:43:22
#17 2630Damian KoleckiKolecTEAMzbaszynek1976M40826-00:40:0000:40:00
#18 13431Maciej ŻakPoznań1978M3039121-00:48:3800:48:20
#19 25333Grzegorz PytaGrodzisk Wlkp.1960M5022210-00:57:3700:57:18
#20 17434Marzena WróbelPszczew1980K319-2000:51:0000:50:41
#21 7135Wojciech TargoszOpalenica1976M401566-00:43:5400:43:48
#22 8936Marcin KrzyżanekOpalenica1993M202382-00:45:1100:45:00
#23 6137Dominik CzaprackiOpalenica1976M401358-00:43:0900:43:00
#24 21238Marcin DomagalskiOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1962M5019184-00:54:3400:54:16
#25 31539Maria DomagalskaOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1969K46+6-7601:06:0401:05:46
#26 16841Beata Żurawskanowy tomyśl1991K168-1800:50:4900:50:40
#27 8542Piotr RychterOPALENICKI KLUB BIEGACZAOPALENICA1981M301978-00:45:0200:44:53
#28 11143Adam AdamczakOpalenicki Klub SportowyOpalenica2000M1610101-00:46:5900:46:51
#29 29144Maciej NowakowskiOpalenica1987M2063230-01:02:0201:01:43
#30 29645Stanisław SkibaStrzeleckaOpalenica1987M2065234-01:02:0301:01:44
#31 6646Piotr PiechotaPromień Opalenicaopalenica1984M301262-00:43:3000:43:26
#32 25047Katarzyna LachmanNowe Jastrzębsko1979K3123-4200:57:2000:56:54
#33 4248Tomasz ZdziarskiOpalenica1978M30640-00:41:2900:41:27
#34 9451Paweł CichowlasOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1983M302486-00:45:4000:45:32
#35 26052Michalina ZychGrodzisk Wielkopolski1989K1618-4600:59:0000:58:44
#36 8253Marek KucharzewskiGrodzisk Wielkopolski1989M202176-00:44:3500:44:18
#37 30654Anna KuncOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1986K1625-6901:04:4901:04:26
#38 31455Agnieszka Wójcik MillerGrodzisk Wlkp.1988K1628-7501:05:4701:05:29
#39 11957Paweł JarnutLB TEAM LWÓWEKLwówek1992M2033109-00:47:4000:47:34
#40 26458Karolina KubiakTarnowo Podgórne1978K3126-4700:59:3400:59:17
#41 17159Łukasz Rosińskiadrenalina teamWolsztyn1981M3049152-00:50:5400:50:46
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3160Bogdan MańczakNKB ChyżyKuślin1956M60230-00:40:2300:40:19
#43 20561Jacek ArentRakoniewiceRakoniewice1977M3056178-00:53:5200:53:34
#44 20862Renata JędrzejczakRakoniewiceRakoniewice1982K3113-2800:53:5600:53:38
#45 5763Dariusz NowakOTUSZ1968M401254-00:42:4500:42:36
#46 2564Przemysław NowakOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1976M40725-00:39:5700:39:54
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1365Rafał GrabskiDanflor TeamCicha Góra1992M20313-00:38:2900:38:29
#48 3366Kamil SierońBERO TeamNowy Tomyśl1991M20932-00:40:3500:40:31
#49 20367Maciej WarsztaGrodzisk Wielkopolski1995M2047177-00:53:4300:53:29
#50 6069Łukasz AndrysGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wielkopolski1988M201657-00:42:5600:42:50
#51 7370Tomasz KońkaBERO TeamCicha Góra1980M301468-00:43:5700:43:51
#52 6871Rafał WojnowskiBERO TeamGlinno1988M201864-00:43:4100:43:35
#53 7272Bartosz JerzewskiPhoenix Contact WielkopolskaZBĄSZYŃ1987M201967-00:43:5600:43:42
#54 6473Daniel MolendaZbąszyń1989M201761-00:43:2400:43:20
#55 7674Piotr KurzyńskiKolecTeam ZbąszynekZbąszynek1980M301670-00:44:1700:44:15
#56 29275Weronika GiełdonGranowo1993K1622-6201:02:0201:01:46
#57 19176Tomasz FlakRozbiegany ZbąszyńZbąszyń1980M3053167-00:52:2100:52:15
#58 8077Tomasz ZiemekNowy Tomyśl1979M301874-00:44:3100:44:26
#59 4878Mirosław MastykBiegajnia PoznańPoznań1982M30845-00:42:0200:42:02
#60 17680Jan BiskupGrodzisk Wielkopolski1986M3051156-00:51:0500:50:48
#61 27581Agnieszka Niewczas-StefańskaKobietybiegaja.plMurowana Goślina1971K3129-5401:00:1600:59:59
#62 23082Paweł PolaszekMAFiJAOpalenica1985M3062196-00:55:4300:55:28
#63 10184Łukasz NoskoNowy Tomyśl1992M202591-00:46:2500:46:17
#64 16385Joanna KołodziejOpalenica1991K167-1700:50:2400:50:12
#65 8886Tomasz JerzykowskiZgryźliwi TetrycyZbąszynek1979M302181-00:45:1100:45:04
#66 7890Marcin MarchewkaPhoenix Contact WielkopolskaŁomnica1989M202072-00:44:2300:44:16
#67 16191Natalia DurowiczNiepruszewo1985K317-1600:50:2300:50:17
#68 5592Radosław MichalskiLWÓWEK1980M30952-00:42:4100:42:36
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1593Paweł MelonekGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp.1966M50215-00:38:3600:38:34
#70 11494Konrad SzczepaniakDanflor Teamwielichowo1980M3033104-00:47:2600:47:16
#71 9895Filip WittholzPhoenix Contact WielkopolskaJastrzębsko Stare1978M302689-00:45:5500:45:47
#72 5996Leszek JakubowskiNKB Chyży Nowy TomyślPaproć1978M301156-00:42:5000:42:44
#73 25798Piotr BartkowiakGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp.1976M4046213-00:58:2100:58:12
#74 16499Marcin TorchałaBERO TeamLwówek1986M3047147-00:50:2700:50:16
#75 182100Krystian AniołaGrodzisk Wielkopolski1993M2043161-00:51:3200:51:20
#76 334101Patrycja JaroszykOpalenica1993K1636-8701:16:5801:16:46
#77 234102Hanna KiljańskaGrodzisk Wielkopolski1984K3119-3600:56:0500:55:48
#78 137103Tomasz KańdułaLKP Inter ZdrójGrodzisk Wlkp1996M2037124-00:48:4600:48:31
#79 103104Łukasz JarnutLB TEAM LWÓWEKLwówek1989M202793-00:46:2600:46:20
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74105Magdalena NowakGrodziski Klub BiegaczaUjazd - Huby1989K163-600:44:0300:43:59
#81 295106Kamil SiedlińskigRUNwald Team PoznańBydgoszcz1989M2064233-01:02:0301:01:43
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 84107Magdalena MejerDąbrowa1971K313-700:44:4100:44:38
#83 202108Magdalena OdważnyDąbrowa1979K3112-2600:53:4200:53:27
#84 146109Tomasz TomczakNowy Tomyśl1977M3041133-00:49:1800:49:07
#85 235112Hubert SkotarekOpalenica1991M2054199-00:56:0800:55:57
#86 81113Jacek ZerbstNowy Tomyśl1974M401675-00:44:3400:44:26
#87 252114Joanna KlimaszykGRODZISK WLKP.1980K3124-4300:57:3600:57:14
#88 300115Grzegorz GamrowskiGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp1957M5023235-01:02:4801:02:40
#89 116116Michał BajerHUSAR CROSS TRAININGBuk1978M3035106-00:47:3700:47:26
#90 75117Michał StachowiakWOJNOWICE1977M301569-00:44:0800:44:03
#91 270118Radosław CzuperRASZÓWKA BIEGARASZÓWKA1969M4049219-00:59:5800:59:36
#92 223119Agata JaroszRASZÓWKA BIEGALegnica1978K3117-3300:55:1800:54:57
#93 209120Marcin ChałupkaCHALUPCZOK TEAMWOLSZTYN1968M4040181-00:54:1000:54:00
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !100122Marzenna PerzNKB Chyży Nowy TomyślBukowiec1968K46+2-1000:46:0500:45:52
#95 186123Agnieszka JarnótNKB Chyży Nowy Tomyślstary tomyśl1977K3110-2200:51:5700:51:43
#96 92124Emilia Perzn/nBukowiec1990K164-800:45:3900:45:30
#97 50125Waldemar MarciniakMarciniak TeamRakoniewice1960M50447-00:42:0800:42:03
#98 127126Marek HaliniakNKB Chyży Nowy TomyślNowy Tomyśl1977M3038117-00:48:1900:48:05
#99 197127Rafał PajchrowskiOPALENICA1970M4037172-00:53:1800:53:04
#100 67128Hubert KukawaOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1983M301363-00:43:3400:43:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności