Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Wycie Szakala o Północy

Wyniki - 12 sierpnia 2016, Łódź

Cityzen_ General
Msc
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kopaczewski Paweł01/ACrossRunShop00:02:01
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Oleksiewicz Maurycy22/DSzakale Bałut Łódź00:02:04
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Knys Robert06/ABiegacz Nowosolna00:02:06
#4 4Ciekański Mateusz08/AUKS Azymut Pabianice00:02:08
#5 5Gąsiorowski Adam08/DUKS Azymut Pabianice00:02:09
#6 6Sekieta Radosław01/DCrossRunShop00:02:09
#7 7Michalski Daniel08/CUKS Azymut Pabianice00:02:09
#8 8Malinowski Patryk01/CCrossRunShop00:02:10
#9 9Józwiak Piotr18/DKita Team00:02:10
#10 10Wysocki Michał02/AŁódź Kocha Sport - grupa Agnieszki00:02:11
#11 11Strojkowski Bartosz02/DŁódź Kocha Sport - grupa Agnieszki00:02:14
#12 12Nowak Dawid12/DBiegiem po Piwo Jasne00:02:14
#13 13Nalepa Leon20/AZaspani Szybcy i W ściekli00:02:14
#14 14Makowski Maciej09/AKlub Biegacza Korona Pabianice00:02:15
#15 15Bula Piotr19/DZgierzołaki00:02:15
#16 16Bester Piotr22/CSzakale Bałut Łódź00:02:15
#17 17Brzeszkiewicz Michał12/ABiegiem po Piwo Jasne00:02:15
#18 18Szewczyk Jarosław06/DBiegacz Nowosolna00:02:15
#19 19Mirowski Kamil18/AKita Team00:02:16
#20 20Lisowski Aleksander12/CBiegiem po Piwo Jasne00:02:16
#21 21Pietrzak Andrzej22/ASzakale Bałut Łódź00:02:16
#22 22Karwowski Michał07/DEpoka Nordica Łódź00:02:18
#23 23Kokotek Maciej18/CKita Team00:02:19
#24 24Kaszubski Rafał02/CŁódź Kocha Sport - grupa Agnieszki00:02:19
#25 25Andrzejczak Tomasz09/CKlub Biegacza Korona Pabianice00:02:20
#26 26Lesień Adam16/ATigres Team00:02:22
#27 27Zalasa Wojciech03/CŁódź Kocha Sport - grupa Poli00:02:23
#28 28Antosiak Jakub05/DŁódź Kocha Sport - grupa Żanety00:02:23
#29 29Bednarski Arkadiusz26/ARagnarök00:02:23
#30 30Meissner Paweł16/BTigres Team00:02:23
#31 31Augustyniak Rafał26/DRagnarök00:02:24
#32 32Kowalska Natalia01/BCrossRunShop00:02:25
#33 33Krebs Marcin15/ARun&Smile Pabianice00:02:26
#34 34Ulowski Jacek13/DBiegiem po Piwo Białe00:02:26
#35 35Supnowicz Przemysław07/AEpoka Nordica Łódź00:02:26
#36 36Zieliński Jakub25/CZa 5 dwunasta00:02:27
#37 37Mokras Adam25/AZa 5 dwunasta00:02:27
#38 38Balicki Rafał06/BBiegacz Nowosolna00:02:29
#39 39Bajon Kamil05/CŁódź Kocha Sport - grupa Żanety00:02:30
#40 40Szczepaniak Piotr23/ASzakale Nocy - Klub Seniora00:02:30
#41 41Beśka Dariusz15/BRun&Smile Pabianice00:02:31
#42 42Błaszczyk Mariusz19/BZgierzołaki00:02:32
#43 43Rakowski Maciej23/DSzakale Nocy - Klub Seniora00:02:32
#44 44Nowacki Paweł24/DSzakale Bałut – Przedszkole Wampirów00:02:32
#45 45Koziróg Dagmara09/BKlub Biegacza Korona Pabianice00:02:32
#46 46Wainberg Kamil13/ABiegiem po Piwo Białe00:02:32
#47 47Dubiecki Jarema13/CBiegiem po Piwo Białe00:02:35
#48 48Sikorski Tomasz10/DFujitsu Running Team Łódź00:02:35
#49 49Gałązka Jacek17/CAtos Racing Team00:02:36
#50 50Misiak Piotr15/DRun&Smile Pabianice00:02:37
#51 51Łaski Krzysztof14/DBiegiem po Piwo Ciemne00:02:39
#52 52Kozłowski Oskar17/DAtos Racing Team00:02:40
#53 53Michalski Tomasz26/BRagnarök00:02:40
#54 54Drab Szymon24/ASzakale Bałut – Przedszkole Wampirów00:02:40
#55 55Tondys Piotr16/DTigres Team00:02:41
#56 56Downar Katarzyna08/BUKS Azymut Pabianice00:02:41
#57 57Wysocka Agnieszka02/BŁódź Kocha Sport - grupa Agnieszki00:02:43
#58 58Pola Magdalena03/AŁódź Kocha Sport - grupa Poli00:02:44
#59 59Wytykowska Joanna26/CRagnarök00:02:45
#60 60Sowa Maciej23/BSzakale Nocy - Klub Seniora00:02:45
#61 61Wiaderny Damian04/CŁódź Kocha Sport - grupa Kingi i Natalii00:02:45
#62 62Wróblewski Wojciech19/CZgierzołaki00:02:46
#63 63Gać Tomasz27/DIniemamocni - chyba że w gastrofazie00:02:46
#64 64Serwatka Piotr17/AAtos Racing Team00:02:48
#65 65Kopka Piotr09/DKlub Biegacza Korona Pabianice00:02:49
#66 66Kowalewski Dominik24/CSzakale Bałut – Przedszkole Wampirów00:02:50
#67 67Frączkowska Barbara06/CBiegacz Nowosolna00:02:50
#68 68Jezierska Ola05/AŁódź Kocha Sport - grupa Żanety00:02:51
#69 69Ogrodnik Konrad21/AMKS Metalowiec Łódź00:02:52
#70 70Witkowski Jacek07/CEpoka Nordica Łódź00:02:53
#71 71Musiałowicz Bartosz27/BIniemamocni - chyba że w gastrofazie00:02:53
#72 72Konecki Kamil04/DŁódź Kocha Sport - grupa Kingi i Natalii00:02:55
#73 73Ruszczyk Marcin25/DZa 5 dwunasta00:02:56
#74 74Marczak Michał20/DZaspani Szybcy i W ściekli00:02:56
#75 75Adamiak Maciej03/DŁódź Kocha Sport - grupa Poli00:02:57
#76 76Jezierski Patryk03/BŁódź Kocha Sport - grupa Poli00:02:57
#77 77Konecka Natalia04/AŁódź Kocha Sport - grupa Kingi i Natalii00:02:57
#78 78Dwornik Paweł10/CFujitsu Running Team Łódź00:02:57
#79 79Kwiecień-Lipińska Kamila16/CTigres Team00:03:01
#80 80Marchewka Michalina24/BSzakale Bałut – Przedszkole Wampirów00:03:02
#81 81Skowrońska Maja17/BAtos Racing Team00:03:02
#82 82Kulon Bartek20/CZaspani Szybcy i W ściekli00:03:02
#83 83Bryszewska Marta19/AZgierzołaki00:03:02
#84 84Jezierska Justyna23/CSzakale Nocy - Klub Seniora00:03:02
#85 85Średniak Agnieszka22/BSzakale Bałut Łódź00:03:03
#86 86Dubak Dariusz14/CBiegiem po Piwo Ciemne00:03:03
#87 87Wesołowska Karolina10/BFujitsu Running Team Łódź00:03:04
#88 88Potrzebowska Natalia12/BBiegiem po Piwo Jasne00:03:05
#89 89Szyktanc Ewelina15/CRun&Smile Pabianice00:03:08
#90 90Korczyński Igor14/ABiegiem po Piwo Ciemne00:03:08
#91 91Deszcz Stanisław21/CMKS Metalowiec Łódź00:03:08
#92 92Fułczyńska Paulina27/CIniemamocni - chyba że w gastrofazie00:03:09
#93 93Balcerak-Kolasa Joanna07/BEpoka Nordica Łódź00:03:13
#94 94Kubiak Monika14/BBiegiem po Piwo Ciemne00:03:15
#95 95Wojtczak-Luter Anna21/DMKS Metalowiec Łódź00:03:16
#96 96Ciszek Jarosław27/AIniemamocni - chyba że w gastrofazie00:03:22
#97 97Rajewski Mateusz05/BŁódź Kocha Sport - grupa Żanety00:03:24
#98 98Nalepa Julia20/BZaspani Szybcy i W ściekli00:03:30
#99 99Gagas Aleksandra18/BKita Team00:03:35
#100 100Trzeciak Agnieszka13/BBiegiem po Piwo Białe00:03:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności