Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Ultra Mazury 70

Wyniki - 13 sierpnia 2016, Stare Jabłonki

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Stelmach DominikaWARSZAWAPOL198205:47:5905:48:00-1
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22Myślak PiotrPOZNAŃOWOCBIEGA / TRIATHLONISTA.COMPOL199005:52:1105:52:111-
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !321Zyskowski AndrzejOLSZTYNMAFIA TEAM LUBLINIECPOL197705:57:4105:57:422-
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 480Sulewski KrzysztofFINISZ MORĄGPOL-06:30:5806:30:583-
#5 539Kasperski ArkadiuszOLSZTYNAKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COMPOL197006:34:4806:34:494-
#6 664Kaliski SławomirOLSZTYNWWW.SPORTIC.PLPOL198806:35:5406:36:015-
#7 743Godlewski AndrzejBORAWSKIEBIEGAMY DLA ZDROWIAPOL198506:36:2106:37:226-
#8 888Bąk JarekSTARE LIPINYVEGE RUNNERSPOL-06:39:2306:39:237-
#9 923Włodarczyk GrzegorzCIECHANÓWGRYGIPOL197707:01:1207:01:178-
#10 1013Geppert JakubPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOL198407:02:5607:02:569-
#11 1168Żak KubaGORLICZYNA11. MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPOL198907:09:5007:09:5810-
#12 1236Tracz JacekOSTROFAPOL197207:17:1007:17:1411-
#13 139Barszczewski TadeuszMRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWOPOL197407:18:5407:18:5412-
#14 1485Ciesielski WitoldGDAŃSKPOL197307:26:4307:26:4813-
#15 156Toboła ZbigniewKRAKÓWHOSPICJUM ŚW. ŁAZARZAPOL197407:32:0907:32:1114-
#16 1669Mrowiec MichalPROBARK MALYKORDAKIPOL197207:32:5807:33:2115-
#17 1719Olborski AndrzejJASTRZĘBIE ZDRÓJPOL196607:34:5807:35:0216-
#18 1879Kisieliński WojciechLEGIONOWOWIELISZEW HERON TEAMPOL197007:35:5307:35:5717-
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1959Cieśla ElżbietaOLSZTYNEKBIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWOPOL197207:36:1907:36:20-2
#20 2033Zaworski TomaszWROCŁAWPOL198807:36:1807:36:2018-
#21 2129Kuchciński SławomirMŁAWALOTOS RUNNING TEAMPOL197707:38:2607:38:2919-
#22 2281Kołodziej ZbigniewKĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOL198007:40:5907:41:0320-
#23 2317Sujak MirosławMIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKPOL196507:43:0907:43:1021-
#24 2422Pietrusiak KonradPRUSZKÓWDRUŻYNA Z TARTAKUPOL198207:45:5407:45:5822-
#25 2545Soborski KrzysztofOLKUSZPOL197707:50:1507:50:2523-
#26 2662Nędzusiak DariuszALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOL196207:51:1107:51:1624-
#27 2718Kociński RadosławPOZNAŃPOL198907:51:4807:51:4925-
#28 2824Drygas PawełOLSZTYNSAM DLA SIEBIEPOL197807:55:1307:55:2126-
#29 2947Dobrzyński HenrykGDAŃSKPOL196207:57:0507:57:0727-
#30 3053Adamowicz ArekMAJDYPOL197508:01:0308:01:0928-
#31 3142Kłoczko MarcinLESZNOLESZ NO LIMITS RUNNERSPOL198608:02:2408:02:3029-
#32 3272Grzeszczuk WojciechWARSZAWAPOL196108:03:4908:03:5130-
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3351Kalinka BeataGDAŃSKPOL197408:04:3208:04:36-3
#34 3426Stankiewicz SzymonAUGUSTÓWJW 3797POL198508:05:3808:05:4431-
#35 3560Płodzicki TomekIŁAWAIŁAWA BIEGAPOL197908:05:5908:06:0732-
#36 3658Cieśla JarosławOLSZTYNEKBIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWOPOL197008:07:0708:07:0933-
#37 3752Kondratiuk RenataGDAŃSKPOL196108:15:4908:15:53-4
#38 3875Konarzewska MartaOLSZTYNTRI NEGUPOL198408:26:0708:26:14-5
#39 3976Suchowiecki WojtekOLSZTYNTRI NEGU - OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE - #ARTNEOTEAMPOL197808:26:0908:26:1634-
#40 4048Baran GrzegorzOLSZTYNPOL198008:26:2208:26:2435-
#41 4155Badura WojtekBIELSKO-BIAŁAZIELONA TRAFFFKA I BIAŁY PUUUCHPOL196708:31:4308:31:5336-
#42 4241Kwiatkowski RoberWIELBARKRUNFLOWERSPOL197108:31:1208:32:0637-
#43 4327Lica PawełDYWITYSTRAŻ GRANICZNAPOL198608:33:1408:33:2238-
#44 4454Bogus PiotrWARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOL198308:40:1608:40:2539-
#45 4525Chrostowski ArkadiuszGIŻYCKOPOL199108:40:3608:40:4440-
#46 4649Motulewski TomaszSUWAŁKIPAINTRUNPOL197708:46:4108:46:4641-
#47 4738Grendziński AndrzejOSTRÓDA12TRI.PLPOL197008:47:4508:47:5642-
#48 4866Dłużniewski JacekŁOMŻAULTRASFCBPOL197508:53:0808:53:5543-
#49 4971Szczepaniak PiotrOLSZTYN12TRI.PL. DRUŻYNA WILKAPOL196808:55:2408:55:2544-
#50 5050Sosnowski DarekMARKIMARKOWI BIEGACZEPOL198508:57:2408:57:3345-
#51 5163Kwiecień MarekMARKIMARKOWI BIEGACZEPOL198408:57:2508:57:3446-
#52 5261Bandrowski ŁukaszKIELCEPOL198809:06:0309:06:0547-
#53 5365Kujawa AlinaGDAŃSKPOL197109:10:1509:10:18-6
#54 5473Grabowski DariuszBRATIANBRATIAN BIEGAPOL198509:12:0209:12:0348-
#55 5546Gostkowska-Drzewicka MagdalenaLINIEWOPOL197309:12:2309:12:29-7
#56 5634Banasik GrzegorzDYMINYKIELECKI BIEGACZPOL197209:12:4209:12:4349-
#57 5715Janczarek ArkadiuszBOŻA WOLAPOL197909:15:3109:15:3450-
#58 5884Figura BogdanKWIDZYŃPOL195609:16:4309:16:4751-
#59 5930Daliga WładysławJEZIORANYPOL199309:17:4009:17:4852-
#60 6016Dziedzic IzabelaGDAŃSKPO NAS CHOĆBY POTOPPOL198209:17:4909:18:00-8
#61 6114Jarmołowski AndrzejGDAŃSKPOMORZE BIEGA I POMAGAPOL198609:17:4909:18:0053-
#62 6244Kawałko MaciejSZAFRANKIPAINTRUNPOL197909:17:5709:18:0154-
#63 6378Suchowiecka AnnaOLSZTYNTRINEGUPOL198209:21:2809:21:35-9
#64 6431Daliga SzymonOLSZTYNSTRAŻ GRANICZNAPOL198509:32:5709:33:0555-
#65 6537Frydrych TomaszZAGNAŃSKZAGNAŃSK BIEGA /KKLPOL198909:35:2709:35:3756-
#66 667Karpiński RobertMARKISPARTANIE DZIECIOMPOL197109:35:3809:35:4357-
#67 6710Łyczko SławomirKĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYNPOL196509:35:3209:35:4358-
#68 6882Smolak AgataWOLSZTYNPOL198209:35:3709:35:43-10
#69 6983Sokół SylwiaŻYRARDÓWPOL197809:35:3709:35:43-11
#70 704Morus TomekDUBIELPOL197409:44:4009:44:5059-
#71 7156Dejewska ArletaJASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+POL198309:54:5809:55:08-12
#72 7257Dejewski JakubJASTRZĘBIE-ZDRÓJPOL198409:54:5809:55:0860-
#73 7340Pecka TomaszJASLOPOL197810:10:3210:10:3761-
#74 7420Modrzejewski RomanGRABÓW NAD PROSNĄKINGS OF METALPOL196710:29:5910:30:0962-
#75 7574Vuco IvoJAKTORÓWTRI NEGUPOL197710:33:4010:33:4863-
#76 7686Kopyść JarosławOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOL197610:40:0710:40:1664-
#77 7732Radomski GrzegorzWOŁOMINLECHICI ZIELONKAPOL196310:51:1810:51:1865-
#78 7828Bandur GrzegorzPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOL198811:49:5511:50:0566-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności