Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Zaodrzańska Agrafka

Wyniki - 14 sierpnia 2016, Oława

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1107Rak PawełM1982OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA00:36:26
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !295Prystarz KrzysztofM1978OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA00:37:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 359Wieczorkiewicz AdamM1987JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE00:37:25
#4 430Piegowski AdamM1984WOŁÓWEUROVENT ATHLETICS00:37:28
#5 586Korzeń ArturM1976OŁAWAATMA00:38:56
#6 684Michalak DanielM1999OŁAWALO1 OŁAWA00:39:06
#7 775Kręzel KrzysztofM1991WISZNIA MAŁANIGHT RUNNERS WROCŁAW00:39:26
#8 882Sobera JanM1963TWARDOGÓRAECHO TWARDOGÓRA00:39:34
#9 9108Spaliński PiotrM1968OŁAWAULKS ZIEMIA OŁAWSKA00:40:03
#10 1036Pruciak KrzysztofM1984OŁAWARUN-LOG.COM00:40:54
#11 1176Winiarski WojciechM1989ŚWINOUJŚCIENIGHT RUNNERS WROCŁAW00:42:01
#12 12109Załubski JacekM1985JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE00:42:55
#13 136Chlebowicz MarcinM1981WROCŁAWNAURA TEAM00:43:03
#14 1478Nędzarek GrzegorzM1982OŁAWA00:43:58
#15 1519Kupiński CezaryM1968WROCŁAWSIŁA OGRA00:43:59
#16 1673Czerniawski KamilM1989MICHAŁOWICE00:44:13
#17 1732Połeć KonradM1981OŁAWARUNMATORZY00:44:24
#18 1854Śmiech DanielM1979JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE00:44:38
#19 1971Sobczak KamilM1989OLAWATERMY JAKUBA OŁAWSKI PARK WODNY00:44:52
#20 2056Weselski ArkadiuszM1980BORÓWSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`00:45:03
#21 2196Kłoczaniuk MarekM1961KĘPNO00:45:12
#22 2210Bąkowski JarosławM1972JELCZ-LASKOWICE00:45:23
#23 23122Kulesa KrzysztofM1983WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW00:45:33
#24 248Droździk MagdalenaK1979NYSAWKB META LUBLINIEC00:45:46
#25 2533Połomski DanielM1976JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE00:46:04
#26 2611Jurecki ZygfrydM1965WROCŁAWSKY TOWER RUNNERS00:46:48
#27 27100Józeńków KrzysztofM1998NADOLICE WIELKIE00:46:58
#28 2887Kiełt JacekM1987ŁAŃCUT00:47:00
#29 2931Piszczek RyszardM1963WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW00:47:17
#30 3047Steczkowska AnnaK1982OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA00:47:36
#31 3161Zalewski PiotrM1987WROCŁAWKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE00:47:45
#32 3218Kuczyński PiotrM1956POZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL00:47:55
#33 3374Gajduk IlonaK1991WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW00:49:02
#34 34103Wierzbicki WiesławM1965BRZEG00:49:06
#35 3589Bednarczyk BogdanM1967WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW00:49:19
#36 3694Łebzuch MarzenaK1983NAMYSŁÓWNIEZRZESZONY00:49:48
#37 37102Przech WładysławM1956NADOLICE WIELKIEWKB PIAST WROCŁAW00:49:50
#38 3899Syperek MarcinM1974WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW00:49:55
#39 3972Nowak MaciejM1992OŁAWATERMY JAKUBA-OŁAWSKI PARK WODNY00:50:05
#40 4090Rabenda JanM1962BRZEGMORSY BRZEG00:50:10
#41 414Buluk GrzegorzM1981NAMYSŁÓW00:50:15
#42 42119Lemiowski WojciechM1973RATOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE00:50:50
#43 43116Czajkowski StanisławM1950JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE00:51:04
#44 4465Sztypa MarcinM1978OŁAWAATMA00:51:21
#45 4538Puszczewicz ZenonM1941PISARZOWICENIEZRZESZONY00:51:22
#46 4664Mruszczyk KatarzynaK1981OŁAWANIEZRZESZONA00:51:31
#47 4713Kisiel RafałM1986OŁAWA00:51:32
#48 4823Miłosz TomaszM1974OŁAWAZAIWANIASZ00:51:36
#49 4920Lechowski JanM1958JELCZ-LASKOWICEVOLVO POLSKA00:51:43
#50 5079Pawlik KatarzynaK1989NYSAOPOLE BIEGA00:51:50
#51 5180Olas KrzysztofM1983KRAPKOWICE00:51:51
#52 5267Bularz PaulinaK1993OŁAWATERMY JAKUBA-OŁAWSKI PARK WODNY00:52:10
#53 531Jarosławski MariuszM1972OŁAWATERMY JAKUBA-OŁAWSKI PARK WODNY00:52:11
#54 54101Kopczyński TomaszM1995JELCZ LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE00:52:12
#55 5516Korzeniowska AgnieszkaK1977MARCINKOWICEOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA00:52:22
#56 5637Pryjda-Miłosz MałgorzataK1977OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA00:52:33
#57 5746Sobczyk MartaK1980OŁAWA00:52:39
#58 58117Jędrzejewski ZbigniewM1963WROCŁAWNIEZRZESZONY00:52:49
#59 59104Wierzbicki AdrianM1988BRZEG00:52:55
#60 6068Bularz MateuszM1993OŁAWATERMY JAKUBA-OŁAWSKI PARK WODNY00:52:56
#61 6153Szymczyna MarcinM1975OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA00:53:05
#62 6251Sztal BożenaK1982OŁAWA00:53:35
#63 6381Wnuk GrzegorzM1968KRAKÓWENERGETYK RYBNIK00:53:35
#64 6455Wanat WacławM1946WROCŁAWSKY TOWER RUNNERS00:53:55
#65 6522Mendak AleksandraK1980OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA00:54:10
#66 66106Giżewski MichałM1986KARŁOWICE00:54:14
#67 67114Paciorek MarcinM1982WOJSŁAW00:54:27
#68 6849Szałajko JerzyM1962WROCŁAWDUCH GÓR00:54:55
#69 6991Borowski RyszardM1959BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEG00:55:05
#70 7050Szpyrna KatarzynaK1981WROCŁAW00:56:10
#71 712Bednarczyk WiesławM1956BRZEGNIEZRZESZONY00:56:22
#72 72121Kawa MarekM1979OŁAWA00:58:18
#73 7344Siciarz GrzegorzM1979OŁAWANIEZRZESZONY00:58:26
#74 74110Ferkaluk PawełM1976OŁAWA00:58:26
#75 75118Kamyk AndżelikaK1986WOJNOWICE00:58:58
#76 76115Figas KamilM1998OŁAWA00:59:03
#77 7777Stecyk MarcinM1998OŁAWAZSP 2 RUNNERS TEAM00:59:03
#78 7812Kasprzycki ArkadiuszM1976POLKOWSKIEAMATOR00:59:25
#79 7997Pal MagdalenaK1984WROCŁAW00:59:37
#80 807Chorzępa JoannaK1991JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE00:59:55
#81 81105Giżewski MarekM1963KARŁOWICE01:00:01
#82 82111Kowal IwonaK1977BYSTRZYCA OŁAWSKAGAZELE01:00:11
#83 83112Żerebecka EwaK1980BYSTRZYCAGAZELE01:00:11
#84 8469Żytecka-Bartosik AdrianaK1981OŁAWATERMY JAKUBA-OŁAWSKI PARK WODNY01:01:18
#85 8588Grodzka AnnaK1969WROCŁAWKOBIETY NA MEDAL01:01:40
#86 8693Żebracki WojtekM1987PRUDNIK01:01:47
#87 8725Opoka ArturM1991BRZEGKOTWICA BRZEG01:02:01
#88 889Janiszewska AgnieszkaK1975OŁAWA01:02:18
#89 8970Grębowicz AgnieszkaK1986JANIKÓWTERMY JAKUBA-OŁAWSKI PARK WODNY01:02:45
#90 9048Stelmaszak EwaK1979WROCŁAW01:03:30
#91 913Bijak DorotaK1957WROCŁAW01:03:50
#92 9239Puszczewicz KatarzynaK1977BRZEG01:04:06
#93 9366Bieda RobertM1964CZASTARYGKS CZASTARY01:05:00
#94 9429Piątek PiotrM1974BYSTRZYCANIEZRZESZONY01:05:05
#95 9526Oziębła NataliaK1994NAMYSŁÓW01:10:55
#96 9627Oziębły TomaszM1959NAMYSŁÓW01:10:55
#97 97120Łozienko AnnaK1991MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE01:12:00
#98 9892Boczar WaldemarM1984WROCŁAW01:12:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności