Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7. Bieg na Wielką Sowę

Wyniki - 14 sierpnia 2016, Ludwikowice Kłodzkie

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 101105Maziarz PawełŚwidnicaPOLCurs92M2025-9100:54:555.4300:18:5100:28:17117
#2 102326Nowak KonradŚwidnicaPOLFattyfat86M3014-9200:54:555.4300:18:5100:28:22121
#3 103281Bukowski EdwardKluczborkPOLKluczborska Grupa Biegowa69M456-9300:54:555.4300:18:5200:27:0983
#4 10476Głowacki ArturGłogówPOLZg Run76M4014-9400:54:555.4300:18:5200:28:01108
#5 105293Górski MariuszTychyPOL82M3015-9500:55:015.4300:18:5800:28:18118
#6 106452Kogut StanisławŚwidnicaPOLBiegowa Świdnica81M3514-9600:55:025.4400:18:5900:27:53103
#7 107211Myszczyszyn ŁukaszKudowa ZdrójPOLAntracyt81M3515-9700:55:055.4400:19:0200:28:17115
#8 108186Chamielec BogusławLubinPOLA Emeryt Biega67M457-9800:55:095.4400:19:0600:28:13112
#9 109411Polc AdamŁaziska GórnePOL74M4015-9900:55:135.4500:19:1000:27:56104
#10 110325Nowak KamilZawierciePOL89M2026-10000:55:205.4500:19:1700:27:46101
#11 111292Gogała RyszardGłubczycePOL71M458-10100:55:215.4500:19:1800:28:21120
#12 1124626Majewski MaciejSwidnicaPOLWww.reha-fit.com.pl80M3516-10200:55:225.4600:19:1900:28:20119
#13 113284Domański JarosławŚwierzawaPOL72M4016-10300:55:285.4600:19:2500:28:12111
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !114480Gałuszka HalinaPorąbkaPOLRmd Montrail Team71K45110-00:55:315.4700:19:2800:28:00107
#15 115207Michalski AdamSobótkaPOLKb Sobótka70M459-10400:55:335.4700:19:3000:28:33124
#16 116162Augustyniak JakubWrocławPOLŚlęzak Team82M3016-10500:55:375.4700:19:3300:27:51102
#17 117121Gostyński KrzysztofKrakówPOLGostyńscy Team74M4017-10600:55:415.4800:19:3700:28:44126
#18 118310Łaba MateuszJugówPOLUsks Ludwikowice Kł.85M3017-10700:55:495.4800:19:4600:29:04133
#19 119189Hickiewicz LudwikŚwiętoszówPOLFinishlineseeker78M3517-10800:55:505.4800:19:4700:28:17116
#20 120251Marciniak WitoldPoznańPOLMesser71M4510-10900:55:565.4900:19:5300:28:32123
#21 121318Masłyk MateuszLudwikowicePOLUsks Ludwikowice Kł.96M2027-11000:55:575.4900:19:5400:29:19140
#22 122208Miler MarcinLaziska GornePOL06 Kleofas Katowice78M3518-11100:56:035.5000:20:0000:29:12135
#23 123414Salach RadosławLubskoPOLMocni Na Starcie72M4018-11200:56:045.5000:20:0100:29:01131
#24 1244555Gwardzik PiotrWrocławPOLArenberg Gang79M3519-11300:56:055.5000:20:0200:28:02109
#25 125193Muzyka MichałJugówPOLUsks Ludwikowice Kł.92M2028-11400:56:165.5100:20:1300:28:59130
#26 126152Różnicki PiotrWroclawPOL81M3520-11500:56:175.5100:20:1300:29:13138
#27 127475Trzaskacz TomaszTrzebnicaPOLDtr Biega75M4019-11600:56:205.5200:20:1700:29:42156
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !128413Radomski ZbigniewBielsko-bialaPOLTkkf Beskidek51M652-11700:56:235.5200:20:2000:28:30122
#29 129142Florczak MarekTarchały WielkiePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie74M4020-11800:56:295.5300:20:2500:28:15113
#30 130107Młodożeniec MirosławSobótkaPOLRembertów Team80M3521-11900:56:385.5300:20:3500:29:21145
#31 131481Buryn PawełNowa RudaPOLÓsemka Pwr92M2029-12000:56:425.5400:20:3900:27:4499
#32 132423Potr TwardowskiRzeszówPOLCzarna Jedynka71M4511-12100:56:525.5500:20:4800:29:06134
#33 133277Bejnarowicz DamianLudwikowicePOLSpartanie Dzieciom89M2030-12200:56:575.5500:20:5400:28:09110
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1344692Załęski HenrykSobótkaPOLKb Sobótka45M701-12300:57:045.5600:21:0100:29:30150
#35 13567Tomków IreneuszNowa RudaPOL78M3522--00:57:065.5600:21:0300:29:20141
#36 136272Żmijan ArturBolkówPOL71M4512-12500:57:065.5600:21:0300:29:01132
#37 137445Badewicz TomaszKrapkowicePOLGarage Jim Beam86M3018-12600:57:115.5700:21:0800:28:17114
#38 138354Jezierski-Krupa MarekZabrzePOL89M2031-12700:57:165.5800:21:1300:28:43125
#39 139160Torzecki ŁukaszŚwiebodzicePOL10 Wrocławski Pułk Dowodzenia86M3019-12800:57:215.5800:21:1800:29:25147
#40 140314Majewski SebastianPobierowoPOL84M3020-12900:57:215.5800:21:1800:29:34153
#41 14158Stankiewicz AntoniSobótkaPOLKb Sobótka58M558-13000:57:225.5800:21:1900:29:13137
#42 142117Broj AdrianŹlinicePOLBroj Team Zlinice68M4513-13100:57:235.5800:21:2000:28:56128
#43 143140Banaś RobertNowa RudaPOL22 Bpg81M3523--00:57:265.5900:21:2300:29:32151
#44 144341Skóra MirosławLaskiPOLSparta Ultra Team72M4021-13300:57:275.5900:21:2400:29:20142
#45 145453Kołodziej AndrzejMiłkowicePOLKb Lew Legnica70M4514-13400:57:285.5900:21:2500:29:44157
#46 146421Worobiec JózefJędrzejówPOLUmks Nadirj57M559-13500:57:345.5900:21:3100:28:58129
#47 147225Ates RudolfKudowa ZdrójPOL54M604-13600:57:476.0100:21:4400:29:13136
#48 14838Kłosowski PiotrStrzegomPOLStrzegomska Dwunastka71M4515-13700:57:586.0200:21:5400:29:50160
#49 149298Hendrys MarekGranicePOLSparta Ultra Team92M2032-13800:58:026.0200:21:5800:29:21146
#50 150259Rozumkiewicz PawełNowa RudaPOLCrossfit Świdnica Box7487M2033-13900:58:026.0200:21:5900:29:21144
#51 151309Literski RadosławCzerskPOLStk Luks `pol` Czersk72M4022-14000:58:026.0200:21:5900:29:29149
#52 152488Borek JacekWolibórzPOL92M2034-14100:58:046.0200:22:0100:28:53127
#53 153416Szachowicz PawełBiałystokPOL74M4023-14200:58:056.0300:22:0200:29:35154
#54 1549Kulawiak NorbertKłodzkoPOLLks Iskra Jaszkowa75M4024-14300:58:076.0300:22:0400:29:33152
#55 155149Maślanka AndrzejKłodzkoPOL82M3021-14400:58:076.0300:22:0400:30:54185
#56 1564532Tarasewicz PiotrZielona GóraPOLEnervit Yoko Team74M4025-14500:58:136.0300:22:1000:29:48159
#57 15787Szczerbiński PiotrWrocławPOL82M3022-14600:58:156.0400:22:1200:30:06163
#58 158248Maciejczyk SebastianŚwiebodzicePOL91M2035-14700:58:236.0400:22:2000:30:11165
#59 159410Piotrowski GrzegorzWałbrzychPOL79M3524-14800:58:306.0500:22:2700:30:09164
#60 1604632Piotrowski MateuszWałbrzychPOL2---00:58:346.0600:22:3100:29:20143
#61 161194Myszka MariuszPieszycePOLNight Runners73M4026-15000:58:346.0600:22:3100:29:26148
#62 16297Jański TomaszNamysłówPOLBiegam Bo Lubię76M4027-15100:58:436.0700:22:4000:30:17168
#63 163182Szulc KrzysztofWarszawaPOLAlbatrosy69M4516-15200:58:506.0700:22:4700:30:15167
#64 164144Harendarz ZbigniewOboraPOLMsport Rcs Team Lubin69M4517-15300:58:576.0800:22:5300:31:08195
#65 16581Marcinowski NorbertBielawaPOL90M2036-15400:58:576.0800:22:5400:29:15139
#66 166269Zagała PiotrŚwidnicaPOLWww.mojemiasto.swidnica.pl69M4518-15500:59:036.0900:23:0000:30:59189
#67 167128Banaś MateuszBielawaPOL91M2037-15600:59:146.1000:23:1100:30:03161
#68 16853Tomasik AndrzejZielona GóraPOLDrużyna Gazety69M4519-15700:59:196.1000:23:1600:30:39176
#69 169302Kieras JanSzczawno-zdrójPOL98M164-15800:59:306.1100:23:2600:31:15198
#70 170268Wiśniewski KrzysztofWałbrzychPOL78M3525-15900:59:426.1300:23:3800:30:59187
#71 17166Gala PrzemysławWroclawPOL82M3023-16000:59:446.1300:23:4100:30:25170
#72 172345Szeliga JacekWrocławPOLSzeliga Team75M4028-16100:59:486.1300:23:4500:30:37174
#73 173491Rożeński RyszardJelenia GóraPOL54M605-16200:59:536.1400:23:5000:30:41178
#74 174427Zięterski RobertKłodzkoPOL77M3526-16300:59:546.1400:23:5000:31:33210
#75 175493Godlewski KrystianSkierniewicePOLSsr Team82M3024-16400:59:556.1400:23:5200:30:13166
#76 176260Sadło TomaszZabrzePOLKolegium Sędziów Zabrze81M3527-16500:59:556.1400:23:5200:30:28172
#77 177176Litwin JanWrocławPOLLitwin Triathlon Team61M5510-16601:00:006.1500:23:5700:31:16199
#78 178150Maśluszczak MateuszOławaPOLLitwin Triathlon Team85M3025-16701:00:016.1500:23:5800:31:16200
#79 17949Parchanowicz MariuszStrzegomPOLStrzegomska Dwunastka59M5511-16801:00:016.1500:23:5800:30:53184
#80 180197Zbyryt MarekNowa RudaPOLUsks Ludwikowice Kł.65M509--01:00:016.1500:23:5800:30:04162
#81 181437Ostropolski HenrykDzierżoniówPOLWkb Piast Wrocław57M5512-17001:00:056.1500:24:0200:30:27171
#82 182271Zdunik ArkadiuszŻarówPOL74M4029-17101:00:076.1500:24:0400:31:26207
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 183366Galuch AgnieszkaKudowa ZdrójPOL79K35311-01:00:096.1500:24:0600:30:21169
#84 184285Dworzyński PatrykŚwidnicaPOLZabiegani W Świdnicy86M3026-17201:00:096.1600:24:0600:31:14197
#85 185335Roszkowski MarcinWarszawaPOLZabiegani Po Uszy72M4030-17301:00:116.1600:24:0800:32:18233
#86 186397Wołoszczuk TomekBrzegPOL80M3528-17401:00:136.1600:24:1000:29:45158
#87 187116Adamczyk AdamSzczecinPOLA.d.s. Szczecin55M606-17501:00:166.1600:24:1300:30:38175
#88 18848Parchanowicz KrystianStrzegomPOLStrzegomska Dwunastka96M2038-17601:00:176.1600:24:1400:29:35155
#89 189264Stypuła MarianŚwidnicaPOLKb Sobótka61M5513-17701:00:186.1600:24:1500:31:31209
#90 190374Niekrasz KrzysztofŚwidnicaPOLGraff71M4520-17801:00:216.1700:24:1800:31:10196
#91 191459Łobos MariuszWałbrzychPOL70M4521-17901:00:346.1800:24:3100:30:40177
#92 192187Dębicki AdrianLegnicaPOL79M3529-18001:00:376.1800:24:3300:30:51183
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !193304Kranz JacekWołosatePOLWataha Wołosate46M702-18101:00:446.1900:24:4100:30:49182
#94 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 194484Majłowski AleksanderGorzów WlkpPOLTkkf Stilon50M653-18201:00:536.2000:24:5000:31:22204
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !195297Haczyk NataliaOpolePOLBieg Opolski73K40112-01:00:576.2100:24:5400:31:08194
#96 196179Respondek DariuszWrocławPOL74M4031-18301:01:006.2100:24:5700:32:38244
#97 197379Maleszak CezariuszNowa RudaPOL62M5010-18401:01:046.2100:25:0100:31:36211
#98 198143Gójski PiotrZłoty StokPOL80M3530-18501:01:096.2200:25:0500:31:43214
#99 199288Fydrych DanielBielawaPOLBielawska Akademia Biegania77M3531-18601:01:116.2200:25:0800:31:26206
#100 20010Nesterewicz RyszardKłodzkoPOLLks Iskra Jaszkowa54M607-18701:01:166.2200:25:1300:30:46181

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności