Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7. Bieg na Wielką Sowę

Wyniki - 14 sierpnia 2016, Ludwikowice Kłodzkie

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 201344Stolecki PiotrNowa RudaPOLUsks Ludwikowice Kł.87M2039-18801:01:176.2300:25:1400:30:59188
#2 202323Musiał MarekBystrzyca GórnaPOLBiegowa Świdnica55M608-18901:01:306.2400:25:2700:31:18202
#3 203106Mikrut PawełWrocławPOL82M3027-19001:01:316.2400:25:2800:31:47216
#4 204472Wyrodek JakubNowa RudaPOLTurboptysie85M3028-19101:01:326.2400:25:2900:31:52218
#5 20589Zgoła PrzemysławLusówkoPOLWuef Club Decathlon Swadzim71M4522-19201:01:346.2400:25:3100:32:05224
#6 20670Ciesielski MaciejWrocławPOLCiesiu Team81M3532-19301:01:346.2400:25:3100:31:03192
#7 207336Sarnowski ArkadiuszGdyniaPOLKujatt Runners Team79M3533-19401:01:376.2500:25:3400:30:45179
#8 208362Plata GrzegorzGdyniaPOLRadmor S.a.89M2040-19501:01:436.2500:25:4000:32:04223
#9 209130Raja PawełWrocławPOLSkyrunning Polska85M3029-19601:01:466.2600:25:4300:32:25236
#10 210212Niemiec WaldemarNowa RudaPOLZg Polkowice-sieroszowice63M5011-19701:01:516.2600:25:4800:30:58186
#11 21174Dwornicki KamilWrocławPOLFree Run84M3030-19801:01:576.2700:25:5400:30:46180
#12 212282Citko MaciejOpolePOLBieg Opolski86M3031-19901:02:016.2700:25:5800:32:45249
#13 2134657Jachimczak FryderykBożkówPOL1---01:02:016.2700:25:5800:31:54219
#14 214398Achtel PawełMiliczPOLRunning Team Milicz81M3534-20101:02:026.2700:25:5900:32:09228
#15 21550Patyk MirosławSwidnicaPOL75M4032-20201:02:096.2800:26:0600:31:42213
#16 216178Niewiejski PrzemysławMiliczPOLRunning Team Milicz86M3032-20301:02:096.2800:26:0600:31:49217
#17 217131Reczuch AndrzejBielawaPOLGet Run76M4033-20401:02:116.2800:26:0800:30:33173
#18 21825Buryło PawełJaroszówStrzegomska Dwunastka94M2041-20501:02:156.2900:26:1200:32:39245
#19 219263Strzyżewski PawełWarszawaPOL78M3535-20601:02:206.2900:26:1700:32:50253
#20 220384Deszcz PiotrWrocławPOL85M3033-20701:02:226.2900:26:1900:32:12229
#21 22124Bielawiec BartłomiejBiałystokPOLBiałostocka Sekta Biegaczy84M3034-20801:02:236.2900:26:2000:31:02191
#22 222347Wawak MirosławMiędzybrodziePOLSklep Biegacza Bielsko-biała64M5012-20901:02:266.3000:26:2300:31:18201
#23 223355Kopacz AdamNowa RudaPOL77M3536-21001:02:276.3000:26:2300:32:39246
#24 224395Wodzień AndrzejRzeszówPOLTrikke.rzeszow.pl71M4523-21101:02:276.3000:26:2400:32:03221
#25 22590Bagińska AnnaSobótkaPOLPiszczałka Team89K20413-01:02:296.3000:26:2600:31:46215
#26 226148Kluczyński MirosławŚwiebodzicePOL63M5013-21201:02:336.3000:26:3000:31:30208
#27 227159Sobczak AleksanderDzierżoniówPOL81M3537-21301:02:336.3000:26:3000:31:07193
#28 228357Piotrowski GrzegorzŚwidnicaPOLHermes Świdnica80M3538-21401:02:346.3100:26:3100:32:01220
#29 229119Gąsiorowski JacekWrocławPOL70M4524-21501:02:356.3100:26:3200:32:04222
#30 230494Noszczyk TomaszNowa RudaPOLKluczborska Grupa Biegowa94M2042-21601:02:406.3100:26:3700:32:25235
#31 23117Ujwary MaciejKłodzkoPOLLks Iskra Jaszkowa87M2043-21701:02:406.3100:26:3700:32:08225
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !232110Sikora AlicjaBielsko-białaPOLSprint Bielsko Biala52K60114-01:02:526.3200:26:4900:31:22203
#33 233163Bęś MarcinJordanów ŚląskiPOLSokolec Fans & Benio76M4034-21801:02:596.3300:26:5600:31:38212
#34 234399Barański StanisławNiegosławicePOLAa Niegosławice72M4035-21901:03:046.3400:27:0100:32:57257
#35 235312Machelski WaldemarCzołowo / WalimPOLKoło Biega73M4036-22001:03:056.3400:27:0200:32:09226
#36 23682Maślanka KlaudiaSzczecinPOLSzczecin92K20515-01:03:146.3500:27:1100:31:24205
#37 237196Stępień MagdalenaGrodzisk Wlkp.POLGrodziski Klub Biegacza87K20616-01:03:146.3500:27:1100:32:27238
#38 238252Nowosławski KrzysztofWrocławPOLKuzyn Team76M4037-22101:03:356.3700:27:3200:33:15262
#39 23940Laskowski MarcinNowa RudaPOL87M2044-22201:03:476.3800:27:4400:32:32240
#40 240360Dajczak RafalNowa RudaPOL84M3035-22301:03:486.3800:27:4500:32:33241
#41 24178Łopian WojciechSobótkaPOL83M3036-22401:03:496.3800:27:4600:32:13230
#42 242457Łabuda DominikaKamienna GóraPOLKamiennogórska Grupa Biegowa90K20717-01:03:526.3900:27:4900:31:01190
#43 243249Madera MarekLubinPOL78M3539-22501:03:556.3900:27:5200:32:35242
#44 244166Lech AgnieszkaŚwiebodzicePOLLeszki Run Team78K35418-01:03:596.3900:27:5600:32:09227
#45 245415Smaga DanielWrocławPOLWkb Piast Wrocław89M2045-22601:04:066.4000:28:0200:32:56256
#46 246372Leszczyński WacławŚwiebodzicePOL63M5014-22701:04:066.4000:28:0300:32:41247
#47 247370Kosik ŁukaszDoruchówPOLAktywny Ostrzeszów91M2046-22801:04:086.4000:28:0500:32:52254
#48 24884Mielnikowski PiotrSobótkaPOLJudo Sobótka / Siła Ogra74M4038-22901:04:216.4200:28:1800:33:24266
#49 249383Zawidzki ŁukaszOstrówPOL89M2047-23001:04:256.4200:28:2200:32:26237
#50 250468Stachowiak WiesławWrocławPOLNight Runners76M4039-23101:04:326.4300:28:2900:33:03259
#51 25160Drankowski DariuszBrzegPOLKla Kotwica Brzeg77M3540-23201:04:326.4300:28:2900:33:08260
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !252400Chełmicka MagdalenaKrakówPOLRmd Montrail Team, Festiwal Biegowy W Krynicy71K45219-01:04:366.4300:28:3300:32:16232
#53 253102Kuczkowska AnetaWrocławPOLWkb Piast Wrocław81K35520-01:04:576.4600:28:5400:32:46250
#54 254446Balkiewicz HenrykLegnicaPOLLegnica63M5015-23301:04:586.4600:28:5500:32:37243
#55 255190Kochanowski MarekWrocławPOLInterferie Sport Hotele73M4040-23401:04:596.4600:28:5500:32:15231
#56 256139Jankowicz AgnieszkaWałbrzychPOLTemmpo Wałbrzych81K35621-01:04:596.4600:28:5600:34:02280
#57 257275Badowski SebastianZawoniaPOLZawonia Team76M4041-23501:04:596.4600:28:5600:33:24267
#58 258365Dereń BeataStara ŁomnicaPOLLks Iskra Jaszkowa92K20822-01:05:006.4600:28:5700:33:22265
#59 259487Chocholski RemigiuszStrzegomPOL75M4042-23601:05:076.4700:29:0400:32:32239
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !260489Stojanowska-Ciastek DorotaDuszniki ZdrójPOL73K40223-01:05:156.4700:29:1200:32:50252
#61 26122Pastuszeńko EwaWałbrzychPOLLeśne Geny77K35724-01:05:166.4700:29:1300:34:13286
#62 262147Kluczyński MarcinŚwiebodzicePOL92M2048-23701:05:166.4700:29:1300:33:20264
#63 263253Owsianka SławomirŚwidnicaPOLKb Sobótka78M3541-23801:05:166.4800:29:1300:32:25234
#64 264436Lisicki JanSzczecinPOLSzczecin59M5514-23901:05:176.4800:29:1400:32:49251
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 265286Dziubak AnnaLubinPOL72K40325-01:05:186.4800:29:1500:33:39272
#66 266170Skuła KrzysztofŚroda ŚląskaPOL72M4043-24001:05:236.4800:29:1900:34:00278
#67 267412Pyta AdamWalbrzychPOL76M4044-24101:05:266.4900:29:2300:34:21289
#68 268156Olesiuk PawełSzczytnaPOL88M2049-24201:05:286.4900:29:2500:33:42273
#69 269238Gołębiewska SylwiaŚwidnicaPOLKb Sobótka75K40426-01:05:296.4900:29:2600:33:53277
#70 270364Żurek MariuszRawiczPOLRozbiegany Rawicz71M4525-24301:05:376.5000:29:3300:33:16263
#71 271169Fornal PawełBożkówPOL10 Bkpanc85M3037-24401:05:386.5000:29:3500:33:10261
#72 272391Majka RomanDuszniki ZdrójPOL79M3542-24501:05:416.5000:29:3800:35:30320
#73 273404Duliński MarcinWarszawaPOLSpartanie Dzieciom76M4045-24601:05:426.5000:29:3800:33:32268
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !274462Opowicz MarzenaWarszawaPOLKb Activesports Warszawa63K50227-01:05:546.5100:29:5100:33:34271
#75 27535Górny RobertOzimekPOL76M4046-24701:05:556.5200:29:5200:33:32269
#76 27631Franek SebastianLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze77M3543-24801:05:566.5200:29:5300:34:13287
#77 277294Gręziak MagdalenaSiedlcePOLBiałostocka Sekta Biegaczy93K20928-01:06:016.5200:29:5800:34:42304
#78 27821Bomba ZygmuntZloty StokPOL55M609-24901:06:046.5200:30:0100:34:07283
#79 279450Gramza KatarzynaRawiczPOLRozbiegany Rawicz85K30429-01:06:196.5400:30:1600:34:41302
#80 280206Łukowicz AnetaWrocławPOLKb Sobótka74K40530-01:06:206.5400:30:1600:32:57258
#81 281214Pawlak RafałWarszawaPOL77M3544-25001:06:206.5400:30:1700:34:23293
#82 282448Burek AndrzejSzczecinPOLMaratończyk Team Szczecin52M6010-25101:06:336.5600:30:3000:34:20288
#83 28356Wołczek PrzemysławStrzegomPOLStrzegomska Dwunastka79M3545-25201:06:436.5700:30:4000:34:45305
#84 28429Farnholtz PawełRoztokaPOLStrzegomska Dwunastka82M3038-25301:06:456.5700:30:4200:34:23291
#85 285349Wojda PrzemysławWałbrzychPOLFizjocentrum.pl85M3039-25401:06:496.5700:30:4600:34:31301
#86 286316Marta GruchalskaOpolePOLBieg Opolski82K30531-01:06:506.5700:30:4700:33:50275
#87 287280Broj DariuszŹlinicePOLBieg Opolski85M3040-25501:06:516.5700:30:4800:32:55255
#88 288236Głos MarcinWrocławPOL84M3041-25601:06:596.5800:30:5600:33:45274
#89 289444Wieliczko AnnaWrocławPOL82K30632-01:07:076.5900:31:0400:34:31300
#90 290215Sajdak MarcinNowa RudaPOL84M3042-25701:07:106.5900:31:0700:32:41248
#91 291346Talaga MichałRawiczPOLEsds Runners77M3546-25801:07:106.5900:31:0700:34:41303
#92 292428Fiącek AdamWysokaPOL76M4047-25901:07:167.0000:31:1300:34:01279
#93 293358Turek TomaszKłodzkoPOLLks Iskra Jaszkowa71M4526-26001:07:217.0000:31:1700:34:10285
#94 29499Kardas PiotrTarnowo PodgórnePOLTkk Stara Paka71M4527-26101:07:267.0100:31:2300:34:23292
#95 295430Gil GrzegorzMokronos GórnyPOL86M3043-26201:07:287.0100:31:2500:33:50276
#96 296406Jantos AleksandraKluczborkPOLBabyjagi90K201033-01:07:327.0200:31:2900:34:26296
#97 297340Skowron TomaszŚwidnicaPOL62M5016-26301:07:397.0200:31:3600:34:31298
#98 298490Ziomko MarcinWrocławPOLSekcja Wodna Wrocław75M4048-26401:07:407.0300:31:3700:34:31297
#99 29983Michnicki ŁukaszWęgorzewoPOL89M2050-26501:07:477.0300:31:4400:35:14314
#100 300246Kwolik DanielDlugopole ZdrojPOL78M3547-26601:07:577.0400:31:5400:34:05282

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności