Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7. Bieg na Wielką Sowę

Wyniki - 14 sierpnia 2016, Ludwikowice Kłodzkie

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 214398Achtel PawełMiliczPOLRunning Team Milicz81M3534-20101:02:026.2700:25:5900:32:09228
#2 187116Adamczyk AdamSzczecinPOLA.d.s. Szczecin55M606-17501:00:166.1600:24:1300:30:38175
#3 147225Ates RudolfKudowa ZdrójPOL54M604-13600:57:476.0100:21:4400:29:13136
#4 116162Augustyniak JakubWrocławPOLŚlęzak Team82M3016-10500:55:375.4700:19:3300:27:51102
#5 55226Awrycewicz RomanNowa RudaPOLUsks Ludwikowice Kł.60M555--00:51:115.1900:15:0800:25:3952
#6 137445Badewicz TomaszKrapkowicePOLGarage Jim Beam86M3018-12600:57:115.5700:21:0800:28:17114
#7 257275Badowski SebastianZawoniaPOLZawonia Team76M4041-23501:04:596.4600:28:5600:33:24267
#8 22590Bagińska AnnaSobótkaPOLPiszczałka Team89K20413-01:02:296.3000:26:2600:31:46215
#9 254446Balkiewicz HenrykLegnicaPOLLegnica63M5015-23301:04:586.4600:28:5500:32:37243
#10 167128Banaś MateuszBielawaPOL91M2037-15600:59:146.1000:23:1100:30:03161
#11 143140Banaś RobertNowa RudaPOL22 Bpg81M3523--00:57:265.5900:21:2300:29:32151
#12 33423Bania DawidStrzegomPOLStrzegomska Dwunastka85M3047-29101:10:387.2100:34:3500:36:40356
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 49447Barański BogusławTrzebiatówPOLMluks Trzebiatów58M553-4400:50:315.1500:14:2800:25:5958
#14 234399Barański StanisławNiegosławicePOLAa Niegosławice72M4035-21901:03:046.3400:27:0100:32:57257
#15 341198Bartkowiak SławomirOstrów Wlkp.POLAtamedica.pl81M3553-29601:11:137.2500:35:1000:35:32322
#16 63276Batraniec TomaszLegnicaPOLKb Lew Legnica82M309-5500:52:165.2600:16:1300:26:2868
#17 324503Beczkowski ŁukaszNowa RudaPOLUsks Ludwikowice Kł.81M356--00:48:355.0300:12:3100:24:2837
#18 133277Bejnarowicz DamianLudwikowicePOLSpartanie Dzieciom89M2030-12200:56:575.5500:20:5400:28:09110
#19 233163Bęś MarcinJordanów ŚląskiPOLSokolec Fans & Benio76M4034-21801:02:596.3300:26:5600:31:38212
#20 22124Bielawiec BartłomiejBiałystokPOLBiałostocka Sekta Biegaczy84M3034-20801:02:236.2900:26:2000:31:02191
#21 352141Bieniek MaciejWarszawaPOL75M4052-30501:11:537.2900:35:5000:36:27349
#22 355183Bisikiewicz ElżbietaNowa RudaPOLUsks Ludwikowice Kł.72K408--01:12:057.3000:36:0200:35:45333
#23 27821Bomba ZygmuntZloty StokPOL55M609-24901:06:046.5200:30:0100:34:07283
#24 152488Borek JacekWolibórzPOL92M2034-14100:58:046.0200:22:0100:28:53127
#25 421227Brandys-Głos IwonaLegnicaPOL84K301480-01:17:338.0400:41:3000:40:04428
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !70419Brodacki WaldemarPuławyPOL55M602-6200:52:505.3000:16:4700:26:4777
#27 142117Broj AdrianŹlinicePOLBroj Team Zlinice68M4513-13100:57:235.5800:21:2000:28:56128
#28 287280Broj DariuszŹlinicePOLBieg Opolski85M3040-25501:06:516.5700:30:4800:32:55255
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 79118Broj MarcelŹlinicePOLBroj Team Zlinice-M163-7100:53:205.3300:17:1600:26:3973
#30 38691Brylka-Nadolska MartaWroclawPOL79K351660-01:14:237.4400:38:1900:38:05400
#31 72164Buczakowski AdamLudwikowicePOLSokolec89M2019-6400:52:585.3100:16:5500:26:5780
#32 103281Bukowski EdwardKluczborkPOLKluczborska Grupa Biegowa69M456-9300:54:555.4300:18:5200:27:0983
#33 282448Burek AndrzejSzczecinPOLMaratończyk Team Szczecin52M6010-25101:06:336.5600:30:3000:34:20288
#34 131481Buryn PawełNowa RudaPOLÓsemka Pwr92M2029-12000:56:425.5400:20:3900:27:4499
#35 21825Buryło PawełJaroszówStrzegomska Dwunastka94M2041-20501:02:156.2900:26:1200:32:39245
#36 75278Błażuk JarosławGdyniaPOL79M3510-6700:53:105.3200:17:0700:27:44100
#37 34229Cabaj DamianŚwidnicaPOLKb Sobótka86M304-3000:48:365.0300:12:3300:24:1131
#38 -184Caban JustynaLudwikowice Kł.POLUsks Ludwikowice Kł.79-----
#39 -185Caban RafałOleśnicaPOLUsks Ludwikowice Kł.75-----
#40 108186Chamielec BogusławLubinPOLA Emeryt Biega67M457-9800:55:095.4400:19:0600:28:13112
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !252400Chełmicka MagdalenaKrakówPOLRmd Montrail Team, Festiwal Biegowy W Krynicy71K45219-01:04:366.4300:28:3300:32:16232
#42 259487Chocholski RemigiuszStrzegomPOL75M4042-23601:05:076.4700:29:0400:32:32239
#43 409230Cholewa AgnieszkaWroclawPOL83K301274-01:16:498.0000:40:4600:38:31409
#44 -199Chrapczyński KrystianBoguszów-gorcePOL76-----
#45 4626Cieciuch MaciejPolanica ZdrójPOLOlaws Złotoryja75M404-4100:50:105.1300:14:0700:25:1043
#46 20670Ciesielski MaciejWrocławPOLCiesiu Team81M3532-19301:01:346.2400:25:3100:31:03192
#47 212282Citko MaciejOpolePOLBieg Opolski86M3031-19901:02:016.2700:25:5800:32:45249
#48 37563Ciuraszkiewicz AndrzejWrocławPOL77M3559-31701:13:407.4000:37:3700:37:27382
#49 37264Ciuraszkiewicz JustynaWrocławPOL77K351456-01:13:387.4000:37:3500:37:30383
#50 -27Czapiga RobertNowa Ruda-słupiecPOLTemmpo Wałbrzych71-----
#51 6401Czapla PiotrGliwicePOLSulis Hoko Team/uks Olimpia Zabrze90M205-600:41:194.1800:05:1600:20:416
#52 46771Czarnota AgnieszkaŻaryPOLRunplanet Team81K3524107-01:27:089.0400:51:0400:43:30465
#53 41972Czarnota SławomirŻaryPOLŻary Runners Team84M3055-33901:17:248.0300:41:2100:42:57462
#54 345146Czopek MaciejWrocławPOL76M4051-29901:11:307.2600:35:2700:35:45334
#55 37173Dąbrowski JerzyPolkowicePOLDrużyna Szpiku Kghm53M6014-31501:13:337.3900:37:3000:35:39328
#56 240360Dajczak RafalNowa RudaPOL84M3035-22301:03:486.3800:27:4500:32:33241
#57 192187Dębicki AdrianLegnicaPOL79M3529-18001:00:376.1800:24:3300:30:51183
#58 3235Dereń AgataStara ŁomnicaPOLLks Iskra Jaszkowa90K201139-01:09:597.1700:33:5600:35:50335
#59 258365Dereń BeataStara ŁomnicaPOLLks Iskra Jaszkowa92K20822-01:05:006.4600:28:5700:33:22265
#60 220384Deszcz PiotrWrocławPOL85M3033-20701:02:226.2900:26:1900:32:12229
#61 51231Dobija AndrzejWęgierska GórkaPOLKs Halny Węgierska Górka61M554-4600:50:465.1700:14:4300:25:2347
#62 664630Dobras ZdzisławNowa RudaPOLUsks Ludwikowice Kł.62M506--00:52:385.2900:16:3500:26:2265
#63 312174Domagała JoannaSobótkaPOLKb Sobótka84K30837-01:08:437.0900:32:4000:35:38327
#64 113284Domański JarosławŚwierzawaPOL72M4016-10300:55:285.4600:19:2500:28:12111
#65 399402Drabik MartaKamieniecPOL79K351869-01:16:007.5500:39:5700:36:49364
#66 25160Drankowski DariuszBrzegPOLKla Kotwica Brzeg77M3540-23201:04:326.4300:28:2900:33:08260
#67 65188Drążewski AndrzejBoguszów-gorcePOL96M2017-5700:52:245.2700:16:2100:26:1563
#68 441403Dreksler AleksandraKluczborkPOL90K202391-01:20:148.2100:44:1100:40:39438
#69 443200Dubiel JoannaGorzów Wlkp.POLSyberian Husky Team81K352093-01:20:308.2300:44:2700:40:38437
#70 3224591Dudek KrzysztofJarosław 27POLStrzegomska Dwunastka74M4050-28301:09:587.1700:33:5500:36:18346
#71 4664618Dudek MariolaJarosławPOLStrzegomska Dwunastka76K4014106-01:27:079.0400:51:0400:43:31466
#72 273404Duliński MarcinWarszawaPOLSpartanie Dzieciom76M4045-24601:05:426.5000:29:3800:33:32268
#73 21174Dwornicki KamilWrocławPOLFree Run84M3030-19801:01:576.2700:25:5400:30:46180
#74 184285Dworzyński PatrykŚwidnicaPOLZabiegani W Świdnicy86M3026-17201:00:096.1600:24:0600:31:14197
#75 7728Dziergas MirosławŻywiecPOLKs Halny Węgierska Górka60M556-6900:53:155.3200:17:1200:25:4554
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 265286Dziubak AnnaLubinPOL72K40325-01:05:186.4800:29:1500:33:39272
#77 28429Farnholtz PawełRoztokaPOLStrzegomska Dwunastka82M3038-25301:06:456.5700:30:4200:34:23291
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29287Ferenc JanuszLudwikowicePOLUsks Ludwikowice Kł.54M601--00:47:304.5600:11:2700:23:5830
#79 292428Fiącek AdamWysokaPOL76M4047-25901:07:167.0000:31:1300:34:01279
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !234615Ficner AnnaZłotoryjaPOLOlaws Złotoryja85K3013-00:46:364.5100:10:3300:23:4328
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 45385Filipczak DariuszStrzelce OpolskiePOLAzaziel Team68M453-4000:50:055.1300:14:0200:25:2749
#82 129142Florczak MarekTarchały WielkiePOLLzs Tarchalanka Tarchały Wielkie74M4020-11800:56:295.5300:20:2500:28:15113
#83 41730Fonferko DariaStrzegomPOLStrzegomska Dwunastka82K301379-01:17:098.0200:41:0600:41:48455
#84 271169Fornal PawełBożkówPOL10 Bkpanc85M3037-24401:05:386.5000:29:3500:33:10261
#85 27631Franek SebastianLubońPOLGb Wielkopolscy Biegacze77M3543-24801:05:566.5200:29:5300:34:13287
#86 43132Frej DarekBukowinaPOL80M3560-34501:18:338.1100:42:3000:40:16429
#87 4044530Frydecka ElżbietaŹródłaPOL62K50472-01:16:247.5700:40:2100:37:48392
#88 3214531Frydecki SławomirŹródłaPOL60M5515-28201:09:517.1600:33:4800:35:03310
#89 473153Fudali ŁukaszStrugaPOL58M5520-36101:32:349.3800:56:3100:45:22472
#90 5865Furman SławomirSzczepanówPOL76M405-5100:51:275.2100:15:2300:25:5657
#91 472232Furtak AnnaMiłkowicePOLKtoś Musi Być Ostatni64K508111-01:32:099.3600:56:0600:46:43474
#92 308233Furtak KrzysztofLubinPOLKtoś Musi Być Ostatni62M5017-27201:08:267.0700:32:2300:34:09284
#93 199288Fydrych DanielBielawaPOLBielawska Akademia Biegania77M3531-18601:01:116.2200:25:0800:31:26206
#94 450289Gajos AndrzejJaworznoPOL65M5028-35201:22:068.3300:46:0300:41:14449
#95 330290Gajos ErnestJaworznoPOL98M165-28901:10:347.2100:34:3100:36:19347
#96 394291Gajos ErykJaworznoPOL95M2055-32701:15:327.5200:39:2900:39:03416
#97 17166Gala PrzemysławWroclawPOL82M3023-16000:59:446.1300:23:4100:30:25170
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 183366Galuch AgnieszkaKudowa ZdrójPOL79K35311-01:00:096.1500:24:0600:30:21169
#99 444376Gąsiorowska DorotaWarszawaPOLŚnięty Sum69K451094-01:20:308.2300:44:2700:41:00447
#100 229119Gąsiorowski JacekWrocławPOL70M4524-21501:02:356.3100:26:3200:32:04222

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności