Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4. Bieg Aleksandrowski

Wyniki - 15 sierpnia 2016, Aleksandrów Łódzki

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1437Skowroński BłażejKoluszkiPOL891-00:15:5600:00:0000:03:10
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2575Pietrzyk KrzysztofKoluszkiPOLLks Koluszki792-00:16:0800:00:1200:03:13
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3527Puszewkiewicz MarcinBielawyPOLLks Koluszki883-00:16:1500:00:1900:03:14
#4 4884Wieczorek MichałKowszkiPOLLks Kowszki994-00:16:3700:00:4100:03:18
#5 5299Sobczak SzymonBrzezinyPOL965-00:16:5700:01:0100:03:23
#6 6336Stobiecki MarcinAleksandrów ŁódzkiPOLCeri International916-00:17:0100:01:0500:03:23
#7 7402Rosiak PiotrŁódźPOLRysioteam767-00:17:0200:01:0600:03:23
#8 8345Burdka PiotrBrzezinyPOLKp Psp768-00:17:0800:01:1200:03:25
#9 9321Romanowicz DanielAleksandrów ŁódzkiPOL909-00:17:1000:01:1400:03:25
#10 10380Sobczak RobertŁódźPOLRysioteam8210-00:17:2200:01:2600:03:28
#11 11374Jasion RobertŁódźPOLAzs Wsiu9111-00:17:2400:01:2700:03:28
#12 12578Ciechański AdamBukowiecPOLTrucht.com9612-00:17:2500:01:2900:03:28
#13 13465Smoleński MichałŁódźPOLOrun.pl8013-00:17:2800:01:3200:03:29
#14 1455Kruk PiotrŁódźPOLRysioteam7914-00:17:4800:01:5200:03:33
#15 15574Zobczyński AdamSochaczewPOL9515-00:18:0800:02:1200:03:37
#16 16556Grzegorczyk BartoszPabianicePOLDługa Ścieżka7716-00:18:1400:02:1800:03:38
#17 1723Kaszuba ArkadiuszAleksandrów ŁódzkiPOL7817-00:18:1700:02:2100:03:38
#18 18457Pająk RafałŁyszkowicePOL9118-00:18:2100:02:2500:03:39
#19 19451Kudra DariuszDłutówPOL7319-00:18:2200:02:2600:03:39
#20 20129Drążek MichałBełchatówPOL9320-00:18:3000:02:3400:03:41
#21 21288Berczyński DamianUniejówPOLKb Geotermia Uniejów8721-00:18:3200:02:3600:03:41
#22 22400Łucki DawidŁódźPOL9322-00:18:3800:02:4100:03:42
#23 23558Mariano MiliamBRA8623-00:18:4600:02:5000:03:44
#24 24886Owczarek PiotrPabianicePOL9824-00:18:4700:02:5100:03:44
#25 25148Nowak DawidŁódźPOLRuch Kluch8125-00:18:4900:02:5300:03:45
#26 26579Ciekański MateuszPabianicePOLLks Azymut Pabianice9526-00:18:5200:02:5500:03:45
#27 27539Strzemecki ŁukaszŁódźPOL7627-00:18:5400:02:5800:03:46
#28 28550Kwiecień TaseuszPoddębicePOLPoddębicki Klub Biegacza Zdyszni.pl7428-00:19:1900:03:2200:03:51
#29 2977Tosik WitoldAleksandrów ŁódzkiPOLAgb Torfy8229-00:19:2400:03:2800:03:52
#30 30193Wróbel MarcinŁódźPOL8430-00:19:3100:03:3400:03:53
#31 31258Goździk PiotrZgierzPOLWrc8731-00:19:3300:03:3700:03:54
#32 32423Stupnowicz PrzemekŁódźPOLEpoka Nordica Łódź9532-00:19:3500:03:3900:03:53
#33 339Jędrzejczyk JacekKrakówPOL7733-00:19:5500:03:5900:03:57
#34 34541Cieśla DawidRąbieńPOLAgb Torfy7734-00:19:5700:04:0100:03:57
#35 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35561Brusiło IlonaWarszawaPOLMamy Ruszamy84-100:20:0200:04:0600:03:59
#36 36286Świerczyński RadosławŁódźPOL9235-00:20:0700:04:1100:04:00
#37 37120Klate ŁukaszŁódźPOL7836-00:20:1900:04:2300:04:02
#38 38463Wąsicki ArturDobrońPOL6337-00:20:2200:04:2600:04:03
#39 39112Adamczewski KonradŁódźPOLOrange Polska8138-00:20:2200:04:2600:04:02
#40 40346Wróbel JakubWróblewPOLMulks Żeromski Sieradz9939-00:20:2600:04:3000:04:04
#41 41559Klepacz JacekŁódźPOLKb Arturówek Łódź7140-00:20:2800:04:3200:04:03
#42 42490Milczarek PrzemysławGłownoPOLKs Głowno W Biegu6541-00:20:3100:04:3400:04:04
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !43315Grzelewska JustynaKonstantynów ŁódzkiPOLCoko Werk Pl90-200:20:4200:04:4600:04:08
#44 44566Garnys RadekDąbrowka WielkaPOLVera Running Team7642-00:20:4900:04:5300:04:08
#45 458Więckowski MarcinAleksandrów ŁódzkiPOLDeutschebank Marathon Team8543-00:20:5300:04:5700:04:09
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 46557Grabska-Grzegorczyk MilenaPabianicePOLDługa Ścieżka78-300:20:5300:04:5700:04:10
#47 4712Kołaciński DamianŁódźPOL9944-00:20:5400:04:5800:04:09
#48 48429Majchrzak ŁukaszZgierzPOL8145-00:20:5800:05:0200:04:08
#49 49378Dąbrowska KatarzynaZgierzPOL84-400:20:5800:05:0200:04:10
#50 50368Stępień ŁukaszPabianicePOLParkrun Pabianice8446-00:21:0200:05:0600:04:11
#51 5189Stasiak DamianKolonia BrużycaPOLCentrum Ubezpieczeń Agnieszka Sadowska9047-00:21:0900:05:1300:04:13
#52 52308Mielczarek StanisławKaliszPOLNiezrzeszony5748-00:21:1000:05:1400:04:14
#53 536Stefańczyk TomaszAleksandrów ŁódzkiPOL-49-00:21:1400:05:1800:04:14
#54 5450Szymczak JacekŁódźPOL7550-00:21:1500:05:1900:04:15
#55 55251Doniec MarekPiotrków TrybunalskiPOLPiotrkowski Klub Biegacza Endorfina7451-00:21:1900:05:2300:04:15
#56 56419Polit ErnestDomaniewicePOLR-team Łowicz/domaniewice7452-00:21:2200:05:2600:04:16
#57 57143Kubacki DamianGrotnikiPOL7053-00:21:2900:05:3300:04:17
#58 58341Walczak EmilaBielawyPOLAmator91-500:21:3100:05:3500:04:18
#59 59291Marcinkiewicz MariuszŁódźPOLSuper Mario Team7854-00:21:3100:05:3500:04:18
#60 6093Błaszczyk MariuszZgierzPOL8655-00:21:3200:05:3500:04:18
#61 61355Redzynia JanuszŁódźPOLRysioteam5356-00:21:3400:05:3800:04:18
#62 62204Mikołajczyk PawełŁódźPOLRossbiegani8457-00:21:3600:05:4000:04:19
#63 632Kolasa KamilChrośnoPOLOsp Chrośno8958-00:21:3600:05:4000:04:19
#64 64443Felcenloben RobertŁódźPOLRajsport Activ7959-00:21:3700:05:4100:04:19
#65 65522Karwacki DamianŁódźPOLDrago Sfera Łódź8160-00:21:3700:05:4100:04:19
#66 663Szczepański MarcinŁódźPOLEverrun7361-00:21:3800:05:4200:04:19
#67 67511Góżański JarosławŁódźPOLMpk- Łódź6862-00:21:3800:05:4200:04:19
#68 6810Mazgaj BartłomiejAleksandrów ŁódzkiPOL8663-00:21:3800:05:4200:04:19
#69 69496Jędrzejczak BartłomiejAleksandrów ŁódzkiPOL8564-00:21:3900:05:4300:04:19
#70 70577Tomasik DamianAleksandrów ŁódzkiPOLCentrum Ubezpieczeń Agnieszka Sadowska9065-00:21:4200:05:4600:04:20
#71 71502Grzyb KonradŁódźPOLRysioteam9066-00:21:4400:05:4800:04:20
#72 7238Hejduk ŁukaszAleksandrów ŁódzkiPOL8967-00:21:4500:05:4900:04:21
#73 73564Wicińska-Reus DominikaŁódźPOLRysioteam79-600:21:4500:05:4900:04:21
#74 74362Żurański RobertStrykówPOLGentlemen`s Rugby Club8568-00:21:4500:05:4900:04:21
#75 75477Kwiecień - Lipińska KamilaŁódźPOLTigers Team75-700:21:4600:05:4900:04:21
#76 76314Wróblewska IzabelaSaniePOL76-800:21:4900:05:5300:04:21
#77 77521Figura PiotrŁódźPOLDrago Sfera Łódź8269-00:21:4900:05:5300:04:21
#78 78476Niebelski ArturŁódźPOLŁódź Kocha Sport8770-00:21:5100:05:5500:04:22
#79 79200Michniewicz ŁukaszŁódźPOL8571-00:21:5200:05:5600:04:22
#80 80388Błaszczyk MarianBełchatówPOLKb Spartakus Bełchatów5572-00:21:5500:05:5900:04:23
#81 81383Faliszewski SebastianŁódźPOL7573-00:21:5700:06:0100:04:23
#82 82127Wierzchoń MichałŁódźPOLNiezrzeszony7474-00:21:5900:06:0300:04:23
#83 83208Lisowska KatarzynaKonstantynów ŁódzkiPOLMbank93-900:22:0000:06:0400:04:24
#84 84495Karkowski PiotrAleksandrów ŁódzkiPOLKb Arturówek Łódź7075-00:22:1600:06:2000:04:27
#85 85156Stasiak RobertTurekPOLKb Geotermia Uniejów7476-00:22:1800:06:2200:04:27
#86 86470Wolak JarosławŁódźPOLNiezrzeszony6977-00:22:1900:06:2300:04:27
#87 87417Mostowy MarianŁódźPOL6978-00:22:2100:06:2500:04:28
#88 88225Drożdżyński PiotrZgierzPOLDaleko Jeszcze?9179-00:22:2300:06:2700:04:28
#89 89501Szymkowicz JuliaŁowiczPOLUks Pijarska Łowicz98-1000:22:2500:06:2900:04:29
#90 90426Pola MagdalenaŁódźPOLŁódź Kocha Sport78-1100:22:2700:06:3100:04:29
#91 91533Oporu JakubZgierzPOL-80-00:22:2900:06:3300:04:29
#92 92467Kaszubski RafałŁódźPOLŁódź Kocha Sport8981-00:22:3000:06:3400:04:30
#93 93576Majtczak WojciechKonstantynów ŁódzkiPOLCentrum Ubezpieczeń Agnieszka Sadowska7782-00:22:3100:06:3500:04:30
#94 94543Mankiewicz PawełAleksandrówPOL7983-00:22:3300:06:3700:04:30
#95 95216Galoch RobertAleksandrów ŁódzkiPOL7284-00:22:3800:06:4200:04:31
#96 96165Kołodziejczyk PiotrAleksandrów ŁódzkiPOLElita Aleksandrowa9285-00:22:3900:06:4300:04:31
#97 97425Włodarczyk TomaszPabianicePOL8186-00:22:4700:06:5100:04:33
#98 98276Antolik WojciechŁódźPOLRysioteam5487-00:22:5000:06:5400:04:34
#99 99387Głowacki ŁukaszLeźnica WielkaPOLLeźnica Wielka8888-00:22:5200:06:5500:04:34
#100 100253Ochota JakubOzorkówPOL9089-00:22:5600:07:0000:04:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności