Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy

Wyniki - 20 sierpnia 2016, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
Mp
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 202218Walczak Piotr1988M-SenWarszawa (POL)-1652400:09:0700:22:4200:35:4000:49:2901:03:4501:17:5501:56:10
#2 203179Rupieta Piotr1960M-50Cedry Wielkie (POL)-1663600:08:4200:35:5401:04:5001:19:2001:33:2901:56:15
#3 20418Byczkowska Ewa1967K-40Amator Gdańsk (POL)38-700:08:1700:21:2900:35:0700:49:2901:04:0501:19:0601:56:20
#4 205125Makowski Andrzej1956M-60JABŁÓWKO (POL)-1671600:08:1000:20:5000:33:4100:47:1801:01:2101:15:5101:56:34
#5 206202Szkaradnik Paweł1972M-40Gdańsk (POL)-1684300:07:4700:20:1700:32:5500:46:1501:00:1801:15:4801:56:49
#6 207391Nikolenko Artem1977M-30Kharkov (UKR)-1693200:07:3600:19:5400:33:1400:46:4701:00:5101:15:1001:57:30
#7 208105Kurgan Wojciech1972M-40KS Pidrina Gdynia (POL)-1704400:08:4300:22:2800:36:2400:50:4201:05:2701:20:1901:57:38
#8 20936Feld Maciej1956M-60Bydgoszcz (POL)MP (95),-1711700:08:5200:22:4000:35:3800:49:2601:04:3501:19:4301:57:56
#9 21092Kowalska Anna1972K-40UKS ZRYW SŁOMCZYN (POL)39-800:08:0500:21:5700:36:0600:50:1001:04:5801:19:5301:58:04
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21162Igłowska Halina1952K-60KKSW KRAK Kraków (POL)MP (96),40-200:07:4100:20:5200:34:2700:48:3201:03:1701:18:1101:58:39
#11 212501Stec Sylwia1990K-SenGdynia (POL)41-1000:08:4800:23:0100:36:5600:51:1501:05:4401:20:2201:58:41
#12 213144Olszta Anna1974K-40Iława (POL)42-900:08:5000:23:0200:36:5600:51:1601:05:4401:20:2301:58:42
#13 214479Woszczyna Michał1991M-SenBrzeszcze (POL)-1722500:08:4100:23:0300:37:3900:52:2801:07:3701:22:3601:59:20
#14 21555Gruszka Jakub1984M-30Warszawa (POL)-1733300:08:0900:21:0600:35:1900:49:5401:04:5301:20:2601:59:36
#15 216158Pogorzelec Michał1968M-40Gdańsk (POL)-1744500:08:3900:22:3200:36:2800:50:3201:05:3701:21:1902:00:10
#16 217490Musial Maciej1970M-40POZNAŃ (POL)-1754600:08:3000:21:0400:34:1600:49:0001:04:5301:20:4102:01:48
#17 218170Rogaliński Jerzy1989M-SenRogalTeam (POL)-1762600:09:1500:23:4400:38:2000:53:5401:09:1301:24:3502:02:47
#18 219188Skrzypkowski Daniel1972M-40SPORTFAZA.pl (POL)-1774700:09:0100:23:2200:37:5700:53:3501:09:1501:25:2002:04:26
#19 22014Brzeski Wiesław1955M-60Słupsk (POL)-1781800:08:1000:21:3400:35:3900:50:1101:06:2001:22:4202:05:24
#20 221229Wyszomirski Witold1967M-40Szczecin (POL)-1794800:08:5800:23:4200:38:3600:53:5501:09:4301:25:3702:05:24
#21 222469Gacki Krzysztof1957M-50PISZ (POL)-1803700:09:1700:22:5400:36:3300:50:4201:05:4401:21:2102:05:26
#22 22385Kosior Karol1992M-SenKwiaty Polskie (POL)-1812700:08:0300:22:2900:36:0700:50:4601:06:2701:22:2302:05:36
#23 22429Domzała Paweł1975M-40Gdynia (POL)-1824900:09:1100:23:4900:38:4200:54:1101:10:1501:26:2702:05:38
#24 22574Kanigowski Lech1954M-60Słupsk (POL)-1831900:08:5100:22:4000:36:0800:50:4701:06:2901:22:2402:05:38
#25 22680Kolek Wioleta1986K-30Silesia Skating (POL)MP (97),43-1300:07:5200:21:4300:36:2700:51:5301:08:0401:24:0902:06:23
#26 227389Zyśk Andrzej1965M-50TORONTO (CAN)-1843800:08:3200:22:4700:37:2400:52:1101:07:5701:24:3802:06:52
#27 2281Antoń Ryszard1947M-60Gdańsk (POL)-1852000:09:1400:22:3900:36:3000:51:3701:08:1901:25:3102:07:47
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22969Jędrzejewska Monika1965K-50Szczecin (POL)44-300:08:2400:23:1800:38:3200:54:3301:10:4501:26:4202:07:48
#29 230129Marczak Sylwia1975K-40Silesia Skating (POL)45-1000:08:4200:23:2600:38:3400:54:3201:10:4401:26:4202:07:49
#30 23168Jasińska Anna1995K-SenSilesia Skating (POL)MP (98),46-1100:08:4100:23:2600:38:3400:54:3301:09:2401:26:4002:07:49
#31 232173Rólkiewicz Grzegorz1971M-40Iława (POL)-1865000:07:3400:21:0600:35:5500:51:2001:06:5801:27:4702:08:49
#32 233408Firgolska Aga1991K-SenGdańsk (POL)47-1200:08:3200:23:5300:39:3700:55:3801:12:2401:29:1202:08:55
#33 23495Kowalski Mirosław1972M-40Bydgoszcz (POL)-1875100:09:2700:24:3000:40:0700:55:2701:12:0901:28:1302:09:13
#34 235128Marchlik Waldemar1976M-40BYDGOSZCZ (POL)-1885200:09:5300:24:5400:39:5600:55:4701:12:2101:28:1402:09:13
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23632Dyczkowski Jerzy1938M-70+Jabra Roller Team (POL)MP (99),-189300:08:4400:22:3100:37:1100:52:5501:10:4301:28:2102:09:21
#36 237446Śmiałowski Grzegorz1972M-40Gniezno (POL)-1905300:09:4200:24:2700:39:3600:55:2601:11:5101:28:1402:09:22
#37 23865Janicki Przemysław1994M-SenKaliska (POL)-1912800:09:5700:25:2000:41:1000:56:4001:12:5701:29:2702:10:27
#38 239494Winiarz Krzysztof1973M-40Gdańsk (POL)-1925400:09:3800:23:0100:36:4500:52:0301:08:3101:25:4802:11:53
#39 240223Winiarz Piotr1974M-40Gdańsk (POL)-1935500:08:5000:23:4200:39:1400:55:4501:12:0201:28:4502:13:43
#40 241153Piekowski Dawid1987M-SenPomorzanin Serock (POL)-1942900:10:0400:25:5600:42:0700:58:4801:15:1201:31:3702:14:28
#41 24240Frysiak Grażyna1985K-30Wrocław (POL)48-1400:08:5500:24:5900:41:4400:59:2201:16:4901:33:3902:15:00
#42 243222Winiarska Anita1968K-40Gdańsk (POL)49-1100:09:5800:25:3500:41:4400:58:1301:15:1201:32:2602:16:00
#43 244155Pietrzak Adrian1992M-SenDogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)-1953000:07:1800:20:5000:35:0500:51:1601:08:2201:26:5202:16:05
#44 24587Kostrubiec Adam1974M-40Gdańsk (POL)-1965600:10:2600:25:5400:42:1700:59:0501:16:0301:33:0302:16:26
#45 246142Olszewski Krzysztof1961M-50TUMBOteam (POL)-1973900:09:2800:24:4500:40:5800:57:2901:14:3001:32:0302:18:09
#46 247124Makohoń Aleksandra1992K-SenGdańsk (POL)50-1300:09:1300:26:1700:43:3101:00:4801:18:1501:35:4702:18:51
#47 248205Szreder Mariola1971K-40Reda (POL)51-1200:10:2900:26:3200:43:0101:00:0801:18:1701:35:5402:18:52
#48 24937Filipkowski Mariusz1977M-30Amator Gdańsk (POL)-1983400:09:3300:25:1700:41:4400:58:5101:15:4701:33:3302:19:46
#49 250505Komsta Marcin1974M-40Puck (POL)-1995700:09:1400:24:4000:40:5200:57:3101:14:5701:33:0002:20:14
#50 25166Janko-Mielcarska Ewa1958K-50Korona Wilanów Masters (POL)MP (100),52-400:08:0600:21:5700:36:5000:53:2601:11:0501:29:5402:20:21
#51 252186Senkowska Agata1997K-JAInowrocław (POL)53-400:09:5700:25:3900:41:5000:58:3301:15:0701:38:3202:20:40
#52 253498Czapiewski Marek1976M-40PROMINAT (POL)-2005800:08:2900:23:3900:39:3800:57:1201:15:4601:34:3802:22:52
#53 254396Bosowski Łukasz1977M-30Gdansk (POL)-2013500:13:0100:28:1200:43:5401:00:1201:17:3701:36:2202:23:53
#54 25546Głąbiński Wojciech1952M-60Złotniki Kujawskie (POL)-2022100:10:1000:26:0100:42:1500:59:0801:16:5201:35:3102:24:18
#55 256113Lipiec Wojciech1967M-40Warszawa (POL)-2035900:09:0200:24:0100:39:0200:54:3601:10:3801:26:1902:24:20
#56 257443Mróz Marta1987K-SenGdansk (POL)54-1400:10:0000:26:1800:43:3101:01:2401:19:5801:39:2002:27:17
#57 258119Majchrzak Łukasz1975M-40Gdynia (POL)-2046000:13:0600:29:5200:47:2601:05:4101:23:3801:41:3702:28:10
#58 25998Krychowska Maria Magdalena1982K-30Wejherowo (POL)55-1500:10:1000:26:2500:43:3501:01:4101:20:2201:39:4502:31:13
#59 260473Kozłów Piotr1975M-40Gdańsk (POL)-2056100:09:4900:25:4300:42:5401:01:2001:20:2901:40:1402:31:14
#60 261382Wilk Mariusz1966M-50Gdańsk (POL)-2064000:09:3100:24:5800:40:0600:56:0401:16:1301:37:1802:31:21
#61 262432Prabucki Tomasz1992M-SenTwister Trójmiasto (POL)-2073100:08:1600:22:2200:36:0400:51:2101:06:5901:24:1602:31:35
#62 263132Masiukiewicz Wojciech1991M-SenDębnica Kaszubska (POL)-2083200:09:5500:27:1100:45:5401:04:5101:24:0201:43:2102:31:36
#63 264428Lepa Michał1978M-30Gdańsk AIC TEAM (POL)-2093600:16:1300:32:4100:49:5301:07:3201:25:5201:44:3402:32:40
#64 265163Pucuła Edmund Jacek1955M-60Koszalin (POL)-2102200:10:4700:28:2700:47:0701:06:2401:25:2901:44:2702:33:10
#65 26658Guźniczak Ada1985K-30Gdynia (POL)56-1600:10:2900:27:5200:46:3201:05:4101:24:2401:43:4602:33:41
#66 267368Guźniczak Michał1986M-30Gdynia (POL)-2113700:11:3400:29:2400:48:0401:07:1201:25:5501:45:1702:35:13
#67 268213Tondys Piotr1971M-40TIGERS TEAM (POL)-2126200:13:2900:30:4400:48:4601:07:0501:26:0301:44:4102:36:10
#68 269487Bednarska Edyta1976K-40Byle do przodu :) (POL)57-1300:11:5600:30:0300:48:4901:09:1001:28:5401:48:3802:38:51
#69 27050Gołębiewski Hubert1986M-30Bydgoszcz (POL)-2133800:10:1900:28:1000:47:0201:07:4101:27:2601:48:3202:41:00
#70 271114Lopriore Domenico1971M-40Gdańsk (ITA)-2146300:12:0000:29:0200:48:5401:09:1901:31:2501:52:1102:45:36
#71 27224Dąbska Ania1981K-30Gdynia (POL)58-1700:11:5300:51:1901:12:5801:34:4501:56:3402:54:55
#72 273485Piskorski Krzysztof1956M-60Gdynia (POL)-2152300:11:0100:27:5500:45:5301:05:3901:27:1401:49:4702:55:47
#73 274151Pich Paweł1988M-SenGdańśk (POL)-2163300:13:1800:52:5001:14:2901:36:1701:58:0502:56:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności