Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy

Wyniki - 20 sierpnia 2016, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
Mp
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 137439Sulkowski Tomasz1973M-40(POL)-1183200:07:1100:18:5700:30:4400:42:5700:55:2901:08:1701:39:12
#2 171373Czerwiński Michał2000M-JB(POL)-1421000:07:5700:20:3800:33:3700:46:3001:00:0901:14:2501:49:00
#3 11539Flis Krzysztof1964M-50Amator (POL)-1031300:06:5200:18:0100:29:1800:41:1100:52:5401:04:5001:34:42
#4 118458Sadowski Wojciech1964M-50Amator (POL)-1061500:06:2600:16:4500:27:2600:38:2300:49:2301:01:0701:34:45
#5 14299Krysiak Robert1975M-40Amator (POL)-1233500:07:3600:19:2000:31:2300:43:3300:55:5301:08:1301:39:18
#6 164450Oszczyk Grzegorz1958M-50amator (POL)-1372400:08:0600:20:3100:32:4400:45:4400:58:5701:12:1301:46:28
#7 20418Byczkowska Ewa1967K-40Amator Gdańsk (POL)38-700:08:1700:21:2900:35:0700:49:2901:04:0501:19:0601:56:20
#8 24937Filipkowski Mariusz1977M-30Amator Gdańsk (POL)-1983400:09:3300:25:1700:41:4400:58:5101:15:4701:33:3302:19:46
#9 522Ciężki Paweł1991M-SenAWF Katowice / rollenshop.de POWERSLIDMP (4),-5500:05:0900:13:1500:21:4800:30:1800:39:0100:47:4801:10:28
#10 145238Zoremba Jan1953M-60AZS AWF KATOWICE (POL)MP (78),-1261100:06:3000:17:0100:28:0500:39:3700:51:4501:04:3001:39:52
#11 7438Solga Mateusz1988M-SenAZS AWF KATOWICE (POL)-7600:05:0900:13:3800:22:3200:31:3400:40:5300:49:3601:15:14
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16403Biniek Marcin1976M-40AZS AWF KATOWICE (POL)MP (9),-16200:05:2600:14:3300:23:4100:32:3300:42:0000:51:3601:16:17
#13 3844Gaweł Rafał1991M-SenAZS AWF KATOWICE (POL)MP (24),-351100:05:5700:15:3700:25:1900:34:5900:45:0500:55:0601:20:50
#14 184465Łapuć Edmund1948M-60Białystok (POL)-1501400:08:2600:21:0400:33:2000:46:2400:59:5101:14:0801:52:33
#15 143193Sobczyk Janusz1960M-50Biorytm Gorlice (POL)-1242100:06:2600:17:4800:30:1000:42:5800:55:5401:08:1301:39:23
#16 214479Woszczyna Michał1991M-SenBrzeszcze (POL)-1722500:08:4100:23:0300:37:3900:52:2801:07:3701:22:3601:59:20
#17 83236Znajdek Paweł1985M-30BST/SPORT4LIFE (POL)-751600:06:0700:16:2100:26:2200:36:4500:48:1101:00:1601:28:45
#18 88237Znajdek Piotr1985M-30BST/SPORT4LIFE (POL)-801800:06:0700:16:2200:26:2100:36:4500:48:5701:00:1701:29:12
#19 5417Bukowski Maciej1986M-30BST/SPORT4LIFE (POL)-481000:05:5600:16:0600:26:2200:36:4400:47:3200:58:1701:25:02
#20 17248Głowacki Szymon1983M-30BullShitTeam (POL)-1432900:07:2400:20:1900:32:4900:46:5501:01:0801:15:0601:50:01
#21 116207Szulc Marek1957M-50BULWAR GDYNIA (POL)-1041400:07:0100:18:1000:29:2700:41:2100:53:0301:04:5901:34:43
#22 8442Gądek Wojciech1971M-40Burgmania Roller Team (POL)MP (50),-761800:06:2500:16:4500:27:2600:38:2300:49:2301:00:1601:29:03
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16875Kanjerski Jerzy1940M-70+Bydgoszcz (POL)MP (89),-139200:07:3600:19:1900:31:2400:43:3300:56:1201:11:2001:48:10
#24 192103Kufel Jacek1971M-40Bydgoszcz (POL)-1584000:07:2300:20:2600:33:5900:48:4501:03:1301:17:5001:53:31
#25 20936Feld Maciej1956M-60Bydgoszcz (POL)MP (95),-1711700:08:5200:22:4000:35:3800:49:2601:04:3501:19:4301:57:56
#26 23495Kowalski Mirosław1972M-40Bydgoszcz (POL)-1875100:09:2700:24:3000:40:0700:55:2701:12:0901:28:1302:09:13
#27 235128Marchlik Waldemar1976M-40BYDGOSZCZ (POL)-1885200:09:5300:24:5400:39:5600:55:4701:12:2101:28:1402:09:13
#28 27050Gołębiewski Hubert1986M-30Bydgoszcz (POL)-2133800:10:1900:28:1000:47:0201:07:4101:27:2601:48:3202:41:00
#29 269487Bednarska Edyta1976K-40Byle do przodu :) (POL)57-1300:11:5600:30:0300:48:4901:09:1001:28:5401:48:3802:38:51
#30 203179Rupieta Piotr1960M-50Cedry Wielkie (POL)-1663600:08:4200:35:5401:04:5001:19:2001:33:2901:56:15
#31 11212Blicharski Łukasz1978M-30Ciechanów (POL)-1002300:06:5000:17:5600:29:1000:40:4200:52:2701:04:1801:34:13
#32 9023Ciura Robert1975M-40częstochowa (POL)-822000:06:1100:16:2600:27:2800:38:2600:49:2701:00:1501:29:52
#33 14111Biszczak Roman1951M-60częstochowa (POL)-122900:07:3500:19:2000:31:2300:43:3300:55:5301:08:1301:39:18
#34 263132Masiukiewicz Wojciech1991M-SenDębnica Kaszubska (POL)-2083200:09:5500:27:1100:45:5401:04:5101:24:0201:43:2102:31:36
#35 244155Pietrzak Adrian1992M-SenDogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)-1953000:07:1800:20:5000:35:0500:51:1601:08:2201:26:5202:16:05
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4738Fituch Malwina1997K-JADuszniki-Zdrój (POL)MP (31),5-200:05:3600:15:0200:24:5900:34:3300:44:4100:54:5201:22:12
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6115Lorenzato Paolo1997M-JAG.S Scaltenigo Venezia (ITA)-6100:05:0700:13:3600:22:3200:31:3100:40:5300:49:3701:15:14
#38 271114Lopriore Domenico1971M-40Gdańsk (ITA)-2146300:12:0000:29:0200:48:5401:09:1901:31:2501:52:1102:45:36
#39 163181Saniuk Edward1949M-60Gdańsk (POL)-1361300:06:5200:18:0300:29:3000:42:2300:55:3001:08:1501:46:22
#40 16564Jakrzewska Magdalena1979K-30Gdańsk (POL)28-800:07:3900:20:0600:32:2100:44:4700:57:1901:10:4201:46:47
#41 206202Szkaradnik Paweł1972M-40Gdańsk (POL)-1684300:07:4700:20:1700:32:5500:46:1501:00:1801:15:4801:56:49
#42 216158Pogorzelec Michał1968M-40Gdańsk (POL)-1744500:08:3900:22:3200:36:2800:50:3201:05:3701:21:1902:00:10
#43 2281Antoń Ryszard1947M-60Gdańsk (POL)-1852000:09:1400:22:3900:36:3000:51:3701:08:1901:25:3102:07:47
#44 233408Firgolska Aga1991K-SenGdańsk (POL)47-1200:08:3200:23:5300:39:3700:55:3801:12:2401:29:1202:08:55
#45 239494Winiarz Krzysztof1973M-40Gdańsk (POL)-1925400:09:3800:23:0100:36:4500:52:0301:08:3101:25:4802:11:53
#46 240223Winiarz Piotr1974M-40Gdańsk (POL)-1935500:08:5000:23:4200:39:1400:55:4501:12:0201:28:4502:13:43
#47 243222Winiarska Anita1968K-40Gdańsk (POL)49-1100:09:5800:25:3500:41:4400:58:1301:15:1201:32:2602:16:00
#48 24587Kostrubiec Adam1974M-40Gdańsk (POL)-1965600:10:2600:25:5400:42:1700:59:0501:16:0301:33:0302:16:26
#49 247124Makohoń Aleksandra1992K-SenGdańsk (POL)50-1300:09:1300:26:1700:43:3101:00:4801:18:1501:35:4702:18:51
#50 254396Bosowski Łukasz1977M-30Gdansk (POL)-2013500:13:0100:28:1200:43:5401:00:1201:17:3701:36:2202:23:53
#51 257443Mróz Marta1987K-SenGdansk (POL)54-1400:10:0000:26:1800:43:3101:01:2401:19:5801:39:2002:27:17
#52 260473Kozłów Piotr1975M-40Gdańsk (POL)-2056100:09:4900:25:4300:42:5401:01:2001:20:2901:40:1402:31:14
#53 261382Wilk Mariusz1966M-50Gdańsk (POL)-2064000:09:3100:24:5800:40:0600:56:0401:16:1301:37:1802:31:21
#54 274151Pich Paweł1988M-SenGdańśk (POL)-2163300:13:1800:52:5001:14:2901:36:1701:58:0502:56:25
#55 264428Lepa Michał1978M-30Gdańsk AIC TEAM (POL)-2093600:16:1300:32:4100:49:5301:07:3201:25:5201:44:3402:32:40
#56 1627Bartosiewicz Jakub1984M-30Gdynia (POL)-1352800:07:5400:20:2000:32:2200:45:0800:58:1301:11:3101:46:17
#57 177206Szufladowicz Anna1986K-30Gdynia (POL)30-900:07:5200:21:0700:33:4700:47:2501:01:3601:16:1801:51:01
#58 178488Cholewinska Iwona1985K-30Gdynia (POL)31-1000:07:2000:19:3100:31:5700:45:4801:00:1401:15:0801:51:16
#59 212501Stec Sylwia1990K-SenGdynia (POL)41-1000:08:4800:23:0100:36:5600:51:1501:05:4401:20:2201:58:41
#60 22429Domzała Paweł1975M-40Gdynia (POL)-1824900:09:1100:23:4900:38:4200:54:1101:10:1501:26:2702:05:38
#61 258119Majchrzak Łukasz1975M-40Gdynia (POL)-2046000:13:0600:29:5200:47:2601:05:4101:23:3801:41:3702:28:10
#62 26658Guźniczak Ada1985K-30Gdynia (POL)56-1600:10:2900:27:5200:46:3201:05:4101:24:2401:43:4602:33:41
#63 267368Guźniczak Michał1986M-30Gdynia (POL)-2113700:11:3400:29:2400:48:0401:07:1201:25:5501:45:1702:35:13
#64 27224Dąbska Ania1981K-30Gdynia (POL)58-1700:11:5300:51:1901:12:5801:34:4501:56:3402:54:55
#65 273485Piskorski Krzysztof1956M-60Gdynia (POL)-2152300:11:0100:27:5500:45:5301:05:3901:27:1401:49:4702:55:47
#66 21133Mazurek Sebastian1987M-SenGdynia (POL)-211000:05:2500:14:3500:23:4300:32:5000:42:4400:52:5601:18:17
#67 67134Mazurek Wiesław1968M-40Gdynia (POL)-611400:05:5300:16:0300:26:1500:36:3700:47:2800:58:1701:25:21
#68 151171Rogiewicz Sylwia1979K-30Girls On Wheels (POL)25-700:07:2200:19:2800:31:0900:43:2100:55:5501:08:4201:41:18
#69 167496Wilkowska Anna1972K-40Girls On Wheels (POL)MP (88),29-600:07:2200:19:2900:31:0700:43:1900:55:5101:09:5101:48:07
#70 7641Gabryszak Marek1966M-50Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarn-68800:05:5400:16:0500:26:1900:36:4300:47:3200:58:2001:27:06
#71 78127Maliszewski Zdzisław1954M-60Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "CzarnMP (47),-70400:05:5400:16:0400:26:1800:36:3800:47:2800:58:1801:27:48
#72 9647Głodowski Bogdan1979M-30Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "CzarnMP (58),-852100:06:0900:16:2300:26:2000:37:0400:49:1001:00:3401:31:12
#73 1536Bartłoczuk Andrzej1962M-50Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "CzarnMP (84),-1272200:06:2400:17:0100:28:0500:40:0200:52:0401:04:2601:41:59
#74 154210Śląski Piotr1973M-40Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "CzarnMP (85),-1283600:06:3000:17:0200:28:0500:40:5200:53:5601:07:1301:42:20
#75 176191Słowik Arkadiusz1960M-50Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarn-1472800:08:1600:20:5600:33:4000:47:3101:00:5301:15:0101:50:55
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !182196Stankiewicz Anna1960K-50Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "CzarnMP (92),34-200:07:1800:19:2600:31:5700:45:4601:00:1501:15:0701:52:12
#77 31211Śląski Piotr1999M-JBGiżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "CzarnMP (21),-31400:05:2700:14:3100:23:4000:32:4900:42:4300:52:5501:18:26
#78 237446Śmiałowski Grzegorz1972M-40Gniezno (POL)-1905300:09:4200:24:2700:39:3600:55:2601:11:5101:28:1402:09:22
#79 70204Szociński Grzegorz1970M-40GRGUR - LUCKY RIDER (POL)-641500:06:0700:16:2100:26:1800:36:4200:47:3100:58:1801:25:42
#80 186447Lemieszek Andrzej1958M-50GSL GIZYCKO (POL)-1523000:06:2700:17:4800:29:0800:41:5500:56:1101:17:1301:53:01
#81 126427Zawiślak Aleksandra1990K-SenI Love Rolki (POL)MP (70),15-600:06:2500:17:4400:29:0700:40:4700:52:2001:04:4301:35:54
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12420Cesulis Viktoras1985M-30ignalina (LTU)-12200:05:2800:14:3000:23:4100:32:3200:42:0000:51:3501:15:48
#83 252186Senkowska Agata1997K-JAInowrocław (POL)53-400:09:5700:25:3900:41:5000:58:3301:15:0701:38:3202:20:40
#84 136177Rumiński Krzysztof1962M-50Iława (POL)-1171900:07:3400:19:2000:31:2300:43:3200:55:5201:08:1301:39:08
#85 140126Maliszewski Piotr1962M-50Iława (POL)-1212000:07:3500:19:1900:31:2100:43:3200:55:5301:08:1201:39:17
#86 179116Maciejewski Marian1957M-50Iława (POL)-1482900:07:3200:19:4800:32:3800:46:1200:59:5201:14:1001:51:31
#87 213144Olszta Anna1974K-40Iława (POL)42-900:08:5000:23:0200:36:5600:51:1601:05:4401:20:2301:58:42
#88 232173Rólkiewicz Grzegorz1971M-40Iława (POL)-1865000:07:3400:21:0600:35:5500:51:2001:06:5801:27:4702:08:49
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23632Dyczkowski Jerzy1938M-70+Jabra Roller Team (POL)MP (99),-189300:08:4400:22:3100:37:1100:52:5501:10:4301:28:2102:09:21
#90 4374Tatarata Konrad1995M-SenJabra Roller Team (POL)MP (3),-4400:05:0800:13:1500:21:4700:30:1800:39:0100:47:4801:09:58
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 19149Pawelec Mirosław1983M-30Jabra Roller Team (POL)MP (12),-19300:05:1000:13:3700:22:3300:31:5900:42:4400:52:5601:18:16
#92 72231Zapolnik Dominik1979M-30Jabra Roller Team (POL)MP (43),-661500:06:0700:16:2000:26:1600:36:3800:47:2800:58:1501:26:03
#93 1188Kościuk Jakub1993M-SenJabra Roller Team/UKS Orlica (POL)MP (6),-11800:05:1100:13:3600:22:3300:31:3400:40:5700:49:4801:15:19
#94 98378Lemmle Krzysztof1971M-40Jabra RT Friends (POL)-872200:06:1100:16:4800:27:2900:38:2700:49:2701:00:4201:32:08
#95 11381Konkol Jaroslaw1964M-50Jabra RT Friends (POL)-1011200:06:2800:16:5800:28:0200:39:1800:51:1701:03:3501:34:17
#96 71209Szumlas Jacek1975M-40Jabra RT Friends / Mrzezino (POL)-651600:05:5600:16:0600:26:2300:36:4300:47:3300:58:1501:26:00
#97 146187Skibicka Marta1999K-JBJabra RT Friends/Lębork (POL)MP (79),20-400:07:1700:19:2700:31:0800:43:2000:55:5201:08:3901:40:45
#98 205125Makowski Andrzej1956M-60JABŁÓWKO (POL)-1671600:08:1000:20:5000:33:4100:47:1801:01:2101:15:5101:56:34
#99 23865Janicki Przemysław1994M-SenKaliska (POL)-1912800:09:5700:25:2000:41:1000:56:4001:12:5701:29:2702:10:27
#100 160123Majorczyk Katarzyna1990K-SenKarczewo (POL)27-700:07:1900:19:2600:31:1400:44:4100:57:3001:11:0901:45:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności