Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg z LIRĄ po Koniczynkę

Wyniki - 3 września 2016, Krzywiń

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
#1 10156Majkut Tomasz1980LIRA TEAM RUNNINGMiędzyrzeczMM36-5500:54:235187-
#2 10281Pawlak Sławomir1988Stara KrobiaMM16-3500:54:252588-
#3 10320Sztul Michał1957Krzywiń/KMM56+00:54:511389-
#4 1042Glapiak Waldemar1970LesznoMM36-5500:55:135290-
#5 10523Marciniak Mateusz1985LESZCZYŃSCY PATRIOCILesznoMM16-3500:55:162691-
#6 10618Nowicki Benedykt1969OsiecznaMM36-5500:55:255392-
#7 107114Chudziak Tobiasz1998Krzywiń/KMM16-3500:55:322793-
#8 108128Ruta Przemysław1975KościanMM36-5500:55:395494-
#9 109120Skrobała Tomek1966ALMARK LESZNOLesznoMM36-5500:55:405595-
#10 110133Kuźma Łukasz1977ZABIEGANISławaMM36-5500:56:045696-
#11 111108Zakaszewska Alicja1971GóraKK36-5500:56:339-15
#12 11299Majsner Adam1999DolskMM16-3500:56:392897-
#13 113129Jędrzejczak Renata1982RAKONIEWICERakoniewiceKK16-3500:57:057-16
#14 114126Kaczmarek Dorota1986UKS JUNIOR NIETĄŻKOWOLesznoKK16-3500:57:218-17
#15 11547Spychała Michał1982KościanMM16-3500:57:242998-
#16 11619Wesołowski Damian1977ŚremMM36-5500:57:485799-
#17 11790Szczerbal Jędrzej2000KOŚCIAN TEAMKościanMM16-3500:58:0130100-
#18 118130Arent Jacek1977RAKONIEWICERakoniewiceMM36-5500:58:1758101-
#19 11965Motała Piotr1987Lubiń/KMM16-3500:58:4031102-
#20 12080Kubaszewski Henryk1951MARATON LESZNOLrsznoMM56+00:58:5414103-
#21 121139Nadolny Daniel1984PawłowiceMM16-3500:59:0332104-
#22 122121Przybylak Paweł1963ALMARK LESZNOLesznoMM36-5500:59:2159105-
#23 12358Matuszewski Przemysław1986KątyMM16-3500:59:5433106-
#24 12429Konieczny Michał1985ŚwierczynaMM16-3500:59:5834107-
#25 125138Balcer Hubert1983LesznoMM16-3501:00:0435108-
#26 126165Oleksy Beata1980KościanKK36-5501:00:3110-18
#27 1273Drożdżyńska Kinga1995BielewoKK16-3501:00:319-19
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12844Wolna Aleksandra1956PoznańKK56+01:01:081-20
#29 12939Pinkowski Maciej1983CichowoMM16-3501:01:1736109-
#30 13026Czekała Magdalena1974LesznoKK36-5501:01:2611-21
#31 131141Koczorowski Robert1980ZALASEWOZalasewoMM36-5501:01:4560110-
#32 13211Siek Michał1963BrzegMM36-5501:01:5361111-
#33 13368Willak Hanna1972PiaskiKK36-5501:01:5412-22
#34 134144Kobierski Sławomir1965STAJNIA KOAGRAPniwyMM36-5501:02:1562112-
#35 13561Dydymski Jacek1974WIOCHA BIEGAPsarskieMM36-5501:03:0263113-
#36 13689Szczerbal Marta1991KOŚCIAN TEAMKościanKK16-3501:03:3010-23
#37 13786Grząślewicz Beata1963KOŚCIAN TEAMKościanKK36-5501:03:3013-24
#38 13875Schabel Robert1976LesznoMM36-5501:03:5964114-
#39 1391Kobus Bartosz1987GMINA KRZYWIŃKrzywińMM16-3501:04:2937115-
#40 140169Prorok Amelia1977LIRA TEAMKuraszkówKK36-5501:05:1514-25
#41 14142Szkudlarek Michał1935Przysieka PolskaMM56+01:05:2215116-
#42 142124Leniec Michał1979HERBAFLORIS POZNAŃPoznańMM36-5501:05:5965117-
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !14396Majewska Małgorzata1956LUB WYBIERZ Z LISTYPoznańKK56+01:06:192-26
#44 1444Wasińska Agnieszka1982LesznoKK16-3501:06:2811-27
#45 14538Jaszkiewicz Ilona1994Rąbin/KKK16-3501:06:3312-28
#46 14650Hofman Małgorzata1994KOBIETY BIEGAJĄRąbiń/KKK16-3501:06:3313-29
#47 14727Tyczyński Marek1971MASŁOWO BIEGARawicz - MasłowoMM36-5501:09:1066118-
#48 14813Barcz Karol1985JerkaMM16-3501:09:1138119-
#49 149152Ratajczak Anna1976NIGHT RUNNERSDolskKK36-5501:09:1515-30
#50 15025Fengler Damian1993Krzywiń/KMM16-3501:10:0439120-
#51 15121Bieńczak Łukasz1979DąbczeMM36-5501:10:1167121-
#52 152116Trybuś Sandra1987OSP DOLSKDolskKK16-3501:10:1214-31
#53 153111Domagała Kamil1998BLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELGrodzisk Wlkp.MM16-3501:12:0140122-
#54 154166Herwart Maria1964PoznańKK36-5501:12:0216-32
#55 15569Fechner Magdalena1979KościanKK36-5501:13:0017-33
#56 15667Fechner Przemysław1982KościanMM16-3501:13:0041123-
#57 15714Wolarczak Izabela1984PecnaKK16-3501:14:1915-34
#58 15864Zieliński Szymon1974Oborzyska StareMM36-5501:18:0968124-
#59 15948Pitoń Przemysław1972GłogówMM36-5501:18:2969125-
#60 16049Pitoń Maciej1996GłogówMM16-3501:18:3042126-
#61 161106Kaczmarek Halina1966PoznańKK36-5501:19:4018-35
#62 162170Kucab Andrzej1966LubinMM36-5501:20:0070127-
#63 163151Szumna Beata1975LesznoKK36-5519-36
#64 164136Stasiński Stanisław1944KB MANIAC POZNAŃPoznańMM56+16128-
#65 165132Kuźma Dalena1980ZABIEGANISławaKK36-5520-37
#66 166101Ziemniak Wojciech1956SKS JANTAR RACOTKościanMM56+17129-
#67 16755Płócieniczak Jerzy1954MPEC LESZNODąbczeMM56+18130-
#68 16834Matuszak Paweł1984LUCKY LUKIKrzywiń/KMM16-3543131-
#69 1697Urbaniak Mikołaj1986URBANIAKJerkaMM16-3544132-
#70 1706Fengler Daniel1978LubińMM36-5571133-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności