Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Zduńskowolska Dycha

Wyniki - 4 września 2016, Zduńska Wola

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 202Ewelina Dąbrowska395K20700:51:37
#2 203Piotr Iwanowski308PROYAMA ŁaskM308000:51:39
#3 204Grzegorz Grzesiak183SieradzBiegaM308100:51:39
#4 205Maciej Szymczak172Victoria Szadek LAM404900:51:40
#5 206Maria Pawcka204K20800:51:40
#6 207Witold Motylski53M501000:51:47
#7 208Jarosław Dubiński244BBL ZDUŃSKA WOLAM405000:51:49
#8 209Tomasz Krążyński393M405100:51:50
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !210Aneta Dawiduk48Sieradz biegaK40200:51:53
#10 211Maciej Cierniewski143M204400:51:57
#11 212Katarzyna Wawrzko389K20900:52:02
#12 213Szymon Komorek283M204500:52:11
#13 214Rafal Wawrzyniak60M204600:52:11
#14 215Marek Szymborski Szymborski352www.DzieciakPLUS.plM405200:52:18
#15 216Łukasz Kosiński31M308200:52:19
#16 217Michał Gościmski29M308300:52:23
#17 218Robert Felcenloben5M308400:52:24
#18 219Andrzej Stefaniak453BBL ZDUŃSKA WOLAM405300:52:24
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 220Jan Ignasiak375RAJSPORT ACTIVEM60300:52:24
#20 221Dominik Gwizdała350M204700:52:27
#21 222Agata Jakubowska133K201000:52:35
#22 223Joanna Wytykowska386rysieK30700:52:45
#23 224Michał Fogiel28M308500:52:48
#24 225Stanisław Kąkolewski154M501100:52:50
#25 226Roman Skrobański268M405400:52:51
#26 227Michał Garbarczyk188Scanfil Poland w Sieradzu M308600:52:54
#27 228Dominika Fogiel27K30800:52:58
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 229Joanna Balcerak-Kolasa235Epoka Nordica ŁódźK40300:53:00
#29 230Paulina Olejniczak70K201100:53:00
#30 231Sylwester Brożyna356M308700:53:03
#31 232Mateusz Głuszczyński378M204800:53:05
#32 233Teresa Stefańczyk185K40400:53:05
#33 234Rafał Dziuba381M308800:53:06
#34 235Paweł Grądzielewska113M405500:53:09
#35 236Anna Grądzielewska112K40500:53:10
#36 237Mariusz Sowiński33M308900:53:26
#37 238Michał Ławicki320M405600:53:26
#38 239Michał Podgórski365BBLM405700:53:27
#39 240Artur Prasal334M405800:53:28
#40 241Maciej Parzybót174M204900:53:38
#41 242Daniel Boruta425TO PAKA TRIATHLONM205000:53:39
#42 243Tomasz Rosiak297M405900:53:47
#43 244Maria Szymańska421RYSIEK30900:54:05
#44 245Adrian Szostak239M205100:54:06
#45 246Sebastian Markiewicz109M309000:54:11
#46 247Daniel Kaźmierczak316M309100:54:11
#47 248Julita Titz Koza36K301000:54:12
#48 249Paweł Jasiński459M309200:54:15
#49 250Adam Grzelak147M309300:54:21
#50 251Adam Złomańczuk408BBL Zduńska WolaM406000:54:24
#51 252Dawid Prałat318Bieging Team ZelówM309400:54:37
#52 253Małgorzata Dawid152K301100:54:45
#53 254Łukasz Sołtysiak407M309500:54:47
#54 255Wojciech Okoński301M205200:55:02
#55 256Marcin Wojtanowicz232M406100:55:26
#56 257Adam Majos447M309600:55:29
#57 258Dominik Kubiak304M309700:55:32
#58 259Krzysztof Komisarek457M309800:55:32
#59 260Dorota Zenderowska249K40600:55:36
#60 261Krzysztof Pniowski335M205300:55:36
#61 262Tomasz Błaszczyk122M309900:55:41
#62 263Piotr Góralczyk210-M406200:55:46
#63 264Bogusław Stefańczyk263M501200:55:48
#64 265Małgorzata Gruszka374RysieK40700:55:49
#65 266Robert Badowski347biegam bo żona mi kazałaM406300:55:50
#66 267Mariusz Bociąga87RAJSPORT ACTIVEM3010000:55:53
#67 268Agnieszka Zagłoba94Rajsport ActiveK301200:55:54
#68 269Daniel Jasiński163J TeamM3010100:56:00
#69 270Dagmara Dudkowiak498K301300:56:02
#70 271Przemysław Ciekański269M205400:56:03
#71 272Anna Matusiak351Rajsport ActivK40800:56:08
#72 273Damian Modranka458M205500:56:08
#73 274Grzegorz Kucharski358Sport - Zdrowie - Edukacja M406400:56:11
#74 275Dariusz Grabowski431M3010200:56:13
#75 276Damian Rybarczyk190M3010300:56:15
#76 277Ewelina Mujta436K201200:56:18
#77 278Seweryn Pasikowski58M406500:56:21
#78 279Karolina Rochowiec271TO PAKA TRIATHLONK201300:56:22
#79 280Przemek Wawrzyniak181M3010400:56:51
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !281Ryszard Ropiak449M80100:56:51
#81 282Agnieszka Błoch262BLOCHSK40900:56:56
#82 283Adam Tust289M205600:57:09
#83 284Kamil Tust383M205700:57:10
#84 285Marek Wróbel266NiezrzeszonyM60400:57:12
#85 286Bartosz Świniarski13RAJSPORT ACTIVEM205800:57:14
#86 287Patrycja Jarczak69RAJSPORT ACTIVEK301400:57:14
#87 288Jacek Pośpieszyński38Victoria Szadek BiegaM406600:57:19
#88 289Małgorzata Chlebicz272K201400:57:30
#89 290Paweł Chlebicz146M406700:57:30
#90 291Justyna Kalinowska368Rajsport ActiveK201500:57:31
#91 292Marek Czubiński91M60500:57:31
#92 293Lidia Jucha108RysioTeamK401000:57:32
#93 294Karol Piotrowski195PatikarM3010500:57:41
#94 295Karolina Owięcka295K301500:57:49
#95 296Jankes Wesołowski385uks3 SieradzM3010600:57:54
#96 297Przemysław Bruzik360M3010700:57:54
#97 298Łukasz Wójcik305OTT PabianiceM3010800:57:54
#98 299Jakub Mielczarek156M3010900:57:55
#99 300Marcin Marks279M406800:57:58
#100 301Maciej Pabisiak256M3011000:57:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności