Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Charytatywny Bieg Fundacji Tesco Dzieciom

Wyniki - 10 września 2016, Kraków

BE3 karnet

Msc
Nr
M
K
-
-
#1 101279Kukla Maciej88-KATOWICE00:47:4900:48:23
#2 102448Pluciński Jakub89-NIEPOŁOMICENIDEC All for dreams00:47:4600:48:33
#3 103550Stanik Dariusz90-CZECHOWICE­ DZIEDZICEModelarnia biega00:48:2900:48:34
#4 104512Sikora Bożena-14MYŚLENICETKKF Uklejna Myślenice00:48:2800:48:40
#5 105697Żurek Karol91-KLIMONTÓW00:48:2600:48:48
#6 106140Gondor Jarosław92-LIBERTÓW00:48:3700:48:50
#7 107170Janusz Jarosław93-CZECHOWICE­ DZIEDZICEModelarnia Biega00:48:5200:48:57
#8 108517Skowron Piotr94-KRAKÓW00:48:4800:48:57
#9 109469Putaj Rafał95-KRAKÓWNight Runners00:47:4700:48:59
#10 110573Szewc Bogdan96-KRAKÓW00:48:5100:49:02
#11 111453Popiołek Krzysztof97-KRAKÓWCh2m00:48:2700:49:04
#12 112675Zawadzki Piotr98-KRAKÓWIBM BTO Running Team00:48:5100:49:05
#13 11374Czernik Kamil99-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI00:48:1100:49:10
#14 114357Maźnica Łukasz100-KRAKÓWZnikający punkt00:48:3400:49:13
#15 115578Szmigiel Agnieszka-15KRAKÓW00:49:0600:49:13
#16 116537Sokół Bogusław101-BOSUTÓW00:49:0500:49:17
#17 117141Gotfryd Mariusz102-JASŁO00:49:1400:49:26
#18 118456Prabudzki Kamil103-DĄBROWA GÓRNICZASAINT­GOBAIN SQUAD00:49:1900:49:28
#19 119184Kaczmarczyk Marcin104-IGOŁOMIA00:48:4100:49:29
#20 12010Antosiewicz Agnieszka-16KRAKÓW00:49:2500:49:36
#21 121452Polus Piter105-LIBIĄŻ00:49:1800:49:39
#22 122221Koczwara Krzysztof106-KRAKÓW00:49:0800:49:41
#23 123808Skazynski Adrian107-00:49:3800:49:43
#24 124794Sroka Sylwester108-TARNÓW00:49:3500:49:44
#25 125774Kozioł Tadeusz109-KRZESZOWICE00:49:1200:49:45
#26 126665Wypych Mateusz110-KRAKÓW00:49:4000:49:47
#27 127784Kowalski Mateusz111-BRYZDZYŃ00:49:3400:49:48
#28 128736Suski Jarosław112-TARNÓWEUROCLEAR RUNNING TEAM00:48:4300:49:49
#29 12915Banaś Łukasz113-KRAKÓW00:49:1500:49:51
#30 130426Pawlik Anna-17KRAKÓWLacho Team00:49:4300:49:53
#31 131633Wierzchowski Łukasz114-KRAKÓWPunk Rockers00:49:3500:49:54
#32 132275Kucharczyk Paweł115-KRAKÓWTata oszalał running crew00:49:4300:49:55
#33 133388Myszka Rafał116-KRAKÓW00:49:0100:50:01
#34 13411Bajak Damian117-KRAKÓWCF Kraków00:49:1800:50:02
#35 135354Mazur Zbigniew118-KRAKÓW00:49:5100:50:08
#36 136252Kowalski Włodzimierz119-KRAKÓWRadek00:50:1000:50:12
#37 137765Rozwadowski Jacek120-SIERAKÓW00:49:3800:50:14
#38 13897Działek Jarosław121-KRAKÓW00:49:4400:50:16
#39 139785Surówka Karol122-KRAKÓWRADIO KRAKÓW00:49:5600:50:19
#40 140478Rogasch Stanisław123-KRAKÓWLacho team00:48:5400:50:21
#41 141111Fudro Krzysztof124-KRAKÓWTERA BEZ GAJERA00:50:1900:50:25
#42 142524Skwarek Krzysztof125-KRAKÓW00:49:4100:50:26
#43 143363Michalik Rafał126-KRAKÓWLacho Team00:50:1800:50:27
#44 144134Gofron Rafał127-KRAKOW00:49:5800:50:30
#45 145348Marzec Maciej128-NIEPOŁOMICENIDEC All for dreams00:50:1500:50:30
#46 146315Lokajewska Justyna-18KRAKÓWEskadra Kraków00:50:2100:50:39
#47 147272Kubrak Kamil129-KRAKÓWdragonn's runner's00:49:5000:50:44
#48 148619Wadowski Paweł130-KRAKOW00:50:2700:50:44
#49 149393Niedźwiadek Piotr131-KRAKÓW00:50:1600:50:46
#50 150603Tracz Maciej132-KRAKÓW00:49:4900:50:54
#51 151609Ulman Anna-19KRAKÓW00:50:0300:50:57
#52 152731Pawluk Rafał133-KRAKÓW00:50:5200:51:06
#53 153397Nowak Rafał134-KRAKÓWRRD00:50:2300:51:14
#54 154276Kuczera Grzegorz135-KRAKÓW00:50:2800:51:14
#55 155213Klaja Katarzyna-20KRAKÓWTF Klub00:51:1600:51:19
#56 156669Zając Maciej136-KRAKÓW00:50:4400:51:20
#57 157336Malina Tomasz137-KRAKÓW00:50:5800:51:22
#58 158314Lob Robert138-KRAKÓW00:51:0700:51:22
#59 159260Krawczyk Marek139-KRAKOW00:50:5800:51:23
#60 160310Lipa Marcin140-KRAKÓW00:50:2000:51:23
#61 161290Kursa Piotr141-NIEPOŁOMICENIDEC All for dreams00:50:2700:51:27
#62 162747Milewski Tomasz142-KATOWICE00:49:5500:51:30
#63 163490Rygiel Ryszard143-KRAKÓW00:51:2000:51:32
#64 164555Starzec Marek144-GOLESZÓWOco Biega00:50:4000:51:34
#65 165298Ląd Sławomir145-NIEPOŁOMICENIDEC All for dreams00:50:2700:51:36
#66 166732Wisła Łukasz146-KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAM00:50:3000:51:36
#67 167450Podczaszy Tomasz147-HUTA STARA A00:50:2800:51:37
#68 168693Żak Grzegorz148-KRAKÓWJośka Team00:51:2800:51:37
#69 169101Dźwig Piotr149-KRAKÓW00:51:2100:51:39
#70 170161Haponiuk Bogumił150-CHEŁMTesco Chełm 3103800:51:1100:51:40
#71 171432Piaściak Adam151-KRAKÓW00:51:1700:51:43
#72 172236Kos Lucjan152-NOWY SĄCZ00:51:3700:51:45
#73 173435Pieczara Dominika-21MAKÓW PODHALAŃSKINight Runners Kraków00:51:3100:51:46
#74 174127Geringer­Grabda Joanna-22KRAKÓW00:51:3900:51:47
#75 175371Mikoś Magdalena-23NIEPOŁOMICENIDEC All for dreams00:50:3100:51:48
#76 176505Serek Przemyslaw153-BĘDZIN00:51:3000:51:49
#77 177324Łukomski Bartłomiej154-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI00:50:3100:51:51
#78 178427Pawlowski Tomasz155-KRAKOWBiegam bo lubie Krakow00:50:3900:51:52
#79 179386Musiał Anna-24KRAKÓW00:51:4300:51:52
#80 18057Chmurski Piotr156-KRAKÓW00:51:3400:51:52
#81 181205Kędzior Tomasz157-KRAKÓWHusaria Race Team00:51:0800:51:55
#82 182574Szklana Anita-25WIEPRZEC00:51:3600:51:56
#83 183557Stawiarz Ryszard158-SKAWINAExo00:51:1000:51:56
#84 184244Kotlarczyk Ireneusz159-KRAKÓW00:51:3600:52:00
#85 185756Szlęzak Marcin160-KRAKÓW00:50:3900:52:02
#86 186473Radzicki Krzysztof161-KRAKÓW00:51:4200:52:02
#87 187288Kurek Artur162-OWCZARY00:51:0900:52:03
#88 188783Andrzejewska Anna-26KRAKÓW00:51:5200:52:03
#89 18926Biel Michał163-KRAKÓW00:51:1100:52:03
#90 190567Szałański Adam164-PIŁATeam Makroregion 700:51:2100:52:04
#91 19150Cekiera Robert165-KRAKÓW00:51:3500:52:05
#92 192674Zawadowicz Jakub166-DOMINIKOWICEturbojakola00:51:4700:52:07
#93 193261Krieger Andrzej167-OŚWIĘCIM00:51:2300:52:09
#94 194284Kulma Daniel168-GDÓW00:51:3500:52:12
#95 19555Chmiel Edmund169-NOWA DĘBA00:51:5800:52:14
#96 196457Pradel Grzegorz170-KRAKÓWJW468600:51:5500:52:17
#97 197496Sapa Jacek171-KRAKÓW00:51:5500:52:19
#98 198151Gruszko Alicja-27KRAKÓWAktywna Strona Życia00:52:1200:52:21
#99 199501Sedlak Karolina-28KRAKÓW00:52:1700:52:24
#100 200531Snoch Tomasz172-ZIELONKIN7:4500:51:2300:52:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności