Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Charytatywny Bieg Fundacji Tesco Dzieciom

Wyniki - 10 września 2016, Kraków

BE3 TRI Swim

Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !175Czerwiński Adam1-CZASŁAW00:32:0500:32:06
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2806Lachoski Andrzej2-00:33:2800:33:28
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3776Kawik Tomasz3-KRAKÓWRUNSOIRATION/TL ROW RYBNIK00:33:3900:33:40
#4 4194Kapłon Łukasz4-RABKA­ZDRÓJrunningperformance.pl00:35:0000:35:01
#5 5711Jakubiec Szymon5-PIZEWORSKLACHO TEAM00:35:0900:35:10
#6 6480Rudzinski Jacek6-KRAKÓW00:35:4500:35:46
#7 7361Michalak Maciej7-KATOWICEKoło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie00:37:0400:37:06
#8 8616Vallejo Eduardo8-KRAKÓWAtos Running Team00:37:1100:37:13
#9 9335Makowski Marcin9-KRAKÓW00:37:1700:37:19
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10789Broniatowska Katarzyna-1ZIELONKIKS AZS AWF KRAKÓW00:37:2400:37:25
#11 11223Kokoszka Zygmunt10-KRAKÓWVege Runners00:37:5000:37:52
#12 12730Woźnica Jakub11-ZAKOPANE00:38:0000:38:01
#13 13547Sroka Mirosław12-WĘGRZCE WIELKIETeam Pierzynka / MaxusCleaning00:38:1800:38:19
#14 1453Chanek Robert13-DOBCZYCE00:38:2200:38:23
#15 15369Mielec Andrzej14-MAŁA WIESTEAM PIERZYNKA00:38:2600:38:27
#16 17503Senderski Przemysław16-PRZYTKOWICEHUSARIA RACE TEAM00:39:3400:39:36
#17 18530Smurzyński Piotr17-KRAKÓW00:39:5400:39:55
#18 19297Latała Krzysztof18-PAWŁÓW00:40:1200:40:15
#19 20447Plesnar Jacek19-KRAKÓW00:40:2500:40:32
#20 21274Kucharczyk Adam20-MAKÓW PODHALAŃSKI00:40:3600:40:40
#21 23596Tekieli Marek22-KRAKÓWASICS FOREVER FRONTRUNNERSI NEVER00:40:5300:40:55
#22 25484Rusin Krzysztof23-SZARÓW00:41:3200:41:39
#23 26239Kostański Maciej24-KRAKÓWMMM TEAM00:42:0800:42:15
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27709Justyna Dziadoń-3KRAKÓWLACHO TEAM00:42:1500:42:17
#25 28277Kuć Jarosław25-KRAKÓWLacho Team00:42:2000:42:22
#26 29250Kowalski Kamil26-KRAKÓWFizjo­Balance Kraków00:42:3300:42:36
#27 30338Małek Marek27-STANIĄTKIniezrzeszony00:42:4700:42:50
#28 31169Janik Mariusz28-KRAKÓWLacho Team00:42:5200:42:54
#29 33553Starachowski Łukasz30-OSTROWIEC ŚW.00:43:0400:43:07
#30 34144Gradek Dariusz31-KRAKOWDaroTeam00:43:2200:43:25
#31 35406Oleksiewicz Michal32-JANKOWICEultras00:43:2100:43:27
#32 36240Kostrzewa Paweł33-KRAKÓW00:43:2600:43:29
#33 38187Kalińska Sylwia-5KRAKÓW00:43:4100:43:43
#34 39536Sokołowski Andrzej34-KRAKÓW00:44:0100:44:04
#35 40229Konieczyński Jakub35-KRAKÓW00:44:0100:44:12
#36 414194Zys Tomek36-POSADZA00:43:1900:44:23
#37 42471Radwan Iza-6PSZCZYNA00:44:2200:44:25
#38 44533Sobik Krzysztof38-RADZISZÓWITMBW Kraków00:44:2600:44:29
#39 454138Zieliński Jakub39-MICHAŁOWICE00:43:4800:44:37
#40 46470Putała Michał40-KRAKÓWCLICO00:44:3200:44:41
#41 47458Prażmowski Daniel41-DĘBICA00:44:2700:44:43
#42 48287Kura Jerzy42-BRZESKO00:44:3600:44:46
#43 50164Hołówka Sławomir43-KRAKÓWLacho Team00:44:5200:44:55
#44 51403Ochman Dawid44-KALWARIA ZEBRZYDOWSKA00:44:4900:44:59
#45 5254Chlebda Andrzej45-KRAKÓWBBL Kraków00:44:5500:45:01
#46 54156Grzybowski Mirosław47-BIAŁY KOŚCIÓŁHUSARIA RACE TEAM00:44:4800:45:02
#47 56143Grabda Artur49-KRAKÓWOperacje00:45:0900:45:16
#48 57622Waligóra Zenon50-KRAKÓW00:45:2900:45:35
#49 58463Pryka Artur51-CZĘSTOCHOWA00:45:2900:45:45
#50 6012Bajorek Lidia-8TOMASZOWICE00:45:5200:45:55
#51 6113Bajorek Michał53-TOMASZOWICE00:45:5200:45:55
#52 62733Teresiński Patryk54-KRAKÓW00:45:5300:45:57
#53 63235Kos Konrad55-KRAKÓWKosy00:45:3500:46:00
#54 64112Fulara Grzegorz56-KRAKÓW00:45:4200:46:02
#55 65441Pietura Marcin57-73­11000:45:4300:46:09
#56 67655Wrobel Wlodzimierz59-KRAKOWUJ00:45:3800:46:18
#57 69123Gaudyn Adam61-KWACZAŁAWATAHA00:46:2500:46:33
#58 70106Firek Rafał62-KRAKÓWLacho Team00:46:3200:46:35
#59 7170Cygan Tomasz63-KRAKOW00:46:3100:46:41
#60 72548Sroka Wojciech64-KRAKÓWWiolinka i Bemol00:46:3500:46:43
#61 73487Rybczak Tomasz65-KRAKÓW00:46:3800:46:43
#62 74353Matuszewski Michał66-LEGIONOWONowel Piekarnia Nowakowski00:46:3300:46:48
#63 75108Folwarski Grzegorz67-RABA WYŻNA00:46:3200:46:51
#64 76218Kmiecik Paweł68-KRAKÓWKoliber00:46:4700:47:01
#65 77126Gawroński Zbigniew69-BIELSKO­BIALA00:46:4600:47:03
#66 78618Wacikowski Grzegorz70-GLIWICE00:46:5400:47:14
#67 80714Grzechynka Jakub72-KRAKÓWGO PUBLIC00:47:2100:47:27
#68 82682Zieliński Kamil74-KRAKÓW00:47:2700:47:31
#69 8323Bednarz Jakub-9ZAKOPANEDragon's drugs00:47:2600:47:34
#70 85145Gramatyka Jan76-GLIWICE00:47:1700:47:46
#71 86121Gancarczyk Marek77-KRAKÓW00:47:2800:47:53
#72 87658Wróbel Bartłomiej78-KRAKÓWUJ00:47:1300:47:54
#73 88367Michalski Tomasz79-SKAWINA00:47:2000:47:54
#74 89443Piotrowski Jan80-KRAKÓWPiotrowscy00:47:1600:48:00
#75 90347Marzec Anna-10KRAKÓW00:47:2800:48:00
#76 91445Pirowski Marcin81-ŁÓDŹ00:47:5700:48:00
#77 92234Kornobis Monika-11MIECHÓW00:47:5800:48:00
#78 9362Cichoń Konrad82-SKAWINARodzina Cichoniów00:48:0300:48:05
#79 94238Kosowski Maciej83-KRAKÓWzabiegani00:46:5900:48:06
#80 95398Nowak Szymon84-KRAKÓW00:46:5700:48:13
#81 96737Stępien Małgorzata-12KRAKÓWPOLAND BUSSINESRUN00:48:1200:48:16
#82 97327Maciejewski Marcin85-ZABAWA00:47:5800:48:17
#83 98630Węgrzynowicz Anna-13LIBERTÓW00:47:4900:48:17
#84 99764Piwowrczyk Piotr86-KRAKÓW00:48:1100:48:21
#85 100421Pankiewicz Jan87-KRAKOWBrak00:48:0200:48:22
#86 101279Kukla Maciej88-KATOWICE00:47:4900:48:23
#87 102448Pluciński Jakub89-NIEPOŁOMICENIDEC All for dreams00:47:4600:48:33
#88 103550Stanik Dariusz90-CZECHOWICE­ DZIEDZICEModelarnia biega00:48:2900:48:34
#89 104512Sikora Bożena-14MYŚLENICETKKF Uklejna Myślenice00:48:2800:48:40
#90 105697Żurek Karol91-KLIMONTÓW00:48:2600:48:48
#91 106140Gondor Jarosław92-LIBERTÓW00:48:3700:48:50
#92 107170Janusz Jarosław93-CZECHOWICE­ DZIEDZICEModelarnia Biega00:48:5200:48:57
#93 108517Skowron Piotr94-KRAKÓW00:48:4800:48:57
#94 109469Putaj Rafał95-KRAKÓWNight Runners00:47:4700:48:59
#95 110573Szewc Bogdan96-KRAKÓW00:48:5100:49:02
#96 111453Popiołek Krzysztof97-KRAKÓWCh2m00:48:2700:49:04
#97 112675Zawadzki Piotr98-KRAKÓWIBM BTO Running Team00:48:5100:49:05
#98 11374Czernik Kamil99-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI00:48:1100:49:10
#99 114357Maźnica Łukasz100-KRAKÓWZnikający punkt00:48:3400:49:13
#100 115578Szmigiel Agnieszka-15KRAKÓW00:49:0600:49:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności